بنر لیبل الکل

سفارش آنلاین چاپ لیبل الکل با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

بسیار پیش آمده که یک لیبل بی‌کیفیت برای یک محصول توانسته باعث بی ارزش شدن آن محصول شود و باعث از دست رفتن اعتبار شرکت ارائه دهنده محصول شده است.

همه ما فیلم‌ها و عکس‌هایی را دیده‌ایم از محصولاتی که جلدشان با خودشان مغایرت دارد و باعث تمسخر آن محصول می‌شود. بسیاری از چاپخانه‌ها یا با نداشتن دستگاه‌ها و تجهیزات مناسب یا صرفاً به دلیل اهمیت ندادن به کیفیت چاپ باعث به وجود آمدن این مشکل در چاپ لیبل می‌شوند.

در بازار پررقابت امروز، انتخاب از بین چندین نوع محصول کار بسیار پیچیده‌ای است.

مشتریان برای انتخاب محصول مناسب نیاز به اطلاعاتی از محصول دارند که بتوانند محصول درست را انتخاب کنند.

این اطلاعات از طریق بسته بندی و لیبل بر روی محصول قرار داده می‌شود.

وجود اطلاعات بر روی محصول در محصولات آرایشی و بهداشتی اهمیتی دوچندان پیدا میکند.

همچنین وجود لیبل بر روی جعبه دستکش یکبار مصرف اهمیت بالایی دارد؛

چرا که این محصولات مستقیما با سلامت مشتری درارتباط است و لازم است محصول مناسب را انتخاب کنند و البته وجود محصولات قاچاق و تقلبی در این بازار باعث حساسیت بیشتر مشتریان نسبت به اطلاعات روی محصول شده است.

لیبل بهداشتی یکی از راه‌های ارائه اطلاعات به مشتریان است.

این برچسب ها می‌توانند حاوی اطلاعاتی از قبیل نام محصول، شماره پروانه ساخت، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، مواد تشکیل دهنده، آدرس، شماره تماس و… باشند که برای محصولات بهداشتی بسیار حائز اهمیت است.

برای دریافت لیست قیمت انواع لیبل الکل کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جعبه پیتزا

موارد پر استفاده

یکی از پر مصرف ترین موارد کاغذهای پشت چسبدار در صنایع بهداشتی و دارویی است که برای تولید لیبل الکل، اتیکت مایع ضدعفونی کننده و مواد شوینده استفاده می‌شود همچنین این محصول در صنایع غذایی، تولیدی و … هم مصارف بسیار گسترده و فرآوانی دارد.

ابعاد لیبل الکل

برای انتخاب ابعاد مناسب برای یک لیبل، باید به چند مولفه توجه کرد.

فضای مورد استفاده روی هر جعبه دارویی، حجم اطلاعات، شکل هندسی لیبل و محصول، همچنین نوع و میزان مصرف کاغذ مورد استفاده.

برای انتخاب ابعاد مناسب برای محصول شما، می‌توانید با مشاورین ما درارتباط باشید.

بسته بندی خود را کامل کنید

پاکت رادیولوژی
نمونه‌های پاکت رادیولوژی
جعبه دارویی
نمونه‌های جعبه دارویی
جعبه ماسک
نمونه‌های جعبه ماسک
جعبه پیتزا

روکش لیبل

روکش لیبل الکل میتواند طیف گشترده‌ای را شامل شود. چندنمونه از روکش‌های پرمصرف در چاپ لیبل در ذیل آورده شده است.

  • روکش ورنی
  • سلفون مات
  • سلفون براق
  • سلفون طرح دار
  • شیشه‌ای
  • متالایز

طراحی لیبل

ما در مجموعه چاپ و بسته بندی ایرانیان پک، امکان طراحی لیبل الکل را برای شما فراهم کرده‌ایم. متخصصین طراحی ما طبق سلایق شما لیبل مورد نظر را طراحی می‌کنند و درصورت تایید شما، چاپ لیبل انجام می‌شود. درصورتی که فایل طراحی آماده داشته باشید، می‌توانید آن را برای همکاران ما ارسال کنید.

زمان تحویل

ما تمام تلاشمان را کرده‌ایم که بازه تحویل سفارشات را به کمترین حالت ممکن کاهش دهیم. بازه تحویل لیبل در مجموعه ایرانیان پک بین 1 تا 6 روز کاری است. درصورت سفارش فوری که نیاز به نیم تیغ یا برش شکل دار نداشته باشند این زمان تا کمتر از 8 ساعت هم کاهش پیدا میکند ولی برای سفارشات عادی تا سقف 6 روز زمان اجرای کار هست.

قیمت لیبل الکل

اصولا در صنعت چاپ، قیمت محصولات میتواند بسیار گسترده و متغیر باشد. به دلیل تغییرات ابعاد، نوع چاپ، جنس کاغذ، نوع روکش و… بازه تغییرات قیمت محصولات می‌تواند زیاد باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت می‌توانید از مشاورین ما کمک بگیرید. ما با توجه به اطلاعات دقیق سفارش شما بهترین و مناسب‌ترین قیمت را به شما ارائه خواهیم داد.

انواع جعبه پیتزا

حداقل تیراژ لیبل

به دلیل هزینه دور چاپ محصولات چاپی در تیراژ زیر 1000 عدد توجیه اقتصادی ندارد و کمترین تیراژ برای محصولات چاپی در مجموعه ایرانیان پک 1000 عدد است. لازم به ذکر است هرچقدر تیراژ سفارش شما بیشتر باشد قیمت تمام شده برای شما کمتر خواهد بود.

چاپ افست

چاپ لیبل الکل بصورت افست انجام می‌شود. در چاپ افست تنوع جنس کاغذ بیشتر از چاپ دیجیتال است. کیفیت چاپ بالاتر و هزینه کمتری دارد.

از طرفی محدودیت حداقل تولید (1000 عدد) و سرعت چاپ کمتر نسبت به چاپ دیجیتال، در چاپ افست وجود دارد.

نحوه سفارش

برای سفارش لیبل الکل، می‌توانید با شماره 88177912 با پیش شماره 021 تماس بگیرید.

پس از صحبت با مشاورین و ارائه اطلاعات دقیق و تصمیم‌گیری درمورد نوع، ابعاد و… پیش فاکتور سفارش شما، برایتان ارسال می‌شود.

بعد از تایید فاکتور و واریز 70 درصد از مبلغ کل، سفارش شما وارد پروسه تولید می‌شود.