بنر جعبه ماسک

لیست قیمت جعبه ماسک

تولیدکنندگان ماسک باید از بسته بندی مقوایی برای ماسک استفاده کنند.

استفاده از کیسه‌های پلاستیکی برای بسته بندی ماسک مورد تایید نهادهای بهداشتی کشور نیست.

پس شما به یک جعبه مقوایی نیاز دارید.

برای دریافت لیست قیمت انواع جعبه ماسک کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه ماسک

 تمامی قیمت‌ها به تومان، به‌روز و با چاپ اختصاصی شما است.

در ایرانیان پک بیش از 50 مدل و سایز مختلف جعبه ماسک داریم که قیمت چند نوع پر فروش آن مطابق لیست قیمت زیر است

جهت گرفتن اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید

جعبه ماسک | ایرانیان پک

با ورود ویروس کرونا و افزایش تقاضا برای ماسک‌های بهداشتی، تولید جعبه‌های ماسک هم افزایش پیدا کرده است.

ماسک‌های بهداشتی به طور مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط هستند بنابراین بسته بندی در این نوع ماسک اهمیت بالایی دارد.

برای انتخاب یک جعبه ماسک صورت مناسب این مطلب را دنبال کنید. تحقیقات ثابت کرده است مقاومت جعبه‌های مقوایی در برابر ویروس بیشتر است. بنابراین تولید کنندگان ماسک باید از بسته بندی مقوایی استفاده کنند.

امروزه استفاده از کیسه‌های پلاستیکی برای بسته بندی ماسک مورد تایید نهادهای بهداشتی کشور نیست. پس شما به یک جعبه مقوایی نیاز دارید. 

چون این یک قانون است

جعبه ماسک پزشکی

معمولا پزشکان از انواع و اقسام ماسک‌های با کیفیت بالا استفاده می‌کنند.

اما بیشتر از همه  از ماسک‌های سه لایه استفاده می‌کنند. اگر قصد کار کردن با کادر درمان را دارید سعی کنید حتما از بهترین متریال‌ها استفاده کنید.

درست است که جعبه ماسک پزشکی با سایر جعبه‌های ماسک عمومی ممکن است تفاوتی نداشته باشد؛ اما باید جنس آن مرغوب‌تر باشد.

رعایت استانداردهای وزارت بهداشت در تولید جعبه ماسک پزشکی نقش پر اهمیتی دارد.

جعبه ماسک

بسته بندی خود را کامل کنید

پاکت رادیولوژی
نمونه‌های پاکت رادیولوژی
جعبه دارویی
نمونه‌های جعبه دارویی

جعبه ماسک سه لایه

ماسک‌ سه لایه پرمصرف‌ترین ماسک در دوران کرونا است. این ماسک‌ها که به توصیه بسیاری از کارشناسان از استاندارد مناسبی برای مقابله با کرونا برخوردارند، مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته‌اند.

ماسک‌های فیلتردار در دوران کرونا ممنوع اعلام شدند بهتر است از ماسک‌های سه لایه برای محافظت در برابر کرونا استفاده شود.

جعبه‌‌های ماسک سه لایه در قالب 10، 50 و 100 عددی تولید می‌شوند.

به این نوع ماسک، ماسک پزشکی یا جراحی نیز گفته می‌شود. برای مشاهده ابعاد جعبه ماسک پزشکی یا جعبه ماسک جراحی می‌توانید به جدول بالای همین صفحه مراجعه کنید.

کارخانه جعبه ماسک

خرید مستقیم از تولیدکننده یا همان کارخانه جعبه ماسک از لحاظ اقتصادی بسیاربه صرفه است.

معمولا اگر کسی کارخانه جعبه ماسک را گیر بیاورد و بتواند با آن به صورت مستقیم کار کند از همه برایش بهتر باشد. چیزی که این کار را مشکل می‌کند این است که معمولا کارخانه‌های جعبه ماسک حوصله این که یک مشتری را راه بیندازند را ندارند.

آن‌ها معمولا بخش طراحی ندارند و فقط طرح آماده را می‌گیرند و برای شما چاپ می‌کنند.

ایرانیان پک به عنوان یک کارخانه جعبه ماسک هم برای شما نقش تولیدی را بازی می‌کند و هم می‌تواند کارهای طراحی را مثل یک دفتر چاپ برای شما انجام دهد.

لازم به ذکر است طراحی شما به شرط سفارش در مجموعه ایرانیان پک رایگان خواهد بود.

