ایرانیان پک

سینگل زیر پیتزا

سینگل زیر پیتزا

5/5 - (2 امتیاز)

انواع سینگل پیتزا

به ورق فلوتی که از دو لایه تشکیل شده باشد، سینگل می‌گویند. از این مقوا برای زیر پیتزا نیز استفاده می‌شود که به آن سینگل پیتزا، Pizza Pad و Pizza Liner نیز گفته می‌شود.

سینگل زیر پیتزا بر اساس نوع پیتزا و سایز آن به اندازه‌ و اشکال مختلفی تولید می‌شود.

سینگل زیر پیتزا از نظر شکل به گروه‌های زیر تقسیم می‌شود:

  • سینگل پیتزا مربعی
  • سینگل دایره‌ای
  • سینگل مثلثی
  • اشکال دیگر مثل مدل ستاره‌ای

اگر به دنبال ارزان‌ترین سینگل برای پیتزا می‌گردید، سینگل مربعی بهترین گزینه برای شما است.

به دلیل نوع برش این سینگل که با روش‌های مشابه قیچی انجام می‌شود و ضایعاتی به جای نمی‌گذارد، قیمت تمام شده‌ی آن نیز کمتر خواهد بود.

سینگل پیتزا دایره‌ای بیشتر برای سرو داخل سالن و برای پیتزاهایی که روی تخته‌های چوب ارائه می‌شوند، مناسب است.

سینگل دایره‌ای و مثلثی به علت نوع برش‌شان که با قالب انجام می‌شود، قیمت بالاتری نیز دارند. (به علت تولید ضایعات بیشتر و نحوه برش)

سینگل مثلثی نیز برای پیتزا اسلایسی یا پیتزا مثلثی استفاده می‌شود.

اشکال دیگری مثل سینگل مدل ستاره نیز قابل تولید هستند؛ اما به این نکته توجه کنید که هزینه تمام‌شده این اشکال خاص کمی بالاتر از انواع دیگر سینگل است.

نکته: اشکال خاص سینگل فقط در تیراژهای بالا قابل سفارش هستند.

سینگل پیتزا بسته به نوع پروسه تولیدشان (نوع ورق استفاده شده و خط تولید)، به دو ‌صورت بهداشتی و غیر بهداشتی تولید می‌شوند.

در ایرانیان پک به‌دلیل ایزوله بودن خط تولید، همه‌ی سینگل‌ها از نوع بهداشتی و دارای نشان سیب سلامت، علامت استاندارد، مهر بهداشت و تاریخ تولید هستند.

نکات سینگل زیر پیتزا

• اندازه سینگل زیر پیتزا باید کمی (2-1 سانتی‌متر) کوچک‌تر از جعبه پیتزا باشد. برای مثال اگر اندازه جعبه پیتزا 30 سانتی‌متر است، اندازه سینگل پیتزا باید 28 سانتی‌متر باشد. (درست مثل تعیین اندازه پیتزا و جعبه پیتزا)

• بین نحوه ارائه سفارشات مشتری شما و تعداد سینگل‌ پیتزایی که سفارش می‌دهید، ارتباط مستقیم وجود دارد. اگر نحوه ارائه غذا در فست‌فود یا رستوران شما به شکل بیرون‌بر و دلیوری است، باید به تعداد جعبه‌های پیتزا، سینگل هم خریداری کنید. اما اگر علاوه بر سفارشات بیرون‌بر، برای سرو داخل سالن هم نیاز به سینگل پیتزا دارید، باید تعداد بیشتری سینگل خریداری کنید.

• اگر نگران حجم اشغال شده ‌(حجم انبارداری) سینگل‌های پیتزا هستید، این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برای 1000 جعبه پیتزا فضای مشخصی در نظر دارید، برای سینگل زیر پیتزا 4/1 آن فضا را می‌توانید به انبار کردن این محصول اختصاص دهید.

تعداد سینگل های پیتزا هر بسته با توجه به اندازه آن

نام محصول
تعداد در بسته
سینگل 18
350
سینگل 22
350
سینگل 25
350
سینگل 28
350
سینگل 30
150
سینگل 32
150
سینگل 38
150
سینگل 18 دایره
350
سینگل 22 دایره
350
سینگل 28 دایره
350
سینگل 30 دایره
150
سینگل 32 دایره
150
سینگل 38 دایره
150
سینگل 26*20
350

جنس مقوای سینگل پیتزا

در تولید سینگل زیر پیتزا برای بالا بردن استانداردهای بهداشتی، از کاغذ تحریر نو استفاده می‌شود.

گرماژ مورد استفاده برای کاغذ تحریر نو بین 60 تا 80 گرم است. ما در ایرانیان پک از باکیفیت‎‌ترین (ضخیم‌ترین) نوع کاغذ تحریر وارداتی استفاده می‌کنیم.

ضخامت سینگل مورد استفاده در صنعت فست فود در کیفیت آن تأثیر چشمگیری می‌گذارد. به‌طوریکه هرچه سینگل ضخیم‌تر باشد، پیتزا تازگی و ترد بودن خود رابیشتر حفظ می‌کند.

چرا باید از سینگل زیر پیتزا استفاده کنید؟

اگر مشتریان‌تان برای سفارش‌های دلیوری ناراضی هستند؛ احتمالاً یکی از مشکلات اساسی، سینگل بی‌کیفیت و نازک است.برخی مواد اولیه پیتزا مثل گوجه یا قارچ که آبدار هستند، ممکن است از خمیر پیتزا عبور کرده و به سینگل برسند.

در این صورت خمیر به سینگل می‌چسبد و وقتی مشتری تکه پیتزا را بر می‌دارد، پیتزا به همراه سینگل از جعبه جدا می‌شود.در همین لحظه است که مواد پیتزا به‌هم می‌ریزد و نان پیتزا خمیر می‌شود.

شما که همیشه پیتزا را با نان ترد و مواد اولیه باکیفیت در سالن رستوران یا فست‌فودتان ارائه می‌کردید، با نظرهای منفی کاربران و مشتریان‌تان در شبکه‌های اجتماعی روبرو می‌شوید.

جالب است بدانید که سینگل پیتزا اگر وارداتی یا به اصطلاح خارجی باشد و ضخامت بالایی نیز داشته باشد، احتمال رخ دادن این اتفاق به حداقل می‌رسد.

سینگل‌های زیر پیتزا به‌دلیل حالت کنگره‌ای که دارند، هوا را از میان منافذ عبور می‌دهند و پیتزا ترد بودن خود را حفظ می‌کند.

دلایل دیگر استفاده از سینگل زیر پیتزا:

  • از آن‌جایی که سینگل زیر پیتزا روغن غذا را به خود جذب می‌کند، مانع چرب شدن جعبه پیتزا می‌شود و در نتیجه به جلوه بصری غذای شما آسیبی نمی‌رساند.
  • به علت بهداشتی بودن کاغذ سینگل، سلامت و کیفیت غذای رستوران‌تان از استانداردهای بالاتری برخوردار خواهد بود.
  • به دلیل تنوع شکل سینگل‌های پیتزا، جلوه بصری غذای درون جعبه جذاب‌تر به‌نظر می‌رسد.

بسته بندی خود را کامل کنید

برای دریافت لیست قیمت انواع سینگل زیر پیتزا کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311