ایرانیان پک

پاکت کرافت بیرون بر

انوع پاکت کرافت غذا با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

اولین مواجهه مشتریان فست فود شما با پاکت غذا است و در اولین نگاه هویت و بسته بندی محصولات فست فودی شما باعث جذب و ایجاد حس اعتماد در مشتری می‌شود.

ایرانیان پک پاکت کرافت غذا شما را رایگان طراحی می‌کند و هویت بصری شما را اجرا می‌کند با ما تماس بگیرید و سفارش پاکت کرافت خود را به ما اطلاع دهید.

قیمت انواع پاکت کرافت در سایز و چاپ‌های مختلف

برای دریافت لیست قیمت انواع پاکت کرافت غذا کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

نکاتی که قبل از خرید پاکت کرافت حتما باید بدانید | ایرانیان پک

تاثیر پاکت کرافت غذا در جذب مشتری

یکی از راه‌های احترام به مشتری استفاده از پاکت غذای مناسب است. انصافا این کار هم روی شیک بودن و بهداشتی بودن کار تاثیر می‌گذارد و هم روی شخصیت برند شما و برندسازی تاثیر بسیار مستقیمی دارد.

با یک تحقیق ساده متوجه می‌شوید که تمامی برندهای رستوران و فست فودی که در کار خود پیشرو هستند حتما از پاکت کرافت و پاکت فست فود استفاده می‌کنند. این مورد برای آن‌ها اجتناب‌ناپذیر است.

فرض کنید شخصی برای اولین بار از شما خرید می‌کند. اگر همان دفعه اول با یک پاکت غذا و یک احترام عالی بسیار شیک روبرو شود راجع به شما و مجموعه شما چه فکری می‌کند.

هرگز این تاثیرات به ظاهر کوچک را دست کم نگیرید. جمع همین مسائل کوچک است که یک مشتری را به شما وفادار می‌کند.

برای این که اهمیت این قضیه به خوبی مشخص شود مخالفش را تصور کنید.

تصور کنید یک غذای بسیار با کیفیت با بوی مست‌کننده و عالی را در ظرفی ببینید که حال آدم را بد کند. در این حالت بسیاری از افراد ممکن است مجددا خرید کنند اما شاید تا 50 درصد مشتریان دوباره به شما سفارش ندهند.

پاکت کرافت

پاکت کرافت بیرون بر رستورانی

پاکت‌های کرافت پاکت‌های بیرون بر رستورانی و فست فودی هستند. مدل‌های مختلفی از پاکت کرافت موجود است. از جمله مدل ساده، مدل دسته دار، مدل رستورانی و پیتزایی.

پاکت کرافت در بعضی از اکسسوری‌ها و جواهر فروشی‌ها نیز استفاده می‌شود.

پاکت کرافت‌هایی که در این موارد استفاده می‌شود کرافت‌های با گرماژ بالا و حداقل 200 گرم هستند. مدل دسته دار پاکت کرافت را می‌توان به صورت بندی و یا مدل دسته دار روی پاکت طراحی کرد.

ابعاد پاکت کرافت هیچ محدودیتی ندارد. از سایز 15×15 شروع می‌شود و تا هر ابعادی که سفارش دهید تولید می‌شود و ارتفاع آن هم قابل تنظیم است.

چاپ روی پاکت کرافت از 1 تا 8 رنگ است و نوع چاپی که روی آن انجام می‌گیرد، چاپ افست است. از پاکت کرافت عرفاً در فست فودها استفاده می‌شود چون نسبت به کاغذ گلاسه یا کاغذ تحریر به‌صرفه‌تر است.

پاکت کرافت

پاکت کرافت رستوران

یکی از گزینه‌های ارسال غذای بیرون بر، استفاده از پاکت کرافت بیرون بر رستوران است.

پاکت کرافت بیرون بر از آن‌جایی که قابلیت چاپ‌پذیری دارد، ظاهر شکیلی نسبت به مشماهای پلاستیکی دارد.

مضاف‌براین، در امر بازیافت‌پذیری و حفظ محیط زیست هم حائز اهمیت است. پاکت رستوران برای غذای بیرون بر از جنس کرافت یا تحریر یا گلاسه است.

رایج‌ترین پاکت بیرون بر پاکت کرافت است.

به این خاطر که در کنار مقاومت بالا قیمت پایینی دارد.

گرماژ پاکت کرافت رستوران بر اساس وزن غذایی که می‌خواهید درون آن بگذارید انتخاب می‌شود.

هرچه گرماژ کاغذ بالاتر باشد، کاغذ دارای مقاومت بیشتری است.

پاکت بیرون بر را می‌توان هم مدل دسته دار بندی و غیر بندی و هم به صورت بدون دسته تولید کرد.

برای شکیل‌تر بودن بسته بندی بیرون بر برای رستوران‌تان، می‌توانید پاکت‌های گلاسه یا تحریر گرماژ بالا سفارش دهید که شکیل‌تر است و قابلیت چاپ‌پذیری بالاتری دارد.

پاکت کرافت کافی شاپ

پاکت کرافت سوخاری

نکته‌ای که در انتخاب پاکت وجود دارد این است که اندازه پاکت بر اساس بزرگ‌ترین محصولی که داخل آن قرار می‌گیرد مشخص می‌شود.

پاکت کرافت سوخاری پاکتی است که بزرگ‌ترین جعبه‌ای که داخل آن قرار می‌گیرد، جعبه سوخاری است.

پاکت‌های کرافتی که می‌شود به عنوان پاکت سوخاری از آن‌ها استفاده کرد، پاکت دسته دار و مدل ساده است.

مدل دسته دار آن به دو صورت دسته دار بندی و یکسره است. پاکت‌های کرافت مدل ساده ارتفاع بیشتری دارند؛ پاکت از بالا تا می‌شود و با منگنه یا لیبل بسته می‌شود.

در انتخاب کاغذ کرافت برای پاکت سوخاری باید به این توجه کرد که سوخاری غذای سنگین و حجیمی است. بنابر این نیاز است که از جنس گرماژ بالا و محکم استفاده شود.

پیشنهاد می‌شود در پاکت کرافت و تحریر از گرماژ 120 گرم به بالا استفاده شود.

پاکت کرافت سوخاری

پاکت بیرون بر کرافت فست فود

پاکت بیرون بر کرافت فست فود برای ارسال غذای بیرون بر گزینه‌ی مناسبی است. سایز سایزها و گرماژهای متنوعی برای پاکت بیرون بر فست فود وجود دارد.

جنس این پاکت‌ها عمدتاً از جنس کاغذ کرافت است اما برای ساخت پاکت فست فود از کاغذهای تحریر و یا گلاسه نیز استفاده می‌شود.

براساس سایز غذاهایی که ارسال می‌کنید و براساس وزن غذاهایتان، می‌توانید پاکت مخصوص خود را سفارش دهید.

هرچه گرماژ پاکت کرافت شما بیشتر باشد، مقاومت و استحکام آن بیشتر است.

پراستفاده‌ترین پاکت برای بیرون بر فست فود، پاکت کرافت است. پاکت کرافت هم دارای مقاومت بالایی است و هم صرفه‌ی اقتصادی دارد.

اگر بحث طراحی روی پاکت فست فود برای شما اهمیت دارد، بهترین گزینه کاغذ گلاسه گرماژ بالا است. کاغذ تحریر هم به دلیل قابلیت چاپ‌پذیری بهتری که نسبت یه پاکت کرافت دارد، برای طراحی مناسب‌تر است.

بنا به سفارش شما چاپ روی آن‌ها از 1 تا 8 رنگ امکان‌پذیر است.

از سیب زمینی سرخ کرده که کوچک‌ترین آن است تا جعبه مرغ بریون تنوری که جعبه‌های بزرگ و وزن زیادی دارند.

گرماژ کاغذ در ارتباط با وزن غذایی که درون پاکت کرافت قرار می‌گیرد حائز اهمیت است.

هرچه گرماژ کاغذ بالاتر باشد، کاغذ دارای استحکام بیشتری است. اگر بحث طراحی روی پاکت فست فود برای شما اهمیت دارد، بهترین گزینه کاغذ گلاسه گرماژ بالا است.

ساخت این پاکت‌ها هم به صورت دستگاه و هم به صورت دستی است که عمدتاً به صورت دستی ساخته می‌شوند.

پاکت کرافت غذا

پاکت بیرون بر کرافت

امروزه کیسه‌های نایلونی طرفداران خود را از دست داده‌اند. به دلیل صدمات وارده به محیط زیست و تبلیغات زیاد فعالان این حوزه، تمایل مردم به کیسه‌های نایلونی به کمترین حد خود رسیده است. از طرفی ورود پاکت‌های کاغذی در بسته بندی، مزید بر علت شده است که بسته بندی رستوران‌ها بطور کلی تغییر کند.

برندهای بزرگ دنیا، کیسه‌های نایلونی را کنار گذاشته‌اند تا علاوه بر نشان دادن مسئولیت اجتماعی خود در حفظ محیط زیست، برند خود را هم در ذهن مشتری ثبت کنند.

پاکت‌های غذا حس مثبتی را به مشتری منتقل می‌کنند و حتی می‌توانند تداعی‌کننده کیفیت بالاتر باشند.

رستورانی که از پاکت بیرون بر کرافت با طرح و برند خاص استفاده می‌کنند، رستورانی با کیفیت‌تر، مشتری مدارتر و احتما قابل اطمینان‌تری هستند. پس پاکت‌های بیرون بر به‌طور مستقیم در فروش شما تاثیر دارند. فردی که برای اولین بار از شما خرید می‌کند منتظر اولین برخورد است.

تصور کنید در اولین برخورد به جای یک پاکت کرافت با طراحی خاص و اطلاعات و شعار شما، با یک کیسه نایلونی مواجه شود…

پاکت بیرون بر عمدتاً از جنس کاغذ کرافت و یا کاغذ گلاسه بوده و به همین جهت قیمیت پایین و هم‌چنین دارای مقاومت بالاست.

ایرانیان پک در ابعاد و طرح‌های مختفی برای شما پاکت کرافت غذا تهیه می‌کند و پاکت‌های بیرون بر غذا در دو نوع ساده و دسته دار موجود است.

پاکت غذا

پاکت کرافت رستوران

یکی از گزینه‌های ارسال غذای بیرون بر، استفاده از پاکت بیرون بر رستوران است.

پاکت رستوران از آن‌جایی که قابلیت چاپ‌پذیری را هم داراست، ظاهر شکیلی نسبت به نایلون‌های پلاستیکی دارد.

مضاف‌براین، در امر بازیافت‌پذیری و حفظ محیط زیست هم حائز اهمیت است. پاکت رستوران برای غذای بیرون بر از جنس کرافت یا تحریر یا گلاسه است.

رایج‌ترین پاکت بیرون بر پاکت کرافت است. به این خاطر که در کنار مقاومت بالا قیمت پاینی دارد. گرماژ پاکت رستوران بر اساس وزن غذایی که میخواهید درون آن بگذارید انتخاب می‌شود.

هرچه گرماژ کاغذ بالاتر باشد، کاغذ دارای مقاومت بیشتری است. پاکت بیرون بر را می‌توان هم مدل دسته دار بندی و غیر بندی و هم به‌صورت بدون دسته تولید کرد. برای شکیل‌تر بودن بسته بندی بیرون بر برای رستورانتان، می‌توانید پاکت‌های گلاسه یا تحریر گرماژ بالا سفارش دهید که شکیل‌تر است و قابلیت چاپ‌پذیری بالاتری دارد.

پاکت کرافت برگر

پاکت کرافت برگر تک نفره‌ای که در داخل سالن استفاده می‌شود. می تواند از کاغذ مومی یا کرافت و یا تحریر باشد. پاکت برگر که بهترین نوع و رایج‌ترین نوع آن پاکت مومی است، برای بسته بندی کردن برگر استفاده می‌شود. جنس‌های مختلفی برای جعبه برگر موجود است. از جمله کرافت یاش روس و یا کاغذ سوپر مومی و یا مومی پلی اتیلن.

بهترین جنس برای پاکت برگر، پاکت مومی پلی اتیلن است.

رنگ کاغذ پلی اتیلن سفید است و در داخل پاکت یک لایه از پلی اتیلن وجود دارد که باعث می‌شود مواد و پنیر برگر به پاکت نچسبد و پاکت چرب نشود.

چاپ‌هایی که روی پاکت برگر انجام می‌گیرد از نوع چاپ فلکسو رول است که به صورت تک رنگ و دو رنگ یا در تیراژ بالا تا چهار رنگ است.

کیفیت چاپ آن همانند چاپ افست نیست اما کیفیت بسیار قابل قبولی دارد.

نوع پلی اتیلن پاکت برگر به نحوی است که بالای آن را می‌توانید با اتوهای حرارتی ببندید و حتی می‌توانید محصولات سوپر مارکتی را هم درون آن سرو کنید. سایز عرف پاکت برگر با عرض 15 و طول 17 و ارتفاع 8 است. 

پاکت کرافت برگر

پاکت کرافت ساندویچ

پاکتی که برای سرو ساندویچ استفاده می‌شود، می‌تواند از جنس‌های مختلفی باشد.

کاغذهایی که می‌توانند به عنوان پاکت دور ساندویچ استفاده شود پاکت‌های کاغذ مومی و کرافت و تحریر هستند.

بهترین کاغذ برای پاکت ساندویچ، کاغذ مومی است که انواع مختلفی با عنوان کاغذ سوپرمومی و یا مومی پلی اتیلن از آن موجود است.

 بهترین جنس پاکت ساندویچ، پاکت مومی پلی اتیلن است. کاغذ مومی اتیلن رطوبت و روغن ساندویچ را به خود جذب نمی کند و باعث می شود شکل ظاهری ساندویچ حفظ شود. پاکت ساندویچ بر اساس سفارش شما از سایز پنینی که کوچک ترین ساندویچ است تا سایز دونر که بزرگترین است تولید می شود.

 چاپ روی پاکت ساندویچ  تک رنگ و دو رنگ است که در تیراژ بالا تا 4 رنگ هم امکان چاپ دارد.

پاکت کرافت کافه

تفاوت پاکت کرافت کافه با بقیه پاکت‌ها در این است که باید بحث خلاقیت را چه در طراحی پاکت و چه در طراحی چاپ آن در نظر گرفت.

چرا که کافه‌هایی که محصولات خود را به صورت بیرون بر سرو می کنند، پاکت و جعبه ای که استفاده می کنند برای آنها جنبه ی تبلیغاتی دارد. اگر صاحب کافه هستید، جلوه ی زیبا و جذاب بسته بندی های شما برای مشتری هایتان اهمیت زیادی دارد.

بنابر این در انتخاب نوع پاکت هایی که استفاده می کنید باید دقت و ظرافت زیادی به خرج دهید. معمولاً چون تعداد زیادی از جمله نوشیدنی های سرد و گرم و کیک و دونات و کروسان و… ممکن است داخل آن قرار گیرد، وزن محصولات بیرون بر زیاد می شود.

 بنا بر این پیشنهاد می شود که حتماً پاکت های با گرماژ بالا برای پاکت کافه انتخاب کنید. جنس پاکت کافه می تواند از کاغذ ورق های کرافت و تحریر و گلاسه باشد. پیشنهاد می شود از جنس تحریر و گلاسه بیشتر استفاده کنید چون قابلیت رنگ پذیری و چاپ پذیری بهتری دارد.

 چاپ روی تحریر و گلاسه به روش افست انجام می شود که باعث می شود چاپ روی پاکت با یک ترکیب رنگ زیبا و چشم نواز باشد. چاپ روی پاکت کرافت هم به روش افست است. با این تفاوت که رنگ بندی ای که مد نظر شماست به خوبی کاغذ تحریر و گلاسه نیست. انتخاب ابعاد پاکت را می توانید بر اساس محصولاتی که قرار است داخل آن قرار دهید سفارش دهید.

ابعاد مناسب پاکت کرافت

پاکت‌های غذا سایزهای بسیار متنوعی دارند و در هر سایزی قابل تولید هستند. ما در چاپ و بسته بندی ایرانیان پک بیش از 70 سایز مختلف پاکت تولید می‌کنیم و امکان تولید سایز اختصاصی شما هم وجود دارد.

اگر برای ثبت سفارش اطلاعات دقیق از سایز پاکت ندارید کافیست که موارد استفاده پاکت را بدانید. مناسب ساندویچ، مناسب برگر، چند منظوره، پاکت‌های پیتزا و… درصورت دانستن این مورد، همکاران ما ابعاد قابل استفاده را به شما پیشنهاد می‌کنند.

علاوه بر این، در همین صفحه می‌توانید چند نمونه از سایزهای پرمصرف و قیمت هر عدد را مشاهده کنید.

پاکت کرافت
محصولات مورد نیاز شما

جنس کاغذ:

پاکت‌های غذا را با کاغذهای مختلفی می‌توان تولید کرد. کاغذ کرافت، کاغذ تحریر و گلاسه مهم‌ترین کاغذهای مورد استفاده در تولید پاکت هستند. بطور کلی در پاکت های فست فودی و رستورانی از کاغذهای کرافت استفاده می‌شود.

گرماژ این کاغذ 70 الی 80 گرم یا 120 الی 130 گرم است. برای پاکت هایی که به مقاومت بالایی نیاز دارند از 120 الی 130 گرم استفاده می‌شود.

در باقی موارد کرافت 70 الی 180 گرم بسیار رایج است.

البته برای افزایش مقاومت می‌توانید از تقویت در زیر کار استفاده کنید. کاغذ کرافت موجود در بازار کرافت ایرانی است و نمونه‌های خارجی مانند کرافت روسی یا سوئدی به علت قیمت بالا مشتری زیادی ندارد و کمتر وارد می‌شود.

از کاغذهای تحریر هم برای تولید پاکت استفاده می‌شود ولی به دلیل محدودیت سایز و قیمت بالاتر و همین‌طور مقاومت کمتر، معمولا کاغذ کرافت را ترجیح می‌دهند. دلیل مقاومت بیشتر کاغذ کرافت الیاف بلندتر آن است. 

از کاغذ گلاسه برای تولید شاپینگ بگ‌ های فروشگاهی بسیار استفاده می‌شود که البته لازم است از گرماژ بالا استفاده کنید (حداقل 170 گرم). در بسیاری از موارد برای افزایش مقاومت از سلفون هم استفاده می‌شود. محدودیت سایز در این کاغذ بیشتر است.

پاکت فست فود

تیراژ پاکت کرافت ایرانیان پک

حداقل تیراژ کارهای چاپی هزار عدد است. تولید برای تیراژ کمتر از هزار عدد صرفه اقتصادی ندارد. درواقع با تیراژ کمتر همان هزینه 1000 عدد را پرداخت می‌کنید. بهترین تیراژ از نظر قیمت تیراژ  5000 عدد است.

چاپ اختصاصی

پاکت های کرافت بیرون‌بر به دو صورت اختصاصی و خام در بازار وجود دارد. پاکت اختصاصی مزایای بسیار زیادی نسبت به نمونه‌های خام و عمومی دارد.

در پاکت های اختصاصی کرافت اطلاعات مجموعه شما شامل اطلاعات تماس، آدرس، لوگو و… چاپ می‌شود. این اطلاعات می‌تواند یک تبلیغ رایگان برای شما باشد.

وجود این اطلاعات شما را به یک برند در ذهن مشتری تبدیل می‌کند. چاپ بر روی پاکت محدودیت ندارد اما در پاکت های کرافت معمولا به صورت تک رنگ یا دو رنگ چاپ انجام می‌شود و کم‌تر از بصورت 4 رنگ چاپ می‌شود.

در پاکت های تحریر و گلاسه به دلیل زمینه سفید کاغذ محدودیت زیادی در رنگ وجود ندارد و هر رنگی قابلیت چاپ دارد.

پاکت کرافت

قیمت پاکت غذای کرافت

قیمت پاکت با توجه به تیراژ و تعداد رنگ و سایز و … می‌تواند متفاوت باشد. قیمت در تیراژ 5000 عدد بهترین قیمت برای مشتری است. از لحاظ جنس کاغذ، کاغذهای کرافت ارزان‌تر از کاغذهای تحریر و گلاسه هستند. در همین صفحه می‌توانید لیست پاکت‌های پرمصرف را با قیمت هر عدد مشاهده کنید.

مدت زمان تولید پاکت کرافت غذا

زمان تولید محصولات چاپی بین 5 تا 20 روز کاری است. فرم‌های فوری بین 5 تا 7 روز و فرم‌های عادی بین 10 تا 15 روز کاری زمان می‌برد. این فرایند بعد از تایید طرح و فاکتور آغاز می شود.

قیمت پاکت کرافت

ارسال به شهرستان

تحویل تمامی سفارشات درب کارخانه است اما ما برای راحتی مشتریان عزیز مجموعه، از طریق باربری‌های معتبر کشور به تمام نقاط ایران و حتی خارج از ایران سفارش شما را ارسال میکنیم. بخش زیادی از مشتریان ما در شهرستان‌ها و کشورهای همسایه مانند عراق هستند.

چاپ پاکت غذا ایرانیان پک

ما با دودهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی و با داشتن تیمی شامل افراد با تجربه و همچنین جوانان متخصص، توان تولید هر نوع محصول بسته بندی را داریم. سوابق و مشتریان بزرگ ما گویای این ادعای ماست. مشتریان ما را برندهای بزرگ و همکاران تشکیل می‌دهند که این گواه کیفیت و قیمت مناسب ماست.

برای تماس و مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید: 02186052311

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