ایرانیان پک

رستوران andiamo نگین درخشان مسکو

درآمد رستوران andiamo

رستوران andiamo نگین درخشان مسکو

 

درآمد رستوران andiamo به اندازه ای است که بتوان او را الگوی درآمدی قرار داد. از آنجا که درآمد رستوران چالش همیشگی رستوران داران بوده است. اصول پایه ای این چالش در گذر سالیان تقریبا ثابت مانده است.

download 1

درآمد رستوران andiamo به اندازه ای است که بتوان او را الگوی درآمدی قرار داد. از آنجا که درآمد رستوران چالش همیشگی رستوران داران بوده است. اصول پایه ای این چالش در گذر سالیان تقریبا ثابت مانده است. اصولی که بر رضایت مشتری  تاکید دارد. این اصل در همه جای دنیا صادق است. رستوران  andiamo روسیه ، جزء رستوران هایی است که از این اصل پیروی می کند. البته رضایت مشتری نها در این مورد خلاصه نمیشود؛ بلکه موارد دیگری هم در موفقیت و درآمدزایی آن دخیل هستند.

2f166d5259e30b90873c1c39cfdf11bd 1

روسیه وسیع ترین کشور جهان است.بخشی از این کشور در قاره آسیا وبقیه آن در اروپا است.روسیه فرهنگ و قوانین زیادی در همه زمینه ها دارد. فرهنگ غذایی این کشور بسیار غنی است. فرهنگ غذایی و آداب غذاخوردن را در تمام خانه های روسیه میتونید ببینید.

بخش عظیمی از جمعیت  روسیه از گذشته تاکنون کشاورز بوده اند. کشاورزان زحمت کشی که ساده زندگی میکردند و وسعت مالی زیادی نداشته اند. خوراک وغذاهای این قشر بزرگ از مردم سوپ های سبزیجات همراه با نان بوده است. 

نان یکی ازمهم وحیاتی ترین اجزای سفره روس ها بوده است. نان هایی که با محصولات کشاورزی زمین هایشان نان گندم، جو و گاهی ارزن تهیه می کردند. سبزیجاتی که خودشان کشت میکردند، مواد اصلی سوپ و غذایشان بوده است. برای گرم شدن در روزهای سرد و بالابردن دمای بدنشان ، غذاها از مایعات و سبزیجات تشکیل میشده اند. آب و هوا تاثیر زیادی در فرهنگ غذایی و نوع غذاهای این کشور گذاشته است.

این رستوران در جنوب غربی شهر مسکو قرار دارد. رستوران  andiamo  مانند نگین درخشان درمحله ای زیبا با ساختمان های بلند قرار دارد. موقعیت مکانی خوب این رستوران بر درآمد او تاثیر زیادی گذاشته است. افراد محلی و توریست های فراوان این منطقه بخش بزرگی از مشتریان این رستوران هستند. رستورانی که به واسطه هوشمندی در انتخاب مکان، شهرت و محبوبیت بالایی برای خودش ایجاد کرده است.

غذای فصلی، طعم اصیل

258s

مرمان روسیه تقریبا برای هر فصل سوپ مخصوصی دارند. سوپی که از سبزیجات آن فصل تهیه می شود. معروفترین سوپ بورش یا همان سوپ چغندراست . سوپی ساده ای که از ترکیب گوشت ران گوساله و چغندرو سبزیجات تازه فصلی تهیه میشود. سوپی ساده بوده که در آن گوشت ران گوساله با شیرینی چغندر طعم دار شده و مزه ای جدید را القا می کند. در این سوپ گوشت گوساله با شیرینی چغندر طعم دار شده است. مزه جدید و منحصر به فرد این سوپ هرکسی را شگفت زده میکند.

شاید شما هیچ تصوری از ترکیب چغندر و گوشت با طعم سیرو جعفری نداشته باشید. ولی احتمال بالایی دارد که شما از این طعم استقبال کنید. این سوپ در این رستوران پرطرفدارترین غذا است. رستورانی که بهترین طعم را از به شما ارائه میدهد.

ترکیب درست و دقیقی از مواد که بهترین کیفیت را به ارمغان می اورد. این رستوران  وقت زیادی برای تهیه درست و دقیق این سوپ می گزارد. طعم و مزه برای این سوپ رستوران باید برای همیشه حفظ شود. همین کار های به ظاهر کوچک باعث شده روز به روز به فروش و درآمد بیشتر این رستوران کمک شود.

download 1

شهرنشینی و تحولی بزرگ در دنیای غذاها

امروزه زندگی شهرنشینی تاثیر زیادی در سبک زندگی مردم گذاشته است. در گذشته افراد کمی برای خوردن غذا جایی را به جز خانه انتخاب می کردند. اما در دنیای مدرن امروز افراد مشغله و مشکلات بیشتری را تجربه می کنند .انها طرفدار راحتی هستند و جایی را  میخواهند که با آرامش و درعین حال سریع غذا بخورند. آنها وقتی برای تهیه غذا ندارند و به راحتی رستوران را برای غذا خوردن انتخاب می کنند. این رستوران با خدمات سریعی که به مشتری می دهد راه هیچ اعتراضی برای مشتری باقی نمی گذارد. عملکرد سریع و کارآمد خدمه در این رستوران به صورت زیادی به چشم می آید . 

بازتاب تکنولوژی درغذاها   

فرهنگ غذایی با افزایش تقاضا دست خوش تغییر شده است.تغییر در ساختار غذا و نحوه پخت غذا تنها دگرگونی هایی نیست که در دنیای غذاها بوجود آمده است. دنیای غذاها با ورود تکنولوژی دوباره از نو ساخته شده است. شاهکار های غذایی زیادی در این دوره اتفاق افتاده است. غذاهای جدیدی که مرزهای غذایی را جابجا کرده اند.. غذاهایی که از آن طرف جهان، به نقطه دوری نفوذ کرده اند. غذاهایی که از تلفیق فرهنگ ها بوجود آمده اند.

پایبند بودن به خانواده و حضور خانوادگی افراد باعث شده تعداد مشتریان رستوران ها بالا برود. اعضای یک خانواده انتخاب های متفاوتی هم خواهند داشت. پس باید رستوران ها بتوانند همه اعضا را راضی نگه دارند. رضایت مندی مشتری ها را با تنوع غذاهایی که ارائه می کنند، بدست آورده است.  andiamo طیف گسترده غذاهایی که هر سلیقه ای را پوشش می دهد را ارائه می کند. غذاهای ایتالیایی، روسی و مدیترانه ای بخش زیادی از سفارش های این رستوران است.

اما این رستوران با منوی محبوب گیاهخوارانه و گریل خود ، راهی به دل افراد با رژیم های غذایی خاص هم باز کرده است. در منوی این رستوران چیزهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. از انواع پیش غذا و وغذای اصلی و نوشیدنی گرفته تا نان های مختلفی که با انواع سوپ ها برای شما می آورند.

قیمت مناسب همراه با خدمات باورنکردنی

سرویس خارق العاده ای که کارکنان این رستوران به مشتری می دهند، را در کمتر جایی می توان دید. احترام زیاد به مشتری، رفتار دوستانه، خدمات به صرفه و مشتری پسند قسمت کمی از سرویس هایی است که کارکنان به مشتری ها می دهند.

صداقت و سادگی را به راحتی در دکور می توان دید. طراحی ساده و باظرافت دکور بی نظیر است. فضای دنج و به دور از هیاهوی رستوران، لذت حضور را بیشتر میکند. انتخاب های خوبی که با دقت انجام شده است.هماهنگی موسیقی همراه با نور مناسب و تمیزی رستوران فوق العاده است.

عطر خوب قهوه و نوشیدنی ها به ارزش مکان اضافه میکند. تزئین غذا با رنگ های ملایم شاهکار است. تراس تابستانی رستوران که چشم انداز زیبایی از شهر مسکو را به شما نشان میدهد. تصویر برفی و یخ زده مسکو در کنار بخاری که از فنجان قهوه  بلند می شود شاهکار هنری است. 

در کنار تمام این زیبایی ها، کیفیت عالی و قیمت متعادل تیر آخر این رستوران است. قیمت مناسب همراه با کیفیت غذا و سرویس دهی بی نظیر تمام آن چیزی است که یک مشتری می خواهد. کنار هم قرار گرفتن تمام این موارد کوچک، درآمد و فروش زیاد را به همراه دارد. چیزی که مشتری شما را ملزم میکند تا بار دیگر نیز شما را انتخاب کند.

به کارگیری همه این نکات کوچک باعث درآمد زایی بیشتر شما میشود. پس به سادگی از کنار این نکات هرچند کوچک نگذرید.

به این صفحه امتیاز دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در مجله چاپ و بسته بندی و دریافت مقالات روز این حوزه
لطفا ایمیلتان را در فرم زیر وارد کنید