جعبه غذا | لیست قیمت پک غذا بیرون بر رستورانی - ایرانیان پک

جعبه غذا

خرید جعبه غذا: آپدیت لیست قیمت جعبه و سینی غذای ایرانیان پک | انواع جعبه غذا را در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به صورت آنلاین سفارش دهید. همراه با راهنمای کامل خرید، انتخاب محصول و لیست قیمت

جعبه غذا یکی از حیاتی‌ترین و حساس‌ترین محصولات چاپ و بسته‌بندی در صنایع غذایی است که برای رستوران‌ها و مشتریان وفادارشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

ایرانیان پک با توجه به این نکته محصولات بسته‌بندی مواد غذایی را به نحوی تولید می‌کند تا هم کیفیت جعبه غذا برای مشتریان حفظ شود و هم با یک قیمت رقابتی برای جعبه غذا به رستوران‌ها کمک کند تا خدمات بهتری به مشتریان‌شان ارائه دهند.

برای خرید جعبه غذا می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا  انتخاب و ثبت سفارش خود را انجام دهید ما با شما تماس خواهیم گرفت و در کم‌ترین زمان برای شما ارسال می‌کنیم.

راهنمای کامل خرید جعبه غذا متناسب با نیاز شما

جعبه غذا 

جعبه غذا

جعبه غذا و سینی غذا یکی از محصولات بسیار پرطرفدار در رستوران‌ها و مجموعه‌های غذایی است. بسیاری از مجموعه‌های غذایی در ابتدای کار ظروف غذای خود را در کیسه های نایلونی قرار داده و برای مشتری ارسال می‌کنند. این نوع بسته بندی، دیگر در فضای رقابتی امروز  برای مشتریان جذابیتی ندارد.

مشتریان هم توقع بیشتری نسبت به قبل دارند. بنابراین عدم توجه به نوع جعبه غذاها باعث می‌شود مشتریانتان را به راحتی از دست بدهید. ممکن است مشتریانی که سال‌ها از شما خرید کرده‌اند، با رسیدن سفارش و دیدن بسته بندی ضعیف و بی کیفیت، به مرور از شما دور شوند و به دنبال رستوران جذابتری بروند.

جعبه غذا بهترین جایگزین کیسه نایلونی 

جعبه غذا پرمصرف‌ترین محصول ایرانیان پک برای رستوران‌هاست. سینی‌های غذا به این صورت‌اند که ظروف غذا در داخل آن قرار گرفته و توسط یک دستگاه شرینگ پک روی آن پلاستیک کشیده می‌شود.

مزیت بزرگ سینی‌های غذا این است که هزینه بسیار منطقی دارند و وقتی که پلاستیک روی سینی کشیده می‌شود، تمام اجزا مانند ظرف غذا، ترشی، ماست و… را در جای خود ثابت نگه می‌دارد و از ریختن یا جابجا شدن غذا جلوگیری می‌کند. شما با یک یا دو سینی در ابعاد واحد می‌توانید بخش زیادی از محصولات خود را پوشش دهید.

اگر به دنبال کیفیت بالاتری هستید جعبه‌‎های غذا بهترین انتخاب هستند. تفاوت جعبه‌های غذا با سینی غذا در این است که جعبه‌های غذا در ارتفاع بلندتر و با درب ساخته می‌شوند. این جعبه‌های برای ظروف آلومینیومی، فومی و… طراحی و تولید می‌شوند.

این جعبه‌ها در ابعاد بسیار متنوعی تولید می‌شوند که سایزهای عرف آن تک پرس تا چهار پرس هستند. مزیت اصلی جعبه‌های غذا گرم نگهداشتن مواد داخل آن است. همچنین شکل کار و برندینگ رستوران شما نیز بسیار شیک‌تر می‌شود و زمانی که بخواهید غذا را به صورت سازمانی بفروشید راحت تر در کنار هم می‌ایستند.

سایز این جعبه‌ها باید به گونه ای باشد که غذا در آن لق نزند. بنابراین بهتر است چند سایز مختلف از جعبه را تهیه کنید تا برای هر تعداد غذا یک جعبه جدا داشته باشید.

جعبه خورشت

جعبه خورشت

جعبه خورشت

جعبه خورشت برای رستوران هایی که غذای ایرانی و عربی سرو می کنند مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید جعبه خورشت، ابعادی که در نظر گرفته می‌شود بر اساس نوع ظرف خورشت و تعداد پرسی که داخل آن قرار می‌گیرد انتخاب می‌شود. به طور مثال اگر در ظرف های کوچک پلاستیکی یا گیاهی قرار بگیرد به جعبه چندان بزرگی نیاز ندارد. حتی می‌شود آن را در کنار ظرف برنج داخل جعبه غذا تک پرسی قرار داد.

اگر به دنبال جعبه های نیم کیلویی یا یک کیلویی خورشت برای خانواده هستید، برای شما جعبه ‌ای بزرگ هم وجود دارد. بر اساس سفارش شما جعبه‌های بزرگ‌تری برای شما تهیه می‌شود. انتخاب اینکه خورشت در جعبه‌ی جداگانه سرو شود یا داخل جعبه غذا باشد به انتخاب شما بستگی دارد. جعبه خورشت را می توان هم به صورت کارتن سه لایه ایفلوت تولید کرد و هم به صورت مقوای بهداشتی صنعتی تهیه کرد.

جعبه صبحانه

جعبه صبحانه

جعبه صبحانه

اگر صاحب رستوران و کافه هستید، جعبه صبحانه برای سرو صبحانه برای مشتریانتان مناسب است. به‌طور کلی دو نوع جعبه صبحانه وجود دارد. نوع اول به این صورت است که مواد غذایی مستقیماً با جعبه غذا در تماس است (مشابه جعبه پاستا). سطح داخلی جعبه از جنس پلی اتیلن است که مانع نفوذ رطوبت به خارج از جعبه می‌شود.

نکته‌ای که حائز اهمیت است این است که این مدل جعبه مقاومت بالایی ندارد و اغلب برای املت و نیمرو و مواردی به این شکل استفاده می‌شود. نوع دوم از جعبه صبحانه به این صورت است که محصول مستقیماً درون آن قرار نمی‌گیرد. اقلام صبحانه ابتدا در ظرف‌های آلومینیومی یا پلاستیکی یا فومی قرار می‌گیرند و سپس داخل جعبه یا پاکت گذاشته می شوند.

عرفاً از نوع دوم جعبه صبحانه بیشتر استفاده می‌شود. شما می‌توانید جعبه صبحانه ب مورد نیاز خود را سفارش دهید تا ما طبق علایق و نیازهای شما جعبه صبحانه را تولید کنیم.

انواع جعبه غذا

جعبه‌های غذا به صورت کلی به چند نوع کلی تقسیم می‌شوند که عبارت اند از:

سینی  مقوایی غذا

سینی غذا مقوایی

سینی غذا مقوایی

 سینی مقوایی غذا عمدتاً از جنس مقوای ایفلوت است. مقواهای ایفلوت کارتن مقوا های سه لایه‌ای هستند که در لایه‌ی وسط این کارتن، ورق سینگل قرار می‌گیرد. برای حمل غذا، مقوا به تنهایی کافی نیست. بهتر است برای بسته بندی و حمل مواد غذایی از کارتن سه لایه ایفلوت استفاده کنید که استحکام بالایی دارد.

ابعاد سینی غذا مقوایی بر اساس سایز ظرف غذاها تقسیم بندی مختلفی دارد. این متفاوت بودن در سایز سینی غذا مقوایی بستگی به این دارد که آیا شما از ظرف‌های آلومینیومی استفاده می‌کنید یا از ظرف‌های فومی. چاپ بر روی سینی غذا به روش فلکسو انجام می‌شود و بسته به طرح اختصاصی شما از یک تا هشت رنگ هم امکان چاپ دارد.

این نوع از بسته بندی‌ها یکی از مرسوم‌ترین جعبه‌های غذا در بین کترینگ و رستوران‌ها با حجم سفارش بالا می‌باشند که با قیمت‌های رقابتی در حال فعالیت هستند.

از مزیت های این بسته بندی امکان انبار داری و دیوی آسان، قیمت مناسب نسبت به سایر مدل‌ها، سرعت در حین عملیات مونتاژ بسته بندی و البته امکان تطابق‌پذیری بسیار مناسب به علت باز بودن فضای بالای جعبه می‌باشد.

با این حال چند نکته را نباید فراموش کرد: هزینه‌های جانبی از قبیل شرینگ پک کردن، سادگی جعبه‌ها به دلیل سرو غذای کلاسیک درون آن و این که جعبه‌های غذا در کلاس کاری متوسط قرار می‌گیرند. نوع چاپ مورد استفاده برای این جعبه‌ها، افست و فلکسو است که هردو برای تیراژهای بالا قابل استفاده هستند. به‌طور کلی از نظر جنس مقوا نیز می‌توان جعبه‌های غذا رابه دو دسته تقسیم کرد:

جعبه‌های غذای کلاسیک

در واقع از جنس جعبه پیتزایی است که در ابعاد مناسب برای بسته‌بندی ظروف آلومینیومی ساخته می‌شود، این مدل جعبه که در سایزهای تک پرسی، دو پرسی و… تولید می‌شود یکی دیگر از مدل‌های مرسوم در بین رستوران‌ها و مراکز تشریفات و هتل‌ها است که با مجزا کردن هر یک امکان العمرو غذا در تیراژ بالا را به آسانی فراهم می‌کند. 

از مزیت‌های این مدل بسته‌بندی می‌توان به شکل ظاهری مناسب، حفظ کیفیت (دما) غذا، امکان حمل در تعداد بالا بدون تغییر در ظاهر غذا اشاره کرد اما به هر حال فضای محدودی دارد و بجز طرح چاپ خلاقیت چندانی در تولید آن نمی‌توان به کار برد.

جعبه‌های مقوا فرنگی با مدرن

یکی دیگر از مدل‌های جعبه کباب با جعبه غذا به جعبه‌هایی با مقوای ایندربرد یا پشت طوسی اطلاق می‌شود که به واسطه‌ی نوع خاص مقوا چاپ‌پذیری بسیار بالایی دارد و امکان طراحی و امکان اجرا انواع طرح‌ها را دارا می‌باشد. این مدل بیشتر در رستوران‌های لاکچری و چند ستاره که با کلاس بالایی محصولات خود را سرو می‌کنند ارائه می‌شود و مشکل آن نیز تقریبا قیمت بالای آن است.

جعبه غذاهای سنتی

تولید جعبه هیچ کاه متوقف نمی‌شود. تا هر موقعی که حمل و نقل وجود دارد جعبه هم وجود دارد. غذاهای سنتی هم از این قاعده مستثنی نیستند. وقتی همه غذاها دارای جعبه هستند چرا دیزی و آبگوشت نداشته باشند؟ از این رو جعبه دیزی یکی از اقلامی است که با رونق دیزی بیرون بر به وجود آمده است.

کارتن غذا

کارتن غذا

کارتن غذا

کارتن غذا از جمله مواردی است که در تهیه و ارسال غذای بیرون بر رستوران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. جنس کارتن غذا از مقوای سه لایه و یا مقوای ایفلوت است. ابعاد کارتن غذا بسته به نوع ظرفی که برای غذا استفاده می‌کنید متفاوت است. عمدتاً از ظرف‌های آلومینیومی برای بسته بندی غذا استفاده می‌شود.

سایز کارتن‌های غذا بستگی به جامعه هدف شما دارد. اگر سفارش دهنده‌های شما مردم عادی هستند از سایز‌های کارتن غذا تک پرسی گرفته تا 10-12 پرسی مورد استفاده می‌گیرند. اگر در حیطه‌ی تهیه غذای شرکت‌ها و یا مراسم‌ها هم فعالیت می‌کنید، سایزهای چند ده پرسی مثل 30 پرسی یا 40 پرسی نیز موجود است.

چاپی که روی جعبه غذا صورت می‌گیرد بنا بر سفارش شما می‌تواند از 1 تا 4 رنگ نیز باشد. نکته‌ای که حائز اهمیت است تعداد سفارش شماست. هرچه تعداد بالا تری از کارتن غذا سفارش دهید، هزینه ی آن برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.

جعبه بیرون بر

جعبه بیرون بر

جعبه بیرون بر

برای ارسال تمامی محصولات و غذاهای بیرون بر نیاز به جعبه غذای بیرون بر وجود دارد. جعبه بیرون بر بسته به محصولاتی که قرار است درون آن قرار بگیرد به صورت اختصاصی هم تولید می‌شود.

اگر برای بسته بندی غذای ایرانی به دنبال جعبه بیرون بر هستید، بهتر است از جعبه‌های کارتنی که دارای مقاومت و استحکام بالایی هستند استفاده کنید. جعبه غذا در سایزهای مختلفی وجود دارد و می‌توان از ظرفیت یک پرس تا چند ده پرس جعبه تولید کرد. اگر به دنبال استفاده از جعبه بیرون بر برای فست فود هستید، جعبه‌های مختلفی بر اساس نوع غذا برای شما موجود است. جعبه های مختلفی شامل جعبه پیتزا، جعبه برگر، جعبه سوخاری، جعبه ساندویچ و… وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید.

همچنین می‌توانید جعبه‌ها را به صورت جدا و یا کنار هم (کمبو باکس) سفارش دهید. تولید انواع مختلفی از جعبه بیرون بر به نوع فعالیت مجموعه شما بستگی دارد. در تولید جعبه بیرون بر، تعداد سفارش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ هرچه تعداد سفارش شما بیشتر باشد، هزینه‌ی آن برای شما به‌صرفه‌تر خواهد بود.  

محدودیتی در نوع بسته بندی و نوع رنگ و سلفون کردن جعبه و در کل خدمات جانبی تولید جعبه بیرون بر وجود ندارد. در ارتباط با جعبه غذا، باید این نکته را در نظر گرفت که غذا با جعبه در تماس است یا خیر. اگر غذا به صورت مستقیم با جعبه در تماس باشد، بهتر است حتماً نوع ورقی که برای ساخت جعبه به کار می‌رود یا نوع سلفونی که داخل آن کشیده می‌شود منطبق بر استانداردهای بهداشتی باشد.

اگر غذا با جعبه در تماس مستقیم نباشد و داخل بسته بندی جداگانه و وکیوم شده باشد، نیازی به  استفاده از سلفن یا مقوای بهداشتی نیست.

جعبه غذا مقوایی

جعبه غذا مقوایی

جعبه غذا مقوایی

در امر بسته‌بندی غذا نیاز به جعبه‌هایی است که هم دارای استحکام مناسب باشند و هم بهداشتی باشند. از این رو جعبه غذا مقوایی ایفلوت اهمیت زیادی پیدا می‌کند. جعبه غذا مقوایی به طور کل در حیطه‌ی رستوران و فست فود  کاربرد‌های بسیاری دارد.

برای بسته بندی غذای بیرون بر عمدتاً از مقوای سه لایه ایفلوت بهداشتی استفاده می‌شود که از استحکام بالا و قابل قبولی برخوردار است. جعبه غذا مقوایی بسته به سایز ظرف غذایی که استفاده می‌کنید ابعاد متفاوتی دارد. چاپ روی جعبه غذا مقوایی به روش فلکسو انجام می‌گیرد. بسته به سفارش شما، چاپ روی جعبه غذا می‌تواند از 1 تا 8 رنگ باشد.

جعبه غذای رستوران

جعبه غذای رستوران بر اساس نوع فعالیتی که رستوران دارد طراحی و تولید می‌شود. اگر رستوران ایرانی هستید و غذا را در ظرف‌های عرف آلومینیومی سرو می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم برای غذای بیرون بر از جعبه‌های کارتنی و ایفلوت اسنفاده کنید. این جعبه‌ها قابلیت چاپ‌پذیری از 1 تا 4 رنگ را دارند.

