جعبه کالای دیجیتال

بسته بندی کالای دیجیتال

محصولات پیشنهادی

بسته بندی کالای دیجیتال باعث بالا رفتن فروش انواع لوازم دیجیتالی می‌شود.

زیرا استفاده از بسته‌ بندی، کالاهای دیجیتال را از ضربات مختلف در حین حمل و نقل تا رسیدن به مقصد، محافظت می‌کند. در نتیجه بسته بندی از خسارت و ضرر به تولیدکننده و مصرف‌کننده جلوگیری خواهد کرد.

وسایل دیجیتال شامل گوشی موبایل، تبلت، کامپیوتر، لپ تاپ و دوربین‌های مدار بسته و غیره هستند از آنجایی که به ضربه و آسیب‌های خارجی حساسیت زیادی دارند می‌بایست بسته بندی‌های آنها از کیفیت بالای برخوردار باشد.

برای تولید بسته بندی کالای دیجیتال از مقوای ایندربرد و چاپ افست استفاده می‌شود. چون کالاهای دیجیتال وسایل بسیار حساسی هستند باید داخل جعبه بسته بندی باکیفیت قرار بگیرند تا آن‌ها را در برابر رطوبت، نور، گرما و سایر عوامل خارجی محافظت کند.

لازم است بدانید که هدف از تولید بسته‌بندی کالای دیجیتال؛ حفاظت، راحتی، پایداری یا سازگاری با محیط زیست است.

قیمت بسته‌بندی کالای دیجیتال در مجموعه ایرانیان پک به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، از جمله می‌توان به نوع کالا، اندازه آن، کیفیت، جنس مقوا، نوع چاپ، طراحی و غیره اشاره کرد.

برای خوانایی و جلوه زیباتر نوشته‌های روی جعبه‌های آرایشی بهداشتی از رنگ‌های پنتون که شامل دو رنگ خاص نقره‌ای و طلایی است، استفاده می‌شود.

همچنین از روکش‌های سلفونی که دارای دو نوع ساده و طرح‌داراند، می توان برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات چاپ شده در اثر جا به جایی و گذر زمان استفاده کرد.

لازم به ذکر است چون محصولات بهداشتی نیاز به توجه ویژه‌ای دارند باید جعبه بسته بندی آن‌ها طوری طراحی شود که مخاطب به راحتی بتواند محصول مورد نظر خود را از میان سایر محصولات شناسایی کرده، علاوه بر آن خوانا بودن اطلاعات محصول و طریقه مصرف که بر روی جعبه درج می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال برای یک محصول آرایشی بهداشتی باید اطلاعات جامع‌‌ای روی جعبه آن چاپ شود تا برای مصرف کننده که محصول را با نوع پوست بدن و صورتش سازگاری دارد، انتخاب کند.

برای ساخت جعبه‌های آرایشی و بهداشتی از مقواهای به جنس ایندربرد بهداشتی و با چاپ افست تولید می‌کنند.

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه کالای دیجیتال کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

بسته بندی تلویزیون
بسته بندی تلویزیون
بسته بندی تبلت
بسته بندی تبلت
  • توجه مخاطب را به خود جلب کند.
  • اطلاعات مندرج روی بسته بندی کالای دیجیتال باید واضح و روشن باشد.
  • دارای ظاهری زیبا و جذاب برای مشتری باشد.
  • ارتباطی مناسب بین مشتری و محصول خریداری شده ایجاد کند.
  • قیمت مناسب داشته باشد.
  • طراحی بسته بندی کالا به فروش کمک کند.
  • بسته بندی باید قوانین و مقررات مربوطه را رعایت کند.
  • بسته بندی باید در برابر آسیب‌ها و حمل و نقل مقاوم باشد.
  • آسان باز و بسته شود.

در هنگام جابجایی یا بار زدن احتمال دارد که لوازم دیجیتال دچار خرابی و از دست دادن کارایی خود شوند، بهمین منظور محافظت از آنها امری ضروری است، بخصوص محافظت از کالاهایی که دارای صفحه‌های نمایش LCD هستند.

این کالاها بدلیل حساسیت بالای که دارند باید تمام قوانین و ضوابط کشور را رعایت کنند، همچنین از زیبایی چشمگیری برخوردار باشند تا بتوانند مشتریان زیادی را جذب خود کنند.

بنابراین حمل و نقل راحت‌تر و کم هزینه‌تر کالاهای دیجیتال در روند تولید، توزیع و مصرف، یکی از اهداف اصلی بسته بندی این کالاها است.

در واقع یک بسته بندی مطلوب باید بتواند کالا را در طول مسیر حمل و حفظ کند، بدین دلیل که بسته بندی نامناسب کالا را دچار مشکل می‌کند.

در نتیجه بسته بندی مناسب و کارآمد، امکان محافظت همه جانبه از محصولات، حمل و نقل و جابه جایی راحت، ذخیره سازی و انبارداری کم هزینه و طولانی را فراهم می‌سازد.

بسته بندی موبایل
بسته بندی موبایل
بسته بندی مانیتور
بسته بندی مانیتور

طراحی بسته بندی کالای دیجیتال

در مورد طراحی بسته بندی کالای دیجیتال که وارد بازار می‌شوند، باید جنبه‌های خلاقانه‌‌ای را به کار برد تا محصول نقش بسزایی در فروش داشته باشد. نوآوری در طراحی بسته بندی می‌تواند بسیار مطلوب باشد.

لذا تغییر و نوآوری در بسته بندی کالاهای دیجیتال در بازار مصرف، اعتبار برای برند محصول ایجاد می‌کند.

در طراحی به جزئی‌ترین نکات باید با احتیاط برخورد کرد، چرا که احتمال دارد ذهنیت تقلبی بودن را برای مصرف کنندگان همیشگی ایجاد کرد.

طراحی باید جلوه‌‌ای بصری مناسبی برای جذب مشتری داشته باشد، همچنین اندازه و حجم یا ابعاد و کمیت به فرم بصری بسته مفهوم می‌دهد.

بسته بندی کالای دیجیتال علاوه بر شناسایی کالا یا ایجاد حس اعتماد و لذت از خرید، باید کمک کند تا مخاطب وجه تمایز این کالا را با کالاهای مشابه دریابد و متوجه شود در صورت خرید از چه امکانات یا مزایایی برخوردار خواهد شد.

در بازاری پر رونق ممکن است انواع متفاوتی از یک کالا ارائه شود. بدون تفکیک این محصولات، خریدار قدرت تشخیص و انتخاب را از دست داده و حتی ممکن است از خرید منصرف شود. بنابراین بسته بندی باید به طرق مختلف، با ارائهٔ دلایل کافی، توجه مشتری را جهت خرید یا انتخاب از میان کالاهای مشابه جلب نماید.

بسته بندی لپ تاپ
بسته بندی لپ تاپ
کاور لوازم دیجیتال
کاور لوازم دیجیتال

اگر یک تولیدکنندهٔ محصولات مصرفی نظیر انواع صابون، آن‌ها را به صورت فله و درهم، به فروشندگان ارائه کند، نه تنها آن‌ها به سادگی قادر به تفکیک محصولات نخواهند بود، بلکه در ارائه صحیح آن‌ها به خریداران نیز دچار اشتباهات مکرر می‌شوند. خریداران هم احتمال دارد بی‌تفاوت از کنار چنین کالایی بگذرند.

فروشندگان در مورد میزان فروش هر کالا حدس‌هایی دارند، با وجود بسته بندی، مقدار سفارش، به جای تکیه بر تجارب و پیش فرض‌هایی شخصی، می‌تواند بر اساس آمار دقیق تنظیم گردد بنابراین بسته بندی محصولات آرایشی به طرق مختلف، موجب حفظ و ارتقاء منافع تولیدکنندگان و خریداران می‌شود.

بسته بندی دوربین
بسته بندی دوربین