ایرانیان پک

مشاوره رایگان

جعبه کاتلری

جعبه کاتلری

جعبه کاتلری ، جعبه چاپ استیک ، جعبه نمک و فلفل از محصولات بسته بندی کوچکی به حساب می آیند که علی رقم شکل ساده کاربرد فراوانی دارند. بعضا دیده شده هنکام ارسال غذا مواردی مانند ادویه جات، قاشق و چنگال، دستمال بهداشتی و… به شکل نا منظمی قرار می گیرند و موجب آزردگی مشتری می شوند. یا به عنوان مثال ممکن است هریک از موارد ذکر شده هنگام آماده سازی برای ارسال فراموش شوند. جعبه کالتری به پرسنل شما کمک می کند تا وقت کمتری برای ارسال غذا صرف کنند و به دنبال قاشق و چنگال نگردند!

جعبه کالتری می تواند در ابعاد مختلف مطابق سلیقه شما و با طرح اختصاصی تولید شود،جنس آن مقوا پشت طوسی است و البته می توان با مقوا ایندربرد نیز تولید نمود. یکی از بهترین جعبه ها در این دسته جعبه های بالشتی و کلاسیک هستند که نیاز به یک طرف چسب دارند و درب آنان به راحتی باز و بسته می شود. هم چنین مجموعه هایی که به تولید غذاهای شرقی می پردازند برای ارسال غذا به جعبه های چاپ استیک نیاز پیدا خواهند کرد.

کالتری یا کاتلری؟

شاید برای شما این شُبهه به وجود بیاید که آیا عبارت کالتری درست تر است یا کاتلری؟

بر طبق نوشتار انگیلیسیِ این کلمه «Cutlery» کاتلری درست است. اما در هر زبانی بعضی کلماتی ممکن است وجود داشته باشند که به فراخور راحتی تلفظ طور دیگری تلفظ شوند.

جعبه قاشق چنگال

جعبه قاشق چنگال در مدل های مختلفی وجود دارد.عمده ی استفاده کنندگان از جعبه قاشق چنگال رستوران های کلاسیک هستند که غذای چلویی سرو می کنند.  اما رستوران های دیگر هم بر اساس نیازشان می توانند از این جعبه ها استفاده کنند. مانند رستوران هایی که نودل و پاستا سرو می کنند و یا حتی کافه ها که همراه با نوشیدنی های خود کیک هم سرو می کنند.

 مدل های مختلفی از جعبه قاشق چنگال وجود دارد. پر استفاده ترین مدل آن مدل کلاسیک است که مشابه جعبه خمیر دندان است. جعبه مدل بالشتی و یا مدل هایی که مد نظر سفارش دهنده باشد هم تولید می شود.

 سایز جعبه قاشق چنگال بر اساس المان هایی که می خواهید درون جعبه قرار دهید می تواند تغییر کند. مثل قرار دادن ادویه و خلال دندان دستمال بهداشتی و پد الکلی مخصوص ضد عفونی. در انتخاب جنس جعبه قاشق چنگال محدودیتی وجود ندارد. می توانید از مقوای کرافت یا ایندربرد استفاده کنید. چاپ طرح اختصاصی شما روی جعبه بر اساس سفارش شما انجام می شود.

پاکت قاشق چنگال

پاکت قاشق چنگال عمدتا از جنس های کرافت و تحریر و ورق ایندربرد است. عمدتاً رستوران های کلاسیک ایرانی که غذای چلویی سرو می کنند از این محصول استفاده می کنند. کافه ها و رستوران های مختلفی می توانند از این محصول استفاده کنند.

به طور مثال کافه هایی که همراه با نوشیدنی هایشان کیک یا دونات یا کروسان سرو می کنند یا رستوران هایی که غذاهایی مثل پاستا سرو می کنند. ابعاد پاکت قاشق چنگال بر اساس سفارش شما تعیین می شود. شما می توانید تعیین کنید که به غیر از قاشق و چنگال، چه چییز هایی می خواهید درون پاکت قاشق چنگال قرار دهید.

 روی  پاکت قاشق چنگال امکان چاپ هم وجود دارد.اگر برای پاکت قاشق چنگال از ورق ایندربرد استفاده کنید، روی طراحی شکیل و زیبای آن بیشتر می توان مانوور داد.

جعبه کاتلری

جعبه کاتلری همان جعبه ی قاشق چنگال است که مدل های مختلفی دارد. از انواع مدل های آن می توان به مدل بالشتی، مدل کلاسیک (مشابه جعبه خمیر دندان) و مدل های مختلفی که به خواست شما طراحی و تولید می شود. حد اقل چیزی که داخل این جعبه ها قرار می گیرد قاشق و چنگال است.

 شما می توانید با تغییر ابعاد جعبه کاتلری، موارد مختلفی از جمله خلال دندان و نمک و ادویه و دستمال بهداشتی و … داخل آن قرار دهید. جعبه کاتلری معمولا برای رستوران های کلاسیک که غذای چلویی دارند استفاده می شود اما کافه ها که کیک سرو می کنند و سایر رستوران هایی که پاستا و نودل سرو می کنند به کار رود.

 در انتخاب جنس جعبه کاتلری محدودیتی وجود ندارد. اما اگر می خواهید خیالتان از بابع بهداشتی بودن جعبه راحت شود می توانید از ورق ایندربرد بهداشتی استفاده کنید. این جعبه از مقوای پشت طوسی هم ساخته می شود. برای صرفه جویی در هزینه می توانید از کاغذ تحریر گرماژ بالا یا گلاسه نیز سفارش دهید. عمدتاً برای جعبه کاتلری از مدل کلاسیک استفاده می شود.

پاکت کاتلری

پاکت کاتلری همان پاکت قاشق چنگال می باشد. جنس پاکت کاتلری عموما از کاغذ کرافت و کاغذ تحریر است. ابلته می توان بر اساس سفارش شما از ورق ایندربرد هم برای ساخت پاکت کاتلری استفاده کرد. این محصول بیشتر در رستوران هایی که غذای پلویی سرو می کنند کاربرد دارد.

بر اساس المان هایی که قرار است داخل آن قرار گیرد، سایز پاکت کاتلری می تواند تغییر کند. مثل ادویه و دستمال بهداشتی و سایر مواردی که قصد دارید همراه با قاشق و چنگال سرو کنید. چاپ روی پاکت کاتلری بر اساس سفارش شما صورت می گیرد. پاکت های ایندربرد قابلیت چاپ پذیری بیشتری دارند و لاکچری تر هستند. اگر قصد دارید زیبایی کار رستورانتان را به رخ بکشید، این پاکت ها برای شما بسیار مناسب هستند.

پاکت چاپستیک

چاپستیک درواقع چوب های غذاخوری ای است که در کشور های آسیای شرقی مورد استفاده قرار می گیرد. چاپستیک برایی سرو غذا به کاور احتیاج دارن که به آن کاور، پاکت چاپستیک گفته می شود. مدل پاکت چاپستیک عرفاً به دو صورت موجود است.یا بخشی از چاپستیک بیرون از پاکت می ماند یا که تمام آن پوشیده می شود. جنس پاکت چاپستیک بنا بر سفارش شما می تواند از ورق های کرافت یا ایندربرد یا تحریر باشد. چاپی روی آن به روش افست انجام می شود.

ایرانیان پک تولید کننده انواع محصولات بسته بندی فست فود و رستوران می باشد که با تعداد زیادی از مجموعه های فعال در این زمینه همکاری دارد.

آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام