جعبه غذا کاور ظرف آلومینیومی
جعبه غذا مدل دسته دار
جعبه غذا ساده
جعبه غذا مدل سینی
_

ویدئو معرفی جعبه غذا ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه غذا و معرفی انواع آن را در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

جعبه غذا 

جعبه و سینی غذا یکی از محصولات بسیار پرطرفدار در رستوران‌ها و مجموعه‌های غذایی است. بسیاری از مجموعه‌های غذایی در ابتدای کار ظروف غذای خود را در کیسه های نایلونی قرار داده و برای مشتری ارسال می‌کنند. این نوع بسته بندی، دیگر در فضای رقابتی امروز جایگاهی ندارد. مشتریان هم توقع بیشتری نسبت به قبل دارند. بنابراین عدم توجه به نوع بسته بندی غذاها باعث می‌شود مشتریان خود را به راحتی از دست داده و به سمت رقبای خود هدایت کنید. مشتریانی که ممکن است سال‌ها از شما خرید کنند، در اولین سفارش و دیدن بسته بندی ضعیف شما، به دنبال رستوران جذابتری خواهند گشت.

جعبه غذا جایگزین کیسه نایلونی

جعبه و سینی غذا پرمصرف‌ترین محصول ما برای رستوران هاست. سینی های غذا به این صورت‌اند که ظروف غذا در داخل آن قرار گرفته و توسط یک دستگاه شرینگ پک روی آن پلاستیک کشیده می‌شود. مزیت بزرگ سینی‌های غذا این است که هزینه بسیار منطقی دارند و وقتی که پلاستیک روی سینی کشیده می‌شود، تمام اجزا مانند ظرف غذا، ترشی، ماست و… را در جای خود ثابت نگه می‌دارد و از ریختن یا جابجا شدن غذا جلوگیری می‌کند. شما با یک یا دو سینی در ابعاد واحد می‌توانید بخش زیادی از محصولات خود را پوشش دهید.

اگر به دنبال کیفیت بالاتری هستید جعبه‌‎های غذا بهترین انتخاب هستند. تفاوت جعبه‌های غذا با سینی غذا در این است که جعبه‌های غذا در ارتفاع بلندتر و با درب ساخته می‌شوند. این جعبه‌های برای ظروف آلومینیومی، فومی و… طراحی و تولید می‌شوند. این جعبه‌های در ابعاد بسیار متنوعی تولید می‌شوند که سایزهای عرف آن تک پرس تا چهار پرس هستند. مزیت این جعبه‌ها این است که غذا گرم تر می‌ماند. شکل کار شما بسیار شیک‌تر می‌شود و زمانی که بخواهید غذا را به صورت سازمانی بفروشید راحت تر در کنار هم می‌ایستد. سایز این جعبه‌ها باید به گونه ای باشد که غذا در آن لق نزند. بنابراین بهتر است چند سایز مختلف از جعبه را تهیه کنید تا برای هر تعداد غذا یک جعبه جدا داشته باشید.

انواع جعبه غذا

جبعه های غذا به صورت کلی به چند نوع کلی تقسیم می شوند که عبارت اند از: جعبه غذا

سینی های مقوایی

این نوع از بسته بندی ها یکی از مرسوم ترین جعبه ها در بین کترینگ و رستوران ها با حجم سفارش بالا می باشد که با قیمت های رقابتی در حال فعالیت هستند.

از مزیت های این بسته بندی امکان انبار داری و دیوی آسان آن ، قیمت مناسب نسبت به سایر مدل ها ، سرعت در حین عملیات مونتاژ بسته بندی و البته امکان تطابق پذیری بسیار مناسب به علت باز بودن فضای بالای جعبه می باشد

با این حال چند نکته را نباید فراموش کرد: هزینه های جانبی از قبیل شرینگ پک کردن، سادگی جعبه ها به دلیل سرو غذای کلاسیک، درون آن و این که جعبه های غذا در کلاس کاری متوسط قرار می گیرند. نوع چاپ مورد استفتده برای این جعبه ها افست و فلکسو است که هردو برای تیراژ های بالا قابل استفاده هستند. به طور کلی از نظر جنس مقوا نیز می توان جعبه های غذا رابه دو دسته تقسیم کرد:

جعبه های کلاسیک

در واقع از جنس جعبه پیتزایی است که در ابعاد مناسب برای بسته بندی ظروف آلومینیومی ساخته می شود، این مدل جعبه که در سایز های تک پرسی، دو پرسی و… تولید می شود یکی دیگر از مدل های مرسوم در بین رستوران ها و مراکز تشریفات و هتل ها می باشد که با مجزا کردن هر یک امکان العمرو غذا در تیراژ بالا را به آسانی فراهم میکند.

از مزیت های این مدل بسته بندی می توان شکل ظاهری مناسب ، حفظ کیفیت (دما) غذا ، امکان حمل در تعداد بالا بدون تغییر در ظاهر غذا را بر شمرد اما به هر حال فضای محدودی دارد و بجز طرح چاپ خلاقیت چندانی در تولید آن نمی توان به کار برد.

جعبه های مقوا فرنگی با مدرن

یکی دیگر از مدل های جعبه کباب با جعبه غذا به جعبه هایی با مقوای ایندربرد یا پشت طوسی اطلاق می شود که به واسطه ی نوع خاص مقوا چاپ پذیری بسیار بالایی دارد و امکان طراحی و امکان اجرا انواع طرح ها را دارا می باشد. این مدل بیشتر در رستوران های لاکچری و چند ستاره که با کلاس بالایی محصولات خود را سرو میکنند ارائه می شود و مشکل آن نیز تقریبا قیمت بالای آن می باشد. جعبه سیب زمینی

جعبه غذای دسته دار

با ورود جعبه‌های غذا و تمایل به این جعبه ها، مدل های جذابتری طراحی و معرفی شد. یکی از این مدل ها مدل دسته دار است. این مدل جعبه غذا ظاهر بسیار شیک‌تری دارد و برای مشتری هم خیلی جذاب است. از لحاظ قیمت این نوع جعبه قیمت نسبتا بالایی دارد که برای مجموعه‌هایی که در ابتدای کار هستند، جعبه‌های کلاسیک گزینه بهتری هستند.

کاور و باندرول

رستوران‌های معروف ظروف آلومینیومی ساده را بدون کاور یا باندرول به مشتری تحویل نمی‌دهند. به این دلیل که امکان ثبت اطلاعات یا مشخص کردن نوع غذا در ظروف آلومینیومی وجود ندارد. از طرفی نوشتن با ماژیک روی ظروف، برای برندهای بزرگ قابل قبول نیست. کاور ظرف می‌تواند حاوی اطلاعات نوع غذا و آدرس و شماره تماس و… باشد. به این ترتیب شما در هر ظرف غذا می‌توانید نوع غذا را با گذاشتن یک تیک ساده مشخص کنید.

باندرول‌ها هم کاربردی مشابه کاور دارند با این تفاوت که در باندرول عرض کاغذ کمتر است. اگر به دنبال کاهش هزینه کاور هستید باندرول گزینه مناسبی است.

طراحی اختصاصی

تمامی محصولات چاپی قابلیت چاپ اختصاصی دارند بطوریکه با ثبت اطلاعات شما و برند شما بر روی جعبه‌ها تبلیغات زیادی برای شما صورت می‌گیرد. از طرفی استفاده از جعبه‌های اختصاصی باعث رضایت و وفاداری بیشتر مشتریان شما می‌شود و سود بسیار زیادی برای شما ایجاد می‌کند. امروزه بسته بندی از مهم‌ترین مولفه‌های بازاریابی است و هیچ برندی وجود ندارد که از بسته بندی اختصاصی استفاده نکند. چاپ در مجموعه ایرانیان پک با هزینه نسبتا کمی انجام می‌شود شما می‌توانید لیستی از جعبه‌های غذا را با قیمت تمام شده در این صفحه مشاهده کنید.

هزینه طراحی

هزینه طراحی جعبه‌ها در مجموعه ایرانیان پک رایگان بوده و تیم طراحی ما با هماهنگی با شما مناسب‌ترین طرح را براساس سلیقه شما و شخصیت برندتان اجرا خواهند کرد.

تیراژ مناسب

برای چاپ یک جعبه حداقل تیراژ 1000 عدد است درحالی که هرچقدر تیراژ کار بالاتر باشد هزینه تمام شده برای مشتری کم تر می‌شود. بهترین تیراژ از نظر قیمت 5000 عدد است. اگر مشکل انبارداری ندارید، پیشنهاد ما تیراژ 5000 عدد است.

تحویل و ارسال سفارش

بازه زمانی تحویل کارهای چاپی بین 5 تا 15 روز کاری است. سفارشات فوری 5 تا 7 روز و سفارشات عادی 10 الی 15 روز کاری زمان میبرد. 

تحویل سفارشات درب کارخانه است ولی ما برای راحتی حال مشتریان عزیز، از طریق باربری‌های معتبر، سفارشات را به شهرهای و استان های مختلف ارسال می‌کنیم. درصورت تمایل می‌توانید شخصا سفارش خود را از محل کارخانه تحویل بگیرید.

مامان پز یکی از نمونه های خوب کشور و مشتریان ماست که از جعبه های غذا برای ارسال غذای خود استفاده میکند. بسته بندی تمایز یک برند خوب و یک رستوران معمولی است. برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :


جعبه سوشی

هر محصول اصیلی برای حفظ کیفیت خود به بسته بندی مناسب و در خور نیاز دارد که برای پیدا کردن مناسب ترین نوع آن بهترین روش؛ شناخت ویژ گی ها و تاریخچه ی غذاست، از این رو ما ابتدا عقبه ی غذای سوشی رو بررسی میکنیم تا به نتیحه ی دلخواه نزدیک تر شویم. ادامه …


جعبه سیب زمینی

ایرانیان پک ضمن بهره مندی از جدید ترین دستگاه ها مطابق با استاندارد روز دنیا در صنایع چاپ و بسته بندی، می تواند تمامی نیاز مشتریان خود را با درصد بالای رضایت در این زمینه فراهم نماید. خلاقیت و مسئولیت پذیری دو عنصر همیشگی منشور کاری این مجموعه بوده و شرط اول پذیرش سفارش، بررسی امکان تامین نیاز مشتریان در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه تولید است. ادامه…


جعبه سیب زمینی سفره ای

جعبه سیب زمینی سفره ای در جعبه های سیب زمینی سرخ کرده با توجه به اینکه سیب زمینی ها با جعبه در تماس مستقیم می باشند، نیاز به یک بسته بندی با مقواهای کاملا بهداشتی که به هیچ عنوان روغن پس ندهد، حس می شود. ادامه…

 


جعبه سوخاری صندوقی

جعبه ساخوری مدل صندوقی در بین جعبه های مورد استفاده برای غذاهای سوخاری، جعبه های صندوقی به عنوان یک ساده همواره مورد استفاده قرار گرفته است. همان طور که می دانید غذا های سوخاری به دلیل مصرف حجم بیشتری از روغن نسبت به سایر غذاهای فست فود و رستوران سنگین تر و چرب تر هستند. ادامه…


جعبه سوخاری سفره ای

جعبه سوخاری سفره ای در بسته بندی غذاهای فست فود، این نکته را نباید فراموش کرد که علاوه بر حفظ گرما و کیفیت غذا، مصرف یا آماده سازی آن به راحت ترین شکل ممکن صورت بگیرد. ادامه…

 

1- پاکت غذا  2-باندرول 3- جعبه سوشی 4- تراکت و منو
5- جعبه سیب زمینی گلدانی 6- تراکت و منو برش خورده 7-جعبه سیب زمینی ساده 8-جا لیوانی کاغذی کلاسیک 2 تایی

.

امتیازدهی
Review Date
Reviewed Item
جعبه غذا
Author Rating
51star1star1star1star1star