ایرانیان پک

ایرانیان پک
ایرانیان پک
جعبه ساندویچ

صفحه سفارش آنلاین جعبه ساندویچ | پاکت ساندویچ با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

اولین مواجهه مشتریان فست فود شما با جعبه پیتزا است و در اولین نگاه هویت و بسته بندی محصولات فست فودی شما باعث جذب و ایجاد حس اعتماد در مشتری می‌شود.

ایرانیان پک جعبه پیتزای شما را رایگان طراحی می‌کند و هویت بصری شما را اجرا می‌کند با ما تماس بگیرید و سفارش خود را به ما اطلاع دهید.

قیمت انواع جعبه و پاکت ساندویچ در سایز و چاپ‌های مختلف

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه و پاکت ساندویچ کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه ساندویچ | ایرانیان پک

ساندویچ یکی از اجزای جدایی‌ناپذیرِ منوی فست‌فودها است که بخش زیادی از فروش فست فودها را به خود اختصاص داده است. در گذشته ساندویچ‌ها غالبا در کاورهای پلاستیکی تحویل مشتری داده می‌شد اما امروزه کمتر از بسته بندی پلاستیکی استفاده می‌شود، چون علاوه بر مشکلات زیست محیطی، برندهای بزرگ تمایلی به استفاده از کاورها و کیسه‌های پلاستیکی ندارند.

همان‌طور که می‌دانید بسته بندی یکی از مهم‌ترین ابزارهای برندینگ و اولین مواجهه مشتری با فست‌فود یا رستوران شماست. مشتری قبل از این که طعم غذا را بچشد، از طریق بسته بندی با برند ارتباط برقرار می‌کند، پس مهم است که مناسب‌ترین بسته بندی انتخاب شود.

برای پک و پاکت ساندویچ، پیشنهاد ما جعبه ساندویچ است. اما جعبه ساندویچ چه مزایایی دارد؟

 • حفظ ظاهر و گرمای غذا هنگام تحویل به مشتری
 • بهداشتی بودن جعبه ساندویچ
 • دوستدار محیط زیست بودن
 • تاثیر خوشایند بر تجربه مشتری
 • امکان چاپ اطلاعات فست فود یا رستوران روی جعبه

این‌ها تنها چند نمونه از مزایای استفاده از جعبه ساندویچ در فست فود یا رستوران است. اگر شما از افرادی هستید که به سلامت مشتریان خود اهمیت می‌دهید، تهیه جعبه‌های با کیفیت و بهداشتی جزو اولویت‌های برندسازی فست فود شما است.

جعبه ساندویچ

مدل‌های مختلف ساندویچ و نان‌ ساندویچ

بر اساس مدل‌های مختلف ساندویچ و نوع نانی که برای آن‌ها استفاده می‌شود، می‌توان از جعبه‌های مختلفی استفاده کرد؛ مثلا ساندویچی که با نان باگت معمولی تهیه می‌شود می‌تواند در جعبه‌های مدل کلاسیک، سفره‌ای و صدفی قرار بگیرد.

بنابراین باید در ابتدا انواع ساندویچ‌ها و ابعاد نان‌های آن‌ها را بررسی کنیم. ساندویچ‌ها بر اساس سایز، به ترتیب از کوچک به بزرگ به گروه‌های زیر تقسیم می‌شوند:

 • ساندویچ رپ

 ساندویچی در سایز کوچک

 • ساندویچ نان بولکی

 ساندویچ کلاسیک ایرانی؛ ساندویچ رپ و بولکی حدود 22-23 سانتی‌متر طول و حدود 6 سانتی‌متر قطر دارند.

 • هات داگ آمریکایی

حدود 25 سانتی‌متر طول و حدود 7 سانتی‌متر قطر دارد و معمولا در جعبه کشویی قرار می‌گیرد.

 • ساندویچ پنینی

 این ساندویچ‌ها ارتفاع کمی دارند، معمولا پهن هستند و ابعاد حدودی 26 در 10 سانتی‌متر و قطر 5 سانتی‌متر دارند.

 • هات داگ شیرازی

نوعی ساندویچ با طول 40 سانتی‌متر که در بعضی رستوران‌ها سرو می‌شود.

 • ساندویچ‌های نیم‌ متری

معمولا ابعاد این ساندویچ‌ها حدود 50 سانتی‌متر است.

جعبه ساندویچ
جعبه ساندویچ دو تکه سفره ای
 • ساندویچ کلاب

ساندویچ‌هایی با جعبه مثلثی که به صورت تکی، دوتایی یا چهارتایی بسته بندی می‌شوند.

در مورد نان‌های ساندویچی نیز معمولا سایزهای متداولی وجود دارد:

 • نان‌های باگت حدودا 30 سانتی‌متر طول و 7 سانتی‌متر قطر دارند و اکثر رستوران‌ها از این مدل نان استفاده می‌کنند.
 • نان فرانسوی بطور تقریبی بین 32 تا 34 سانتی‌متر طول و 7.5 تا 8 سانتی‌متر قطر دارند.
 • سایز نان‌های هات داگ معمولا 17 و 21 سانتی‌متر است.
جعبه ساندویچ

مدل‌های مختلف جعبه و پاکت ساندویچ

با توجه به ابعاد نان‌ها و نوع ساندویچ‌هایی که با هم بررسی کردیم، مدل‌های مختلفی از جعبه ساندویچ پیشنهاد می‌شود. مدل‌های مختلف از نظر ساختار، شکل ظاهری و قیمت حدودا شبیه یکدیگرند و اختلافات جزئی دارند که در ادامه به تفکیک آن‌ها را توضیح می‌دهیم:

 • جعبه کلاسیک ساندویچ

مرسوم‌ترین مدل جعبه ساندویچ، پاکت کلاسیک ساندویچ است که درِ آن از بالا باز می‌شود.

جعبه ساندویچ کلاسیک
 • جعبه ساندویچ سفره ای

همان‌طور که از نام این جعبه مشخص است، پس از باز شدن شبیه سفره می‌شود و مشتری هر جایی که باشد می‌تواند بدون نگرانی از ریختن خرده نان، سس و… به راحتی ساندویچ خود را میل کند. اگر چه از نظر مشتریان جعبه سفره‌ای بهترین نوع بسته بندی است اما این جعبه معایبی نیز دارد که مهترین آن سرعت پایین بسته بندی است. اسمبل کردنِ این نوع بسته بندی، حدود یک دقیقه زمان می‌برد که برای رستوران‌هایی که سرعت فروش ساندویچ‌هایشان بالاست، گزینه چندان مناسبی نیست. از طرفی ظاهر متفاوت این بسته بندی و تهویه هوا که در بهترین حالت ممکن طراحی شده، از مزایای این جعبه است. یکی از پرکاربردترین مدل‌های جعبه ساندویچ مدل سفره‌ای است که به دو صورت یک تکه و دو تکه تولید می‌شود. جعبه‌های سفره‌ای به دلیل سادگی در بسته بندی و حجم کم انبارداری و همینطور به دلیل راحتی مشتریان در مصرف، بسیار پرکاربرد است. این نوع جعبه بعد از باز شدن به شکل یک سفره در می‌آید که برای مشتریان هنگام مصرف ساندویچ یک مزیت محسوب می‌شود.

جعبه ساندویچ سفره ای
 • جعبه ساندویچ کشویی

مدل کشویی از جذاب‌ترین مدل‌های جعبه ساندویچ است که از دو قسمت کاور و کشو تشکیل شده است و اطلاعات رستوران یا فست‌فود می‌تواند روی کاور چاپ شود. برای هات داگ، بیشتر از مدل کشویی استفاده می‌شود و برندهایی مانند هات داگ مسعود، هات داگ ظفر و هات داگ کارمادو از این مدل جعبه ساندویچ استفاده می‌کنند.

جعبه ساندویچ
 • جعبه ساندویچ شش ضلعی

مدل‌ شش ضلعی جزو نمونه‌های مدرن است که برای مشتری جذابیت زیادی دارد.

جعبه ساندویچ شش ضلعی
 • جعبه ساندویچ بالشتی

مدل بالشتی از ارزان‌ترین جعبه‌های ساندویچ است. جعبه بالشتی معمولا برای ساندویچ‌های کوچک استفاده می‌شود و خوردن ساندویچ را لذت‌بخش‌تر می‌کند، چون مشتری بدون تماس دست با ساندویچ، می‌تواند آن را میل کند.

جعبه ساندویچ
 • جعبه دونر کباب

یکی از پرطرفدارترین ساندویچ‌ها، کباب ترکی یا به اصطلاح دونر کباب است که در ایران به یکی از اعضای ثابت منوی فست فودهای معتبر تبدیل شده است. اسامی دیگر این جعبه، جعبه شاورما و جعبه کباب ترکی است.

جعبه دونر با توجه به نوع نان مصرفی برای دونر دو مدل کلی دارد:

– دونر باگتی شبیه نان باگت است ولی ارتفاع کوتاه‌تری دارد و پهن‌تر است. این مدل جعبه دونر 20 سانتی‌متر در 15 سانتی‌متر است.

– دونر آلمانی همان دونرهای مثلثی هستند و از جعبه‌های مثلثی برای آن‌ها استفاده می‌شود، مثل دونر گاردن

جعبه دونر
 • جعبه پنینی

برای فست فودهایی که پنینی هم در منوی خود دارند، بسیار سخت است که آن را در جعبه ساندویچ قرار دهند. پنینی حتما باید در جعبه پنینی قرار بگیرد.

جعبه پنینی
 • جعبه هات داگ

هات داگ یکی از پرطرفدارترین انواع ساندویچ‌ است و معمولا جزو اولین انتخاب‌های افرادی است که وارد رستوران می‌شوند. حتی گاهی اوقات وقتی مشتریان انتخاب خاصی ندارند هات داگ سفارش می‌دهند. از این رو جعبه هات داگ یکی از اساسی‌ترین بسته بندی‌های مورد نیاز هر فست فود است.

اگر جعبه ساندویچ ویژه‌تری می‌خواهید آن را به صورت سفره‌ای یا کشویی سفارش دهید. البته جعبه هات داگ کشویی به این دلیل که کمتر استفاده می‌شود تاثیرگذارتر است و توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند.

جعبه هات داگ
 • جعبه ساندویچ کلاب

جعبه کلاب مخصوص ساندویچ‌های کلاب (مثلثی) است که با نان تست درست می‌شود. جعبه ساندویچ کلاب، دو مدل جعبه ساندویچ کلاب تکی و جعبه کلاب دو تایی دارد که بسته به نوع نان و تعداد لایه‌هایی که در ساندویچ استفاده می‌شود، ابعاد متفاوتی دارد.

جنس مقوای به کار رفته در جعبه ساندویچ کلاب، مقوای ایندربرد 230 گرم و 250 گرم به بالا است. نوع چاپی که برای جعبه ساندویچ کلاب به کار می‌رود چاپ فلکسو است که می‌تواند در چهار رنگ انجام شود. داخل جعبه کلاب با سلفون یا پلی‌اتیلن پوشیده می شود و معمولا برای اینکه محتویات داخل جعبه مشخص باشد، یک پنجره طلقی روی جعبه تعبیه می‌شود. 

 

جعبه ساندویچ کلاب
 • جعبه ساندویچ سرد

نمونه‌های زیادی از ساندویچ سرد در بازار وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به برندهای مطرحی مانند نامی‌نو و هایدا اشاره کرد. این برندها چون فروش بالایی دارند، برای به صرفه‌تر شدنِ قیمت نهایی ساندویچ، از پاکت ساندویچ استفاده می‌کنند. پاکت‌های ساندویچ سرد غالبا از نوع پاکت کرافت مومی است. با این حال ایرانیان پک می‌تواند برای ساندویچ سرد هم جعبه تولید کند. چون ساندویچ سرد، حرارت ندارد، برای ساخت جعبه آن می‌توان از مقوای پشت طوسی استفاده کرد.

البته بهتر است ساندویچ قبل از قرارگیری در جعبه، داخل پاکت قرار بگیرد. با این حال برای بهداشتی‌تر بودن جعبه ساندویچ سرد، ما مقوای ایندربرد را پیشنهاد می‌کنیم. چاپ جعبه ایندربرد و چاپ روی جعبه ساندویچ سرد از یک تا هشت رنگ است که به روش افست انجام می‌شود. متداول‌ترین جعبه‌ای که برای ساندویچ سرد استفاده می‌شود مدل کلاسیک است که درب آن از بالا باز می شود و امکان پرفراژ روی جعبه وجود دارد.

جعبه ساندویچ سرد
 • جعبه کُمبو

جعبه کمبو، جعبه ساندویچِ چند خانه با دیوایدر (تقسیم‌کننده) است که چند ساندویچ و مخلفات همراهش را می‌توان به راحتی در یک جعبه قرار داد.

 • پلیت سالن ساندویچ

جعبه‌هایی که تا اینجا نام بردیم بیشتر به عنوان جعبه‌های بیرون بر کاربرد دارند، اما اگر می‌خواهید ساندویچ را داخل سالن سرو کنید می‌توانید از پلیت‌های ساندویچ استفاده کنید.

پلیت ساندویچ
 • جعبه اختصاصی

به طور کلی امکان تولید هر نوع طرح اختصاصی با هر سایزی وجود دارد مثل جعبه ساندویچ دسته‌دار.

ابعاد جعبه ساندویچ

یکی از دغدغه‌های مدیران رستوران‌ها، انتخاب سایز درست جعبه ساندویچ است. همانطور که اشاره کردیم، اگر سایز نان ساندویچ را بدانید می‌توانید به راحتی جعبه مناسب را انتخاب کنید. 

بطور کلی ما امکان تولید جعبه در هر سایزی را داریم ولی به منظور تسهیل فرایند سفارش، بهتر است ابعاد حدودی ساندویچ خود را بدانید.

محصولات مورد نیاز شما

مقوای جعبه ساندویچ

مقوای ایفلوت بهداشتی و مقوای دوبلکس بهداشتی جزو مقواهای ایرانی است که برای تولید جعبه ساندویچ استفاده می‌شود. از جمله مقواهای وارداتی نیز مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی است.

پیشنهاد ما استفاده از مقوای ایندربرد است که بهترین نوع مقوای دنیاست و علاوه بر بهداشتی بودن، ظاهر زیباتر و امکان چاپ بهتری دارد و در نتیجه احساس بهتری به مشتری منتقل می‌کند. اما اگر می‌خواهید هزینه‌تان را مدیریت کنید دو راهکار وجود دارد:

1.  اگر مقاومت جعبه ساندویچ در اولویت باشد، بهتر است از مقوای دوبلکس بهداشتی و ایفلوت بهداشتی استفاده کنید زیرا علاوه بر قیمت مناسب، مقاومت خوبی دارند.

2. اگر اولویت با کیفیت چاپ باشد و با مقاومت متوسطِ جعبه، نیازهای کاربر برطرف شود، می‌توان از مقوای پشت طوسی استفاده کرد. برای رعایت مسائل بهداشتی نیز می‌توان از کاغذ مومی یا فویل آلومینیومی استفاده کرد تا ساندویچ به طور مستقیم با جعبه در تماس نباشد. این نکته را در نظر داشته باشید که در این حالت بهتر است از پاکت ساندویچ استفاده نکنید و حتما دورپیچ ساندویچ به کار ببرید، چون باید کل ساندویچ محصور شود و مواد داخلی بیرون نریزد.

جعبه ساندویچ اختصاصی

نکات مهم بسته بندی ساندویچ

یک جعبه ساندویچ مناسب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • بتواند به خوبی از ساندویچ محافظت کند و ساندویچ از وسط نشکند.
 • جعبه ساندویچ طوری نباشد که مواد داخلی ساندویچ را در یک قسمت متمرکز کند.
 • حرارت ساندویچ گرم حفظ شود و نان ساندویچ خمیر نشود.

مراحل تهیه جعبه ساندویچ

اولین اقدام برای تولید جعبه ساندویچ، دانستن سایز ساندویچ است. برای مثال اگر ساندویچی که سرو می‌کنید پنینی یا ساندویچ‌های ویژه تست شده باشد، به دلیل ارتفاع کوتاه و شکل پهنی که دارند مدل سفره‌ای یا صندوقی گزینه بهتری است.

صنایع چاپ ایرانیان پک برای همه سایزهای ساندویچ مثل ساندویچ نیم متری، ساندویچ عربی و هر ساندویچ خاص، جعبه‌های ویژه تولید می‌کند.

مقوای جعبه ساندویچ

چاپ اختصاصی 

همانطور که می‌دانید جعبه‌هایی با چاپ اختصاصی، قابلیت درج هر نوع اطلاعاتی را دارد. اطلاعاتی از قبیل شماره تماس رستوران، آدرس، لوگو، شعار سازمانی و… که گامی بزرگ در راستای ایجاد مشتریان وفادار و فروش بیشتر است. از طرفی شما می‌توانید در قسمت‌های مختلف جعبه ساندویچ، پیام‌های خلاقانه و احساسی برای مشتریانتان بنویسید و از طریق بازاریابی احساسی، فروش رستوران را افزایش دهید.

به طور کلی با توجه به اینکه بالای 95 درصد از جعبه‌های ساندویچ از مقوای ایندربرد، مقوای دوبلکس و پشت طوسی تولید می‌شود، از چاپ افست1 تا 4 رنگ استفاده می‌شود.

 

جعبه ساندویچ

 مدت زمان تولید

چاپ اختصاصی همه سفارش‌های چاپی بین 5 تا 15 روز کاری زمان می برد. درصورت ثبت سفارش فوری، سفارش‌های شما بین 5 تا 7 روز و سفارش‌های عادی بین 10 الی 15 روز کاری آماده ارسال می‌شود.

ارسال به شهرستان 

اگر در خارج از تهران هستید نگران نباشید. ما مشتریان زیادی از همه استان‌های ایران داریم. نحوه ارسال سفارش‌های مشتریان خارج از تهران، از طریق باربری‌های معتبر کشور است و 24 الی 72 ساعت پس از ارسال، می‌توانید سفارش خود را تحویل بگیرید. 

هزینه طراحی

هزینه طراحی برای همه مدل‌های جعبه ساندویچ، رایگان است. اگر از قبل طرحی دارید، می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌های مختلف برای ما ارسال کنید یا درغیر این صورت تیم گرافیکی ایرانیان پک، طبق سلیقه و خواسته شما برایتان طراحی می‌کند.

ایرانیان پک

مجموعه ایرانیان پک با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی و کارکردن با برندهای مطرحی مثل کندیک، پدر خوب، پرپروک و… این اطمینان را به شما می‌دهد که با کیفیت بالا، بهترین قیمت را ارائه خواهد داد. درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید. مشاورین ما به شما کمک می‌کنند که بهترین جعبه ساندویچ را با کمترین هزینه تهیه کنید.

دانلود خط قالب جعبه ساندویچ

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ

اطلاعیه ایرانیان پک در خصوص ثبت نام در اسنپ فود

شرکت ایرانیان پک مسئولیتی در قبال ثبت نام شما دوستان عزیز ندارد و جهت پشتیبانی به سایت اصلی اسنپ فود مراجعه نمایید.

سپاس