جعبه غذا مدل سینی

جعبه غذا مدل سینی

جعبه غذا مدل سینی

[us_single_image image=”7201″]
[us_single_image image=”7267″]

جعبه غذا مدل سینی در این صفحه میتوانید نمونه های مختلف جعبه غذا مدل سینی را ملاحظه کنید و با دید بازتر جعبه غذا مدل سینی ایرانیان پک خود را انتخاب کنید

[us_logos columns=”3″ style=”3″ carousel_autoplay=”1″ carousel_interval=”2″ breakpoint_1_autoplay=”1″ breakpoint_2_autoplay=”1″ breakpoint_3_autoplay=”1″ items=”%5B%7B%22image%22%3A%228169%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%228170%22%7D%5D”]

جعبه غذا مدل سینی

امروزه یکی از بهترین شیوه های ارسال غذا استفاده از روش شرینگ است، به این صورت که غذا در یک سینی مقوایی قرار می گیرد و برروی آن فویل کشیده می شود. به گواه مشتریان تحویل غذا به این شکل میل و اشتیاق به سفارش غذا را دو چندان می کند و بسیاری از مراکز غذای مدرن غذای خود را به این شکل به صورت بیرون بر عرضه می کنند. جنس این جعبه ها ایفلوت، دوبلکس و مقوای پشت طوسی است و قابلیت چاپ چندانی ندارد گرچه در حاشیه آن می توان از یک شماره تماس، آدرس و لوگو ساده استفاده نمود یا در در زیر جعبه طرح مورد نظر شما را به چاپ رساند.

اگر کسب و کار شما مجهز به دستگاه شرینگ است با استفاده از یک سینی مقوایی که ظرف غذا و … در داخل آن قرار می گیرند، در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید غذا را آماده ارسال نمایید. البته در کنار این محصول ما جعبه های کاتلری یا جعبه قاشق چنگال را پیشنهاد می دهیم که سایر ملحقات همچون ادویه جات، دستمال کاغذی والبته قاشق چنگال را می توانید برای نظم بیشتر در داخل آن قرار دهید. مجموعه ایرانیان پک یکی از معتبر ترین برند های صنعت چاپ و بسته بندی می باشد که ضمن بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی و طراحی توان بالایی در تولید محصولات بسته بندی فست فود دارد.

ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات این مجموعه برای آشنایی با 1200 محصول مورد استفاده در فست فود و رستوران دعوت می کند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه غذا مدل سینی
Author Rating
51star1star1star1star1star