جعبه سوخاری | 20 تیر 1400 آخرین لیست قیمت - ایرانیان پک

جعبه سوخاری

روی جعبه سوخاری مورد نظر خود کلیک کنید

جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری دسته دار

جعبه سوخاری دسته دار

جعبه سوخاری سالن

جعبه سوخاری سالن

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری صندوقی

جعبه سوخاری صندوقی

لیست قیمت جعبه سوخاری

مدل سایز رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
صندوقی (معمولی) ٢٢*١٢ارتفاع ٨ سه یا چهار تکه لاک باتم ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,380
دسته دار ١۵*٩ ارتفاع ١٠ دوتکه لاک باتم ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 1,954
دسته دار ١۵*٩ ارتفاع ١٠ دوتکه لاک باتم ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,684
دسته دار ١٧*١٢ارتفاع ١٠چهارتکه لاک باتم H ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,710
دسته دار ١٧*١٢ارتفاع ١٠چهارتکه لاک باتم H ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,440
بشقاب سالن (پلیت) ١٢*١٠ ارتفاع ٣ دو تیکه بدون چسب ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 1,040
بشقاب سالن (پلیت) ١٢*١٠ ارتفاع ٣ دو تیکه بدون چسب ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 770
بشقاب سالن (پلیت) ١٢*١٩ ارتفاع ۵ سه یا چهار تیکه بدون چسب ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 1,316
بشقاب سالن (پلیت) ١٢*١٩ ارتفاع ۵ سه یا چهار تیکه بدون چسب ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,046
صدفی ١۴*١۴ ارتفاع ٧متوسط چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,254
صدفی ١۴*١۴ ارتفاع ٧متوسط چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 1,984
صدفی ١٢*٢٠ ارتفاع ٨ سه یا چهار تکه چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,470
صدفی ١٢*٢٠ ارتفاع ٨ سه یا چهار تکه چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,200
درب جدا ٢۴*١٠ ارتفاع ٨ ۴ رنگ افست ٢٠٠٠ 2,710
درب جدا ٢۴*١٠ ارتفاع ٨ ۴ رنگ افست ۵٠٠٠ 2,440
توضیحات مشخصات فنی

جعبه سوخاری فست فود

جعبه مرغ سوخاری ایفلوت

جعبه مرغ سوخاری ایفلوت

در بین محصولات بسته بندی فست فود و رستوران، جعبه سوخاری بعد از جعبه برگر و پیتزا پرکاربرد ترین جعبه مورد استفاده است .غذاهای سوخاری به دلیل تماس مستقیم با بسته بندی و نگه داشتن روغن در خود، نیاز به بسته بندی هایی دارند که علاوه بر اینکه باید بهداشتی باشند روغن اضافه را نباید پس دهند. به همین دلیل همواره بسته بندی سوخاری یکی از چالش های مدیران فست فود و رستوران بوده است. چرا که بسته بندی نامناسب سوخاری علاوه بر کاهش رضایت مشتریان، فروش رستوران شما را هم میتواند به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

علاوه بر این با ایده برداری از برند های مطرحی همچون kfc امکان بهره مندی از خلاقیت و نوع آوری در تولید این نوع جعبه وجود دارد.

جعبه های سوخاری در سایت آمازون

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری قفلی

جنس مقوا، مهم ترین مولفه

همانطور که در بالا اشاره کردیم، سوخاری با داشتن مقداری روغن و همینطور ارتباط مستقیم با جعبه، باعث می شود جنس مقوای استفاده شده بسیار مهم باشد. به همین دلیل جعبه های سوخاری را با مقوای بهداشتی ایندربرد تولید می کنند. مهم ترین ویژگی های مقوای ایندربرد بهداشتی بودن، مقاومت بالا و چاپ پذیری بسیار خوب است. این مقوا به نسبت مقواهای موجود در بازار چاپ پذیری بسیار بالاتری دارد و به همین دلیل جعبه تولید شده با این مقوا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین از لحاظ بهداشتی مورد تایید سازمان های بهداشتی است. از مقوای ایندربرد برای تولید جعبه های دارویی هم استفاده می شود.

جعبه سوخاری سالن

جعبه سوخاری سالن

سایز مناسب

سایز مناسب برای جعبه های سوخاری را معمولا با توجه به تعداد تکه های سوخاری انتخاب می کنند. بطور کلی برای سوخاری های دوتکه، یه یا چهار تکه ، شش تکه و… ابعاد متفاوتی استفاده می شود. اطلاعات ابعاد مختلف جعبه های سوخاری در همین صفحه آورده شده است.

مدل های جعبه مرغ سوخاری

این جعبه ها در مدل های مختلف قابل تولید است. مدل های پرکاربرد این جعبه، مدل قفلی و سفره ای است که بسیار مورد توجه مدیریان رستوران و فست فود قرار گرفته است. دلیل محبوبیت این مدل ها، سادگی در آماده سازی است که نیاز به آموزش خاصی ندارد. مدل سفره ای بعد از باز شدن بصورت یک سفره می شود که مشتری شما میتواند در هر موقعیتی (در ماشین، پارک و…) غذای خود را میل کند. از جمله مدل های دیگر این جعبه میتوان به مدل دسته دار، مدل کلاسیک و همینطور پلیت سالن اشاره کرد که این مدل بیشتر درسالن برای سرو غذا استفاده می شود.

جعبه سوخاری دو تکه

جعبه سوخاری دو تکه

جعبه سوخاری دو تکه

جعبه سوخاری با توجه به غذاهایی که در آن سرو می شود به جعبه سوخاری های دو تکه و سه تکه تا 6 تکه تقسیم بندی می شود. در جعبه سوخاری دو تکه می توان دو قسمت از مرغ را مثل بال و کتف را سرو کرد. اندازه جعبه سوخاری بر اساس تعداد قطعات سوخاری که درون آن قرار می گیرد مشخص می شود. بعضاً در فست فود ها در کنار سوخاری ، سیب زمینی و مخلفات هم سرو می کنند.

مدل های عُرفی که برای جعبه سوخاری دو تکه وجود دارد مدل بغل قفلی و مدل صدفی یا مک دونالدی است. چاپ جعبه سوخاری از 1 تا 8 رنگ انجام می شود.

سطل سوخاری

سطل سوخاری

سطل سوخاری

سطل سوخاری به طور معمول در حجم های 70 انس و 100 انس و 140 انس می باشد . ورق اسفاده شده در سطل سوخاری ورق ایندربرد بهداشتی و یا از جنس پلی اتیلن می باشد . سطل سوخاری ، بسته بندی جذابی است که هم سلیقه ی بالای شمارا نشان می دهد و هم جلوه ی زیبایی دارد که برای مشتریانتان نیز جذاب است. “موردی که هر فست فودی به آن نیاز دارد دیده شدن است”

 

سطل سوخاری علاوه بر سهولت در حمل ، مورد مناسبی است برای به نمایش گذاشتن برند شما.

 

جعبه سوخاری سه تکه

جعبه سوخاری سه تکه

جعبه سوخاری سه تکه

جعبه سوخاری سه تکه مدل های مختلفی دارد. مدلی که بیشتر از بقیه مورد استفاده قرار می گیرد، مدل بغل قفلی می باشد. در کنار آن، مدل های معروفی مثل مدل صدفی یا مک دونالدی نیز برای جعبه سوخاری سه تکه به کار می روند. برای جعبه سوخاری هایی که از سه تکه به بالا هستند به دلیل وزن زیادی که غذای داخل آن دارد، بهتر است از ورق های با گرماژ بالا استفاده شود. ورق به کار رفته در جعبه سوخاری سه تکه از جنس ورق ایندربرد بهداشتی می باشد. چاپ روی جعبه سوخاری از 1 تا 8 رنگ هم انجام می شود. اگر قصد دارید حجم زیاد تری از سوخاری که بیشتر از 6 تکه است را سرو کنید، ما به شما سطل سوخاری را پیشنهاد می کنیم.

جعبه کنتاکی

جعبه کنتاکی

جعبه کنتاکی

جعبه کنتاکی یا جعبه سوخاری به دو صورت داخل سالن و بیرون بر موجود است. ابعاد جعبه کنتاکی برای دو تکه تا شش تکه موجود است. مدل های مختلفی برای جعبه کنتاکی موجود است. از مدل های معروفی که برای جعبه کنتاکی به کار می رود مدل بغل قفلی، مدل صدفی یا مک دونالدی و مدل دسته دار است. جنس جعبه کنتاکی از مقوای ایندربرد بهداشتی است. برای جبه کنتاکی بیشتر از سه تکه بهتر از از مقواهای با گرماژ بالا تر استفاده کنید تا جعبه ای که در آن کنتاکی سرو می کنید به اصطلاح دفرمه نشود. برای بیشتر از شش تکه بهتر است از سطل سوخاری استفاده کنید. جعبه کنتاکی با توجه به سفارش شما قابلیت چاپ پذیری از 1 تا 8 رنگ را دارد.

جعبه مرغ بریان

جعبه مرغ بریان

جعبه مرغ بریان

از پر استفاده ترین مدل جعبه هایی که برای مرغ بریان استفاده می شود، مدل دسته دار است. نکته ی مثبتی که در ازتیاط با جعبه مرغ بریان وجود دارد این است که جعبه مرغ بریان تا به امروز زیاد استفاده نشده است. از این جهت تازگی و جذابیت زیادی برای محصولی که سرو می کنید دارد.جعبه مرغ بریان باید گرماژ بالایی داشته باشد که مقاومت بالایی داشته باشد و نسبت به وزن مرغ بریان از استحکام خوبی برخوردار باشد. اگر به صورت تکه ای و پاچینی سرو شود می تواند مستقیماً داخل جعبه قرار داده شود. ولی اگر قصد به صورت مرغ بریان درسته در آن قرار گیرد، بهتر است ابتدای امر داخل ظرف آلومینیومی قرار بگیرد. قالباً برای مرغ بریان از جعبه های دسته دار استفاده می شود ولی شما می توانید از جعبه های مکعبی هم برای بسته بندی آن استفاده کنید. اندازه ی متوسطی که برای جعبه مرغ بریان وجود دارد ابعاد 20cm*14cm با ارتفاع 10cm است ولی شما می توانید با توجه به سایز مرغ هایتان اندازه های متفاوتی را سفارش دهید.

 

طراحی و چاپ 

جعبه سوخاری صندوقی

جعبه سوخاری صندوقی

با افزایش رقابت در صنعت رستوران و فست فود و هزینه بالای تبلیغات، بسته بندی اهمیت بسیار زیادی در این فضای رقابتی پپیدا کرده است. بسته بندی بهترین راه تبلیغ برای رستوران شماست و برند شما را به خوبی در ذهن مخاطب حک میکند. در طراحی و چاپ اختصاصی جعبه های سوخاری، برند شما و تمامی اطلاعات از جمله اطلاعات تماس، آدرس، شعار و… بر روی جعبه چاپ می شود که می تواند تاثیر بسیار زیادی در رضایت مشتریان و همینطور افزایش خرید از شما داشته باشد. 

چاپ جعبه های سوخاری عموما بصورت افست است که کیفیت بسیاری بالایی دارد. طراحی جعبه ها اختصاصا برای شما بوده و مشابه یا کپی از برندهای دیگر نیست که این یک مزیت برای شما محسوب می شود.

 

جعبه سوخاری سالن

جعبه سوخاری سالن

یکی دیگر از مواردی که در طراحی جعبه سوخاری باید رعایت شود هواکش مناسب است. نبود هواکش باعث ازبین رفتن کیفیت غذای شما شده و طبیعتا نارضایتی مشتری را دربرخواهد داشت. اما لازم نیست نگران این موضوع باشید. ما بهترین حالت را برای شما درنظر خواهیم گرفت.

