جعبه کالای برقی و صنعتی

جعبه پولیش ماشین

محصولات پیشنهادی

سوالات متداول مشتریان بسته بندی کالای برقی

شما می‌توانید به‌صورت آنلاین و حضوری سفارش طراحی و تولید بسته‌بندی و جعبه مورد نیازتان را ثبت کنید.

سفارش آنلاین:

 • فرم ثبت سفارش،
 • چت آنلاین،
 • واتساپ
 • تماس مستقیم با شرکت

سفارش حضوری: حضور در دفتر شرکت و جلسه حضوری با کارشناسان و دیدن نمونه‌کارهای طراحی شده ایرانیان پک.

سفارش شما با توجه به ابعاد، ضخامت، نوع مقوا، خدمات جانبی و پوشش جانبی، طراحی، بسته بندی، تیراژ و چاپ جعبه قیمت گذاری می‌شود.

برای اطلاع از قیمت و برآورد هزینه بهتر است از مشاورین ما در ایرانیان پک کمک بگیرید. شما را راهنمایی خواهیم کرد.

در ایرانیان پک بخش طراحی حرفه‌ای هویت بصری ایجاد شده است تا بهترین طراحی و خواست شما را اجرا کنند. همچنین اگر طرح شما از قبل آماده باشد ما برای بسته‌بندی شما آن را اجرا می‌کنیم.

بله. امکان ارسال طرح اولیه به صورت گرافیکی برای تمام سفارشات وجود دارد. همچنین درصورت نیاز نمونه اولیه به‌صورت ماکت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما به صورت حضوری می‌توانید از نمونه‌کارهای اجرا شده ایرانیان پک برای برندهای مختلف دیدن کنید و از کیفیت چاپ ما مطمئن شوید.

بعد از اتمام کار در بسته‌بندی‌های متحدالشکل، وزن‌شده و شمارش‌شده، علاوه بر امکان تحویل سفارش در محل چاپخانه به مشتریان عزیز، سفارش‌ها از طریق باربری یا به صورت مستقیم نیز قابل ارسال هستند.

همین حالا به جمع مشتریان ما بپیوندید

بسته بندی کالای برقی و صنعتی به سبب محافظت از محصولات در مقابل صدمات و خرابی، موجب کم شدن ضایعات و سالم ماندن کالاها تا به دست مشتری می‌رسند، می‌شود.

همچنین این امر موجب کاهش آلودگی‌ها شده از جهاتی به حفظ محیط زیست یاری می‌رساند.

به لطف بسته بندی حمل و نگهداری کالاهای برقی و صنعتی ساده‌تر و مقرون به صرفه‌تر شده است.

جعبه بسته بندی‌ها اطلاعات مفیدی دربارهٔ محتویاتشان به مصرف کنندگان می‌دهند.

مراجعین به فروشگاه‌ها با حال و هوا و هویت کلی بسته‌ها از طریق طرح، رنگ و تصویر آن‌ها آشنا می‌شوند.

همچنین مستقیما به وسیلهٔ اطلاعات مکتوب درج شده، آگاهی‌های مفیدی دریافت می‌کنند.

آگاهی و اطلاعاتی دربارهٔ نوع محصول و فوایدش، کمیت و کیفیت آن، تولیدکننده، پشتیبان و توزیع کنندهٔ محصولات، طریقهٔ استفاده از محصول یا مواد سازندهٔ کالا و بسیاری نکات قابل توجه و ویژهٔ دیگر روی جعبه بسته بندی‌ها درج شده است.

بسته بندی به خاطر داشتن کارکردهای متنوع، از جمله کاستن از هزینه‌ها و رونق بازار، به حفظ و ارتقای منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان کمک می‌کند.

این بسته بندی‌ها می‌توانند به عنوان ابزار بازاریابی قویی باشند.

برای خوانایی و جلوه زیباتر نوشته‌های روی جعبه‌های آرایشی بهداشتی از رنگ‌های پنتون که شامل دو رنگ خاص نقره‌ای و طلایی است، استفاده می‌شود.

همچنین از روکش‌های سلفونی که دارای دو نوع ساده و طرح‌داراند، می توان برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات چاپ شده در اثر جا به جایی و گذر زمان استفاده کرد.

لازم به ذکر است چون محصولات بهداشتی نیاز به توجه ویژه‌ای دارند باید جعبه بسته بندی آن‌ها طوری طراحی شود که مخاطب به راحتی بتواند محصول مورد نظر خود را از میان سایر محصولات شناسایی کرده، علاوه بر آن خوانا بودن اطلاعات محصول و طریقه مصرف که بر روی جعبه درج می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال برای یک محصول آرایشی بهداشتی باید اطلاعات جامع‌‌ای روی جعبه آن چاپ شود تا برای مصرف کننده که محصول را با نوع پوست بدن و صورتش سازگاری دارد، انتخاب کند.

برای ساخت جعبه‌های آرایشی و بهداشتی از مقواهای به جنس ایندربرد بهداشتی و با چاپ افست تولید می‌کنند.

بسته بندی کلاسیک صنعتی
بسته بندی کلاسیک صنعتی
بسته بندی پاوربانک
بسته بندی پاوربانک
بسته بندی دیجیتال
بسته بندی دیجیتال
بسته بندی کلاسیک
بسته بندی کلاسیک

طراحی بسته بندی کالای برقی و صنعتی

از آنجایی که در بسته بندی کالای برقی و صنعتی لوازم مختلفی وجود دارد.

قبل از هر کاری، طراح یا تیم طراحان این بسته بندی‌ها، باید نوع کالا، مخاطبین و خریداران آن را شناسایی کنند.

مصرف کنندگان هر کالا با نوع و نحوهٔ ارائه آن ارتباط مستقیم دارند، از این رو آنان نیز خواسته و ناخواسته به شناسایی بیان و هویت بسته‌ها می‌پردازند.

به طور کلی بسته بندی‌ها را نسبت به نوع مخاطب در مراحل توزیع و فروش، به دو گروه لوازم برقی و صنعتی می‌تواند تقسیم کرد.

مسائل مربوط به حفظ محتوی، حمل و انبارداری، همچنین هویت بخشی مناسب، ترغیب مصرف کننده به خرید و بسیاری عوامل دیگر، طراحی برای هر یک از این دو دسته را متفاوت می‌سازد.

ممکن است طرحی که برای یک بسته بندی از نوع برقی زیبا و کارآمد بنظر بیاید، برای بسته بندی صنعتی می‌تواند بی‌معنی نامناسب و حتی غیرقابل قبول باشد.

لذا هنگام سفارش، بسته بندی محصولات خود را به خوبی و زیبایی انتخاب کنید، طرح، لوگو و ایده‌‌ای که می‌تواند به تبلیغ فروش بیشتر کمک کند را مدنظر قرار دهید.

در انتخاب بسته بندی کالای برقی و صنعتی نکات زیر از اهمیت ویژه‌‌ای برخوردار است:

 • ضخامت بسته بندی
 • وزن بسته بندی
 • قابلیت محفاظت از کالا
 • امنیت از بسته بندی برای محصول
 • استفاده از مقواهای مرغوب جهت رطوبت گیری و محافظت از کالا
 • مقدار زمانی که محصول در انبار نگهداری می‌شود.
 • سازگاری بسته بندی با محصول
بسته بندی صوتی و تصویری
بسته بندی صوتی و تصویری
بسته بندی چراغ قوه
بسته بندی چراغ قوه
بسته بندی لوازم جانبی
بسته بندی لوازم جانبی
بسته بندی گلس گوشی
بسته بندی گلس گوشی

قیمت بسته بندی کالای برقی و صنعتی

کاور
کاور
بسته بندی اختصاصی برقی
بسته بندی اختصاصی برقی

قیمت بسته بندی کالای برقی و صنعتی به تیراژ سفارش، جنس مقوا، نوع چاپ و عوامل دیگری بستگی دارد.

بخاطر تنوع زیادی که این محصولات دارند، از بسته بندی‌های متنوعی برای آن‌ها طراحی می‌شود، می‌توان گفت کیفیت کالا و سالم رسیدن آن به دست مشتری می‌تواند به فروش بیشتر و ماندگاری محصول در بازار کمک کند.

مجموعه ایرانیان پک برای تولید این محصولات محدودیتی در تعداد تیراژ ندارد، همچنین از مقوایی با جنس ایندربرد و چاپ افست استفاده می‌کند.

بدلیل تنوع در وسایل برقی و صنعتی قیمت جعبه بسته بندی آن‌ها نیز متفاوت است که جعبه مناسب این لوازم شامل بسته بندی جعبه گوشی موبایل، جعبه لپ تاپ، جعبه لوازم جانبی موبایل و لپ تاپ، جعبه قطعات کامپیوتر، جعبه لامپ، جعبه چراغ، جعبه کلید و پریز، جعبه محافظ برق و مواردی از این قبیل می‌گردد.

اگر یک تولیدکنندهٔ محصولات مصرفی نظیر انواع صابون، آن‌ها را به صورت فله و درهم، به فروشندگان ارائه کند، نه تنها آن‌ها به سادگی قادر به تفکیک محصولات نخواهند بود، بلکه در ارائه صحیح آن‌ها به خریداران نیز دچار اشتباهات مکرر می‌شوند.

خریداران هم احتمال دارد بی‌تفاوت از کنار چنین کالایی بگذرند.

فروشندگان در مورد میزان فروش هر کالا حدس‌هایی دارند، با وجود بسته بندی، مقدار سفارش، به جای تکیه بر تجارب و پیش فرض‌هایی شخصی، می‌تواند بر اساس آمار دقیق تنظیم گردد بنابراین بسته بندی محصولات آرایشی به طرق مختلف، موجب حفظ و ارتقاء منافع تولیدکنندگان و خریداران می‌شود.