درباره ما - ایرانیان پک

ایرانیان پک

مشاوره رایگان

درباره ما

معرفی شرکت ایرانیان پک

هدف ما ساده و روشن است: دستیابی به بهترین‌ها؛ که برای دستیابی به این هدف، مشتری مداری، نوآوری و بهره مندی از بروزترین تکنولوژی‌های صنعت چاپ از اقدامات اساسی ماست. و با تکیه بر تجربه و تیم متخصص، همچنین همکاری با برترین برندهای فست فود و رستوران، تمام این اقدامات در جهت رضایت مشتری درحال انجام است.
حضور متخصصین و کارشناسان زبده طراحی، استفاده از بهترین متریال موجود در بازار مطابق با استانداردهای بین الملل، داشتن نگاهی رقابتی درتولید و اشراف کامل بر ذائقه و سلایق مشتریان تنها گوشه‌ای از توانمندی ماست که اطمینان کامل را برای همکاران ما فراهم کرده است.
با نگاهی به سیرتکاملی صنعت چاپ و بسته بندی می‌توان  این نکته را دریافت که  دیگر همچون گذشته تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای حمل غذا و خوراکی، یا جایگاهی برای محافظت از غذا در برابر فساد در نظر گرفته نمی‌شود. بلکه با یک طراحی جذاب علاوه بر جذب مشتری بیشتر، نوعی تبلیغات رایگان برای شما حساب می‌آید.
این موضوع با گسترش شبکه‌های اجتماعی و جایگاه تعیین‌کننده آن در انتخاب مردم اهمیتی دو چندان می‌یابد. علاوه برآن نگاه دقیق مشتریان در وهله اول متوجه بسته بندی یا جعبه محصول خواهد شد و قضاوت آن‌ها را حتی با ارائه بهترین کیفیت تحت تاثیر قرار خواهد داد. لذا با اتکا به  ظرفیت محصولات ما می‌توانید بخش بزرگی از دغدغه بازاریابی و جذب مشتری را برای محصول‌‎تان حل شده در نظر بگیرید.

%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88 %D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86 %D9%BE%DA%A9
4 1
4 1
4 1

1393

سنگ بنای ایرانیان پک

ایرانیان پک

سنگ بنای مجموعه ایرانیان پک از اواسط سال 93 با افتتاح دفتر فروش واقع در خیابان بهشتی تهران نهاده شد. فروش محصولات با کیفیت و رضایت حداکثری مشتری از ابتدا باتوجه به نیاز بازار یکی از اهداف اصلی مجموعه ایرانیان پک است.

 

1393

1395

راه‌اندازی واحد تولید با دستگاه‌های چاپ

پس از تجربه بازار و درک نیاز مشتریان و ایجاد شدن حداقل ظرفیت تولید، ایرانیان پک اقدام به راه اندازی خط کامل تولید بسته بندی های غذایی با بهره گیری از ماشین آلات چاپ هایدلبرگ دو ورقی چهار رنگ، رولند 4 و نیم ورقی دو رنگ، لتر پرس دهنه 77 و یک دستگاه ماشین لب چسب لاکباتم یاگنبرگ وارد عرصه تولید مستقیم بسته بندی محصولات شد.

photo 2019 04 15 12 21 28

1395

1399

ایرانیان پک در سال 99

هم اکنون با تجربه تولید و مفتخر بودن به همکاری با صدها برند مطرح فست فود و رستوران در ایران و کشورهای همسایه همچون عراق، ترکیه، اقلیم کردستان و…. گسترش فعالیت و ورود به عرصه های جدید تولید جعبه را در برنامه پیش رو در نظر داریم

 
 
1399

1400

تجهیز بخش اداری ایرانیان پک

 

ایرانیان پک

1400
3 1

بخش مالی

در این بخش کلیه عملیات حسابداری، تایید واریزی ها، پیگیری ارسال سفارشات و … انجام می پذیرد.

3 1

واحد طراحی

در این واحد می توانید طرح خود را ارسال کنید، سفارشی سازی های لازم را انجام دهید یا طرحی کاملا جدید برای محصولات خود دریافت کنید.

3 1

خط تولید

کلیه عملیات تولید شامل برش ، لب چسب، چاپ و … در این واحد به صورت کاملا اتوماتیک انجام می پذیرد.

چارت سازمانی ایرانیان پک

تیم اجرایی شرکت ایرانیان پک