ایرانیان پک

ایرانیان پک
ایرانیان پک
جعبه سوخاری

صفحه سفارش آنلاین جعبه سوخاری با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

اولین مواجهه مشتریان فست فود شما با جعبه سوخاری است و در اولین نگاه هویت و بسته بندی محصولات فست فودی شما باعث جذب و ایجاد حس اعتماد در مشتری می‌شود.

ایرانیان پک جعبه سوخاری شما را رایگان طراحی می‌کند و هویت بصری شما را اجرا می‌کند با ما تماس بگیرید و سفارش خود را به ما اطلاع دهید.

قیمت انواع جعبه سوخاری در سایز و چاپ‌های مختلف

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه سوخاری کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه سوخاری فست فود | ایرانیان پک

در بین محصولات بسته بندی فست فود و رستوران، جعبه سوخاری بعد از جعبه برگر و پیتزا پرکاربردترین جعبه مورد استفاده است. غذاهای سوخاری به دلیل تماس مستقیم با بسته بندی و نگه داشتن روغن در خود، نیاز به بسته بندی هایی دارند که علاوه بر اینکه باید بهداشتی باشند روغن اضافه را نباید پس دهند.

به همین دلیل همواره بسته بندی سوخاری یکی از چالش‌های مدیران فست فود و رستوران بوده است. چرا که بسته بندی نامناسب سوخاری علاوه بر کاهش رضایت مشتریان، فروش رستوران شما را هم میتواند به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

علاوه بر این با ایده‌برداری از برندهای مطرحی همچون kfc امکان بهره‌مندی از خلاقیت و نوع آوری در تولید این نوع جعبه وجود دارد.

جعبه سوخاری

جنس مقوا، مهم‌ترین مولفه

همانطور که در بالا اشاره کردیم، سوخاری با داشتن مقداری روغن و همینطور ارتباط مستقیم با جعبه، باعث می‌شود جنس مقوای استفاده شده بسیار مهم باشد.

به همین دلیل جعبه های سوخاری را با مقوای بهداشتی ایندربرد تولید می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی‌های مقوای ایندربرد بهداشتی بودن، مقاومت بالا و چاپ پذیری بسیار خوب است. این مقوا به نسبت مقواهای موجود در بازار چاپ پذیری بسیار بالاتری دارد و به همین دلیل جعبه تولید شده با این مقوا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

همچنین از لحاظ بهداشتی مورد تایید سازمان‌های بهداشتی است. از مقوای ایندربرد برای تولید جعبه‌های دارویی هم استفاده می‌شود.

جعبه سوخاری

سایز مناسب

سایز مناسب برای جعبه های سوخاری را معمولا با توجه به تعداد تکه های سوخاری انتخاب می‌کنند. بطور کلی برای سوخاری های دوتکه، یه یا چهار تکه، شش تکه و… ابعاد متفاوتی استفاده می‌شود. اطلاعات ابعاد مختلف جعبه های سوخاری در همین صفحه آورده شده است.

مدل‌های جعبه مرغ سوخاری

این جعبه‌ها در مدل‌های مختلف قابل تولید است. مدل‌های پرکاربرد این جعبه، مدل قفلی و سفره ای است که بسیار مورد توجه مدیریان رستوران و فست فود قرار گرفته است.

دلیل محبوبیت این مدل ها، سادگی در آماده سازی است که نیاز به آموزش خاصی ندارد. مدل سفره ای بعد از باز شدن بصورت یک سفره می شود که مشتری شما میتواند در هر موقعیتی (در ماشین، پارک و…) غذای خود را میل کند.

از جمله مدل های دیگر این جعبه میتوان به مدل دسته دار، مدل کلاسیک و همینطور پلیت سالن اشاره کرد که این مدل بیشتر درسالن برای سرو غذا استفاده می شود.

جعبه سوخاری

جعبه سوخاری دو تکه

مدل های عُرفی که برای جعبه سوخاری دو تکه وجود دارد مدل بغل قفلی و مدل صدفی یا مک دونالدی است. چاپ جعبه سوخاری از 1 تا 8 رنگ انجام می شود.

جعبه سوخاری با توجه به غذاهایی که در آن سرو می شود به جعبه سوخاری های دو تکه و سه تکه تا 6 تکه تقسیم بندی می شود. در جعبه سوخاری دو تکه می توان دو قسمت از مرغ را مثل بال و کتف را سرو کرد.

اندازه جعبه سوخاری بر اساس تعداد قطعات سوخاری که درون آن قرار می گیرد مشخص می شود. بعضاً در فست فود ها در کنار سوخاری ، سیب زمینی و مخلفات هم سرو می کنند.

جعبه سوخاری دو تکه

سطل سوخاری

سطل سوخاری به طور معمول در حجم های 70 انس و 100 انس و 140 انس می باشد. ورق اسفاده شده در سطل سوخاری ورق ایندربرد بهداشتی و یا از جنس پلی اتیلن است.

سطل سوخاری، بسته بندی جذابی است که هم سلیقه ی بالای شمارا نشان می دهد و هم جلوه ی زیبایی دارد که برای مشتریانتان نیز جذاب است.

“موردی که هر فست فودی به آن نیاز دارد دیده شدن است”

سطل سوخاری علاوه بر سهولت در حمل ، مورد مناسبی است برای به نمایش گذاشتن برند شما.

سطل سوخاری

جعبه سوخاری سه تکه

جعبه سوخاری سه تکه مدل های مختلفی دارد. مدلی که بیشتر از بقیه مورد استفاده قرار می گیرد، مدل بغل قفلی می باشد.

در کنار آن، مدل های معروفی مثل مدل صدفی یا مک دونالدی نیز برای جعبه سوخاری سه تکه به کار می روند. برای جعبه سوخاری هایی که از سه تکه به بالا هستند به دلیل وزن زیادی که غذای داخل آن دارد، بهتر است از ورق های با گرماژ بالا استفاده شود. ورق به کار رفته در جعبه سوخاری سه تکه از جنس ورق ایندربرد بهداشتی می باشد.

چاپ روی جعبه سوخاری از 1 تا 8 رنگ هم انجام می شود. اگر قصد دارید حجم زیاد تری از سوخاری که بیشتر از 6 تکه است را سرو کنید، ما به شما سطل سوخاری را پیشنهاد می کنیم.

جعبه سوخاری

جعبه کنتاکی

جعبه کنتاکی یا جعبه سوخاری به دو صورت داخل سالن و بیرون بر موجود است. ابعاد جعبه کنتاکی برای دو تکه تا شش تکه موجود است.

مدل های مختلفی برای جعبه کنتاکی موجود است. از مدل های معروفی که برای جعبه کنتاکی به کار می رود مدل بغل قفلی، مدل صدفی یا مک دونالدی و مدل دسته دار است. جنس جعبه کنتاکی از مقوای ایندربرد بهداشتی است. برای جبه کنتاکی بیشتر از سه تکه بهتر از از مقواهای با گرماژ بالا تر استفاده کنید تا جعبه ای که در آن کنتاکی سرو می کنید به اصطلاح دفرمه نشود.

برای بیشتر از شش تکه بهتر است از سطل سوخاری استفاده کنید. جعبه کنتاکی با توجه به سفارش شما قابلیت چاپ پذیری از 1 تا 8 رنگ را دارد.

جعبه کنتاکی

جعبه مرغ بریان

از پر استفاده ترین مدل جعبه هایی که برای مرغ بریان استفاده می شود، مدل دسته دار است. نکته ی مثبتی که در ازتیاط با جعبه مرغ بریان وجود دارد این است که جعبه مرغ بریان تا به امروز زیاد استفاده نشده است.

از این جهت تازگی و جذابیت زیادی برای محصولی که سرو می کنید دارد.جعبه مرغ بریان باید گرماژ بالایی داشته باشد که مقاومت بالایی داشته باشد و نسبت به وزن مرغ بریان از استحکام خوبی برخوردار باشد. اگر به صورت تکه ای و پاچینی سرو شود می تواند مستقیماً داخل جعبه قرار داده شود. ولی اگر قصد به صورت مرغ بریان درسته در آن قرار گیرد، بهتر است ابتدای امر داخل ظرف آلومینیومی قرار بگیرد.

قالباً برای مرغ بریان از جعبه های دسته دار استفاده می شود ولی شما می توانید از جعبه های مکعبی هم برای بسته بندی آن استفاده کنید. اندازه ی متوسطی که برای جعبه مرغ بریان وجود دارد ابعاد 20cm*14cm با ارتفاع 10cm است ولی شما می توانید با توجه به سایز مرغ هایتان اندازه های متفاوتی را سفارش دهید.

جعبه مرغ بریان

طراحی و چاپ 

با افزایش رقابت در صنعت رستوران و فست فود و هزینه بالای تبلیغات، بسته بندی اهمیت بسیار زیادی در این فضای رقابتی پپیدا کرده است.

بسته بندی بهترین راه تبلیغ برای رستوران شماست و برند شما را به خوبی در ذهن مخاطب حک می‌کند.

در طراحی و چاپ اختصاصی جعبه های سوخاری، برند شما و تمامی اطلاعات از جمله اطلاعات تماس، آدرس، شعار و… بر روی جعبه چاپ می‌شود که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در رضایت مشتریان و همینطور افزایش خرید از شما داشته باشد. 

چاپ جعبه‌های سوخاری عموما بصورت افست است که کیفیت بسیاری بالایی دارد.

طراحی جعبه ها اختصاصا برای شما بوده و مشابه یا کپی از برندهای دیگر نیست که این یک مزیت برای شما محسوب می‌شود.

یکی دیگر از مواردی که در طراحی جعبه سوخاری باید رعایت شود هواکش مناسب است.

نبود هواکش باعث ازبین رفتن کیفیت غذای شما شده و طبیعتا نارضایتی مشتری را دربرخواهد داشت.

اما لازم نیست نگران این موضوع باشید. ما بهترین حالت را برای شما درنظر خواهیم گرفت.

طراحی جعبه سوخاری

وزن سوخاری و مقاومت جعبه

سوخاری از جمله غذاهایی است که وزن دقیق ندارد و لازم است در انتخاب جعبه این قضیه توجه شود. هرچقدر گرماژ جعبه بالاتر باشد، مقاومت بیشتری هم دارد.

از طرفی اگر جعبه مقاومت مناسبی نداشته باشد، ممکن است روغن سوخاری از طریق جعبه به لباس یا وسایل مشتری شما منتقل شود.

در تهیه جعبه‌های سوخاری معمولا از مقوای ایندربرد 250 گرم استفاده می‌شود اما اگر نگران مقاومت جعبه هستید می‌توانید از ایندربردهای 300 الی 400 گرم استفاده کنید.

جعبه سوخاری دسته دار

قیمت جعبه سوخاری

قیمت جعبه های سوخاری با توجه به ابعاد، نوع مقوا، نوع چاپ و… میتواند متفاوت باشد. شما می‌توانید لیست قیمت مدل های پرمصرف سوخاری را در این صفحه ببینید.

لازم به ذکر است اگر سایز جعبه مد نظر شما در لیست نیست، کافیست با ما تماس بگیرید تا طبق ابعاد جعبه موردنظر شما قیمت را اعلام کنیم.

سفارش

البته باید توجه شود که علاوه بر جعبه‌های مرغ کنتاکی، سطل های بزرگ سوخاری نیز موجود می‌باشند که غالبا برای سفارشات و پیشنهادات خانوادگی از آن استفاده می‌شود.

این سبک از ظرف‌ها با ساختار ایندربرد با لایه‌ی مجهز به پلی اتیلن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

زمان تحویل سفارش

بازه زمانی تولید محصولات چاپی بین 5 تا 15 روز کاری است.

سفارشات فوری بین 5 تا 7 روز کاری و سفارشات عادی عموما بین 10 تا 15 روز کاری زمان می‌برد.

تیراژ تولید

کمترین تیراژ تولید محصولات چاپی 1000 عدد است اما هرچقدر تیراژ بالاتر باشد قیمت تمام شده برای شما کمتر است.

بهترین تیراژ از نظر قیمت، 5000 عدد است. اگر از نظر فضای انبار محدودیت ندارید، پیشنهاد ما به شما، تیراژ 5000 عدد است.

جعبه سوخاری
محصولات مورد نیاز شما

مجموعه ایرانیان پک

بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی و مفتخر به کارکردن با برندهای مطرح کشور، امروز این اطمینان را به شما می‌دهیم که مسیر کسب و کار و رستوران شما با یک بسته بندی زیبا هموارتر خواهد بود و ما در این مسیر همراه شما هستیم.

برای تولید جعبه های سوخاری با وجود اینکه مقوا های مختلفی در صنعت بسته بندی قابل استفاده می باشند، اما مشخصا از مقوای ایندربرد یا مقواهای خاص با لایه‌ی پلی اتیلن شده استفاده می‌شود چرا که سوخاری بر عکس خیلی از موارد دیگر که با جعبه در ارتباط نیستند، در تماس مستقیم با مقوا قرار دارد و به علت ساختار غذایی‌اش بالاترین جذب میکروب را نیز دارا است که این مسئله موجب محدود شدن مقواهای مصرفی در این حوزه است.

جعبه مرغ سوخاری
جعبه سوخاری

دانلود خط قالب جعبه سوخاری

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