دسته بندی: راهنمای بسته‌بندی

معرفی صنایع مقواسازی

معرفی صنایع مقواسازی ایران

صنعت مقوا سازی در ایران سال‌هاست که فعالیت گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف مانند بسته بندی و جعبه سازی داشته است. در این مقاله برخی از شرکت‌های معتبر در صنایع مقواسازی را معرفی می‌کنیم.

ادامه مطلب»
پکیجینگ فست فود

چگونه یک شرکت‌ بسته بندی مناسب انتخاب کنیم؟

بسه بندی موضوع مهمیه که در فروش تاثیر زیادی داره. بنابراین صاحبان کسب و کار در پی پیدا کردن یک شرکت بسته بندی معتبر که بتواند پاسخگوی نیازهایشان باشد، با چالش‌های زیادی رو به رو می‌شوند. از این رو در این مقاله تمام نکاتی که باید برای انتخاب یک شرکت بسته بندی در نظر بگیرید را به شما معرفی کردیم. با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب»
بسته بندی بیرون بر صبحانه

راهنمای انتخاب بسته بندی صبحانه بیرون بر

صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی روزانس. بسته بندی صبحانه بیرون بر یک راه عالی برای ارائه یک وعده غذایی سالم و خوشمزه به صورت راحت و آسونه. در انتخاب بسته بندی صبحانه بیرون بر باید مواردی را در نظر بگیرید که ما در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ادامه مطلب»
اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا

اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا

تا حالا شده وقتی منتظر یه پیتزای داغ و خوشمزه هستید، یه پیتزای سرد یا خمیر شده با جعبه‌ای خیس تحویل بگیرید؟ فاجعه است نه؟! قطعا با دیدن همچین پیتزایی فکر سفارش دوباره از اون فست فود رو نخواهید کرد. چرا که قطعا مایل نیستید در ازای هزینه‌ای که می‌پردازید، یه پیتزای بی کیفیت تحویل بگیرین. ما در این مقاله به این موضوع یعنی اهمیت جعبه پیتزا در سلامت پیتزا و ویژگی‌های یک جعبه پیتزای با کیفیت پرداختیم. با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب»
جعبه پیتزا خام و اختصاصی

تفاوت‌های کلیدی جعبه پیتزا خام و اختصاصی

اگه فکر می‌کنید تفاوتی بین تحویل پیتزا در جعبه‌ی خام یا اختصاصی وجود نداره، سخت در اشتباهید. توجه به همین نکات می‌تونه آگاهی از برند شما رو افزایش بده. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا به طور کامل متوجه تفاوت‌های کلیدی جعبه پیتزا خام و اختصاصی بشید.

ادامه مطلب»
انواع روش های بسته بندی محصول

آشنایی با انواع روش‌های بسته بندی محصول

بسته بندی اصولی محصول اهمیت بالایی داره؛ چرا که تضمین کننده حفاظت از محصوله و همچنین تاثیر زیادی در تصمیم مشتری برای خرید داره. ما در این مقاله به انواع روش‌های بسته بندی محصول و انواع بسته بندی در خانه و درآمدزایی از آن اشاره کردیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب»
معرفی انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

معرفی انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات یکی از مهم‌ترین ماشین آلات در تولید صنایع غذاییه که کاربرد زیادی هم داره. در این مقاله به معرفی انواع دستگاه بسته بندی حبوبات، ویژگی‌ها، قیمت و حتی بسته بندی حبوبات در منزل هم اشاره کردیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب»
استانداردهای بسته بندی مواد غذایی

قوانین و استانداردهای بسته بندی مواد غذایی

تغذیه سالم مهم‌ترین فاکتور در سلامت انسان است. بنابراین استانداردها و قوانین بسته بندی مواد غذایی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. برای بسته بندی مواد غذایی استانداردها و الزاماتی وجود دارد که باید رعایت شوند. در این مقاله به بررسی هر یک از آن‌ها پرداختیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب»
اصول مهم بسته بندی

اصول بسته بندی محصول برای همیشه

اینکه در نظر دارید تا محصولی با یک بسته بندی ایده آل داشته باشید، کافی نیست. باید کاملا بدانید برای عرضه‌ی محصولتان به مشتری چه نکاتی را باید رعایت کنید. با سهل انگاری در این مورد ممکن است مشتریان خود را برای همیشه از دست دهید. بسته بندی اصولی محصول لازمه‌ی رعایت نکاتی است که در این مقاله به طور کامل به آن‌ها اشاره کردیم.

ادامه مطلب»