وزن سوخاری و مقاومت جعبه

سوخاری از جمله غذاهایی است که وزن دقیق ندارد و لازم است در انتخاب جعبه این قضیه توجه شود. هرچقدر گرماژ جعبه بالاتر باشد، مقاومت بیشتری هم دارد. از طرفی اگر جعبه مقاومت مناسبی نداشته باشد، ممکن است روغن سوخاری از طریق جعبه به لباس یا وسایل مشتری شما منتقل شود. در تهیه جعبه های سوخاری معمولا از مقوای ایندربرد 250 گرم استفاده می شود اما اگر نگران مقاومت جعبه هستید می توانید از ایندربردهای 300 الی 400 گرم استفاده کنید.

جعبه سوخاری صندوقی

جعبه سوخاری صندوقی

قیمت جعبه سوخاری

قیمت جعبه های سوخاری با توجه به ابعاد، نوع مقوا، نوع چاپ و… میتواند متفاوت باشد. شما می توانید لیست قیمت مدل های پرمصرف سوخاری را در این صفحه ببینید. لازم به ذکر است اگر سایز جعبه مد نظر شما در لیست نیست، کافیست با ما تماس بگیرید تا طبق ابعاد جعبه مورد نظر شما قیمت را اعلام کنیم.

سفارش

البته باید توجه شود که علاوه بر جعبه های مرغ کنتاکی، سطل های بزرگ سوخاری نیز موجود می باشند که غالبا برای سفارشات و پیشنهادات خانوادگی از آن استفاده می شود . این سبک از ظرف ها با ساختار ایندربرد با لایه ی مجهز به پلی اتیلن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

زمان تحویل سفارش

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری قفلی

بازه زمانی تولید محصولات چاپی بین 5 تا 15 روز کاری است. سفارشات فوری بین 5 تا 7 روز کاری و سفارشات عادی عموما بین 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد. 

تیراژ تولید

کمترین تیراژ تولید محصولات چاپی 1000 عدد است اما هرچقدر تیراژ بالاتر باشد قیمت تمام شده برای شما کمتر است. بهترین تیراژ از نظر قیمت، 5000 عدد است. اگر از نظر فضای انبار محدودیت ندارید، پیشنهاد ما به شما، تیراژ 5000 عدد است.

 

مجموعه ایرانیان پک

جعبه سوخاری قفلی

جعبه سوخاری قفلی

بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی و مفتخر به کارکردن با برندهای مطرح کشور، امروز این اطمینان را به شما میدهیم که مسیر کسب و کار و رستوران شما با یک بسته بندی زیبا هموارتر خواهد بود و ما در این مسیر همراه شما هستیم.

برای تولید جعبه های سوخاری با وجود اینکه مقوا های مختلفی در صنعت بسته بندی قابل استفاده می باشند، اما مشخصا از مقوای ایندربرد یا مقواهای خاص با لایه ی پلی اتیلن شده استفاده می‌شود چرا که سوخاری بر عکس خیلی از موارد دیگر که با جعبه در ارتباط نیستند ، در تماس مستقیم با مقوا قرار دارد و به علت ساختار غذایی اش بالاترین جذب میکروب را نیز دارا می باشد که این مسئله موجب محدود شدن مقواهای مصرفی در این حوزه است.

جعبه سوخاری دسته دار

جعبه سوخاری دسته دار

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه سوخاری و معرفی انواع جعبه در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

جعبه سیب زمینی و سوخاری
پادکست
0:00
0:00

  محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

  جعبه سوخاری
  سوخاری 4

  جعبه سوخاری | ایرانیان پک تولید کننده انواع جعبه سوخاری و فست فود در تهران در طرح ها و رنگ های مختلف به همراه چاپ جعبه که با بهترین دستگاه چاپ انجام می گردد

  Product SKU: 012548

  Product Brand: ایرانیان پک

  Product Currency: IRR

  Product Price: 13200

  Product In-Stock: PreOrder

  امتیازدهی ویرایشگر:
  5