ایرانیان پک

مشاوره رایگان

جعبه کودک

جعبه غذای کودک

جعبه کودک مربعی

جعبه های مورد استفاده در فست فود ها از تنوع بسیاری برخوردارند و همین موضوع باعث شده بسته بندی های فست فود از جذابیت چشمگیری برخوردار باشند. یکی از این جعبه های چشم نواز جعبه کودک مربعی است. جعبه کودک یا هپی میل از ابداعات برند های بزرگی همچون مک دونالد است و در داخل … جعبه کودک مربعی ادامه »

امتیاز 0 از 5

جعبه کودک سفره ای

با توجه به سادگی استفاده از این مدل جعبه می توان گفت مناسب ترین مدل برای جعبه کودک با جعبه هپی میل ، مدل سفره ای می باشد. این جعبه ها به گونه ای طراحی شده که به محض باز شدن جعبه یک کاغذ یکدست زیر غذا قرار می گیرد که نقش سفراه را ایفا … جعبه کودک سفره ای ادامه »

امتیاز 0 از 5

جعبه کودک ساده

جعبه کودک یک مدل عمومی است که برای بسیاری از انواع غذا قابل استفاده است و تفاوت چندانی با جعبه های مورد استفاده برای سوخاری، برگر، سیب زمینی و … ندارد. تفاوت اصلی آن در طرح چاپ شده روی جعبه است که باید برای کودکان جذاب و گیرا باشد. البته ناگفته نماند که بسیاری از … جعبه کودک ساده ادامه »

امتیاز 0 از 5

صفحه سفارش آنلاین جعبه کودک با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

جعبه کودک یکی از ابداعات برند مک دونالد است. وجه تمایز جعبه کودک نسبت به دیگر جعبه غذا ها، یکی بحث طراحی و به کار بردن طرح های کودکانه و جذاب است . مورد دیگری که می تواند جالب باشد محصولات داخل آن است. محصولات داخل آن می تواند چند تکه اسباب بازی یا یک خوراکی خوشگل و شیرین باشد که کودک را به خوردن غذا ترقیب کند. موردی که باید در نظر بگیریم این است که برای جعبه کودک گرماژ بالا تری نسبت به جعبه های دیگر استفاده کنیم. چون ممکن است کودک بخواهد جعبه را با خودش ببرد و از آن استفاده کند و همین موضوع نوعی تبلیغات برای برند شما می شود.

نکاتی که قبل از خرید جعبه پیتزا حتما باید بدانید | ایرانیان پک

جعبه کودک در ایران عمدتاً از مدل دسته دار است که یک سری طراحی های شاد و رنگارنگ همراه با شخصیت های کارتونی روی آن انجام می شود. البته انتخاب مدل و جنس و اینکه داخل جعبه به چه شکل طراحی شود و چه محصولاتی داخل آن قرار بگیرد بر اساس رای و نظر سفارش دهندگان است. این جعبه ها از نظر شکل و ظاهر شباهت زیادی به جعبه های سوخاری دارند با این تفاوت که در چاپ آن از رنگ های جذاب و متنوع استفاده می شود. جنس مقوای به کار رفته در این جعبه ها مقوای ایندربرد یا ایفلوت بوده  و از روش چاپ افست و فلکسو برای طرح روی آن استفاده می شود که از یک تا چهار رنگ قابل ارتقا است. جعبه کودک

جعبه پیتزا

جعبه غذای کودک

علاوه بر شکل ظاهری جعبه ایده های خلاقانه دیگر نیز می توان برای داخل آن به کار برد که البته به بودجه و هزینه مورد نظر شما بستگی دارد. به عنوان مثال یک یا چند شکلات، اسباب بازی های کوچک، لوازم التحریر تبلیغاتی همچون خط کش و خودکار و … شاید هزینه چندانی نداشته باشند اما برای کودکان جذاب خواهد بود و آنان را سر ذوق می آورند. خوشبختانه جعبه هپی میل یا جعبه کودک این امکان را برای شما فراهم می کند تا ایده های خلاقانه خود را به بهترین شکل به کار ببرید.

کودکان در رای و نظر والدین تاثیر به سزایی دارند و اگر خانواده قصد سفارش غذا از یک رستوران را داشته باشند، نظر فرزندان خردسال خانواده در تصمیم آن ها موثر خواهد بود. مجموعه ایرانیان پک این توان را دارد جعبه های هپی میل را در ابعاد مختلف و با طرح اختصاصی کسب و کار شما به تولید برساند.اگر قصد دارید امتیازاتی برای خانواده ها و کودکان در نظر بگیرید جعبه های هپی میل را فراموش نکنید.

سوالات متداول جعبه و بسته بندی پیتزا

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید

آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام