درباره صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک

درباره ما

اهداف و خط مشی شرکت

معرفی شرکت ایرانیان پک

هدف ما ساده و روشن است: دستیابی به بهترین‌ها؛ که برای دستیابی به این هدف، مشتری مداری، نوآوری و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی‌های صنعت چاپ از اقدامات اساسی ماست. و با تکیه بر تجربه و تیم متخصص، همچنین همکاری با برترین برندهای فست فود و رستوران، تمام این اقدامات در جهت رضایت مشتری درحال انجام است.

حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.

با نگاهی به سیرتکاملی صنعت چاپ و بسته بندی می‌توان  این نکته را دریافت که  دیگر همچون گذشته تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای حمل غذا و خوراکی، یا جایگاهی برای محافظت از غذا در برابر فساد در نظر گرفته نمی‌شود. بلکه با یک طراحی جذاب علاوه بر جذب مشتری بیشتر، نوعی تبلیغات رایگان برای شما حساب می‌آید.

این موضوع با گسترش شبکه‌های اجتماعی و جایگاه تعیین‌کننده آن در انتخاب مردم اهمیتی دو چندان می‌یابد. علاوه برآن نگاه دقیق مشتریان در وهله اول متوجه بسته بندی یا جعبه محصول خواهد شد و قضاوت آن‌ها را حتی با ارائه بهترین کیفیت تحت تاثیر قرار خواهد داد. لذا با اتکا به  ظرفیت محصولات ما می‌توانید بخش بزرگی از دغدغه بازاریابی و جذب مشتری را برای محصول‌‎تان حل شده در نظر بگیرید.

  • بیش از 20 سال تجربه
  • بیش از هزار مشتری راضی
  • بیش از 15 نمایندگی در سراسر ایران
صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک
1393

سنگ بنای ایرانیان پک

سنگ بنای مجموعه ایرانیان پک از اواسط سال 93 با افتتاح دفتر فروش واقع در خیابان بهشتی تهران نهاده شد. فروش محصولات با کیفیت و رضایت حداکثری مشتری از ابتدا باتوجه به نیاز بازار یکی از اهداف اصلی مجموعه ایرانیان پک است.

1395

راه‌اندازی واحد تولید با دستگاه‌های چاپ

 

پس از تجربه بازار و درک نیاز مشتریان و ایجاد شدن حداقل ظرفیت تولید، ایرانیان پک اقدام به راه اندازی خط کامل تولید بسته بندی های غذایی با بهره گیری از ماشین آلات چاپ هایدلبرگ دو ورقی چهار رنگ، رولند 4 و نیم ورقی دو رنگ، لتر پرس دهنه 77 و یک دستگاه ماشین لب چسب لاکباتم یاگنبرگ وارد عرصه تولید مستقیم بسته بندی محصولات شد.

1400

ایرانیان پک در سال 99

هم اکنون با تجربه تولید و مفتخر بودن به همکاری با صدها برند مطرح فست فود و رستوران در ایران و کشورهای همسایه همچون عراق، ترکیه، اقلیم کردستان و…. گسترش فعالیت و ورود به عرصه های جدید تولید جعبه را در برنامه پیش رو در نظر داریم

چارت سازمانی ایرانیان پک

 

image

بخش مالی

در این بخش کلیه عملیات حسابداری، تایید واریزی ها،
پیگیری ارسال سفارشات و … انجام می پذیرد.
image

واحد طراحی

در این واحد می توانید طرح خود را ارسال کنید،
سفارشی سازی های لازم را انجام دهید یا طرحی کاملا
جدید برای محصولات خود دریافت کنید.
image

خط تولید

کلیه عملیات تولید شامل برش ، لب چسب، چاپ و … در این واحد به صورت کاملا اتوماتیک انجام می پذیرد. بخشی از ماشین آلات مورد استفاده در ایرانیان پک:
ماشین چاپ افست 5 رنگ 2 ورقی….هایدلربگ….2016
ماشین چاپ افست 2 رنگ 4.5 ورقی….رولند….2011
لترپرس 2.5 ورقی….هایدلبرگ….2012
دایکات 4.5 ورقی….بابست….2017
جعبه چسبانی دهانه 100….بابست….2006
ماشین برش دهانه 115….پرفکتا….2015

تیم اجرایی شرکت

معرفی

اعضای تیم

media training

پوریا رشوند

 مدیر اجرایی

bookkeeping

تینا کوشکستانی

مدیر حسابداری

designer2

محمد پورغلام

طراح ارشد

web design

علی مهاجری

توسعه دهنده وب

handshake icon

پوریا رشوند

روابط عمومی

original

سید حسین هزاوه

مدیرتولید