جعبه پاستا | جعبه سالاد | لیست قیمت جعبه پاستا 99 | لیست قیمت جعبه سالاد - ایرانیان پک

جعبه پاستا و سالاد

جعبه پاستای مورد نظر خود را انتخاب کنید

جعبه پاستا و سالاد کلاسیک

جعبه پاستا و سالاد ساده

جعبه پاستا کاور ظرف آلومینیومی

جعبه پاستا کاور ظرف آلومینیومی

جعبه پاستا ظرف آلومینیومی

جعبه پاستا ظروف آلومینیومی

جعبه پاستا باندرول

جعبه سالاد باندورل

لیست قیمت

لیست قیمت جعبه پاستا و سالاد

به زودی …

توضیحات مشخصات فنی

جعبه پاستا و سالاد

اگر در رستوران و فست فود خود به صورت تخصصی پاستا و سالاد تولید می کنید، برای سرو غذای خود گزینه های بسیاری دارید. تعدادی از رستوران ها از ظروف آلمینیومی کد 100 تا 110 استفاده می کنند که روی آن یک پوشش سلفون و باند رول (مطابق شکل بالا) استفاده می شود و طرح اختصاصی روی آن به چاپ می رسد. روش دیگر عرضه این نوع غذا استفاده از ظروف پلاستیکی و گیاهی است و برای این نوع بسته بندی نیز جهت اختصاصی ساختن مطابق کسب و کارتان می توانید از کاور و باندرولی که روی آن طرح به چاپ می رسد استفاده کنید. نهایتا استفاده از جعبه های مجهز به پلی اتیلن پیشنهاد می شود که امروزه کاربرد فراوانی یافته است.

جعبه های پاستا و فست فود این قابلیت را دارند که به راحتی در فریزر یا مایکروویو قرار می گیرند و به دلیل وجود یک لایه پلی اتیلن در سطح داخلی جعبه هیچ گونه

بسته بندی پاستا

جعبه پاستا

مشکلی از بابت درزدهی غذا به بیرون نخواهند داشت و رطوبت پس نمی دهند. جنس این نوع جعبه های مقوای مشابه ایندر برد می باشد که به لحاظ بهداشتی مورد تایید سازمان های جهانی است و اصطلاحا به آن فود گرید آمریکایی می گویند.

جعبه سالاد

امروزه اکثر برند هایی که در حوضه ی غذا های گیاهی و سالم کار می کنند برای بسته بندی محصولاتشان از جعبه های کاغذی استفاده می کنند. به عنوان مثال می شود انواع نودل و انواع خوراک های سبزیجات و سالاد را داخل جعبه سرو کرد. نکته ای که باید در نظر داشت، بُعد بهداشتی جعبه است که می توان با استفاده از کاغذ ایندربرد در تولید این جعبه ها یا سلفن کردن سطح داخلی جعبه، استاندارد های بهداشتی را رعایت نمود. مدل هایی که برای جعبه سالاد تولید می شود محدودیتی ندارد. جدیداً از مقوای کرافت هم در تولید جعبه سالاد استفاده می شود و معمولا برای تولید آن از مدل گلدانی استفاده می شود.

جعبه سالاد

جعبه سالاد

مجموعه ایرانیان پک با تکیه بر تجربه همکاری با رستوران های برتر و تیم فنی با سابقه این توان را دارد تا نیاز شما را به درستی تشخیص داده ودر جهت رفع نیاز های بسته بندی کسب و کار شما بهترین راهکار را ارائه دهد. شما می توانید جهت آشنایی با سایر محصولات این مجموعه از این وبسایت دیدن فرماید. جهت اطلاع دقیق از قیمت محصولات به صورت روزانه با ما تماس بگیرید. در این صفحه میتوانید انواع جعبه های پاستا و سالاد را در طرح ها و رنگ های مختلف ملاحظه کرده و از منو ثبت سفارش به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دانلود خط قالب

برای دانلود خط قالب جعبه پاستا روی آن کلیک کنید

دانلود خط قالب جعبه پاستا و سالاد

به زودی …
دانلود

دانلود خط قالب جعبه پاستا و سالاد

به زودی …
دانلود

دانلود خط قالب جعبه پاستا و سالاد

به زودی …
دانلود

دانلود خط قالب جعبه پاستا و سالاد

به زودی …
دانلود
ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه پاستا و سالاد و معرفی انواع جعبه در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

بسته بندی پاستا