ایرانیان پک

ایرانیان پک
درباره ما ایرانیان پک

معرفی شرکت ایرانیان پک

هدف ما ساده و روشن است: دستیابی به بهترین‌ها؛ که برای دستیابی به این هدف، مشتری مداری، نوآوری و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی‌های صنعت چاپ از اقدامات اساسی ماست. و با تکیه بر تجربه و تیم متخصص، همچنین همکاری با برترین برندهای فست فود و رستوران، تمام این اقدامات در جهت رضایت مشتری درحال انجام است.
حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.
با نگاهی به سیرتکاملی صنعت چاپ و بسته بندی می‌توان  این نکته را دریافت که  دیگر همچون گذشته تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای حمل غذا و خوراکی، یا جایگاهی برای محافظت از غذا در برابر فساد در نظر گرفته نمی‌شود. بلکه با یک طراحی جذاب علاوه بر جذب مشتری بیشتر، نوعی تبلیغات رایگان برای شما حساب می‌آید.
این موضوع با گسترش شبکه‌های اجتماعی و جایگاه تعیین‌کننده آن در انتخاب مردم اهمیتی دو چندان می‌یابد. علاوه برآن نگاه دقیق مشتریان در وهله اول متوجه بسته بندی یا جعبه محصول خواهد شد و قضاوت آن‌ها را حتی با ارائه بهترین کیفیت تحت تاثیر قرار خواهد داد. لذا با اتکا به  ظرفیت محصولات ما می‌توانید بخش بزرگی از دغدغه بازاریابی و جذب مشتری را برای محصول‌‎تان حل شده در نظر بگیرید.

منشور ایرانیان پک

%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88 %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86 %D9%BE%DA%A9

واحد اداری

۱.ارتباط با مشتری: بخش فروش و واحد پاسخگویی تماس ها ۲. آتلیه عکاسی و طراحی: عکاسی صنعتی، طراحی استراکچر، و پیاده سازی طرح های گرافیکی، آماده سازی پیش از چاپ ۳.امور مالی: عملیات حسابداری، تایید واریزی ها و .... ۴.بازرگانی: واردات مواد اولیه و تجهیزات ۵.خدمات پس از فروش

واحد تولید

1.پیش از چاپ: آماده سازی فایل های چاپی و تهیه قالب و زینک و... برای شروع فرایند تولید 2.چاپ: پروسه ی چاپ 3.پس از چاپ: خدمات سلفون، تیغ، یووی ورنی چسب و ... و نهایتا شمارش و بسته بندی 4.کنترل کیفیت: واحد QC جهت بررسی کیفیت ۵.ارسال و ترابری: هماهنگی و ارسال های بین شهری و درون شهری

چارت سازمانی ایرانیان پک

122
آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام