ایرانیان پک

بسته بندی کافی شاپ

محصولات بسته بندی کافی شاپ ایرانیان پک

جعبه کافی شاپ و لیوان

جعبه وافل

جعبه کیک

لیوان کاغذی

جا لیوانی

منو

لیبل

بسته بندی کافی شاپ

با افزایش فرهنگ کافه‌گردی نیاز به بسته‌بندی کافی‌شاپ برای صاحبان کافه‌ها روز به روز افزایش یافته‌است. بسته‌بندی اولین برخورد مشتری با محصول است؛ پس بهتر است که به زیبایی و مقاومت جعبه توجه زیادی کنید. 

سفارشات بیرون‌بر کافه باید تحت شرایط متفاوتی نسبت به سایر محصولات برای مشتری‌ها ارسال شوند؛ برای مثال لیوان نوشیدنی‌‌های سرد و داغ باید طوری ساخته‌شوند که قابلیت حفظ مایعات درون لیوان را داشته‌باشد.به همین منظور ظروف بسته‌بندی کافی‌شاپ‌ها را از جنس مقوای گلاسه یا ایندربورد با گرماژهای متفاوت درست می‌کنند.

اگر رضایت مشتری هدف اصلی کسب و کار شماست، باید سفارش او را به بهترین شکل ممکن تحویل بدهید. 

یکی از مشکلات اغلب مشتریان کافی شاپ ها برای سفارشات دلیوری، سرد رسیدن غذا یا نوشیدنی‌شان است؛ به همین منظور روی جا لیوانی‌ها دریچه‌هایی از جنس کارتن تعبیه شده که لیوان درون آن قرار می‌گیرد. 

این جعبه‌ها به‌طوری طراحی شده‌اند که اگر نوشیدنی گرم در آن سرو شود، تا یک بازه زمانی و تا مسافتی گرم نگه داشته می‌شود.

نکته‌ی دیگری که در بسته‌بندی‌های کافی‌شاپ اهمیت دارد، نوع چاپ و طراحی جعبه‌های کافی‌شاپ است.

در ایرانیان‌پک نوع چاپی که در ظروف کافی‌شاپ استفاده می‌شود، چاپ افست است. 

محصولات بسته‌بندی کافی‌شاپ در دسته‌بندی زیر قرار می‌گیرد:

 1. لیوان کاغذی
رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها از لیوان‌های یک بار مصرف کاغذی استفاده می‌کنند، زیرا از نظر بهداشتی لیوان کاغذی بهتر از لیوان‌ پلاستیکی است.
 ۲. جعبه وافل داخل سالن
وافل یا شیرینی پنجره‌‌ای در منو اکثر کافه‌ها آیتم پرفروشی است. از این رو برای آماده سازی و سرو این دسر در داخل سالن، جعبه وافل داخل سالن گزینه‌ی مناسبی برای شما است.
 ۳. جعبه وافل بیرون بر
جنس جعبه وافل بیرون بر از مقوا ایندربرد است که در گرماژ بالا به خوبی توانایی نگهداری وافل و محتویات آن را دارد.
 ۴. جا لیوانی کاغذی مدرن
جا لیوانی کاغذی مدرن یکی از گزینه‌های مناسب برای حمل نوشیدنی گرم یا سرد است. علاوه بر داشتن ظاهری زیبا، برای تبلیغات نیز موثر است.
 ۵. جا لیوانی کاغذی کلاسیک
جا لیوانی کاغذی کلاسیک از پرکابردترین محصولات مورد استفاده در کافی شاپ‌ها است که از مقوا ایندربرد تحت شرایط کاملاً بهداشتی تولید می‌شود و از لحاظ محیط زیستی نیز تأثیرات مخرب کمتری دارند.

در ایرانیان پک می‌توانید انواع پلیت سالن و جعبه‌های بیرون‌بر را در سایز‌ها و طرح‌های متنوع سفارش دهید و در مدت زمان مشخصی جعبه‌ها را تحویل بگیرید.

برای ثبت سفارش پس از انتخاب محصول مورد نظر، فرم را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.