 تنوع ابعاد جعبه‌های رستوران بر اساس تعداد پرسی که داخل جعبه قرار می‌گیرد تقسیم‌بندی می‌شود. ابعادی در اندازه‌های تک پرس تا 10 یا 12 پرس یا حتی بیشتر. ابعاد جعبه رستوران بر اساس جامعه هدفی که مد نظر رستوران است تعیین می‌شود. اگر صرفاً به مشتری‌های عادی سرویس می‌دهید، جعبه‌های تک پرسی تا چهار پرسی برای شما مناسب است.

 اما اگر تامین کننده‌ی غذای شرکتی باشید، برای شما جعبه‌های 20 پرسی تا 40 پرسی هم می‌تواند مناسب باشد. اگر حوزه فعالیت شما غذاهای عربی باشد، با توجه به غذاهای حجیم عربی برای شما جعبه‌های اختصاصی تولید می‌کنیم.عمده‌ی جعبه‌هایی که برای سفارش‌های کم حجم موجود است، بسته‌های تک پرسی و دو پرسی و سه پرسی و چهار پرسی هستند.

جعبه رستوران

جعبه رستوران

بسته‌های تک پرسی می‌توانند دسته دار یا بدون دسته یاشند. جعبه‌های دو پرسی به این صورت است که دو تا ظرف غذا کنار هم قرار می‌گیرند. در بسته‌های سه پرسی سه ظرف غذا در کنار هم قرار می‌گیرند. و در نهایت بسته‌های چهار پرسی که ارتفاعش دو برابر جعبه دو پرسی است و دو تا دوتایی روی هم قرار می‌گیرند.

برای رستوران‌های که به دنبال جعبه غذاهای فانتزی و جلوه‌گر می‌گردند، جعبه غذاهای تک پرسی فانتزی دسته دار موجود است. جعبه‌هایی که طرح اختصاصی زیبا دارند و تبلیغ جذابی برای رستوران شما هستند.

مدل‌هایی از بسته‌بندی غذا وجود دارد که به صورت هلدر است. به این صورت است که سطح بالایی آن باز است و ظرف غذا داخل آن قرار می‌گیرد.

مدل آن به صورت دسته دار تعبیه شده و ظاهر جذابی دارد. بعضی فود کورت‌ها از این مدل هلدرها برای سرو داخل سالن استفاده می‌کنند. برای جذاب تر کردن ظاهر آن نیز می‌توان روی درب ظرف غذا چاپ انجام داد.

 

جعبه دیزی

جعبه دیزی

جعبه بیرون بر دیزی

جعبه بیرون بر دیزی یکی دیگر از مدل های بسته بندی غذا است که برای رستوران های سنتی اهمیت بالایی دارد . در برخی از رستوران ها دیزی را به داخل ظروف مسی و یا ظرق سفالی سرو می کنند اما استفاده از این نوع ظرف ها باعث می شود بسته غذا وزن زیادی داشته باشد. اگر تولید کننده بسته بندی غذا در ساخت جعبه های کارتنی و مقوایی دقت بالایی داشته باشد می تواند جعبه کارتنی با استحکام بالا تولید کند.به همین دلیل جعبه های کارتنی گزینه ی مناسبی برای این نوع بسته بندی ها است.

دیزی غذایی است که در کنار آن ادویه های متفاوت , نان , برنج و … سرو می شود به همین دلیل این جعبه ها بنا بر نیاز مشتری به صورت اختصاصی تولید می شود ! بهترین نوع کاغذی که در ساخت این جعبه غذا استفاده می شود، کاغذ ایفلوت بهداشتی است.

جعبه غذای دسته دار

با ورود جعبه‌های غذا و تمایل بازار و مشتریان به این جعبه‌ها، مدل‌های جذاب‌تری طراحی و معرفی شد. یکی از این مدل‌ها مدل دسته دار است.

این مدل جعبه غذا ظاهر بسیار شیک‌تری دارد و برای مشتری هم بسیار جذاب است. از لحاظ قیمت این نوع جعبه قیمت نسبتا بالایی دارد و برای مجموعه‌هایی که در ابتدای کار هستند، جعبه‌های کلاسیک گزینه بهتری هستند.

کاور و باندرول

رستوران‌های معروف ظروف آلومینیومی ساده را بدون کاور یا باندرول به مشتری تحویل نمی‌دهند. به این دلیل که امکان ثبت اطلاعات یا مشخص کردن نوع غذا در ظروف آلومینیومی وجود ندارد. از طرفی نوشتن با ماژیک روی ظروف، برای برندهای بزرگ قابل قبول نیست.

کاور ظرف می‌تواند حاوی اطلاعات نوع غذا و آدرس و شماره تماس و… باشد. به این ترتیب شما در هر ظرف غذا می‌توانید نوع غذا را با گذاشتن یک تیک ساده مشخص کنید. باندرول‌ها هم کاربردی مشابه کاور دارند با این تفاوت که در باندرول عرض کاغذ کمتر است. اگر به دنبال کاهش هزینه کاور هستید باندرول گزینه مناسبی است.

جعبه سینی مزه

جعبه سینی مزه

جعبه سینی مزه

سینی مزه مخصوص مراسم‌های خاص مثل مراسم عروسی و یا تولد یا مراسم‌های مشابه سرو می‌شود. غذاهایی که در سینی مزه سرو می‌شود معمولاً غذاهای فانتزی و فینگرفود هستند. برای ارسال این مدل غذاها بهترین گزینه این است که سینی مزه بعد از پوشش سلفونی، درون جعبه قرار بگیرد.

اگر بخواهید ارسال برای نقاطی با فاصله زیاد داشته باشید بهتر است از جعبه سینی مزه استفاده کنید.

به این علت که غذاهایی که در سینی مزه قرار می‌گیرند به دلیل حجم کمی که دارند و ممکن است در حین جا به جایی، شکل ظاهری آن‌ها به هم بریزد. سایز جعبه سینی مزه بستگی به اندازه سینی‌هایی است که غذاها درون آن قرار می‌گیرد. اگر قصد دارید بسته‌بندی‌های فانتزی هم برای جعبه سینی مزه استفاده کنید، می‌توانید جعبه‌هایتان را بر پایه مقوای ایندربرد بهداشتی سفارش دهید.

برای جعبه سینی مزه از جعبه‌های کارتنی ایفلوت هم می‌توانید استفاده کنید اما اگر از مقوای ایندربرد بهداشتی استفاده کنید می‌توانید غذا را بدون سینی هم سرو کنید.

چاپ روی جعبه سینی مزه محدودیتی ندارد و بر اساس سفارش شما برای شما تهیه می‌شود.

طراحی اختصاصی

تمامی محصولات چاپی قابلیت چاپ اختصاصی دارند بطوریکه با ثبت اطلاعات شما و برند شما بر روی جعبه‌ها تبلیغات زیادی برای شما صورت می‌گیرد. از طرفی استفاده از جعبه‌های اختصاصی باعث رضایت و وفاداری بیشتر مشتریان شما می‌شود و سود بسیار زیادی برای شما ایجاد می‌کند.

امروزه بسته‌بندی از مهم‌ترین مولفه‌های بازاریابی است و هیچ برندی وجود ندارد که از بسته بندی اختصاصی استفاده نکند. چاپ در مجموعه ایرانیان پک با هزینه نسبتا کمی انجام می‌شود شما می‌توانید لیستی از جعبه‌های غذا را با قیمت تمام شده در این صفحه مشاهده کنید.

هزینه طراحی

هزینه طراحی جعبه‌ها در مجموعه ایرانیان پک رایگان بوده و تیم طراحی ما با هماهنگی با شما مناسب‌ترین طرح را براساس سلیقه شما و شخصیت برندتان اجرا خواهند کرد.

تیراژ مناسب

برای چاپ یک جعبه حداقل تیراژ 1000 عدد است درحالی که هرچقدر تیراژ کار بالاتر باشد هزینه تمام شده برای مشتری کم‌تر می‌شود. بهترین تیراژ از نظر قیمت 5000 عدد است. اگر مشکل انبارداری ندارید، پیشنهاد ما تیراژ 5000 عدد است.

جعبه سازی غذا

در خرید پک غذایی و انواع بسته بندی های غذا باید به نکات زیادی توجه کنیم ! ایرانیان پک یکی از جعبه سازی های غذا است که تمامی این نکات را رعایت می کند و با بالاترین کیفیت ممکن بسته بندی های غذا را تولید و به دست مشتری می رساند .

تحویل و ارسال سفارش

بازه زمانی تحویل کارهای چاپی بین 5 تا 15 روز کاری است. سفارشات فوری 5 تا 7 روز و سفارشات عادی 10 الی 15 روز کاری زمان می‌برد. 

تحویل سفارشات درب کارخانه است ولی ما برای راحتی حال مشتریان عزیز، از طریق باربری‌های معتبر، سفارشات را به شهرها و استان‌های مختلف ارسال می‌کنیم. درصورت تمایل می‌توانید شخصا سفارش خود را از محل کارخانه تحویل بگیرید.

مامان پز یکی از نمونه‌های خوب کشور و مشتریان ماست که از جعبه‌های غذا برای ارسال غذای خود استفاده می‌کند. بسته بندی تمایز یک برند خوب و یک رستوران معمولی است. برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت

لیست قیمت جعبه و سینی غذا

مدل سایز نوع مقوا رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
جعبه غذا تک پرس با سرویس ٧*٢٨*٢٢ ایفلوت لاینر کرافت (کاغذ قهوه ای) ١ رنگ فلکسو 5٠٠٠ ٢۶۶٠
جعبه غذا دو پرس ٧*٢۴*٣۵ ایفلوت لاینر کرافت (کاغذ قهوه ای) ١ رنگ فلکسو 5٠٠٠ ٣٢٨٠
جعبه غذا سه پرس ٧*٢۴*۴۵ ایفلوت لاینر کرافت (کاغذ قهوه ای) ١ رنگ فلکسو 5٠٠٠ ٣٨٨٠
جعبه غذا چهارپرس ١٢*٣۵*٢۴ ایفلوت لاینر کرافت (کاغذ قهوه ای) ١ رنگ فلکسو 5٠٠٠ ۴٧٨٠
سوالات متداول جعبه غذا

قیمت جعبه غذا و پک غذای بیرون بر چقدر است؟

قیمت جعبه غذا و پک غذای بیرون بر براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید. (آپدیت اردیبهشت)

انواع جعبه غذا برای رستوران‌ها کدام‌اند؟

برخی از انواع جعبه غذا: سینی غذا مقوایی، جعبه‌های کلاسیک، جعبه های مقوا فرنگی با مدرن، جعبه غذاهای سنتی، کارتن غذا، جعبه بیرون بر، جعبه غذا مقوایی، جعبه غذای دسته دار و… راهنمای کامل انتخاب جعبه غذا را در سایت بخوانید.

آیا جعبه غذا بهداشتی است؟

چون جعبه غذا مستقیم با خود غذا تماسی ندارد پس نیازی به بهداشتی بودن (فرآیند میکروب زدایی، استرلیزه و…) آن نیست.

بهترین بسته بندی غذای بیرون بر چیست؟

بهترین بسته بندی برای غذاهای کلاسیک بیرون بر جعبه غذا است که در مدل‌ها و قیمت‌های متفاوتی تولید می‌شود. اگر نیاز به مشاوره دارید با ایرانیان پک تماس بگیرید.

آیا امکان تولید جعبه غذا برای مراسم‌های مختلف وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید برای مراسم‌های مختلف درخواست جعبه غذا داشته باشید و با طرح‌های متناسب در ایرانیان پک ثبت سفارش کنید حتما با با تماس بگیرید.

دانلود خط قالب

برای دانلود الگوی جعبه غذا روی آن کلیک کنید

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

ویدئو معرفی جعبه غذا ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه غذا و معرفی انواع آن را در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

logobozorg

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند