جعبه ساندویچ | 18 اسفند 99 آخرین لیست قیمت - ایرانیان پک

جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ مورد نظر خود را انتخاب کنید

جعبه ساندویچ 6 ضلعی

جعبه ساندویچ شش ضلعی

جعبه ساندویچ سفره ای

جعبه ساندویچ سفره ای

جعبه ساندویچ سالن

جعبه ساندویچ سالن

جعبه ساندویچ صندوقی

جعبه ساندویچ صندوقی

جعبه ساندویچ ساده

جعبه ساندویچ ساده

جعبه ساندویچ کشویی

جعبه ساندویچ کشویی

لیست قیمت

لیست قیمت جعبه ساندویچ

مدل سایز نوع مقوا رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
معمولی ۶*۶ طول ٢۶ کوچک نان بولکی لاک باتم مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 1,606
معمولی ۶*۶ طول ٢۶ کوچک نان بولکی لاک باتم مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,336
معمولی ٧*٧ طول ٣٠ باگت ته قفلی مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,170
معمولی ٧*٧ طول ٣٠ باگت ته قفلی مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,900
معمولی ٧*٧ طول ٣١ باگت لاک باتم مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,170
معمولی ٧*٧ طول ٣١ باگت لاک باتم مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,900
معمولی ٧*٨ طول ٣۵ بزرگ نان فرانسوی لاک باتم مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,650
معمولی ٧*٨ طول ٣۵ بزرگ نان فرانسوی لاک باتم مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,380
معمولی ٧*٧ طول ۴٢ سانت مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,710
معمولی ٧*٧ طول ۴٢ سانت مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,440
شش ضلعی ۶*۶ طول ٢٢ کوچک بقل چسب مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 1,556
شش ضلعی ۶*۶ طول ٢٢ کوچک بقل چسب مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,286
شش ضلعی ٨*٨ طول ٢٨ متوسط بقل چسب مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,120
شش ضلعی ٨*٨ طول ٢٨ متوسط بقل چسب مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,850
شش ضلعی ٩*٩ طول ٣٢ بزرگ بقل چسب مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,600
شش ضلعی ٩*٩ طول ٣٢ بزرگ بقل چسب مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای ٧*٨ طول ٢٨ متوسط باگت مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای ٧*٨ طول ٢٨ متوسط باگت مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای ٨*٧ ارتفاع ٣۴ بزرگ فرانسوی مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای ٨*٧ ارتفاع ٣۴ بزرگ فرانسوی مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای ۶*٨ طول ٢١ کوچک بولکی مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 1,928
سفره ای ۶*٨ طول ٢١ کوچک بولکی مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,658
سفره ای.درب جدا ٧*٧ طول ٣۴ بزرگ مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای.درب جدا ٧*٧ طول ٣۴ بزرگ مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,330
جعبه ساندویچ کشویی ٢٨*٧ ارتفاع٧ مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,750
جعبه ساندویچ کشویی ٢٨*٧ ارتفاع٧ مقوای ایندربرد ٢۵٠ گرم مارک نینگبو چین ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,480
توضیحات مشخصات فنی

جعبه ساندویچ

ساندویچ یکی از پرمصرف ترین محصولات فست فودی است که در تمامی فست فودها جای خود را محکم کرده است. بخش زیادی از فروش فست فودها را ساندویچ تشکیل داده است که باعث می شود نیاز به جعبه های ساندویچ احساس شود. پیش از این ساندویچ بیشتر در بسته بندی های نایلونی تحویل مشتری داده میشد که امروزه کمتر از این محصولات برای بسته بندی استفاده می شود. علاوه بر مشکلات زیست محیطی، برندهای بزرگ تمایلی به استفاده از کیسه های پلاستیکی ندارند. چرا که آنها برند هستند. نه یک رستوران معمولی.

جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ

مهم ترین مزیت جعبه های ساندویچ عبارتند از:

 • زیبایی محصول در نگاه مشتری
 • تبلیغات فست فود و یا رستوران بر روی جعبه
 • بهداشتی بودن
 • جلب رضایت مشتری
 • حفظ ظاهر و گرما غذا در هنگام تحویل به مشتری

مدل های مختلف جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ در مدل های مختلف تولید میشود که هر یک مزیت یا معایب خود را دارند. انواع مختلف این جعبه عبارتند از:

 • سفره ای
 • صندوقی
 • کشویی
 • شش ضلعی
 • بالشتی

جعبه دونر کباب

یکی از انواع پر طرفدار ساندویچ ها کباب ترکی یا به اصطلاح دونر است. در ایران هم یکی از اعضای ثابت منوی همه فست فودی های معتبر است که بسیار خوشمزه و پرطرفدار است که با گوشت و سبزیجات طبخ شده و به دست مشتریان می رسد.

اگر شما هم قصد تبدیل شدن به یک برند معتبر را دارید باید دونر را جعبه کباب ترکی به صورت بیرون بر هم سرو کنید تا مشتریان شما بتوانند دونر کباب را در محیطی بجز رستوران تجربه کنند. جعبه دونر در اصل همان جعبه ساندویچ است. جعبه های ساندویچ را بر اساس سایزی که دارند نام گذاری می کنند.

سایز کوچک را جعبه پنینی، سایز متوسط را جعبه هات داگ، سایز بزرگتر از آن را جعبه ساندویچ عرف می گویند. به بزرگترین سایز جعبه ساندویچ ، جعبه دونر گفته می شود.جعبه دونر بر اساس سایزی که نان ساندویچ دونر دارد عرض بیشتری دارد. برای تولید جعبه دونر از جنس های متفاوتی مانند مقوای ایندربرد بهداشتی و مقوای ایفلوت می توان استفاده کرد. مدل جعبه ای که برای جعبه دونر پیشنهاد می کنیم مدل کلاسیک و مدل صندوقی و مدل سفره ای است.

پرطرفدارترین مدل پک ساندویچ

یکی از پرکاربردترین مدل های جعبه ساندویچ مدل سفره ای است که به دو صورت یک تکه و دو تکه تولید می شود. جعبه های سفره ای به دلیل سادگی در بسته بندی و حجم کم در انبارداری و همینطور به دلیل راحتی مشتریان در مصرف، بسیار پرکارد و پرمصرف است. جعبه ساندویچاین نوع جعبه بعد از باز شدن به شکل یک سفره در می آید که برای مشتریان در هنگام مصرف ساندویچ یک مزیت محسوب میشود.جعبه ساندویچ

ابعاد مختلف جعبه ساندویچ

یکی از دغدغه های مدیران مجموعه های رستورانی، انتخاب سایز درست جعبه برای ساندویچ است. سایز نان مورد استفاده در تهیه ساندویچ میتواند در انتخاب ابعاد درست جعبه شما کمک کند. اگر از نان باگت استفاده میکنید، سایز نان های باگت حدودا 28 سانتی متر است. اگر نان شما نان فرانسوی است بطور تقریبی سایز جعبه را باید بین 32 تا 34 سانت انتخاب کنید. سایز جعبه هات داگ میتواند براساس ابعاد هات داگ شما تعیین شود اگر شما رستوران دار هستید ، باید بسیار به این مسئله توجه کنید و جعبه های خود را متناسب با ساندویچ های خود تهیه کنید ، بطور کلی ما امکان تولید جعبه در تمامی ابعاد را داریم ولی به منظور تسهیل فرایند سفارش شما بهتر است که بطور حدودی ابعاد ساندویچ خودتان را بدانید.

مقوای جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ با مقواهای ایندربرد، دوبلکس بهداشتی و ایفلوت بهداشتی تولید میشوند. ما در مجموعه ایرانیان پک امکان تولید با همه این مقواها را داریم. اما پیشنهاد ما به شما مقوای ایندربرد است که به دلیل زیبایی ظاهری و امکان چاپ بهتر، احساس بهتری به مشتریان شما منتقل میکند و معمولا مشتریان از این نوع جعبه راضی تر هستند.

جعبه پنینی

برای رستوران های فست فودی که پنینی هم در منوی خود دارند بسیار سخت است که آن را در جعبه ساندویچ قرار دهند. پنینی حتما باید در جعبه پنینی قرار بگیرد و اینطوری کلاس برند بیشتر حفظ می شود.

جعبه هات داگ

یکی از پر طرفدارترین انواع ساندویچ در میان همه آن ها هاتداگ است. معمولا انتخاب اول بیشتر کسانی که به یک فست فود سر میزنند ساندویچ هاتداگ است. بیشتر اوقات وقتی شخصی در بین ساندویچ ها انتخاب خاصی ندارد هاتداگ سفارش میدهد و این موضوع درباره ساندویچ بیرون بر هم همینطور است. از این رو جعبه هاتداگ یکی از اساسی ترین موارد مورد نیاز هر فست فود است.

جعبه هات داگ کشویی

جعبه هات داگ کشویی

جعبه هات داگ کشویی

وقتی اهمیت جعبه هاتداگ را دانستیم بعد از آن به جعبه هاتداگ کشویی میرسیم. معمولا اگر بخواهیم جعبه ساندویچ خود را کمی ویژه تر کنیم آن را یا به صورت سفره ای و یا به صورت کشویی سفارش میدهیم. از این رو جعبه هاتداگ کشویی به خاطر ساختار و ظاهر خاص آن بسیار مورد توجه قرار میگیرد. از این رو بین جعبه های سفره ای و جعبه هاتداگ کشویی مدل کشویی آن را پیشنهاد میدهیم. این مدل کاری است که کمتر جایی دیده میشود و میتواند توجه مشتری را به خود جلب کند.

جعبه ساندویچ کلاب

جعبه ساندویچ کلاب

جعبه ساندویچ کلاب

جعبه ساندویچ کلاب همانطور که از نامش پیداست مخصوص ساندویچ های کلاب (مثلثی) است که با نان تست درست می شود. جعبه ساندویچ کلاب به صورت جعبه ساندویچ کلاب تکی و جعبه کلاب دو تایی موجود می باشد که بسته به نوع نان و تعداد لایه هایی که برای ساندویچ در نظر می گیرید، دارای ابعدا و ارتفاع های گوناگون می باشد.

جنس مقوای به کار رفته در جعبه ساندویچ کلاب، مقوای ایندربرد 230 گرم و 250 گرم و بالاتر می باشد. نوع چاپی که برای جعبه ساندویچ کلاب به کار می رود چاپ فلکسو است که در چهار رنگ می تواند چاپ شود. داخل جعبه کلاب با سلفون یا پلی اتیلن پوشیده می شود. سلفون و پلی اتیلن در بحث  بهداشتی اهمیت دارند. معمولا در جعبه ساندویچ کلاب یک قسمت پنجره تلق دار وجود دارد برای ابنکه محتویات داخل جعبه مشخص باشد. مجموعه ی ایرانیان پک در طراحی جعبه بنا بر سفارش و نیاز شما به شما جعبه ارائه می دهد.

 

جعبه ساندویچ سرد

جعبه ساندویچ سرد

جعبه ساندویچ سرد

نمونه های فراوانی از ساندویچ سرد در بازار موجود است. از برند های مطرح ساندویچ سرد در بازار می توان به نامی نو و هایدای اشاره کرد. این برند ها برای اینکه سطح بالایی از فروش را در بازار دارند، برای به صرفه تر بودن از پاکت ساندویچ استفاده می کنند. پاکت های ساندویچ سرد عمدتاً از نوع پاکت کرافت مومی است. با این حال مجموعه ی ما برای ساندویچ سرد هم می تواند جعبه تولید کند. ساندویچ سرد به دلیل اینکه دارای حرارت نیست، می توان برای جعبه ساندویچ سرد از مقوای پشت طوسی نیز استفاده کرد.

