ایرانیان پک

جالیوانی

جا لیوانی

به این صفحه امتیاز دهید!

سفارش آنلاین جالیوانی با مدل‌های مختلف و طراحی اختصاصی شما

برای دریافت لیست قیمت انواع جالیوانی کافی است از طریق چت آنلاین، واتساپ یا تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما به‌صورت آنی قیمت‌ها را دریافت کنید.

شماره تماس مستقیم:

02186052311

جالیوانی

جا لیوانی کاغذی

جا لیوانی های کاغذی به دو نوع جا لیوانی کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شود. جا لیوانی کاغذی کلاسیک صرفاً روی آن دریچه هایی تعبیه شده که لیوان را در آن قرار دهید و نمی شود توقع داشت که باعث حفظ گرما و یا سرمای نوشیدنی شود. اما روی جا لیوانی مدرن بیشتر می شود مانوور داد.

می شود برای آن دریچه تعبیه کرد یا کاغذ آن را از نوعی انتخاب کرد که حالت کارتنی داشته باشد. می شود آن را طوری طراحی کرد که اگر نوشیدنی گرم در آن سرو می شود، تا یک بازه زمانی و تا مسافتی گرم نکه داشته شود. بنابر این انتخاب نوع لیوان و طراحی جا لیوانی کاغذی اهمیت زیادی دارد.

جعبه پیتزا

اگر صنف آبمیوه و بستنی هستید، جالیوانی های کلاسیک که حالت سینی مانند دارد برای شما کفایت می‌کند. اما اگر در حیطه ی نوشیدنی گرم فعالیت دارید و روی برند سازیتان تاکید زیادی دارید، بهتر است جالیوانی مدرن با طرح های متنوع زیبا برای شما تولید شود.

جالیوانی کاغذی مدرن را هم می‌توان به صورت دسته دار و بدون دسته و حالت جعبه و طرح های متفاوتی می توان طراحی کرد. در سفارش طرح جا لیوانی کاغذی حتماً این نکته را در نظر بگیرید که هم برای لیوان های بزرگ 360 سی سی و هم برای لیوان های کوچک مثل 120 سی سی قابل استفاده باشد.

انواع جعبه پیتزا

بسته بندی خود را کامل کنید