جعبه آرایشی و بهداشتی

بسته بندی آرایشی و بهداشتی

سوالات متداول مشتریان بسته بندی آرایشی و بهداشتی

شما می‌توانید به‌صورت آنلاین و حضوری سفارش طراحی و تولید بسته‌بندی و جعبه مورد نیازتان را ثبت کنید.

سفارش آنلاین:

 • فرم ثبت سفارش،
 • چت آنلاین،
 • واتساپ
 • تماس مستقیم با شرکت

سفارش حضوری: حضور در دفتر شرکت و جلسه حضوری با کارشناسان و دیدن نمونه‌کارهای طراحی شده ایرانیان پک.

سفارش شما با توجه به ابعاد، ضخامت، نوع مقوا، خدمات جانبی و پوشش جانبی، طراحی، بسته بندی، تیراژ و چاپ جعبه قیمت گذاری می‌شود.

برای اطلاع از قیمت و برآورد هزینه بهتر است از مشاورین ما در ایرانیان پک کمک بگیرید. شما را راهنمایی خواهیم کرد.

در ایرانیان پک بخش طراحی حرفه‌ای هویت بصری ایجاد شده است تا بهترین طراحی و خواست شما را اجرا کنند. همچنین اگر طرح شما از قبل آماده باشد ما برای بسته‌بندی شما آن را اجرا می‌کنیم.

بله. امکان ارسال طرح اولیه به صورت گرافیکی برای تمام سفارشات وجود دارد. همچنین درصورت نیاز نمونه اولیه به‌صورت ماکت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما به صورت حضوری می‌توانید از نمونه‌کارهای اجرا شده ایرانیان پک برای برندهای مختلف دیدن کنید و از کیفیت چاپ ما مطمئن شوید.

بعد از اتمام کار در بسته‌بندی‌های متحدالشکل، وزن‌شده و شمارش‌شده، علاوه بر امکان تحویل سفارش در محل چاپخانه به مشتریان عزیز، سفارش‌ها از طریق باربری یا به صورت مستقیم نیز قابل ارسال هستند.

همین حالا به جمع مشتریان ما بپیوندید

طبق تحقیقاتی که انجام شده، خانم‌ها هنگام خرید به جزئیات بسته بندی آرایشی و بهداشتی توجه ویژه‌‌ای می‌کنند.

جعبه آرایشی باید طوری طراحی شود که ضمن داشتن شکل ظاهری زیبا و جذاب، بتوان راحت به محتویات آن دست پیدا کرد و علاوه بر آن روی جعبه دستورالعمل استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی درج شده باشد.

برای خوانایی و جلوه زیباتر نوشته‌های روی جعبه‌های آرایشی بهداشتی از رنگ‌های پنتون که شامل دو رنگ خاص نقره‌ای و طلایی است، استفاده می‌شود.

همچنین از روکش‌های سلفونی که دارای دو نوع ساده و طرح‌داراند، می توان برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات چاپ شده در اثر جا به جایی و گذر زمان استفاده کرد.

لازم به ذکر است چون محصولات بهداشتی نیاز به توجه ویژه‌ای دارند باید جعبه بسته بندی آن‌ها طوری طراحی شود که مخاطب به راحتی بتواند محصول مورد نظر خود را از میان سایر محصولات شناسایی کرده، علاوه بر آن خوانا بودن اطلاعات محصول و طریقه مصرف که بر روی جعبه درج می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال برای یک محصول آرایشی بهداشتی باید اطلاعات جامع‌‌ای روی جعبه آن چاپ شود تا برای مصرف کننده که محصول را با نوع پوست بدن و صورتش سازگاری دارد، انتخاب کند.

برای ساخت جعبه‌های آرایشی و بهداشتی از مقواهای به جنس ایندربرد بهداشتی و با چاپ افست تولید می‌کنند.

انواع بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

بسته بندی ریمل
بسته بندی ریمل
لیبل آرایشی و بهداشتی
لیبل آرایشی و بهداشتی
جعبه لوازم آرایش
جعبه لوازم آرایش
جعبه شامپو
جعبه شامپو

هنر و صنعت بسته بندی دنیای پیرامون ما را رنگین‌تر و زیباتر کرده است و سبب شده از خرید و پرسه زدن در فروشگاه‌ها لذت ببریم.

خوش آیندی از تولیدات و محصولات صنعت و کاهش فشارهای روانی ناشی از دنیای صنعتی و خشک امروزی، تا حدی مرهون وجود بسته بندی کالاهاست.

تنوع محصولات و برخورداری جامعه از تولیدات گوناگون با کارایی‌های متفاوت، یکی از جلوه‌های موثر بسته بندی در زندگی ماست.

انواع بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی عبارتند از :

 • جعبه کرم
 • جعبه مرطوب کننده
 • جعبه لوازم آرایش
 • جعبه مواد آرایشی
 • جعبه براش
 • جعبه رنگ مو
 • لیبل شامپو
 • لیبل خمیر دندان
 • بسته بندی بهداشتی
 • لیبل قوطی
 • لیبل جار
 • لیبل بطری
 • جعبه عطر و جعبه ادکلن
 • جعبه تجهیزات بهدشتی
 • جعبه محصولات آرایشی
 • انواع جعبه‌های مقوایی
 • جعبه با منقسم داخلی
 • جعبه‌های دسته دار
 • جعبه‌های کیبوردی
 • جعبه کادویی
 • جعبه پنجره‌دار
 • جعبه زیره و رویه
 • جعبه تلسکوپی
 • انواع جعبه‌های کارتنی و لمینیتی

یکی از مهم‌ترین فواید بسته بندی آرایشی و بهداشتی، حفظ منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان به صورت توام است.

بسته بندی از طریق حفاظت از محتوی و کاهش هزینه‌های تولید، حمل، نگهداری، توزیع و فروش از قیمت تمام شدهٔ محصول کاسته و همچنین با ایجاد انگیزه‌های خرید، موجب افزایش فروش و در نتیجه کاهش قیمت‌ها و ارتقاء منافع مشترک خریدار و فروشنده خواهد شد.

بنابراین یک بسته بندی کارآمد و هنرمندانه، موجب جلب توجه و اطمینان مصرف کنندگان شده و از این طریق در افزایش فروش کالا و رونق اقتصادی تاثیر قابل ملاحضه‌‌ای خواهد داشت.

جعبه خمیر دندان
جعبه خمیر دندان
جعبه لوازم آرایش
جعبه لوازم آرایش
بسته بندی کرم
بسته بندی کرم
جعبه کرم
جعبه کرم
جعبه صابون
جعبه صابون
جعبه عطر و ادکلن
جعبه عطر و ادکلن

طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

برای محصولات آرایشی و بهداشتی که انواع مختلف و گوناگونی دارند، داشتن بسته بندی و درج اطلاعات مکتوب و تصویری بر روی آن بسته‌ها ضروری به نظر می‌رسد.

معرفی هویت صحیح کالا از طریق بسته بندی، همراه با درج اطلاعات نوشتاری دربارهٔ کیفیت یا ویژگی‌های استثنائی کالا، علاوه بر ایجاد انگیزهٔ خرید، موجب توزیع صحیح و کارآمدتر محصولات، در تمام مراحل از هنگام تولید تا رسیدن به دست مصرف کنندهٔ نهایی می‌شود.

اگر یک تولیدکنندهٔ محصولات مصرفی نظیر انواع صابون، آن‌ها را به صورت فله و درهم، به فروشندگان ارائه کند، نه تنها آن‌ها به سادگی قادر به تفکیک محصولات نخواهند بود، بلکه در ارائه صحیح آن‌ها به خریداران نیز دچار اشتباهات مکرر می‌شوند.

خریداران هم احتمال دارد بی‌تفاوت از کنار چنین کالایی بگذرند.

فروشندگان در مورد میزان فروش هر کالا حدس‌هایی دارند، با وجود بسته بندی، مقدار سفارش، به جای تکیه بر تجارب و پیش فرض‌هایی شخصی، می‌تواند بر اساس آمار دقیق تنظیم گردد بنابراین بسته بندی محصولات آرایشی به طرق مختلف، موجب حفظ و ارتقاء منافع تولیدکنندگان و خریداران می‌شود.

بسته بندی ریمل
بسته بندی ریمل

در صنعت بسته بندی مسائل حفاظت محیط زیست از دو جنبه مورد توجه قرار دارد:

یکی تلاش برای کشف روش‌های جدید جمع آوری، دفع و بازیافت کارآمدتر زباله‌ها و دیگری ساخت مواد اولیه بهتر و روش‌های تولید سالم‌تر، به شکلی که مسائل زیست محیطی در آن‌ها تا جای ممکن رعایت شده باشد و پس از مصرف، به سرعت به طبیعت بازگردد یا کمترین زیان را به آن وارد آورد.

طراحان بسته بندی آرایشی و بهداشتی باید بسته‌ها را طوری طراحی کنند که با کمترین مواد به کار رفته، کارایی لازم را داشته باشند.

همچنین تا جای ممکن در تولید بسته‌ها موادی را از منابع تجدیدپذیر انتخاب کنند.

و از موادی بهره گیرند که یا قابل بازیافت باشند و یا حداقل کمترین زیان را به محیط زیست برسانند.

از نقطه نظر مسائل زیست محیطی، بهتر است طراحی بسته‌ها به نحوی باشد که برای همان مصرف و یا برای مصارف دیگر مورد استفاده مجدد قرار گیرد و نقش کمتری در افزایش زباله‌ها داشته باشد.

هر چند ممکن است کیفیت مواد بازیافتی نسبت به مواد اولیهٔ قبلی، تا حدی کاهش داشته باشد، اما با استفادهٔ موثر از ویژگی‌های مواد جدید، می‌توان کاری درخور توجه طرح ریزی کرد.

رنگ و بافت مقواهای بازیافتی خود می‌تواند جذابیت بصری ایجاد کند.

ایده بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

جعبه و بسته بندی لوازم آرایشی کرم و پودر صورت
بسته بندی کرم

بسته بندی لباس کالاست؛ می‌تواند فاخر و زیبا باشد یا زشت و ناکارآمد.

تولید بسته بندی مطلوب از موثرترین ابزارها برای افزایش فروش محصولات در بازار است؛

و موفقیت بسته بندی را دیده شدن و در کانون توجه بودن آن، در میان سایر کالاها تضمین می‌کند. رسیدن به این اهداف جز با طراحی دقیق و هوشمندانه میسر نیست.

ایده بسته بندی آرایشی و بهداشتی، بدون در نظر داشتن وظایف و عملکردهای آن غیر ممکن است.

برای طراحی موثر و کارآمد نه تنها تمام عناصر باید مرتبط با هویت و معرفی پیام‌های نهفته در بسته بندی باشد؛

بلکه در نهایت باید بسته بندی‌‌ای تولید کرد که زیبا و درخور توجه بوده و به عنوان یک تجربهٔ منحصر به فرد فراموش نشدنی و لذت بخش باشد.

در طراحی و ایجاد یک بستهٔ مناسب و چشمگیر، باید از دو دیدگاه به آن نگریست: یکی جنبه‌های هنری و خلاق و دیگری در نظر داشتن نکات فنی و نیازهای بازار، اهمیت هر کدام از این دیدگاه‌ها در گرو درک واقعی سهم دیگری است.