جعبه فرهنگی و سرگرمی

بسته بندی فرهنگی و سرگرمی

محصولات پیشنهادی

سوالات متداول مشتریان بسته بندی فرهنگی

شما می‌توانید به‌صورت آنلاین و حضوری سفارش طراحی و تولید بسته‌بندی و جعبه مورد نیازتان را ثبت کنید.

سفارش آنلاین:

  • فرم ثبت سفارش،
  • چت آنلاین،
  • واتساپ
  • تماس مستقیم با شرکت

سفارش حضوری: حضور در دفتر شرکت و جلسه حضوری با کارشناسان و دیدن نمونه‌کارهای طراحی شده ایرانیان پک.

سفارش شما با توجه به ابعاد، ضخامت، نوع مقوا، خدمات جانبی و پوشش جانبی، طراحی، بسته بندی، تیراژ و چاپ جعبه قیمت گذاری می‌شود.

برای اطلاع از قیمت و برآورد هزینه بهتر است از مشاورین ما در ایرانیان پک کمک بگیرید. شما را راهنمایی خواهیم کرد.

در ایرانیان پک بخش طراحی حرفه‌ای هویت بصری ایجاد شده است تا بهترین طراحی و خواست شما را اجرا کنند. همچنین اگر طرح شما از قبل آماده باشد ما برای بسته‌بندی شما آن را اجرا می‌کنیم.

بله. امکان ارسال طرح اولیه به صورت گرافیکی برای تمام سفارشات وجود دارد. همچنین درصورت نیاز نمونه اولیه به‌صورت ماکت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما به صورت حضوری می‌توانید از نمونه‌کارهای اجرا شده ایرانیان پک برای برندهای مختلف دیدن کنید و از کیفیت چاپ ما مطمئن شوید.

بعد از اتمام کار در بسته‌بندی‌های متحدالشکل، وزن‌شده و شمارش‌شده، علاوه بر امکان تحویل سفارش در محل چاپخانه به مشتریان عزیز، سفارش‌ها از طریق باربری یا به صورت مستقیم نیز قابل ارسال هستند.

همین حالا به جمع مشتریان ما بپیوندید

بسته بندی فرهنگی و سرگرمی در بسیاری از موارد، به مثابه بهترین عنصر تبلیغی برای هر کالای که در این نوع دسته بندی‌ها قرار دارد، عمل می‌کند.

علاوه بر آن نشان دادن بسته بندی‌ها در تبلیغات مختلف، بهترین روش برای معرفی و تبلیغ یک کالا و ماندگار کردن آن در ذهن مردم است.

اگر بسته بندی کالاهای فرهنگی و سرگرمی در یک تبلیغ موثر نشان داده شوند، مخاطب هنگام خرید، از میان کالاهای دیگر به سرعت آن‌ها را پیدا و انتخاب می‌کند.

بیشتر مردم هنگام مراجعه به فروشگاه‌ها بی‌اختیار، سراغ چیزی می‌روند که قبلا آن را دیده‌‌اند و شهرت و اعتبارش را باور دارند.

از این رو نمایش شکل بسته بندی، عامل اصلی و محوری بسیاری از تبلیغات، اعم از آگهی‌های مطبوعاتی و تبلیغات محیطی یا تلویزیونی است.

برخی از کالاها نه به مقصد مصرف شخصی، بلکه به جهت سرگرمی و بازی با دیگران تهیه می‌گردند.

غالبا این کالاها کشش‌های فردی و یا نوعی حالت تفننی و سرگرم کننده دارند.

در این میان برخی از تولیدکنندگان، به هدف آنکه کالای آن‌ها جهت هدیه خریداری شود، اقدام به طراحی و تولید کالا می‌کنند، بسته بندی این محصولات باید بیانگر این کاربرد و هدف باشد.

برای خوانایی و جلوه زیباتر نوشته‌های روی جعبه‌های آرایشی بهداشتی از رنگ‌های پنتون که شامل دو رنگ خاص نقره‌ای و طلایی است، استفاده می‌شود.

همچنین از روکش‌های سلفونی که دارای دو نوع ساده و طرح‌داراند، می توان برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات چاپ شده در اثر جا به جایی و گذر زمان استفاده کرد.

لازم به ذکر است چون محصولات بهداشتی نیاز به توجه ویژه‌ای دارند باید جعبه بسته بندی آن‌ها طوری طراحی شود که مخاطب به راحتی بتواند محصول مورد نظر خود را از میان سایر محصولات شناسایی کرده، علاوه بر آن خوانا بودن اطلاعات محصول و طریقه مصرف که بر روی جعبه درج می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال برای یک محصول آرایشی بهداشتی باید اطلاعات جامع‌‌ای روی جعبه آن چاپ شود تا برای مصرف کننده که محصول را با نوع پوست بدن و صورتش سازگاری دارد، انتخاب کند.برای ساخت جعبه‌های آرایشی و بهداشتی از مقواهای به جنس ایندربرد بهداشتی و با چاپ افست تولید می‌کنند.

بسته بندی تبلیغاتی
بسته بندی تبلیغاتی
بسته بندی مداد
بسته بندی مداد

خصوصیات بسته بندی فرهنگی

بسته بندی فرهنگی بدلیل تنوع زیادی که در محصولات آن وجود دارد علاوه بر اقتصادی بودن، می‌توانند ارزش محصول را دوچندان کنند.

به بیان دیگر، برای محصول ارزش افزوده ایجاد کند. بر روی بسته بندی فرهنگی (لوازم تحریر) نحوه استفاده، علایم استاندارد مربوط به محصول و مشخصات تولیدکننده برای ایجاد حس اعتماد و اطمینان چاپ می‌شود.

در طراحی برای بسته بندی فرهنگی و سرگرمی علاوه بر توجه به رنگ بسته بندی، استفاده از تصاویر و نقوش مناسب برای کودک، استفاده از متن‌های تاثیرگذارو استفاده از لوگو باید مورد توجه قرار گیرد.

زیرا خریداران لوازم تحریر، دانشجویان و دانش آموزان و خردسالان هستند و در طراحی بسته بندی‌ها برای جذابیت بیشتر پیشنهاد می‌شود که از انیمیشن‌های مناسب سن مخاطب استفاده کرد.مهمترین ویژگی بسته بندی لوازم تحریراین است که بتواند از محصول داخل آن محافظت کند، لذا در نظر داشت باشید که چسب مایع اگر در یک بسته بندی محافظت نشود چه آسیبی به خود محصول و بقیه محصولات وارد می‌کند.

انواع لوازم تحریر شامل موارد زیر است که باید برای هر کدام جعبه بسته بندی مخصوص تهیه کرد:
• نوشت افزار
• لوازم اداری
• اقلام مصرفی اداری
• ابزار بایگانی
• ماشین‌های اداری
• تجهیزات صحافی
• سایر اقلام
• لوازم هنری
• لوازم خوشنویسی
• ابزار مهندسی
• تجهیزات آموزشی
• لوازم دانش آموزی
• هدایای تبلیغاتی

بسته بندی قلم
بسته بندی قلم
بسته بندی لوازم صحافی
بسته بندی لوازم صحافی

طراحی جعبه بسته بندی سرگرمی

هنرمندان و طراحان با تجربه بر اساس ویژگی‌های کالا که برای کودکان است به کار طراحی بسته بندی سرگرمی می‌پردازند.
برای طراحی جعبه بسته بندی سرگرمی باید سعی شود با توجه به گروه سنی کودکان روی جعبه اسباب بازی کار کرد. از این حیث، کار طراح جعبه بسته بندی، به هنرپیشگان سینما و تئاتر می‌ماند، که باید بتوانند خود را در قالب شخصیتی قرار دهند که باید نقش آن را بازی کنند.
بنابراین هر یک از بسته‌های اسباب بازی، طرح و نقشی متفاوت دارد. گویا هر کدام از منظری و به طور مجزا، حکایتی از هنر و زندگی را بازگو می‌کنند و در کنار هم داستانی کودکانه و سرگرم کننده‌‌ای را می‌سازند.

این کار به یقین برای هنرمندان، جذابیت زیادی داشته و آنان برای آنکه از کنار چنین مجموعه‌‌ای بی‌توجه بگذرند، باید بسیار مقاومت کنند.
افزون بر آن این طراحی فروشندگان را مجاب می‌کند تا فضای بیشتری از قفسه و ویترین را به این محصول اختصاص دهند و برای عده‌‌ای ممکن است نوعی حس جمع آوری کلکسیون و داشتن مجموعه‌‌ای کامل، به انگیزه‌‌ای تبدیل شود برای خرید و برگزیدن این کالا نسبت به رقبا، یا حداقل این انگیزه، فروش بسته‌های کم مصرف را، به حد بسته‌های پر مصرف نزدیک کند.

لازم است بدانید که یک طراح خوب و خلاق باید این نکته را مدنظر قرار دهد، برای طراحی روی جعبه بسته بندی اسباب بازی باید به رده سنی و جنسیت مخاطب توجه کرده و از رنگ‌های مناسب استفاده کند. مثلا برای بسته بندی اسباب بازی‌های دخترانه (رنگ‌های صورتی، یاسی، نارنجی و قرمز) و برای تولید جعبه‌های اسباب بازی پسرانه (رنگ‌های سبز یشمی، قهوه‌‌ای و آجری) کاربرد دارد.

بسته بندی قلم
بسته بندی قلم
بسته بندی لوازم تحریر
بسته بندی لوازم تحریر

چاپ بسته بندی فرهنگی و سرگرمی

بسته بندی اداری

در تولید بسته بندی فرهنگی و سرگرمی از چاپ افست و مقوای ایندربرد استفاده می‌شود. مقوای بکار رفته شده در جعبه‌های اسباب بازی باید بهداشتی و دارای مقاومت بالای باشند تا تحمل وزن اسباب بازی داخل جعبه را داشته باشند و برای کودک بعلت لمس کردن مضر نباشد.

همچنین برای زیبایی و جذابیت در جعبه‌های تحریر و اسباب بازیها از خدمات پس از چاپ مختلفی مانند: سلفون مات و براق، یووی، یووی سیلندری و غیره استفاده می‌شود.

در چاپ بسته بندی اسباب بازی باید این نکات را رعایت کرد:

• برای جلوگیری از خطرات ایمنی مانند خفگی کودک باید استانداردها و الزامات بسته بندی را درنظر گرفت.
• محصولات و بسته بندی‌ها برای کودکان مضر نباشند، لذا باید دارای چاپ لیبل و برچسب گذاری مشخص و واضح باشند.
مجموعه ایرانیان پک تمام قوانین و استانداردهای مربوط به تولید جعبه‌های بسته بندی برای لوازم تحریر و اسباب بازی را رعایت می‌کند و در این راستا مشتریان خاص خود را جذب کرده و پیشنهاد می‌شود اگر شما دوست عزیز قصد خرید و سفارش این محصول را دارید با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل‌تری در اختیارتان بگذارند.