جعبه کافی شاپ و لیوان |جعبه کافی شاپ و لیوان ایرانیان پک,جعبه کافی شاپ

ایرانیان پک

مشاوره رایگان

جعبه کافی شاپ و لیوان

جعبه کافی شاپ و لیوان

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی امروز تقریبا در تمامی رستوران ها و کافی شاپ ها از لیوان‌های یک بار مصرف استفاده می شود و در این بین بسیاری به سمت مصرف لیوان کاغذی سوق پیدا کرده اند. لیوان‌های کاغذی از نظر بهداشتی و سلامتی در مقایسه با لیوان های پلاستیکی از جایگاه بهتری برخوردارند خصوصا در سالهای اخیر … لیوان کاغذی ادامه »

امتیاز 0 از 5

جعبه وافل داخل سالن

وافل یک نوع شیرینی پرطرفدار در جهان است که بعضا به عنوان شیرینی پنجره ای نیز شناخته می شود و در بسیاری از کافه ها در منو صبحانه سرو می شود. اما در سالهای اخیر از ترکیب آن با بستنی خوراکی محبوبی تولید شده که در سرتاسر جهان ذائقه های مختلف را به خود جذب … جعبه وافل داخل سالن ادامه »

امتیاز 0 از 5

جعبه وافل بیرون بر

پیشینه وافل یه قرون وسطی باز میگردد، زمانی که برای پخت نوعی شیرینی تصمیم گرفتند مایع آن را به داخل یک قالب مربعی شکل بریزند تا روی آتش و به هنگام پخت بیرون نریزد. شاید جالب باشد بدانید ریشه این خوراکی نیز همچون بسیاری از از خوراکی های خوشمزه به آلمان باز می گردد اما … جعبه وافل بیرون بر ادامه »

امتیاز 0 از 5

جا لیوانی کاغذی مدرن

جا لیوانی کاغذی قبل از هر گونه سفارش باید اطمینان حاصل کنید کدوم یک از موارد زیر برای شما مهم تر است؟ کاربرد آسان، زیبایی یا مقاومت جعبه. برای حمل لیوان با توجه به محتویات نوشیدنی درون آن و بسته به این که نوشیدنی گرم است یا سرد، هر یک از این موارد قابل بررسی … جا لیوانی کاغذی مدرن ادامه »

100 تومان
امتیاز 0 از 5

جا لیوانی کاغذی کلاسیک

جا لیوانی کاغذی کلاسیک ۴ تایی یکی از پرکابردترین محصولات مورد استفاده در فست فود و رستوران جالیوانی ها هستند. این محصول نه تنها در فست فود بلکه در قهوه فروشی های بین راهی یا در آبمیوه فروشی هایی که محصولات خود بیرون بر عرضه می کنند نیز کاربرد دارد. سرعت عمل امروزه یکی از … جا لیوانی کاغذی کلاسیک ادامه »

تومان
امتیاز 0 از 5

صفحه سفارش آنلاین جعبه کافی شاپ و لیوان با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

جعبه کافی شاپ و لیوان | ایرانیان پک

در کافی شاپ ها نحوه عرضه قهوه به صورت بیرون بر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا تعداد زیادی از مشتریان ترجیح می دهند قهوه خود را در اتومبیل یا در راه رسیدن یه مقصد میل کنند. در این جا اهمیت استفاده از محصولات تِیک اِوِی نمایان می شود.

اولین محصول مورد استفاده در کافی شاپ ها لیوان است. با گذشت زمان مشکلات لیوان های پلاستیکی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی بر همگان آشکار شده است، لذا بهترین جایگزین برای سرو نوشیدنی های گرم لیوان های کاغذی هستند که کیفیت بالایی دارند و به هیچ عنوان نشتی نمی دهند. 

جعبه پیتزا

دیگر محصول پر استفاده در کافی شاپ و رستوران سینی و جعبه های بیرون بر هستند که به دو شکل کلاسیک و مدرن عرضه می شوند. جعبه های کلاسیک از جنس مقوا دوبلکس یا ایفلوت هستند هستند و به دلیل عدم تماس مستقیم با مواد خوراکی نیازی به مهر بهداشتی ندارند. انواع سینی کافی شاپ نیز برای عرضه محصول در درون یا بیرون کافی شاپ با طرح اختصاصی شما قابل تولید است که البته برای انواع بستنی نیز قابل استفاده است.

نوع دیگر جعبه های کافی شاپ جعبه های مدرن هستند و به گونه ای تعبیه شده اند که لیوان را در بر می گیرند و به وسیله یک دسته مقوایی که در خود جعبه تعبیه شده حمل لیوان نوشیدنی را به راحتی فراهم می کنند که متناسب با یک تا چهار لیوان قابل تولید است.

انواع جعبه پیتزا

جا لیوانی کاغذی

جا لیوانی های کاغذی به دو نوع جا لیوانی کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شود. جا لیوانی کاغذی کلاسیک صرفاً روی آن دریچه هایی تعبیه شده که لیوان را در آن قرار دهید و نمی شود توقع داشت که باعث حفظ گرما و یا سرمای نوشیدنی شود. اما روی جا لیوانی مدرن بیشتر می شود مانوور داد.

می شود برای آن دریچه تعبیه کرد یا کاغذ آن را از نوعی انتخاب کرد که حالت کارتنی داشته باشد. می شود آن را طوری طراحی کرد که اگر نوشیدنی گرم در آن سرو می شود، تا یک بازه زمانی و تا مسافتی گرم نکه داشته شود. بنابر این انتخاب نوع لیوان و طراحی جا لیوانی کاغذی اهمیت زیادی دارد.

جعبه پیتزای یک تکه

اگر صنف آبمیوه و بستنی هستید، جا لیوانی های کلاسیک که حالت سینی مانند دارد برای شما کفایت می کند. اما اگر در حیطه ی نوشیدنی گرم فعالیت دارید و روی برند سازیتان تاکید زیادی دارید، بهتر است جا لیوانی مدرن با طرح های متنوع زیبا برای شما تولید شود.

جا لیوانی کاغذی مدرن را هم می توان به صورت دسته دار و بدون دسته و حالت جعبه و طرح های متفاوتی می توان طراحی کرد. در سفارش طرح جا لیوانی کاغذی حتماً این نکته را در نظر بگیرید که هم برای لیوان های بزرگ 360 سی سی و هم برای لیوان های کوچک مثل 120 سی سی قابل استفاده باشد.

جعبه پیتزا مثلثی (اسلایسی)

مجموعه ایرانیان پک جز معدود تولید کنندگان جعبه بستنی و وافل است که در ایران فعالیت می کنند و با تعداد زیادی از کافه بستنی ها همکاری می کند. جنس  جعبه های وافل بستنی مقوای ایندربرد یا گلاسه است و در گرماژ های مختلف و با طرح اختصاصی قابل تولید است و اگر قصد تبلیغات در صفحات اجتماعی را دارید بهترین گزینه برای عرضه محصولات شما به حساب می آید.

جعبه پیتزا هشت ضلعی

سوالات متداول جعبه و بسته بندی پیتزا

 • 1. جنس جعبه کافی شاپ و لیوان ها چیست؟

  جعبه های کلاسیک از جنس مقوا دوبلکس یا ایفلوت هستند هستند و به دلیل عدم تماس مستقیم با مواد خوراکی نیازی به مهر بهداشتی ندارند. جنس جعبه های وافل بستنی مقوای ایندربرد یا گلاسه است و در گرماژ های مختلف و با طرح اختصاصی قابل تولید است .

 • 2. انواع لیوان ها و جعبه کافی شاپ چیست؟

  انواع مختلف لیوان وجعب کافی شاپ : جا لیوانی کلاسیک 2 تایی، جا لیوانی کلاسیک 4 تایی ، جا لیوانی مدرن ، جعبه وافل بیرون بر، جعبه وافل داخل سالن ، لیوان کافی شاپ

 • 3. قیمت جعبه کافی شاپ و لیوان ها چقدر است؟

  قیمت جعبه کافی شاپپ و لیوان ها براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

 • 4. چگونه میتوان جعبه کافی شاپ را سفارش دهیم؟

  بعد از خواندن تمامی اطلاعات موجود انتخاب مدل، سایز و … متناسب با نیاز خودتان، میتوانید از صفحه ثبت سفارش ایرانیان پک, سفارش خودتان را ثبت کنید ! همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و نیاز شما را بر طرف می کنند.

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید