ایرانیان پک

جعبه پیتزا خام

جعبه پیتزا خام

جعبه های زیر به صورت خام ( بدون چاپ ) در کارخانه صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک موجود و آماده ارسال در همان روز هستند.

جعبه پیتزا خام عموما برای موارد فوری که فست فودها با کسری جعبه مواجه می‌شوند استفاده می‌شود، اما بیشتر فست فودهای معتبر در بازه‌های زمانی مشخص جعبه های چاپی با طرح اختصاصی سفارش می‌دهند.

برای سفارش جعبه با طرح‌های چاپی همه روزه می‌توانید با دفتر ایرانیان پک تماس حاصل فرمایید. جنس جعبه‌های خام ایفلوت بهداشتی می‌باشد و نماد سیب سبز (محصولات بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت) در داخل آن مشخص است.

با توجه به دپو کردن و وجود جعبه های خام در انبار این محصولات آماده ارسال هستند و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسند.

هنگام سفارش با توجه به تنوع پیتزاهای موجود دقت لازم را در برآورد اندازه و ارتفاع پیتزا به عمل آورید. عمده سایزهای استاندارد این مدل جعبه که در فست فودها مورد استفاده قرار می‌گیرند در این جا قابل مشاهده هستند، اما در صورتی که جعبه پیتزای مورد نظر خود را مشاهده نکردید با ایرانیان پک تماس حاصل فرمایید، همکاران ما در واحد فروش اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اگر خواهان جعبه پیتزای اختصاصی هستید روی لینک روبرو کلیک کنید: جعبه پیتزا

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه پیتزا خام کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه پیتزا خام

قیمت جعبه پیتزا خام

برای دریافت آنی قیمت جعبه پیتزا خام می‌توانید از طریق چت آنلاین، واتساپ و یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش لیست قیمت جعبه پیتزا خام را دریافت کنید.

بسته بندی خود را کامل کنید ...