ایرانیان پک

رستوران Haedo Sikdang یک الگوی تلاش

درآمد رستوران haedo sikdang

درآمد رستوران Haedo Sikdang

 

درآمد خوب همیشه یکی از نکاتی بوده که به آن توجه ویژه ای میشود.درآمد رستوران Haedo Sikdang  درآمد  قابل قبولی برای رستوران  آن هم در کره جنوبی است. رستوران ها در کره زیرنظر یک سری شرکت کار می کنند.پس برای اینکه به درآمد خوب برسید باید درجه یک باشید. درجه یک بودن به معنای توجه و درک نیاز مشتری است. رستورانی درجه یک خواهد بود که پاسخ مناسبی به همه آنها بدهد.

photo8jpg

جنوب شرقی آسیا مهد نوآوری و سادگی غذا هاست. تنها جایی که شما می توانید طعم خودتان را خلق کنید رستوران های به سبک جنوب شرقی آسیا  است. سبک غذایی این گستره از جهان بسیار متفاوت از دیگر ملت هاست. علاقه به غذاهای دریایی و سبزیجات خام ، آنها از جهان متمایز کرده است.

فرهنگ کشور را حفظ کنید!

سبک غذایی کشور های شرق آسیا ، به خصوص کره جنوبی شناخته شده نیست. تکه های کوچک غذایی نشانه غذای کره ای است. نشانه ای که شما در هر کجای جهان باشید، آنرا که ببینید متوجه کره ای بودن غذا بشوید. کسانی که به این کشور سفر کرده اند، با حجم زیادی از غذاهای متفاوت روبرو شده اند. نکته مثبت رستوران های کره این است که غذاها به طور چشمگیری ارزان و خوشمزه هستند.

بخش بزرگی از رژیم غذایی مردم کره، سبزیجات و غذاهای دریایی است. در تمام وعده های غذایی ، برنج غذای اصلی است.هرچند برنج در ظرف های کوچک و با مقدار کمی خورده می شود. در کره غذای اصلی تنها بر سر میز نمی آید بلکه در کنار آن غذاهای دیگری نیز سرو می شود. این قانون فرهنگی در همه خانه ها نیز رعایت میشود.

غذاهای این بخش از مردم آسیا به صورت لقمه های کوچک است. ابزار اصلی برای غذا خوردن چوب های غذایی است که به آن چاپستیک هم می گویند.

در این رستوران هم مانند تمام رستوران های کره ، فرهنگ غذا خوردن و آداب آنرا می توانید ببینید.

شما در این رستوران قبل از رفتن بر سر میزتان سفارش می دهید. پیش خدمتی که جلوی در ورودی قرار دارد ، سفارش شما را گرفته و برای سر آشپز می فرستد.

download 1 4

سرویس ویژه

البته اگر شما بخواهید از سرویس میز های هات پات استفاده کنید ، همه چیز فرق میکند. هات پات شامل یک اجاق است که داخل میز قرار گرفته است. هات پات ها مدل های مختلفی دارند. البته هات پاتی که در این رستوران استفاده میشود،نوع جدیدی از هات پات ها است. هات پات ها مانند دیگر وسایل قدیمی دستخوش تغییر شده اند. هات پات های امروزی تبدیل به قابلمه های گرم کن شده اند. این قابلمه ها در داخل میزها تعبیه شده اند. دریک تعریف کلی می توان گفت که هات پات ها اجاق های رومیزی هستند که کاربرد های متفاوتی دارند. اما در کره بیشتر مصرف این نوع محصول در رستوران هایی است که می خواهند طیف گسترده ای از غذاها را برای همه نوع مشتری داشته باشند.

کارکنان ظرفی شامل مواد نیمه پخته را برای شما می آورند. شما بر اساس ذائقه تان از هر ماده ای برداشته و آنرا در هات پات جلوی خودتان طبخ میکنید. در این حالت مشتری دستش برای انتخاب و درست کردن غذای مورد علاقه اش باز است. این مواد در آب گوشت یا هرنوعی که شما بخواهید درون قابلمه پخته می شوند. پختن غذا‌‌‌‌‏ها با این نوع اجاق زمان زیادی  را نمیگیرد . گوشت‌‌‌‌‏ها به صورت ورقه‌‌‌‌‏های خیلی نازک هستند که خیلی سریع پخته می‌‌‌‌‏شوند. در تمامی غذاهایی که مشتری خودش آنها را میپزد، نودل برنج یا گندم نیز هست. هر دو مدل این نودل ها به آسانی پخته می شوند و نیاز به زمان طولانی برای پخت ندارند. اما هر مشتری باید بداند دقیقا چه زمانی این نودل ها را به غذایش اضافه کند. زود یا دیر اضافه کردن این نودل ها به غذا، تاثیر زیادی در طعم نهایی غذا دارند.

این رستوران در کنار این امکان میزهای باربیکیو هم قرار داداه است. این میزها برای افرادی که استیک سفارش می دهند آماده شده است. مشتری بنابه سلیقه خودش گوشت را کبابی می کند.

تمرکز اصلی این رستوران بر غذاهای دریایی است و غذاهای دریایی که سرو می شود بسیار تازه و با کیفیت اند. بهترین خورش های دریایی را میتوانید در این رستوران پیدا کنید. شاید در هیچ جای دیگری از جهان خرچنگ دریایی به صورت زنده و غوطه ور در آب گوشت را برای شما بیاورند. اما در این رستوران شما میتوانید خرچنگ دریایی را زنده بخورید.

طعم و مزه غذاهای این رستوران دقیقا همان طعم و مزه روزهای افتتاحیه رستوران است. این نکته به این معنی است که کیفیت و ماندگاری طعم  غذاها ، یکی از اهداف آن بوده است.

download 8

پیشنهاد غیرقابل باور

ارزان بودن خوراک های گران قیمت در این رستوران باعث جذب مشتری و فروش بیشتر این رستوران شده است.مقدار این خوراک ها نیز بسیار زیاد است. حجم این خوراک برای دونفر کافی است. گاهی اوقات این خوراک ها به حدی ارزان است که قیمت آن برابر با یک بطری آب معدنی خارجی در کره است. این فکر به ذهنتان خطور نکند که حتما از کیفیت این غذا کم میشود، شما همان کیفیت و مقداری را از رستوران دریافت می کنید که در روزهای دیگر هم دریافت کرده بودید.

وقتی این ویژگی ها را به نوشابه رایگان برای هر غذا،محیط تمیز و خدمات خوب اضافه کنید، مطمئنا شما هم مشتری میشوید. فضای جلوی رستوران برای خوردن یک شام بسیار ایده آل است.

مشتری مداری

کارکنان این رستوران توجه ویژه ای به مشتری و نیازهای او دارند.بیشتر آنها از اقامت گاهی که رستوران در اختیارشان می گذارند استفاده می کنند.

در رسیدی که به مشتریان داده می شود، هیچ هزینه ای و پاداشی بابت خدمات به مشتری از او دریافت نمیکنند. آنها حتی مالیات غذا را هم به مشتری میبخشند. همین کار آنها باعث شده مشتریان تجربه شگفت انگیز و مقرون به صرفه ای را در این رستوران داشته باشند. این رستوران با خدمات و کیفیتی که ارائه می کند، توانسته راه زیادی از موفقیت را طی کند.

 

 

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید