ایرانیان پک

جعبه اسباب بازی

جعبه اسباب بازی

5/5 - (2 امتیاز)
جعبه اسباب بازی

با همه گیر شدن بازی های رایانه ای و آنلاین، که امروز نتنها بخش اعظمی از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را به خود اختصاص داده بلکه در بسیاری از افراد باعث بطلان زمان های کاری و تحصیلی نیز گردیده است، متفکران خلاق و تولید کنندگان اسباب بازی کار بسیار دشواری برای باقی ماندن در بازار رقابت و کار دارند.

امروزه جلب توجه افراد با رده ی سنی مختلف و تامین سلیقه ی آنان و گرایش دادن کودکان و نوجوانان به اسباب بازی های فکری غیر رایانه ای، از دشوار ترین فعالیت های علمی و اقتصادی به شمار می‌رود.

بسته بندی هایی که عرضه‌ی اسباب بازی های فکری و غیر رایانه ای را به عهده دارند، ویژگی های منحصر به فردی خواهند داشت، متریال های استفاده شده در ساخت این نوع بسته بندی ها بدون محدودیت بوده و بسته به شرایط میتوان از مقوا، فلز، چوب، پارچه و حتی ترکیبی از دو یا تمامی این اقلام استفاده کرد.

این نوع بسته بندی ها عموما از ساختار هندسی ساده و چهار وجهی ولی مستحکمی برخوردارند، و صرفا به طراحی گرافیکی جذاب و رنگارنگشان می توان به عنوان نقطه ی قوت آن اشاره کرد.

مجموعه چاپ و بسته بندی ایرانیان پک مسیری را فراهم کرده است که تمامی تولید کنندگان این نوع کالاها بتوانند از خلق ایده تا تولید، فرایند ساخت جعبه و بسته بندی های محصولات خود را به متخصصین این مجموعه بسپارند.