ایرانیان پک

درباره ما ایرانیان پک

معرفی شرکت ترسیم نگاره مهد پارسیان (ایرانیان پک)

هدف ما ساده و روشن است: دستیابی به بهترین‌ها؛ که برای دستیابی به این هدف، مشتری مداری، نوآوری و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی‌های صنعت چاپ از اقدامات اساسی ماست. و با تکیه بر تجربه و تیم متخصص، همچنین همکاری با برترین برندهای فست فود و رستوران، تمام این اقدامات در جهت رضایت مشتری درحال انجام است.

حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.

با نگاهی به سیرتکاملی صنعت چاپ و بسته بندی می‌توان  این نکته را دریافت که  دیگر همچون گذشته تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای حمل غذا و خوراکی، یا جایگاهی برای محافظت از غذا در برابر فساد در نظر گرفته نمی‌شود.

بلکه با یک طراحی جذاب علاوه بر جذب مشتری بیشتر، نوعی تبلیغات رایگان برای شما حساب می‌آید.

این موضوع با گسترش شبکه‌های اجتماعی و جایگاه تعیین‌کننده آن در انتخاب مردم اهمیتی دو چندان می‌یابد. علاوه برآن نگاه دقیق مشتریان در وهله اول متوجه بسته بندی یا جعبه محصول خواهد شد و قضاوت آن‌ها را حتی با ارائه بهترین کیفیت تحت تاثیر قرار خواهد داد.

لذا با اتکا به  ظرفیت محصولات ما می‌توانید بخش بزرگی از دغدغه بازاریابی و جذب مشتری را برای محصول‌‎تان حل شده در نظر بگیرید.

منشور ایرانیان پک