ابعاد جعبه ماسک

ابعاد جعبه ماسک مختلف است و ما در مجموعه خودمان بیشتر از 50 سایز و مدل مختلف جعبه ماسک وجود دارد. اما اگر بخواهید بهترین و پرفروش‌ترین ابعاد جعبه ماسک را مدنظر بگیرید از سری A باید انتخاب کنید. در بین این ابعاد هم سایز 18 در 10 ارتفاع 9.8 از همه مناسب‌تر است. دلیل این مناسب بودن و پرفروش‌تر بودن فرم بندی بسیار مناسب آن است. این فرم بندی مناسب به معنی این است که ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر در می‌آید.

ماسک‌های انواع و کاربردهای متفاوتی دارند که بر همین اساس ابعاد آن‌ها هم متغیر است. ماسک‌های سه لایه یا پزشکی ابعادی حدود 17 در 9 دارند. ضخامت این ماسک بسیار کم است و در جعبه‌های متوسط 50 عدد ماسک قرار می‌گیرد. جعبه‌ها در سایزهای ده، پنجاه و صد عددی تولید می‌شوند. شما می‌توانید در همین صفحه ابعاد جعبه ماسک مناسب برای ماسک خود را انتخاب کنید.

انتخاب مقوای مناسب جعبه ماسک

جعبه‌های ماسک را از مقواهای مختلفی تولید می‌کنند. دو نوع مقوای بسیار پرمصرف در تولید ماسک، مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی است. شناخت این مقواها باعث می‌شود انتخاب بهتری داشته باشید. پرمصرف‌ترین مقوا در تولید جعبه ماسک، مقوای ایندربرد وارداتی است. این مقوا که به مقوای ساخت جعبه دارویی هم معروف است بهداشتی‌ترین مقوای موجود دربازار است. 

مقوای ایندربرد کیفیت بسیار بالایی دارد و از نظر مقاومت جعبه هم مقوای مناسبی است. از این مقوا در گرماژ 230 تا 300 گرم برای تولید جعبه‌های ماسک استفاده می‌شود. قابلیت چاپ پذیری ایندربرد بسیار مناسب است و بهترین مقوای موجود در بازار برای تولید جعبه‌های ماسک است.

مقوای پرمصرف دیگری که در تولید جعبه‌های ماسک استفاده می‌شود مقوای پشت طوسی است.

این مقوا تولید داخل کشور است. کیفیت و مقاومت این مقوا به نسبت مقوای ایندربرد کمتر است.همچنین از این مقوا در تولید انواع پاکت رادیولوژی نیز استفاده می‌شود. از طرفی قیمت کمتری هم دارد. از نظر بهداشتی این مقوا مورد تایید ارگان‌های نظارتی نیست.

جعبه ماسک

از نظر مقاومت جعبه، معمولا از ایندربرد 250 گرم در تولید جبع استفاده می‌شود. البته گاها دیده شده است که از مقوای پشت سفید اشتباها به عنوان مقوای ایندربرد استفاده می‌شود که ممکن است باعث گمراهی تولیدکنندگان ماسک شود.

طراحی جعبه ماسک

با اینکه شاید به نظر نرسد اما یکی از فاکتورهای اساسی که روی فروش تاثیر می‌گذارد طراحی جعبه ماسک است. این طراحی اگر درست و زیبا صورت بگیرد باعث می‌شود ماسک شما خوب فروش برود.

معمولا فروشندگان ماسک در مترو و غیره و ذالک جعبه‌ها را روی میز می‌چینند. این چیدمان بسیار فرصت خوبی است که شما طراحی جعبه ماسک خود را کیفیت ببخشید و استفاده تبلیغاتی بسیار خوبی از این موضوع داشته باشید.

یکی از مزیت‌های تولید جعبه ماسک برای تولیدکنندگان ماسک، طراحی اختصاصی جعبه است.

طراحی اختصاصی به این صورت است که اطلاعات شما شامل تلفن و آدرش و لوگو و… روی جعبه چاپ می‌شود. مزیت این نوع جبعه این است که فروش شما را چد برابر می‌کند. یکی از بهترین راه‌های تبلیغات برای شما درج این اطلاعات بر روی جعبه است.

ما در مجموعه ایرانیان پک، جعبه‌ها را مطابق با سلیقه و برند شما طراحی می‌کنیم. هزینه طراحی رایگان است و کیفیت طراحی مطابق با طراحی بهترین برندهای دنیا است. 

جعبه ماسک n95

چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه‌های ماسک چاپ افست بوده که بهترین کیفیت چاپ را دارد. تولید جعبه ماسک با چاپ 4 رنگ انجام می‌گیرد و در تیراژهای بالای 1000 عدد قابل تولید است. از نظر اقتصادی تولید جعبه ماسک در تیراژ کمتر از هزار عدد برای تولیدی جعبه ماسک صرفه اقصادی ندارد.

جعبه ماسک پرستاری

معمولا کادر درمان و پزشکان از بهترین و با کیفیت ترین نوع ماسک استفاده می‌کنند. شاید باورتان نشود اما بسیاری از اوقات کیفیت جعبه ماسک به راحتی حتی با یک نگاه هم مشخص می‌شود.

اگر قصد همکاری با کادر درمان و پزشکان را دارید پیشنهاد می‌شود حتما به ما بگویید که جعبه ماسک پرستاری نیاز دارید.

در این صورت ما سعی می‌کنیم مطابق با استانداردهایی که آن‌ها قبول دارند کار تولید جعبه‌های ماسک را برای شما انجام دهیم.

جعبه ماسک n95

ماسک‌های n95 ابعاد و ساز خاص خود را دارد. در جعبه ماسک n95 معمولا نهایتا ده عدد ماسک می‌توان جای داد. مقطع جعبه ماسک n95 هم بیشتر به شکل مربع است.

البته از آن‌جا که ماسک های n95 کمتر استفاده می‌شود و موارد استفاده خاص دارد، جعبه ماسک n95 هم سفارش کمتری در بین سایر جعبه‌های ماسک دارد.

ابعاد جعبه ماسک‌های N95 با ماسک‌های پرستاری متفاوت است. این نوع ماسک به دلیل تفاوت در ابعاد، بسته بندی متفاوتی هم دارد.

معمولا در هر جعبه ماسک N95 نهایتا 10 عدد ماسک گذاشته می‌شود. ابعاد جعبه ماسک N95  و قیمت جعبه را می‌توانید در این صفحه ببینید.

جعبه ماسک  بهداشتی

جعبه ماسک سه بعدی

ابعاد ماسک های سه بعدی کمی با ماسک‌های سه لایه و پزشکی تفاوت دارد. از این رو جعبه ماسک سه بعدی هم باید طول بیشتر و عرض کمتری نسبت به جعبه ماسک عمومی داشته باشد.

به‌همین خاطر  یک فاز تولیدی دیگر که ایرانیان پک آن را به صورت جدی پیگیری کرده تولید جعبه ماسک سه بعدی است. ماسک سه بعدی به دلیل زیبایی و مورد استفاده بودن برای افرادی که دارای محاسن بلند هستند طرفداران زیادی دارد.ماسک سه بعدی یک نوع بسیار زیبا و بسیار پر کاربرد از ماسک‌ها است.

این نوع ماسک همان‌طور که گفته شد برای افرادی که دارای محاسن بلند هستند بسیار مناسب است و زیبایی ظاهری آن ها را برهم نمی‌زند. غیر از این موضوع بسیار مورد استفاده خانم‌ها است.

در کل راحت‌تر است و زیباتر و در چند وقت آینده فراگیرتر هم می‌شود. به قولی همین الان مد شده و از این بعد هم ممکن است بیشتر مد شود. فقط تنها موردی که دارد این است که هنوز که هنوز است گران است. هنوز به اندازه‌ای که باید ارزان نشده.

الان که این متن را می‌نویسم در ارزان‌ترین حالت دانه‌ای 2500 تومان فروخته می‌شود. تازه در صورتی که به صورت بسته‌ای و جعبه‌ای خریداری شود. معمولا یک کالای تولیدی موقعی ارزان می‌شود که تولید کننده آن زیاد شود و بازار آن رقابتی شود.

جعبه ماسک سه بعدی

قالب جعبه ماسک

جعبه‌های ماسک قالب‌های متفاوتی دارند. این دغدغه برای بسیاری از طراحان و همکاران وجود دارد که قالب جعبه ماسک را داشته باشند که بتوانند طراحی خود را روی قالب انجام دهند.

اگر نیاز به خط قالب جعبه ماسک دارید می توانید از همین صفحه دانلود کنید. کافیست روی فایل جعبه ماسک در همین صفحه کلیک کنید.

جعبه ماسک عمومی چیست؟

جعبه ماسک عمومی همان جعبه ماسک با طرح عمومی است که در طراحی آن از طرح شرکت خاصی استفاده نمی شود. این نوع جعبه ماسک برای همه برندها قابل استفاده است. به این دلیل که روی جعبه شماره تماس یا اطلاعات خاصی از هیچ شرکتی وجود ندارد.

زمان تحویل جعبه ماسک

بازه تحویل جعبه های ماسک با چاپ اختصاصی 5 تا 7 روز کاری است. این زمان بعد از تایید طرح و فاکتور محاسبه می‌شود. چاپ فوری جعبه‌های ماسک 2 الی 4 روزه انجام می‌شود. 

ارسال به خارج از تهران

تحویل سفارشات درب کارخانه است. ما برای راحتی حال مشتریان سفارشات را در داخل و خارج تهران از طریق باربری‌های معتبر کشور ارسال می‌کنیم. هزینه ارسال به عهده مشتریان است.

بهترین تیراژ

حداقل تیراژ محصولات چاپی 1000 عدد است. هرچقدر تیراژ تولید بالاتر باشد، هزینه تمام شده جعبه شما کم‌تر می‌شود.

ما برای راحتی شما و مقایسه قیمت، لیست قیمت جعبه‌ها را در تیراژهای مختلف در همین صفحه قرار دادیم تا شما بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

کارتن جعبه ماسک

یک جعبه‌ای برای بسته بندی خود ماسک است که به آن جعبه ماسک گفته می‌شود. یک جعبه دیگر هم وجود دارد که ماسک‌های جعبه شده را در درون آن جای می‌دهند.

به آن جعبه بزرگ‌تر جعبه مادر یا کارتن ماسک هم می‌گویند. معمولا کارتن ماسک را از کاغذ ایفلوت بهداشتی می‌سازند و روی آن لوگوی شرکت را چاپ می‌کنند.

اگر شما لوگوی اختصاصی خودتان را دارید می‌توانید آن را روی کارتن ماسک خود به چاپ برسانید. البته لزومی هم وجود ندارد که کارتن ماسک شما حتما چاپ داشته باشد، می‌تواند خام هم باشد.

تولید کارتن ماسک

فرایند تولید کارتن ماسک هم کمی زمان بر است. اما به دلیل وضعیت پیش آمده و موقعیت کرونایی کشور مانند جعبه ماسک، کارتن ماسک را نیز به صورت فوریتی ساخته و تحویل می‌دهیم.

تولید کارتن ماسک شامل مرحله طراحی و چاپ و تیغ و برش است. این محصول معمولا ظرف 3 الی 5 روز کاری قابل تحویل است.

فروش کارتن ماسک

مانند همه محصولات ایرانیان پک که طوری کار می‌شود که فریلنسرهای طراح بتوانند با آن درآمدزایی کنند کارتن ماسک و جعبه ماسک هم مستثنا نیست.

فریلنسرهای طراح یا دفاتر طراحی می‌توانند از طریق فروش کارتن ماسک در کنار ایرانیان پک درآمدزایی داشته باشند. فروش کارتن ماسک می‌تواند سود خوبی داشته باشد.

به شرطی که بازاریابی خوبی روی آن صورت بگیرد. طراحان می‌توانند بعد از گرفتن مشتری و انتخاب قالب و طراحی محصول قیمت ایرانیان پک را به علاوه سود خود به مشتری بدهند.

خرید کارتن ماسک

تولید کنندگان عزیز ماسک درباره این که آیا خرید کارتن ماسک لازم است یا خیر سوال می‌پرسند.

در پاسخ به آن‌ها باید گفت که ممکن است بدون خرید کارتن ماسک یا همان کارتن مادر هیچ اتفاقی نیفتد. اما گاهی اوقات اگر سفارش جعبه ماسک بالا برود وحجم کار زیاد شود بدون داشتن کارتن ماسک یا همان کارتن مادر به مشکل بر می‌خورید.

مسائل بهداشتی آن هم بسیار مهم است. وقتی شما از کارتن ماسک استفاده می‌کنید جعبه‌های ماسک کمتر در معرض هوا و آسیب‌های مختلف قرار می‌گیرند و ماسک‌ها هم سالم‌تر می‌مانند.

ایرانیان پک

ما بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی، توان تولید هر نوع جعبه‌ای را داریم. کیفیت بالا و قیمت مناسب ما دلیل همکاری برندهای بزرگ و همکاران با ما است. مشتریان ما برندهای بزرگی مانند رضوان هستند. اگر به دنبال یک جعبه با بهترین کیفیت و بهترین قیمت هستید با ما تماس بگیرید. مشاورین ما اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهند داد. ما صرفا یک چاپخانه جعبه ماسک نیستیم. خدمات ما از مشاوره تا تحویل در شهر شما را دربر می‌گیرد.