جعبه وافل

جعبه وافل

جعبه وافل

جعبه وافل و شیرینی

جعبه وافل امروزه تبدیل به یکی از جعبه های پر مصرف صنعت غذا شده است ، چرا که خوردنی های میان وعده توانسته جای خود را به خوبی بین عموم جامعه باز کنند ، این موضوع زمانی مورد اهمیت بیشتر قرار می گیرد که از خوشمزه ترین و جذاب ترین این خوراکی ها وافل ها هستن ، وافل ها در شکل های مختلف مستطیلی و مربعی و از همه مهم تر مثلثی ارائه می شود.

جعبه های وافل اکثرا از مقوای ایندربرد یا کاغذ گلاسه تولید می شوند و به صورت کلی بر‌پایه مدل های مبتنی بر دلیوری یا تیکوی در حال تولید می باشند که مدل های دلیوری به صورت درب بسته ارائه می شوند.

مانند نمونه های جعبه وافل نوتلالند ، سیناتلا ، نوتلابار و… و نمونه های تیک‌وی غالبا به صورت پاکت های مثلثی در حال تولید می باشند.

مانند: جعبه وافل کراول ، جعبه وافل مثلثی آنابل و…

آشنایی با مراحل و نوع چاپ جعبه وافل و جعبه شیرینی

چاپ جعبه های وافل با دستگاه های چاپ افست ورقی انجام میشود و کیفیت چاپ بسیار بالایی را نیز دارند.

مرکب استفاده شده برای چاپ این جعبه ها از نوع فودگرید (مرکب گیاهی،مرکب خوراکی) می باشد و کاملا مناسب بسته بندی غذایی می باشد.

مورد دیگری که باید در خصوص جعبه های وافل به آن اشاره کرد شکل های جذاب و طرح جالب است که میتوان از نظر گرافیکی برای آن در نظر گرفت.

ما در ایرانیان پک با تکیه به پرسنل خلاق و‌ توانایمان ابتدا بهترین نوع جعبه ی وافل ها را به شما معرفی می کنیم ، در ادامه طرحی در خور و‌ متناسب با برند و بیزینس پلن شما برایتان طراحی میکنیم و در ادامه با بالاترین کیفیت آن را برایتان چاپ میکنیم.

چاپ جعبه های وافل و جعبه شیرینی خود را به ایرانیان پک بسپارید.

جعبه وافل و شیرینی ایرانیان پک

کلمات کلیدی : پاکت بیرون بر و سالن , تراکت و منو , جعبه برگر جعبه پاستا و سالاد , جعبه پیتزا , جعبه پیتزا مدل کلاسیک , جعبه ساندویچ , جعبه سوخاری , جعبه های سیب زمینی , جعبه غذا , جعبه کافی شاپ و لیوان  جعبه کالتری محصولات تک نفره , جعبه کودک , کاغذ مومی و لیبل

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه وافل
Author Rating
51star1star1star1star1star