ایرانیان پک

سینی مقوایی غذا

سینی مقوایی غذا رستورانی

سینی مقوایی غذا یا سینی شیرینگ یکی از نیازهای اولیه هر رستوران و کترینگ است، به این صورت که غذا در یک سینی مقوایی قرار می‌گیرد و برروی آن فویل کشیده می‌شود.

تحویل غذا مشتریان توسط سینی مقوایی غذا میل و اشتیاق به سفارش غذا را دو چندان می‌کند و بسیاری از مراکز غذای مدرن نیز غذای خود را به این شکل به‌صورت بیرون بر عرضه می‌کنند.

سینی های مقوایی غذا می‌تواند به‌صورت تک پرس، دو پرس، سه پرس و بیشتر تولید شوند و شما می‌توانید چیدمان غذایی‌تان را درون سینی غذا داشته باشید.

اگر کسب و کار شما مجهز به دستگاه شرینگ است با استفاده از یک سینی مقوایی شیرینگ که ظرف غذا و … در داخل آن قرار می‌گیرند، در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید غذا را آماده ارسال کنید.

جنس کاغذ سینی مقوایی شیرینگ

جنس سینی های غذا عموما ایفلوت، دوبلکس و مقوای پشت طوسی است و قابلیت چاپ چندانی ندارد گرچه در حاشیه آن می‌توان از یک شماره تماس، آدرس و لوگو ساده استفاده کرد یا در در زیر جعبه طرح مورد نظر شما را به چاپ رساند.

برای دریافت لیست قیمت انواع پاکت رادیولوژی کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

سینی غذا مقوایی

قیمت سینی مقوایی غذا

قیمت سینی مقوایی بسیار به‌صرفه است و می‌تواند قیمت تمام شده خوبی داشته باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سینی مقوایی غذا و شیرینگ به ما پیام دهید و از لیست قیمت‌ها باخبر شوید.

البته در کنار این محصول ما جعبه‌های کاتلری یا جعبه قاشق چنگال را پیشنهاد می‌دهیم که سایر ملحقات همچون ادویه جات، دستمال کاغذی والبته قاشق چنگال را می توانید برای نظم بیشتر در داخل آن قرار دهید.

مجموعه ایرانیان پک یکی از معتبرترین برندهای صنعت چاپ و بسته بندی است که ضمن بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی و طراحی توان بالایی در تولید محصولات بسته بندی فست فود دارد.

ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات این مجموعه برای آشنایی با 1200 محصول مورد استفاده در فست فود و رستوران دعوت می کند.

برای دیدن محصولات بیشتر بسته بندی غذا به صفحه جعبه غذا مراجعه کنید.

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