جعبه کافی شاپ و لیوان

جعبه کافی شاپ و لیوان

در کافی شاپ ها نحوه عرضه قهوه به صورت بیرون بر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا تعداد زیادی از مشتریان ترجیح می دهند قهوه خود را در اتومبیل یا در راه رسیدن یه مقصد میل کنند. در این جا اهمیت استفاده از محصولا تیک اوی نمایان می شود.

اولین محصول مورد استفاده در کافی شاپ ها لیوان است. با گذشت زمان مشکلات لیوان های پلاستیکی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی بر همگان آشکار شده است، لذا بهترین جایگزین برای سرو نوشیدنی های گرم لیوان های کاغذی هستند که کیفیت بالایی دارند و به هیچ عنوان نشتی نمی دهند.

دیگر محصول پر استفاده در کافی شاپ و رستوران سینی و جعبه های بیرون بر هستند که به دو شکل کلاسیک و مدرن عرضه می شوند. جعبه های کلاسیک از جنس مقوا دوبلکس یا ایفلوت هستند هستند و به دلیل عدم تماس مستقیم با مواد خوراکی نیازی به مهر بهداشتی ندارند. انواع سینی کافی شاپ نیز برای عرضه محصول در درون یا بیرون کافی شاپ با طرح اختصاصی شما قابل تولید است که البته برای انواع بستنی نیز قابل استفاده است.

جعبه کافی شاپ و لیوان

نوع دیگر جعبه های کافی شاپ جعبه های مدرن هستند و به گونه ای تعبیه شده اند که لیوان را در بر می گیرند و به وسیله یک دسته مقوایی که در خود جعبه تعبیه شده حمل لیوان نوشیدنی را به راحتی فراهم می کنند که متناسب با یک تا چهار لیوان قابل تولید است.

مجموعه ایرانیان پک جز معدود تولید کنندگان جعبه بستنی و وافل است که در ایران فعالیت می کنند و با تعداد زیادی از کافه بستنی ها همکاری می کند. جنس  جعبه های وافل بستنی مقوای ایندربرد یا گلاسه است و در گرماژ های مختلف و با طرح اختصاصی قابل تولید است و اگر قصد تبلیغات در صفحات اجتماعی را دارید بهترین گزینه برای عرضه محصولات شما به حساب می آید.

 

کلمات کلیدی : پاکت بیرون بر و سالن,تراکت و منو,جعبه برگر,جعبه پاستا و سالاد,جعبه پیتزا,جعبه پیتزا مدل کلاسیک,جعبه ساندویچ,جعبه سوخاری,جعبه سیب زمینی,جعبه غذا,جعبه های کافی شاپ و لیوان,جعبه کالتری محصولات تک نفره,جعبه کودک,کاغذ مومی و لیبل

جعبه کافی شاپ و لیوان

جعبه های کافی شاپ و لیوان ایرانیان پک در این صفحه میتوانید انواع جعبه های کافی شاپ و لیوان را در طرح ها و رنگ های مختلف ملاحظه کرده و از منو ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه کافی شاپ و لیوان
Author Rating
51star1star1star1star1star