ایرانیان پک

مشاوره رایگان

جعبه سوشی

جعبه سوشی

جعبه سوشی کشویی

جعبه سوشی کشویی سوشی از معروف‌ترین مدل‌های غذایی در منوهای افراد خاص است. به طوری که اعتبار و معروفیت خیلی از رستوران‌ها را این غذای خوشمزه و گران تعیین می‌کند، اما این غذای خوشمزه نیازمند یک جعبه سوشی مناسب و اصولی می‌باشد که یکی از انواع آن جعبه سوشی کشویی است . بسته بندی سوشی … جعبه سوشی کشویی ادامه »

امتیاز 0 از 5

صفحه سفارش آنلاین جعبه سوشی با طراحی‌های جدید و جذاب برای شما

مجموعه ایرانیان پک بصورت تخصصی در حوزه صنایع غذایی فعالیت می‌کند و مشتری‌های خیلی زیادی دارد که بسته بندی سوشی را از این شرکت تهیه می‌کنند. لذا دیگر شما دغدغه این را ندارید، توضیح دهید چه نوع جعبه‌ای را می‌خواهید و چه نوع نکاتی در آن رعایت شود.
ما بصورت پیش فرض این ذهنیت را داریم که چه نوع جعبه‌ای مناسب محصول کسب و کار شما است. زیرا با استفاده از قالب‌های آماده‌ موجود در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانیم سفارشات را تولید و به دست مشتری برسانیم. ضمن اینکه در کنار این طرح‌ها، شما هم می‌توانید خلاقیت و ایده خودتان را به تیم طراحی مجرب ما که در این حوزه متخصص هستند بدهید تا در کمترین زمان محصول را تحویل‌تان دهند.

جعبه سوشی

قیمت انواع جعبه سوشی در سایز و چاپ‌های مختلف

برای جعبه سوشی از چه نوع چاپی استفاده می‌شود؟

چاپی که برای جعبه‌های سوشی استفاده می‌شود مانند محصولات دیگر از چاپ افست است. تفاوتی که جعبه سوشی با خیلی از جعبه‌های دیگر دارد، چاپ داخل و خارج آن می‌باشد. سوالی که اکثر مشتریان می‌پرسند؟! آیا چاپ داخل جعبه مشکل ایجاد می‌کند؟

در جواب؛ به دو دلیل می‌گوییم خیر؟! اولین دلیل اینکه برای تمام تولیدات از مرکب‌های پایه‌ای گیاهی (سویا) استفاده می‌شود، دوم اینکه داخل جعبه‌های سوشی سلفون هم استفاد می‌کنیم به این جهت که سوشی غذایی مرطوب است و احتمال دارد مقوا را خراب کند و ارتباط بین چاپ و سوشی را از بین ببرد.

مدل‌های جعبه سوشی

از انواع مدل‌های جعبه سوشی می‌توان به جعبه‌های کشویی اشاره کرد. در این نوع جعبه در قسمت کشویی داخل آن از چسب تلسکوپی استفاده شده (در ایران به آن چسب چهار نقطه خرمایی نیز گفته می‌شود). غیر از مدل کشویی، مدل‌های سفره‌ای یا دو تکه (درب جدا) و مدل مستطیلی تولید می‌کنند، همچنین همه این جعبه‌ها بصورت ویندو پک هم می‌تواند ارائه شوند.

ویندو پک به این گونه است که بخشی از غذای داخل جعبه وقتی که در جعبه باز نشده دیده شود و در جاهای مثل هایپراستارها و فروشگاهی که پروتئین دارند و در آنجا سوشی هم ارائه می‌دهند نیز کاربرد دارد.

داخل جعبه سوشی

با توجه به اینکه داخل جعبه‌های سوشی با سلفون پوشیده شده است، شما می‌توانید برای داخل آن چاپ هم داشته باشید، این مسئله به لحاظ بهداشتی مشکلی ایجاد نمی‌کند. زیرا سوشی غذایی مرطوب است و خیلی راحت شکل آن به هم می‌ریزد، باید جعبه مقاومت بالایی داشته باشد تا اگر از دیواره‌ها به آن فشار آمد شکل ظاهری خود سوشی خراب نشود.

محصول جانبی در کنار جعبه سوشی

محصولی که در کنار جعبه‌های سوشی به شما ارائه می‌دهیم جعبه یا پاکت چاپ استیک (چوب مخصوص غذای ژاپنی) است. رنگ‌های که در طراحی جعبه سوشی استفاده می‌شود رنگ‌های مشکی و سفید و قرمز بوده که نماد کشور ژاپن می‌باشد.

مشتریان سوشی ایرانیان پک

مشتری‌هایی که مجموعه ایرانیان پک در حیطه‌ی سوشی دارد متنوع هستند. معروف‌ترین‌های آنها عبارتند از: برند زنجیره‌ای سوشی خانه، برند سوشی باکس، برند توکیو، برند کنزو، برند سوشیانت، برند سوشی کو، مجموعه پچ، ناکایا و بیش از ده‌ها مشتری دیگر که در حوضه‌ی سوشی فعالیت دارند.

جعبه سوشی

سایز جعبه سوشی

سایز جعبه‌های سوشی عمدتاً به صورت تک رول است اما سایز‌هایی با عنوان دو رول و یا چند رول هم موجود می‌باشد که بر اساس سفارش برای شما تهیه و ارائه داده می‌شود. در کنار جعبه‌های سوشی، می‌توانید جعبه مخصوص سس‌های سوشی نیز سفارش دهید.

مراحل سفارش جعبه سوشی

مراحل سفارش جعبه سوشی در مجموعه ایرانیان پک مثل هر محصول دیگری ابتدا مشتری باید انتخاب کند چه مدلی را با چه مشخصاتی کیفی مورد نیاز دارد و سپس با مشاوران ما تماس بگیرد که توضیحات کامل‌تری در اختیارشان بگذارند.
بعد از اینکه مشاوره انجام شد، مدل و مشخصات محصول بصورت کامل اعم از اینکه چه تعدادی چه مدلی چه سایزی و با چه نوع متریالی مد نظرتون است، بصورت پیش فاکتور برای شما صادر می‌شود.
در مرحله بعد کار وارد پروسه‌ای طراحی می‌شود و با بخش طراحی و هویت بسته بندی طی یک بازه‌ای زمانی مشخص که به شما اعلام شده و کار تولید انجام می‌شود و در آخر بوسیله بسته بندی‌های کاملا بهداشتی ارسال می‌شود.

سوالات متداول جعبه و بسته بندی سوشی

سفارش خود را در فرم زیر ثبت کنید ما سریعا رسیدگی خواهیم کرد

مرحله 1 از 2

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید

آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام