بنر جعبه غذای کودک

سفارش آنلاین جعبه کودک با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

جعبه کودک یکی از ابداعات برند مک دونالد است. وجه تمایز جعبه کودک نسبت به دیگر جعبه غذا ها، یکی بحث طراحی و به کار بردن طرح های کودکانه و جذاب است . مورد دیگری که می تواند جالب باشد محصولات داخل آن است.

محصولات داخل آن می‌تواند چند تکه اسباب بازی یا یک خوراکی خوشگل و شیرین باشد که کودک را به خوردن غذا ترقیب کند.

موردی که باید در نظر بگیریم این است که برای جعبه کودک گرماژ بالا تری نسبت به جعبه های دیگر استفاده کنیم.

چون ممکن است کودک بخواهد جعبه را با خودش ببرد و از آن استفاده کند و همین موضوع نوعی تبلیغات برای برند شما می‌شود.

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه کودک کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه کودک

نکاتی که قبل از خرید جعبه پیتزا حتما باید بدانید | ایرانیان پک

جعبه کودک در ایران عمدتاً از مدل دسته دار است که یک سری طراحی های شاد و رنگارنگ همراه با شخصیت های کارتونی روی آن انجام می شود.

البته انتخاب مدل و جنس و اینکه داخل جعبه به چه شکل طراحی شود و چه محصولاتی داخل آن قرار بگیرد بر اساس رای و نظر سفارش دهندگان است. این جعبه ها از نظر شکل و ظاهر شباهت زیادی به جعبه های سوخاری دارند با این تفاوت که در چاپ آن از رنگ های جذاب و متنوع استفاده می شود.

جنس مقوای به کار رفته در این جعبه ها مقوای ایندربرد یا ایفلوت بوده  و از روش چاپ افست و فلکسو برای طرح روی آن استفاده می شود که از یک تا چهار رنگ قابل ارتقا است.

جعبه پیتزا

جعبه غذای کودک

علاوه بر شکل ظاهری جعبه ایده‌های خلاقانه دیگر نیز می توان برای داخل آن به کار برد که البته به بودجه و هزینه مورد نظر شما بستگی دارد.

به عنوان مثال یک یا چند شکلات، اسباب بازی های کوچک، لوازم التحریر تبلیغاتی همچون خط کش و خودکار و … شاید هزینه چندانی نداشته باشند اما برای کودکان جذاب خواهد بود و آنان را سر ذوق می آورند.

خوشبختانه جعبه هپی میل یا جعبه کودک این امکان را برای شما فراهم می کند تا ایده های خلاقانه خود را به بهترین شکل به کار ببرید.

کودکان در رای و نظر والدین تاثیر به سزایی دارند و اگر خانواده قصد سفارش غذا از یک رستوران را داشته باشند، نظر فرزندان خردسال خانواده در تصمیم آن ها موثر خواهد بود.

مجموعه ایرانیان پک این توان را دارد جعبه های هپی میل را در ابعاد مختلف و با طرح اختصاصی کسب و کار شما به تولید برساند.

اگر قصد دارید امتیازاتی برای خانواده‌ها و کودکان در نظر بگیرید جعبه‌های هپی میل را فراموش نکنید.

بسته بندی خود را کامل کنید

پاکت کرافت
نمونه‌های جعبه پیتزا
تراکت و منو
نمونه‌های جعبه پیتزا
جعبه ساندویچ
نمونه‌های جعبه پیتزا
کاور جعبه غذا
نمونه‌های جعبه پیتزا