ایرانیان پک

بسته بندی مواد غذایی

محصولات بسته‌بندی مواد غذایی ایرانیان پک

جعبه شکلات

جعبه زعفران

جعبه خرما

جعبه اسپاگتی

سوالات متداول مشتریان بسته بندی مواد غذایی

نحوه سفارش چاپ و بسته‌بندی در ایرانیان پک چگونه است؟

شما می‌توانید به‌صورت آنلاین و حضوری سفارش طراحی و تولید بسته‌بندی و جعبه مورد نیازتان را ثبت کنید.

سفارش آنلاین: فرم ثبت سفارش، چت آنلاین، واتساپ و تماس مستقیم با شرکت.

سفارش حضوری: حضور در دفتر شرکت و جلسه حضوری با کارشناسان و دیدن نمونه‌کارهای طراحی شده ایرانیان پک.

قیمت چاپ و بسته‌بندی در ایرانیان پک چگونه محاسبه می‌شود؟

سفارش شما با توجه به ابعاد، ضخامت، نوع مقوا، خدمات جانبی و پوشش جانبی، طراحی، بسته بندی، تیراژ و چاپ جعبه قیمت گذاری می‌شود.

برای اطلاع از قیمت و برآورد هزینه بهتر است از مشاورین ما در ایرانیان پک کمک بگیرید. شما را راهنمایی خواهیم کرد.

روند طراحی جعبه در ایرانیان پک چگونه انجام می‌شود؟

در ایرانیان پک شما می‌توانید جعبه را خودتان طراحی کنید؛ در این روش طرح ارسالی شما توسط طراحان ما مجدد بررسی می‌شود. همچنین می‌توانید طراحی جعبه خود را به تیم حرفه‌ای طراحان ایرانیان پک بسپارید تا طراحی جعبه‌تان را متناسب با برند شما انجام دهند.

آیا امکان مشاهده نمونه اولیه وجود دارد؟

بله. امکان ارسال طرح اولیه به صورت گرافیکی برای تمام سفارشات وجود دارد. همچنین درصورت نیاز نمونه اولیه به‌صورت ماکت در اختیار شما قرار می‌گیرد

چگونه می‌توانم از کیفیت چاپ مطمئن شوم؟

شما به صورت حضوری می‌توانید از کیفیت چاپ نمونه کارهای ایرانیان پک برای برندهای مختلف مطلع شوید.

مشتریان عزیز ایرانیان پک این امکان را دارند تا بدون هیچ محدودیتی ناظر چاپ داشته باشند تا از کیفیت چاپ مطمئن شوند.

نحوه ارسال سفارشات چگونه است؟

بعد از اتمام کار در بسته‌بندی‌های متحدالشکل، وزن‌شده و شمارش‌شده، علاوه بر تحویل سفارش در محل چاپخانه به مشتریان عزیز، سفارش‌ها از طریق باربری یا به صورت مستقیم قابل ارسال هستند. امکان ارسال سفارش برای مشتریان شهرستان یا خارج از کشور در ایرانیان پک وجود دارد.

همین حالا به جمع مشتریان ما بپیوندید

بسته بندی مواد غذایی

صنعت بسته بندی مواد غذایی چنان گسترده وعمیق است که نمی‌توان آن را یکباره بازشناخت و تنها در این مبحث به قسمت جزئی آن اشاره می‌کنیم.

بسته بندی به عنوان پدیده‌‌ای که روند و طرز زندگی و روابط تجاری ما را تغییر داده و می‌دهد، اهمیت دارد که باعث رونق بازارهای فروش شده و یکی از روش‌های است که کمک می‌کند غذا باکیفیت و سالم برای مدت زمانی طولانی بماند.

بسته بندی به نگهداری مواد غذایی با روشی کاملا بهداشتی کمک می‌کند، تا نگرانی برای سلامت کمتر شود.

در تولید پاکت مواد غذایی از مقوای ایندربرد و پشت سفید استفاده شده و چاپ این جعبه‌ها، نام محصول، تصویر ماده غذایی و برند تولید کننده به سفارش مشتری حک می‌شود.

بدلیل مصرف بالای مواد غذایی در طول روز و تبدیل شدن به زباله، خطری جدی محیط زیست را تهدید می‌کند، لذا باید از مقواهای استفاده کرد که بازیافت پذیر باشند.

لازم است بدانید که بسته بندی باعث پیشبرد فروش، بهبود و محافظت از محصول هم برای فروشندگان و هم مشتریان می‌شود.

بنابراین در تولید بسته بندی غذایی از مقوای با کیفیت که دارای وزن کم، شکل پذیری آسان، هزینه پایین و همچنین از چاپ افست که تجدیدپذیر در محیط زیست است و سلامت مواد غذایی درون بسته بندی را کاملا تامین می‌کند، استفاده می‌شود.

انواع بسته بندی مواد غذایی

طراحان و سازندگان بسته‌ بندی‌ها، باید بدون وقفه، تحولاتی را که در هر دو بخش هنری و فنی رخ می‌دهد، رصد کنند و ویژگی‌های هر یک را با مسائل اقتصادی آن درک نمایند.
هم اکنون بسته بندی‌های رنگارنگ برای جلب نظر مردم، در فروشگاه‌ها با یگدیگر رقابتی سخت و جدی دارند. ایجاد ارتباط با خریداران و جلب توجه آنان، یکی از پیچیده‌ترین عملکردهای بسته بندی است.
طراحان مجموعه ایرانیان پک سعی دارند به مدد روش‌های نوین، با بهره گیری از بهترین مواد و ماشین آلات و با راهنمایی مشاوران متعدد، محتویات بسته‌ها را هر چه بهتر به نمایش بگذارند و بینندگان را مبهوت آن‌ها سازند و توانسته‌اند بسته بندی‌های زیبایی را به زندگی ما بیاورند.

جعبه زعفران:

زعفران گیاهی گران قیمت است که از کلالهٔ گل زعفران گرفته شده.

در زبان انگلیسی زعفران «Saffron» گفته می‌شود.
جعبه زعفران در رنگ‌های مختلف با چاپ‌های افست، چاپ لمینت، طلا کوب یا نقره کوب واستفاده از جعبه‌های مقوایی چند لایه بهداشتی با قابلیت چاپ دیجیتال تولید می‌شود.

همچنین با بالاترین کیفیت طرح‌های دلخواه شما را در سریعترین زمان ممکن آماده می‌کند.
بنابراین در تولید جعبه زعفران از مقواهای پشت طوسی، ایندربرد، گلاسه گرماژ بالا استفاده می‌شود.

نکته: بسته بندی‌های ایرانی از چنان کیفیتی برخوردارند که تجار پاکستانی هم زعفران را از ایران خریداری می‌کنند و هم جعبه بسته بندی آن را و بنام برند خود به فروش می‌رسانند، ما که از چنین امکاناتی برخورداریم چرا به نفع خود و کشورمان استفاده نکنیم؟!

انواع جعبه زعفران

1. بسته بندی ساده
2. دورپیچ و رپ شیشه
3. بسته بندی صادراتی زعفران
4. هارد باکس زعفران
5. استند زعفران
6. پاکت زعفران
7. جعبه زعفران قلمی
8. جعبه زعفران‌های استوانه‌‌ای و یا شیشه‌‌ای جعبه زعفران‌های کشویی
برای بسته بندی زعفران ساده باید ابتدا زعفران را در بسته‌های نیم گرمی، یک گرمی، دو گرمی، یک مثقالی یا وزن‌های دلخواه تقسیم کرده و سپس درون پاکت زعفران قرار دهید. اما برای صادرات زعفران در وزن‌های بالا به جعبه لوکس زعفران نیاز دارید.
نکته: بسته بندی‌های زعفران باید بصورت ویندوپک بوده تا محصول داخل جعبه مشخص باشد.

جعبه خرما:

همواره باغداران خرما برای نگهداری، فروش و صادرات به جعبه خرما اهمیت زیادی داده‌اند.

زیرا بسته بندی مرغوب باعث می‌شود شیره خرما داخل جعبه بیرون نریزد و طعم شیرین و مطلوبی که دارد حفظ شود و مشتری شوق خرید زیادی هر دفعه داشته باشد.

بسته بندی خرما باید پنجره دار باشد تا محصول داخل جعبه دیده شود.

بسته بندی خرما با مقوای ایندربرد و چاپ افست انجام می‌شود و بر روی جعبه‌ها امکان انجام خدمات پس از چاپی همچون برجسته، یو وی، ورنی و سلفن وجود دارد.

خرما را به روش‌های مناسب باید داخل جعبه بچینید تا فشار بر روی بقیه خرماها به وجود نیاید، چند شکل درست چیدن خرما که منجر به له شدن خرماهای موجود، در جعبه نمی‌شود عبارتند از:

۱. چیدن ۳ ردیف چین خرما در جعبه
۲. چیدن ۲ ردیف چین ویژه خرما در جعبه
۳. جعبه‌های شفاف
۴. جعبه‌های کیلویی
۵. کارتن‌های ۵ و ۱۰ کیلویی

جعبه شکلات:

جعبه شکلات نخستین عامل ارتباط بصری مشتری برای تبلیغات به‌شمار می‌آید.

لذا چگونگی انتقال اطلاعات مربوط به شکلات و برندتان از طریق بصری به مشتریان و جذب آن‌ها بسیار حائز اهمیت است.

یکی دیگر از اهداف تولید جعبه‌های بسته بندی، استقامت و سهولت حمل‌ونقل و نحوه چینش شکلات در جعبه است که برای زیبایی چینش آن از منقسم استفاده می‌کنند.

بنابراین در طراحی جعبه شکلات این حس به مشتری منتقل می‌شود که محصول خریداری شده دارای کیفیت ویژه‌ای است و می‌توان به عنوان کادو و هدیه به عزیزانتان تقدیم کنید.

انواع جعبه شکلات

• جعبه شکلات
• استند شکلات
• پاکت شکلات
• جعبه ترافل
• جعبه شکلات هدیه
• جعبه شکلات‌های آماده
• چاپ اختصاصی جعبه شکلات

طرح بسته بندی مواد غذایی

آیا تاکنون توجه کرده‌‌اید که هنگام ورود به یک فروشگاه، انواع بسته بندی‌های کوچک و بزرگ ما را احاطه می‌کنند؟ و آیا تاکنون پیش آمده است که بی‌اختیار کالایی را در دست بگیرید، و بی‌آنکه چندان ضرورتی داشته باشد، آن را خریداری کنید؟ آیا شده از میان چند محصول مشابه، مجذوب کالایی شده باشید که بسته بندی آن را می‌پسندید؟ اگر این موارد و ده‌ها مورد دیگر را با دقت از نظر بگذرانید، می‌توانید به قدرت و اهمیت واقعی طرح بسته بندی مواد غذایی پی ببرید.
بسته بندی به سبب محافظت از محصولات در مقابل صدمات و خرابی، موجب کم شدن ضایعات و ارزانی کالاها می‌شود. همچنین این امر موجب کاهش آلودگی‌ها و بیماری‌ها شده از جهاتی به حفظ محیط زیست یاری می‌رساند. به لطف بسته بندی حمل و نگهداری کالاها ساده‌تر و مقرون به صرفه‌تر شده است. ایجاد ارتباط با خریدارن و جلب توجه آنان، یکی از پیچیده‌ترین عملکردهای بسته بندی است.
همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین نقاط ضعف مقواها رطوبت پذیری بودن آنهاست. لذا باید از بسته بندی مقوایی مواد غذایی استفاده کرد که دارای کیفیت و مقاومت بالایی باشد و بتواند شکل غذای داخل بسته بندی را بهم نریزد و روغن به بیرون پس ندهد.
وجود مقواهای مرغوب جهت سالم نگه داشتن غذا سبب حفظ مزه در ماده غذایی می‌شود. میزان ورود ترکیبات شیمیایی از مقواهای کاغذی به داخل ماده غذایی نسبت به سایر بسته بندی‌ها خیلی کمتر است.