ایرانیان پک

جعبه سالاد

سفارش آنلاین جعبه سالاد با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه سالاد کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

بسته بندی سالاد

جعبه سالاد

امروزه اکثر برندهایی که در حوزه‌ی غذاهای گیاهی و سالم کار می‌کنند برای بسته بندی محصولاتشان از جعبه‌های کاغذی استفاده می‌کنند.

به‌عنوان مثال انواع نودل و انواع خوراک‌های سبزیجات و سالاد را داخل جعبه سرو می‌شود.

نکته ای که باید در نظر داشت، بُعد بهداشتی جعبه سالاد است که می‌توان با استفاده از کاغذ ایندربرد در تولید این جعبه‌ها یا سلفون کردن سطح داخلی جعبه سالاد، استانداردهای بهداشتی را رعایت کرد.

مدل‌هایی که برای جعبه سالاد تولید می‌شود محدودیتی ندارند. جدیداً از مقوای کرافت هم در تولید جعبه سالاد استفاده می‌شود و معمولا برای تولید آن از مدل گلدانی استفاده می‌شود.

مجموعه ایرانیان پک با تکیه بر تجربه همکاری با رستوران‌های برتر و تیم فنی با سابقه این توان را دارد تا نیاز شما را به درستی تشخیص داده و در جهت رفع نیازهای بسته بندی کسب و کار شما بهترین راهکار را ارائه دهد.

شما می‌توانید جهت آشنایی با سایر محصولات ایرانیان پک از بخش‌های دیگر سایت هم استفاده کنید.

جهت اطلاع دقیق از قیمت محصولات به صورت روزانه با ما تماس بگیرید.

در این صفحه می‌توانید انواع جعبه‌های پاستا و جعبه‌های سالاد را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ملاحظه کرده و از طریق فرم ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

بسته بندی خود را کامل کنید