بهترین قیمت به روز جعبه استیک سال 1400 - ایرانیان پک

ایرانیان پک

مشاوره رایگان

جعبه استیک

جعبه استیک

صفحه سفارش آنلاین جعبه استیک با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

وقتی صحبت از استیک به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن هر فردی میرسد طعم خاص و حس لوکس بودنی ست که این گوشت خوشمزه همراه خود‌ش دارد و صد البته که وقتی با دیزاین جذابی هم همراه باشد این حال خوب دوچندان می گردد، اما تمام این اتفاقات زمانی ملموس تر می شود که داخل رستوران بنشینیم تا سفارش آماده نوش جان کردن بگردد.

قیمت انواع جعبه استیک در سایز و چاپ‌های مختلف | ایرانیان پک

جعبه پیتزا

جعبه استیک

جعبه استیک در واقع راهی برای داشتن این حس و حال خوب در محیطی خارج از رستوران است، محیطی که میتواند با راحتی خودش نه تنها سبب کم شدن کیفیت غذا بشود بلکه طعم متفاوتی هم براش ایجاد کند اما مهمترین پیش نیاز اون بسته بندی مناسب این غذاست که باید کیفیت، گرمای غذا و خیلی دیگه از موارد ریز و درشت رو بتواند با بالاترین کیفیت حفظ کند تا به منزل، محل کار یا هر جایی دیگه ای انتقال پیدا کند.

جعبه برگر

ما در ایرانیان پک بهترین بسته بندی را، باکسی میدانیم که در کنار موارد فوق جذاب باشد و این قابلیت را داشته باشد که حس استیک را در محیطی خارج از فست فود یا رستوران به مخاطبش برساند، در ادامه می‌کوشیم تا انواع جعبه های مصرفی رو برای شما شرح بدهیم.

جعبه استیک

از نظر طراحی قالب، شکل ظاهری پک های استیک غالبا بلند، کشیده و در موارد بسیاری به صورت چند لایه هستند، به این شیوه که مثلا ریبای که یک غذای حجیمه، بیشتر از اینکه به صورت مستقیم در جعبه سرو کنند، از پوشش تزئینی مقوا یا لیبل برای جلد نهایی ظروف سرو آلومینیومی یا فومی استفاده میکنند که علاوه بر زیباتر کردن مدل سرو، حرارت غذا را هم حفظ میکند و باعث ماندگاری بالاتر غذا می شود.

جعبه پیتزا

سوالات متداول جعبه و بسته بندی پیتزا

 • 1. جنس جعبه استیک چیست؟

  جنس جعبه استیک ، که مجموعه ایرانیان پک تولید می‌کند همانند جعبه های برگر از مقوای کاملا بهداشتی ایندربرد است.

 • 2. قیمت جعبه استیک چقدر است؟

  قیمت جعبه استیک براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

  البته در بازه‌های زمانی مختلف مانند عید و هم‌چنین به دلیل عدم ثبات موجودی کاغذ در بازار، این بازه ممکن است به یک ماه هم برسد. اگر جعبه اختصاصی استفاده می‌کنید بهتر است این بازه زمانی را درنظر بگیرید تا با مشکل تامین جعبه مواجه نشوید.

  این درحالی است که جعبه‌های عمومی را می‌توانید یک یا دو روزه از بازار تهیه کنید. همچنین فرایند تولید جعبه‌های اختصاصی با مدل‌های متدوال، مانند جعبه پیتزای کلاسیک یا معمولی کوتاه‌تر از جعبه‌های با مدل خاص مانند کشویی یا پروانه‌ای است.

 • 3. چگونه میتوان تراکت و منو را سفارش دهیم؟

  بعد از خواندن تمامی اطلاعات موجود انتخاب مدل و طرح متناسب با نیاز خودتان، میتوانید از صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک, سفارش خودتان را ثبت کنید ! همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و نیاز شما را بر طرف می کنند.

   

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید