ایرانیان پک

جعبه سوشی

سفارش آنلاین جعبه و بسته بندی سوشی با طراحی‌های جدید و جذاب برای شما

یکی از تخصص‌های ایرانیان پک در زمینه‌ی بسته‌بندی مواد غذایی است؛ از این‌رو بسیاری از رستوران‌های بین‌المللی جعبه‌ سوشی و بسته‌بندی غذاهای خود را از این شرکت تهیه می‌کنند.

از این پس نگران کیفیت و نوع جعبه‌ سوشی سفارشی خود نباشید.

ما به‌صورت پیش‌فرض این ذهنیت را داریم که چه نوع جعبه‌ای مناسب محصول سوشی شما است. زیرا با استفاده از قالب‌های آماده‌‌ی‌ موجود در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانیم سفارشات جعبه و بسته بندی سوشی را تولید و به دست مشتری برسانیم.

علاوه بر طرح‌های پیش‌فرض، می‌توانید خلاقیت و ایده خودتان را نیز با تیم طراحی مجرب ما که در این حوزه متخصص هستند درمیان بگذارید تا در کمترین زمان، محصول را به شما تحویل‌ دهند.

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه سوشی کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه سوشی کشویی
جعبه سوشی ناکایا
جعبه سوشی
جعبه سوشی ناکایا
جعبه سوشی
جعبه سوشی ناکایا

قیمت انواع جعبه سوشی در سایز و چاپ‌های مختلف

برای جعبه و بسته بندی سوشی از چه نوع چاپی استفاده می‌شود؟

چاپی که برای جعبه‌های سوشی استفاده می‌شود مانند محصولات دیگر چاپ افست است. تفاوتی که جعبه سوشی با خیلی از جعبه‌های دیگر دارد، چاپ داخل و خارج آن می‌باشد. سوالی که اکثر مشتریان می‌پرسند این است که: آیا چاپ داخل جعبه مشکلی ایجاد می‌کند؟

جواب به دو دلیل “خیر” است. اولین دلیل این است که برای تمام تولیدات، از مرکب‌های پایه‌ای گیاهی(سویا) استفاده می‌شود، دوم اینکه از آن‌جایی که سوشی غذایی مرطوب است، داخل جعبه را با سلفون می‌پوشانیم تا از پاک شدن چاپ جلوگیری شود.

مدل‌های جعبه سوشی

از انواع مدل‌های جعبه سوشی می‌توان به جعبه‌های سوشی کشویی اشاره کرد.

 داخل قسمت کشویی این جعبه از چسب تلسکوپی استفاده می‌شود که در ایران به آن چسب چهار نقطه خرمایی نیز گفته می‌شود.

مدل‌ جعبه سوشی سفره‌ای یا دو تکه (درب جدا) و مدل مستطیلی از انواع دیگر جعبه سوشی هستند.  این جعبه‌ها بصورت ویندو پک هم قابل ارائه هستند.

ویندو پک یعنی بخشی از غذای داخل جعبه از بیرون دیده شود. در فروشگاه‌هایی مثل هایپراستارها و پروتئینی‌ها که سوشی یکی از محصولات آن‌ها است، این نوع جعبه سوشی کاربرد دارد.

داخل جعبه سوشی

با توجه به رطوبت سوشی و بافت نرم آن، داخل جعبه‌ سوشی را با سلفون می‌پوشانند تا به چاپ جعبه آسیبی نرسد و ساختار آن بهم ریخته نشود. این کار از نظر مسائل بهداشتی مشکلی ایجاد نمی‌کند.

 جعبه باید مقاومت بالایی داشته باشد تا اگر از دیواره‌ها به آن فشار آمد شکل ظاهری سوشی خراب نشود.

محصول جانبی در کنار بسته بندی سوشی

محصولی که در کنار جعبه‌های سوشی به شما ارائه می‌دهیم جعبه یا پاکت چاپ استیک (چوب مخصوص غذای ژاپنی) است. رنگ‌های مشکی، سفید و قرمز که در طراحی جعبه سوشی استفاده می‌شوند  نماد کشور ژاپن هستند.

مشتریان سوشی ایرانیان پک

در این قسمت تعدادی از مشتری‌هایی که مدتی است با مجموعه ایرانیان پک همکاری می‌کنند را مرور خواهیم کرد:

رستوران زنجیره‌ای سوشی خانه، سوشی باکس، توکیو، کنزو، سوشیانت، سوشی کو، مجموعه پچ و ناکایا تنها تعداد کمی از مشتریان ایرانیان پک در زمینه جعبه سوشی هستند.

جعبه سوشی

سایز جعبه سوشی

سایز جعبه‌ سوشی عمدتاً به صورت تک رول است؛ اما سایز‌هایی با عنوان دو رول و یا چند رول هم موجود است که بر اساس سفارش شما تهیه و ارائه می‌شود.

در کنار جعبه‌های سوشی، می‌توانید جعبه مخصوص سس‌های سوشی را نیز سفارش دهید.

مراحل سفارش جعبه سوشی

مراحل سفارش جعبه سوشی در مجموعه ایرانیان پک مثل هر محصول دیگری است. ابتدا مدل و مشخصات کیفی مورد نیاز را انتخاب کنید. سپس برای توضیحات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.
بعد از انجام مشاوره، مدل، مشخصات محصول، تعداد، مدل، سایز و نوع متریال مورد نظرتان، به‌صورت پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود.
سپس جعبه سوشی شما وارد پروسه‌ی طراحی می‌شود و در طی بازه زمانی که با شما طی شده‌است، کار تولید انجام می‌شود و در پایان،  در قالب بسته بندی‌های کاملا بهداشتی ارسال می‌شود.

محصولات مورد نیاز شما
آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