جعبه سوخاری مدل صندوقی
جعبه سوخاری صندوقی
ظرف سوخاری مدل صندوقی را می توان یکی از محبوب ترین مدل های مورد استفاده در فست فود دانست زیرا کاربری آسانی دارد و زمان چندانی از پرسنل فست فود برای آماده سازی نخواهد گرفت.
مشاهده محصول
جعبه سوخاری
جعبه سوخاری 4 تکه
در تولید جعبه های سوخاری چهار تکه هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید این محصول را در ابعاد و مدل های مختلف از جمله قفلی، درب از بالا یا سفره ای سفارش دهید.
اطلاعات بیشتر
جعبه سوخاری مدل دسته دار
جعبه سوخاری دسته دار
جعبه سوخاری مدل دسته دار را می توان به عنوان جعبه هپی میل استفاده کرد و با یک طراحی منحصر به فرد یک محصول بسته بندی جذاب برای مشتریان خردسال فراهم نمود. برای آشنایی بیشتر با این محصول کلیک کنید
مشاهده محصول
جعبه سوخاری مدل سالن
جعبه سوخاری مدل سالن
اگر در فست فود خود سوخاری به فروش می رسانید، برای درون سالن نیازمند استفاده از ظرفی هستید که هزینه های شست و شو و زمان تلف شده را به حداقل برساند، پلیت سوخاری می توانید کار شما را آسان کند.
مشاهده محصول
جعبه سوخاری مدل قفلی
جعبه سوخاری قفلی
آیا هنگام ارسال غذایی همچون سوخاری ازبیرون نریختن و جلوگیری از مشکلات حمل غذا اطمینان دارید؟ اگر نه می توانید جعبه های مدل قفلی را امتحان کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول کلیک کنید.
مشاهده محصول
جعبه سوخاری سفره ای
جعبه سوخاری سفره ای
در بین مدل های جعبه سوخاری مدل سفره ای این روزها مشتریان بسیاری دارد. کیفیت مقوای به کاررفته در تولید جعبه سوخاری این قابلیت را دارد تا دربرابر غذاهای چرب و روغنی همچون سوخاری به خوبی مقاومت کند
مشاهده محصول
_
ویدئو معرفی محصولات جعبه سوخاری ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه سوخاری و معرفی انواع جعبه سوخاری در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

جعبه سوخاری

_

جعبه سوخاری

در بین محصولات بسته بندی فست فود و رستوران، جعبه سوخاری بعد از جعبه برگر و پیتزا پرکاربرد ترین جعبه مورد استفاده است. علاوه بر این با ایده برداری از برند های مطرحی همچون kfc امکان بهره مندی از خلاقیت و نوع آوری در تولید این نوع جعبه وجود دارد.

خرید جعبه سوخاری

غذاهای سوخاری با توجه به نوع پخت ، وزن و البته ویژگی روغنی تر بودن نسبت به سایر غذاها جعبه های خاص خود را نیاز دارد و انواع طرح های آن عبارت اند از: قفلی، سفره ای، دسته دار، صندقی و… که به طور کل با قفل لاگباتم ارائه میشود و همچنین بر خلاف سایر جعبه ها به جای سایز بندی بر اساس ارقام به صورت جعبه دوتیکه، جعبه سه تیکه، جعبه پنج تیکه بخش بندی میشوند.

چاپ جعبه سوخاری

برای تولید جعبه های سوخاری با وجود اینکه مقوا های مختلفی در صنعت بسته بندی قابل استفاده می باشند، اما مشخصا از مقوای ایندربرد یا مقواهای خاص با لایه ی پلی اتیلن شده استفاده می‌شود چرا که سوخاری بر عکس خیلی از موارد دیگر که با جعبه در ارتباط نیستند ، در تماس مستقیم با مقوا قرار دارد و به علت ساختار غذایی اش بالاترین جذب میکروب را نیز دارا می باشد که این مسئله موجب محدود شدن مقواهای مصرفی در این حوزه است.

از نظر پروسه چاپ جعبه های مرغ سوخاری در بیش از ۹۹درصد موارد با چاپ افست شکل می گیرند، که این نوع چاپ از رایج ترین و با کیفیت ترین شیوه ی چاپ مرسوم در دنیا می باشد.اما چند نکته ی مهم در رابطه با جعبه ی سوخاری وجود دارد که باید به آن اشاره کرد:

اول اینکه یک‌ جعبه ی مرغ سوخاری خوب باید هواکش های متعددی را در محل های مناسب داشته باشد، دوم باید استحکام لازم را نیز داشته باشد و نهایتا اینکه مقوای مصرفی با گرماژ مناسب درتولید به کار رفته باشد تا روغن به سمت دیگر آن رسوخ نکند و‌موجب چرب شدن دست، میز یا سایر وسایل مصرف کننده نشود.

سفارش جعبه سوخاری

البته باید توجه شود که علاوه بر جعبه های مرغ کنتاکی، سطل های بزرگ سوخاری نیز موجود می باشند که غالبا برای سفارشات و پیشنهادات خانوادگی از آن استفاده می شود . این سبک از ظرف ها با ساختار ایندربرد با لایه ی مجهز به پلی اتیلن در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت جعبه سوخاری

جعبه های سوخاری ایرانیان پک در این صفحه میتوانید انواع جعبه های سوخاری را در طرح ها و رنگ های مختلف ملاحظه کرده و از منو ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

جعبه سوخاری,چاپ جعبه سوخاری,تولید جعبه پیتزا سوخاری,تولید کننده جعبه سوخاری,تولید کننده جعبه پیتزا سوخاری در تهران,تولید جعبه سوخاری در تهران,چاپ جعبه پیتزا سوخاری در تهران

برچسب ها: جعبه سوخاری سالن, جعبه مرغ سوخاری, پلیت مرغ سوخاری, بشقاب کاغذی مرغ سوخاری, جعبه مرغ سوخاری دو تیکه, جعبه مرغ سوخاری سه تیکه, جعبه مرغ سوخاری بزرگ, جعبه مرغ کنتاکی, جعبه مرغ سوخاری کوچیک, جعبه مرغ سوخاری بزرگ, باکس مرغ سوخاری, سطل مرغ سوخاری, جعبه بسته بندی مرغ سوخاری, جعبه مقوایی سوخاری, پلیت مرغ سوخاری, جعبه دسته دار مرغ سوخاری, کارتن مرغ سوخاری, [ufi lvy s,ohvd