البته بهتر است ساندوییچ قبل از قزازگیری در جعبه، داخل پاکت نیز قرار بگیرد. با این حال برای بحث بهداشتی تر بودن جعبه ساندویچ سرد، ما به شما مقوای ایندربرد را پیشنهاد می کنیم. ابعاد جعبه ساندویچ سرد با توجه به سفارش شما و سایز ساندویچی که داخل آن قرار می گیرد متفاوت است.چاپ روی جعبه ساندویچ سرد از یک تا هشت رنگ است که به روش افست انجام می پذیرد. عرف ترین مدل جعبه ای که برای جعبه ساندویچ سرد استفاده می شود مدل کلاسیک است که درب آن از بالا باز می شود. امکان تعبیه پرفراژ هم روی جعبه هم وجود دارد.

 

نام های مختلف جعبه ساندویچ

 1. جعبه شاورما
 2. جعبه کباب ترکی
 3. جعبه هات داگ
 4.  جعبه های خاص

 

جعبه ساندویچ 6 ضلعی

جعبه ساندویچ 6 ضلعی

پرطرفدارترین مدل جعبه ساندویچ

یکی از پرکاربردترین مدل های جعبه ساندویچ مدل سفره ای است که به دو صورت یک تکه و دو تکه تولید می شود. جعبه های سفره ای به دلیل سادگی در بسته بندی و حجم کم در انبارداری و همینطور به دلیل راحتی مشتریان در مصرف، بسیار پرکارد و پرمصرف است. این نوع جعبه بعد از باز شدن به شکل یک سفره در می آید که برای مشتریان در هنگام مصرف ساندویچ یک مزیت محسوب میشود. جعبه ساندویچ کلاسیک جز پرمصرف ترین نوع جعبه میباشد که در اکثر فست فود ها از آن استفاده میشود .در این بین جعبه هایی نیز وجود دارد که با توجه به سلیقه صاحب فست فود میتوان آنها را نیز تولید کرد.

چرا باید برای ساندویچ جعبه تهیه کرد؟

در دنیای امروزی که همه چیز در جعبه های کوچک و بزرگ ارائه میشود استفاده از جعبه برای ساندویچ در رستوران داری به یک ضرورت تبدیل شده است، استفاده از جعبه دارای مزایای متعددی است که به چند نمونه از آن اشاره میکنیم. مهم ترین مزیت جعبه های ساندویچ عبارتند از:

 • گرم نگه داشتن غذا
 • زیبایی محصول در نگاه مشتری
 • تبلیغات فست فود و یا رستوران بر روی جعبه
 • بهداشتی بودن
 • جلب رضایت مشتری
 • حفظ ظاهر و گرما غذا در هنگام تحویل به مشتری

این ها تنها چند نمونه از مزایای استفاده از جعبه در فست فود و یا رستوران میباشد. اگر شما جز دسته افرادی هستید که به سلامت مشتریان خود اهمیت میدهید، تهیه جعبه های با کیفیت و بهداشتی از ایرانیان پک به برند سازی و محبوبیت فست فود شما بین مشتریان کمک میکند. تمامی محصولات ما دارای تاییده های بهداشتی میباشد.

مراحل تهیه جعبه

اولین اقدام برای سفارش اطلاع از سایز ساندویچ میباشد. برای مثال:

سایز ساندویچ های هات داگ 17 و 21 میباشد.

جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ

سایز ساندویچ های باگت 28 است.

سایز ساندویچ هایی نیز که در نان فرانسوی سرو میشود 32 سانت است.

ساندویچ های دیگری نیز هست که شامل پنینی و یا ساندویچ های ویژه تست شده میباشد که برای این نوع از ساندوچ ها به دلیل ارتفاع کوتاه و یا اشکال پهنی که دارند مدل سفره ای و یا صندوقی پیشنهاد میشود.

ساندویچ کباب ترکی نیز یکی از پرمصرف ترین و مرسوم ترین نوع ساندویچ ها میباشد که برای آنها از بسته بندی کوتاه و حجیم استفاده میشود.

صنایع چاپ ایرانیان پک برای تمامی سایز های ساندویچ اعم از نیم متری، ساندویچ های عربی و خاص جعبه های مخصوص نیز تولید میکند.

چاپ اختصاصی شما

همانطور که میدانید جعبه های با چاپ اختصاصی امکان درج هر نوع اطلاعاتی از رستوران را به شما میدهند. در چاپ اختصاصی اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، آدرس، لوگو، شعار و… را می توانید روی جعبه داشته باشید که این خود یک قدم بزرگ در راستای ایجاد مشتریان وفادار و فروش بیشتر است. از طرفی شما می تواند در قسمت های مختلف جبعه ساندویچ، پیام های احساسی خاصی برای مشتریان خود بنویسد و از طریق بازاریابی احساسی، فروش مجموعه را افزایش دهید.

 بازه زمانی تولید

چاپ اختصاصی کلیه سفارشات چاپی بین 5 تا 15 روز کاری زمان می برد. درصورت ثبت سفارش فوری، سفارشات شما بین 5 تا 7 روز و سفارشات عادی بین 10 الی 15 روز کاری آماده ارسال می‌شود.

ارسال به شهرستان ها

اگر در خارج از تهران هستید نگران نباشید. ما مشتریان زیادی در سایر استان های ایران داریم. نحوه ارسال سفارشات این عزیزان از طریق باربری های معتبر کشور است. 24 الی 72 ساعت پس از ارسال قابل تحویل است.

هزینه طراحی

هزینه طراحی برای کلیه جعبه ها، رایگان است. اگر طرحی از قبل دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای ما ارسال کنید و همان طرح روی جعبه های شما چاپ شود. درغیر اینصورت تیم گرافیکی مجموعه طبق سلیقه و خواسته شما برایتان طراحی می کنند.

جعبه ساندویچ

جعبه ساندویچ

بزرگترین تولیدی جعبه ساندویچ در جهان کیست؟

ساخت جعبه ساندویچ در دنیا کار بسیار مرسوم و قدیمی است. معمولا بیشترین تولید کننده ها در وب سایت چینی علی بابا جمع هستند.

ایرانیان پک

مجموعه ایرانیان پک با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی و کارکردن با برندهای مطرحی مثل کندیک، پدر خوب، پرپروک و… این اطمینان را به شما میدهد که در لول کیفیتی ما بهترین قیمت را از ما خواهید شنید. درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید. مشاورین ما به شما کمک می کنند که بهترین جعبه ساندویچ را با کمترین هزینه تهیه کنید.

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه ساندویچ و معرفی انواع جعبه در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

جعبه ساندویچ کشویی
پادکست
0:00
0:00

  محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

  جعبه ساندویچ
  ساندویچ 3

  جعبه ساندویچ | جعبه اسنک | پاکت های ساندویچ | جعبه بسته بندی | کارتن ساندویچ | جعبه ساندویچ کلاب | جعبه کلاب | جعبه کلاب دوتایی | جعبه کلاب تکی | جعبه دونر | جعبه ساندویچ سرد

  Product SKU: 0015498

  Product Brand: ایرانیان پک

  Product Currency: IRR

  Product Price: 7000

  Product In-Stock: PreOrder

  امتیازدهی ویرایشگر:
  5
  جعبه ساندویچ
  ساندویچ 3

  جعبه ساندویچ | جعبه اسنک | پاکت های ساندویچ | جعبه بسته بندی | کارتن ساندویچ | جعبه ساندویچ کلاب | جعبه کلاب | جعبه کلاب دوتایی | جعبه کلاب تکی | جعبه دونر | جعبه ساندویچ سرد

  Product SKU: 0015498

  Product Brand: ایرانیان پک

  Product Currency: IRR

  Product Price: 7000

  Product In-Stock: PreOrder

  امتیازدهی ویرایشگر:
  5