بسته بندی لوازم آشپزخانه

جعبه لوازم آشپزخانه

آشپزخانه یکی از آیتم های پر اهمیت هر واحد مسکونی و حتی غیر مسکونی به شمار می رود که امروزه مدرن ترین تجهیزات و لوازم را در خود جا داده است.

ابزار آشپزی ، منسوجات آشپزخانه ، ابزار و سرویس پذیرایی ، ظروف آشپزی، تجهیزات برقی، اثاثیه و مبلمان ویژه ی آشپزخانه، ابزار نظافت و … بخشی از گروه های لوازمی ست که هر آشپزخانه ی امروزی، آن را به تنهایی در خود جای داده است که در مقایسه با آشپزخانه های دو دهه ی گذشته، این حجم از تنوع و کاربرد باورکردنی نیست.

تنوع بسیار بالایی که در ( کاربرد، سایز و جنس ) تجهیزات و لوازم آشپزخانه وجود دارد، تولید کنندگان این اقلام را بر آن داشته است تا با رویکرد های گوناگون ( رقابت در فروش، امنیت کالا، حمل و نقل آسان ) برای هر یک از محصولات خود بسته بندی های مناسبی تهیه و تولید نمایند.

امکانات فنی و همکاران متخصص ما در مجموعه ی ایرانیان پک این شرایط را برای تولید کنندگان تجهیزات و لوازم آشپزخانه فراهم کرده است که تمامی جعبه ها و اقلام بسته بندی خود را با متریال های مختلف در این مجموعه تهیه نمایند.

برای دریافت لیست قیمت انواع بسته بندی لوازم خانه و آشپزخانه کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

بسته بندی لوازم‌ خانه و آشپزخانه