تراکت و منو |تراکت و منو ایرانیان پک,چاپ تراکت,چاپ منو,چاپ تراکت و منو

تراکت و منو

محصولات مرتبط :

محصولات مرتبط :

باندرول

محصولات مرتبط :


پاکت بیرون بر سالن

برای ارسال غذا به صورت داخل سالن، یا برای مشتریان سرپایی شاید استفاده از سینی جالب نباشد. برای این دسته از مشتریان یا بخشی از آنان که تمایل دارند ادامه غذای خود را بعدا میل کنند، استفاده از پاکت کرافت را پیشنهاد می کنیم. ادامه…


جعبه برگر

با استقبال مشتریان از غذای بیرون بر، جعبه های برگر هم برای مدیران رستوران دردسرساز شده است. بطور کلی ابعاد و نوع برگر هر رستوران می تواند با رستوران های دیگر متفاوت باشد که این باعث می شود تا انتخاب جعبه برگر سخت شود.


تراکت و منو دفترچه ایی

بسیاری از مشتریان کافی شاپ ها نوشیدنی خود را به صورت بیرون بر تهیه می کنند و ترجیح می دهند قهوه خود را در اتومبیل شخصی، در مسیر یا در محل کار میل کنند. ادامه …

توضیحات مشخصات فنی

تراکت و منو

ابتدایی ترین خدمات جانبی رستوران برای مشتریان، طراحی یک منو کامل است که اطلاعات خوبی را در مورد ترکیبات غذا و قیمت محصولات در اختیارشان قرار می دهد و انتظار چنین منویی از سوی مشتریان وجود دارد. علاوه بر این تراکت یکی از مهم ترین شیوه تبلیغات به حساب می آید و در دوره های متوالی برای جذب تعداد بیشتری مشتری در محدوده فعالیت لازم است. هر یک از موارد ذکر شده باید طراحی اختصاصی خود را داشته باشند و در یک کیفیت مناسب به چاپ برسند.

تراکت منو

برای منو رستوران از کاغذ گلاسه در گرماژ های مختلف استفاده می کنند و می توان با برش هایی شکل منو را به صورت اختصاصی متناسب با رستوران و فست فود شما طراحی کرد. هزینه های طراحی منو شامل هزینه کاغذ، چاپ ، طراحی و زینک است و البته اگر قصد سفارش در تعداد محدود و با کیفیت بالاتری دارید، چاپ دیجیتال پیشنهاد می شود. برای این محصول خدمات جانبی همچون خط تا نیز امکان پذیر است.

جعبه سیب زمینی

دانلود خط قالب

برای دانلود روی آن کلیک کنید

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

ویدئو معرفی تراکت و منو ایرانیان پک

در این ویدیو به تراکت و منو در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

logobozorg
سوالات متداول

جنس تراکت ها و منو ها چیست؟

عموما برای تولید تراکت و منو ها از کاغذ های گلاسه و تحریر در گرماژ های متفاوتی بنا بر نیاز مشتری استفاده میشود همچنین چاپ آنها ، چاپ افست است اما معمولا برای تیراژ های کم از چاپ دیجیتال نیز استفاده می کنند که هزینه بیشتری دارد.

قیمت جعبه پاستا چقدر است؟

قیمت جعبه پاستا براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

چگونه میتوان تراکت و منو را سفارش دهیم؟

بعد از خواندن تمامی اطلاعات موجود انتخاب مدل و طرح متناسب با نیاز خودتان، میتوانید از صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک, سفارش خودتان را ثبت کنید ! همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و نیاز شما را بر طرف می کنند.

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند