ایرانیان پک

عمر ویروس کرونا

عمر ویروس کرونا

عمر ویروس کرونا چقدر است؟

اینطور که پیداست این مهمان ناخوانده میل به رفتن ندارد و مردم کم کم به زندگی با این ویروس عادت کرده اند. ویروس کرونا از طریق فرد به فرد منتق می شود. مهم ترین راه های انتقال ویروس از دهان، بینی و چشم است.

corona aprott GettyImages

عمر ویروس کرونا روی سطوح مختلف

امروزه ویروس کرونا یکی از بزرگترین دغدغه های مردم است. اینطور که پیداست این مهمان ناخوانده میل به رفتن ندارد و مردم کم کم به زندگی با این ویروس عادت کرده اند. ویروس کرونا از طریق فرد به فرد منتق می شود. مهم ترین راه های انتقال ویروس از دهان، بینی و چشم است.

اگر فرد بیماری عطسه یا سرفه کند، ترشحات حاوی ویروس کرونا در هوا و بر روی سطوح مختلف پخش می شوند. قرار گرفتن در معرض این ویروس میتواند باعث ابتلا شود. اگر این ذرات از طریق تنفس وارد فرد جدیدی شود، آن فرد را هم بیمار میکند. همچنین لمس سطوح حاوی ویروس و زدن دست آلوده به بینی و چشم و دهان هم راه دیگر انتقال بیماری است.

این موضوع باعث شده است تا تحقیقات زیادی در زمینه عمر ویروس کرونا بر روی سطوح مختلف انجام شود. عمر این ویروس بر روی سطوح مختلف متفاوت است و دلیل اصلی آن جنس سطح مورد نظر است. ویروس کرونا بین چند ساعت تا چند روز روی سطوح مختلف باقی می ماند. البته لازم به ذکر است که این ویروس جدید بوده و بطور مرتب جهش هایی داشته است که باعث می شود تحقیقات کاملا دقیق در این باره وجود نداشته باشد.

%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A76

عمر ویروس کرونا روی سطوح 

فلز             5 روز

چوب          3 تا 5 روز

پلاستیک     3 تا 7 روز

شیشه         4 تا 5 روز

مقوا           24 ساعت

کاغذ          3 تا 24 ساعت

با توجه به آمار بالا یکی از کم خطرترین سطوح اطراف ما وسایل با سطوح کاغذی و مقوایی هستند. تقریبا همه محققان بر این باورند که سطوح کاغذی کمترین انتقال ویروس را دارند. به عقیده یکی از محققان مرکز کنترل بیماری های آمریکا، ما خیلی نگران انتقال ویروس از طریق سطح کاغذ نیستیم و اگر شما خیلی نگران این موضوعید، کتاب ها و وسایل کاغذی را به مدت 24 ساعت در گوشه ای از منزلتان قرار دهید و بعد از 24 ساعت استفاده کنید.

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از جعبه های مقوایی برای تولید جعبه ماسک مقاومت مناسب مقوا نسبت به ویروس کرونا است. پیش از این ماسک ها از طریق کیسه های پلاسنیکی به فروش می‌رسید.

%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A79

با شیوع ویروس کرونا و حساسیت مردم و دستگاه های نظارتی نسبت به این موضوع امروزه استفاده از این نوع بسته بندی در تولید ماسک منسوخ شده است. قرار دادن ماسک ها بصورت فله ای در کیسه های پلاستیکی باعث میشود ذرات معلق و آلودگی به راحتی وارد کیسه شوند.

همانطور که خواندیم عمر ویروس کرونا هم بر روی کیسه های پلاستیکی بسیار بیشتر از مقوا و کاغذ است. بنابراین جعبه های مقوایی و پاکت های کاغذی از نظر بهداشتی مناسب تر از کیسه های نایلونی هستند.

مطلب مرتبط با این موضوع : نکاتی درباره ماسک مناسب

جعبه های ماسک عموما با مقواهای بهداشتی تولید می شوند. مقوای ایندربرد که پیش از این برای تولید جعبه دارویی هم استفاده می شد، امروزه یکی از پرمصرف ترین مقواهای موجود در بازار برای تهیه جعیه ماسک هستند. این مقوا مورد تایید سازمان های بهداشتی کشور هستند و بهترین نوع مقوا برای تولید جعبه های دارویی و بهداشتی هستند.

ما در مجموعه ایرانیان پک، به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های چاپ و بسته بندی در حوزه تولید جعبه ماسک، بصورت 24 ساعته درحال تولید جعبه های ماسک هستیم تا بخش کوچکی از دغدغه های تولیدکنندگان ماسک را برطرف کنیم. ما امکان تولید هر سایز جعبه ای را داریم و با بیش از 50 نوع قالب متفاوت از تنوع بسیار بالایی در ماسک های 10تایی و 50 تایی برخورداریم.

%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87 %D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9 5

تولید جعبه های اختصاصی ماسک به دلیل وجود اطلاعات مجموعه شما، شامل اطلاعات تماس، آدرس، وبسایت، شبکه های اجتماعی شما و… باعث افزایش چند برابری فروش شما می‌شود. البته لازم به ذکر است که طراحی جعبه های ماسک در مجموعه ایرانیان رایگان بوده و اگر برای اولین بار جعبه ماسک تولید می کنید این نگرانی شما را ما برطرف می کنیم. طراحان ما طبق سلیقه و اطلاعات شما، جعبه مورد نظرتان را طراحی کرده و پس از تایید شما در پروسه تولید قرار میگیرد. تولید جعبه های ماسک بین 4 تا 6 روز کاری زمان می برد و امکان ارسال به هر استانی وجود دارد.

برای مشاوره بیشتر و ثبت سفارش جعبه های ماسک با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188177912

09124116922

09120261562

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید