ایرانیان پک

جعبه کافی شاپ و لیوان

جعبه کافی شاپ و لیوان کافه

4.7/5 - (3 امتیاز)

سفارش آنلاین جعبه کافی شاپ و لیوان با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه برای کافی شاپ کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه کافی شاپ و لیوان | ایرانیان پک

در کافی شاپ ها نحوه عرضه قهوه به صورت بیرون بر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا تعداد زیادی از مشتریان ترجیح می دهند قهوه خود را در اتومبیل یا در راه رسیدن یه مقصد میل کنند. در این جا اهمیت استفاده از محصولات تِیک اِوِی نمایان می شود.

اولین محصول مورد استفاده در کافی شاپ ها لیوان است. با گذشت زمان مشکلات لیوان های پلاستیکی به دلیل استفاده از مواد شیمیایی بر همگان آشکار شده است، لذا بهترین جایگزین برای سرو نوشیدنی های گرم لیوان های کاغذی هستند که کیفیت بالایی دارند و به هیچ عنوان نشتی نمی دهند. 

جعبه پیتزای یک تکه

دیگر محصول پر استفاده در کافی شاپ و رستوران سینی و جعبه های بیرون بر هستند که به دو شکل کلاسیک و مدرن عرضه می شوند. جعبه های کلاسیک از جنس مقوا دوبلکس یا ایفلوت هستند هستند و به دلیل عدم تماس مستقیم با مواد خوراکی نیازی به مهر بهداشتی ندارند. انواع سینی کافی شاپ نیز برای عرضه محصول در درون یا بیرون کافی شاپ با طرح اختصاصی شما قابل تولید است که البته برای انواع بستنی نیز قابل استفاده است.

نوع دیگر جعبه های کافی شاپ جعبه های مدرن هستند و به گونه ای تعبیه شده اند که لیوان را در بر می گیرند و به وسیله یک دسته مقوایی که در خود جعبه تعبیه شده حمل لیوان نوشیدنی را به راحتی فراهم می کنند که متناسب با یک تا چهار لیوان قابل تولید است.

جعبه پیتزا مثلثی (اسلایسی)

مجموعه ایرانیان پک جز معدود تولید کنندگان جعبه بستنی و وافل است که در ایران فعالیت می‌کنند و با تعداد زیادی از کافه بستنی ها همکاری می‌کند. جنس جعبه های وافل بستنی مقوای ایندربرد یا گلاسه است و در گرماژ های مختلف و با طرح اختصاصی قابل تولید است و اگر قصد تبلیغات در صفحات اجتماعی را دارید بهترین گزینه برای عرضه محصولات شما به حساب می آید.

بسته بندی خود را کامل کنید

برای دانلود خط قالب جعبه کافی شاپ و لیوان روی آن کلیک کنید