تراکت و منو |تراکت و منو ایرانیان پک,چاپ تراکت,چاپ منو,چاپ تراکت و منو

ایرانیان پک

مشاوره رایگان

تراکت و منو

تراکت و منو

تراکت و منو معمولی

تراکت و منو معمولی تراکت را شاید بتوان ساده ترین شیوه تبلیغ و آگاه سازی مردم از خدمات یک مجموعه دانست، و به همین دلیل است که بسیاری از رستوران ها در مراحل اولیه راه اندازی اقدام به چاپ تراکت می نمایند. امروزه صفحات اجتماعی و اینترنت جایگاه خوبی در میان مردم یافته اند و … تراکت و منو معمولی ادامه »

امتیاز 0 از 5

تراکت و منو دفترچه ای

تراکت و منو دفترچه ای تنوع محصول می تواند یک مزیت رقابتی برای رستوران یا فست فود شما محسوب شود، و برای نمایش این مزیت به ناچار باید محصولات خود را به بهترین شکل و با چیدمان مناسب در منو بیاورید. اگر به صورت تخصصی تنها به تولید دو یا سه مدل غذا می پردازید … تراکت و منو دفترچه ای ادامه »

امتیاز 0 از 5

تراکت و منو برش خورده

تراکت و منو برش خورده در اولین مراجعه مشتری به رستوران شما،بنا بر سالها تجربیات همکاری با رستوران های معتبر می توان گفت اولین چیزی که نظرش را به خود جلب می کند منو رستوران شماست. گروهی از رستوران ها منو خود را به صورت روزانه در یک صفحه نمایش بالای پیشخوان نمایش می دهند. … تراکت و منو برش خورده ادامه »

امتیاز 0 از 5

صفحه سفارش آنلاین تراکت و منو

ابتدایی ترین خدمات جانبی رستوران برای مشتریان، طراحی یک منو کامل است که اطلاعات خوبی را در مورد ترکیبات غذا و قیمت محصولات در اختیارشان قرار می دهد و انتظار چنین منویی از سوی مشتریان وجود دارد. علاوه بر این تراکت یکی از مهم ترین شیوه تبلیغات به حساب می آید و در دوره های متوالی برای جذب تعداد بیشتری مشتری در محدوده فعالیت لازم است. هر یک از موارد ذکر شده باید طراحی اختصاصی خود را داشته باشند و در یک کیفیت مناسب به چاپ برسند.

برای منو رستوران از کاغذ گلاسه در گرماژ های مختلف استفاده می کنند و می توان با برش هایی شکل منو را به صورت اختصاصی متناسب با رستوران و فست فود شما طراحی کرد. هزینه های طراحی منو شامل هزینه کاغذ، چاپ ، طراحی و زینک است و البته اگر قصد سفارش در تعداد محدود و با کیفیت بالاتری دارید، چاپ دیجیتال پیشنهاد می شود. برای این محصول خدمات جانبی همچون خط تا نیز امکان پذیر است.

جعبه سیب زمینی

سوالات متداول جعبه و بسته بندی پیتزا

  • 1. جنس تراکت ها و منو ها چیست؟

    عموما برای تولید تراکت و منو ها از کاغذ های گلاسه و تحریر در گرماژ های متفاوتی بنا بر نیاز مشتری استفاده میشود همچنین چاپ آنها ، چاپ افست است اما معمولا برای تیراژ های کم از چاپ دیجیتال نیز استفاده می کنند که هزینه بیشتری دارد.

  • 2. قیمت جعبه پاستا چقدر است؟

    قیمت جعبه پاستا براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

  • 3. چگونه میتوان تراکت و منو را سفارش دهیم؟

    بعد از خواندن تمامی اطلاعات موجود انتخاب مدل و طرح متناسب با نیاز خودتان، میتوانید از صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک, سفارش خودتان را ثبت کنید ! همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و نیاز شما را بر طرف می کنند.

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید