خرید جعبه پیتزا | 23 فروردین آخرین لیست قیمت جعبه پیتزا - ایرانیان پک

خرید جعبه پیتزا

لیست قیمت جعبه پیتزا

مدل سایز رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
معمولی ٢٠*٢٠ ارتفاع ۴ (مینی) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 1,776
معمولی ٢٠*٢٠ ارتفاع ۴ (مینی) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 1,896
معمولی ٢۴*٢۴ ارتفاع ۴ (تک نفره) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,172
معمولی ٢۴*٢۴ ارتفاع ۴ (تک نفره) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,292
معمولی ٢۶.۵*٢۶.۵ ارتفاع ۴.۵ (دونفره) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 2,892
معمولی ٢۶.۵*٢۶.۵ ارتفاع ۴.۵ (دونفره) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,012
معمولی ٣٠*٣٠ ارتفاع ۵ (خانواده کوچک) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,348
معمولی ٣٠*٣٠ ارتفاع ۵ (خانواده کوچک) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,468
معمولی ٣٢*٣٢ ارتفاع ۴.۵ (خانواده متوسط) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,672
معمولی ٣٢*٣٢ ارتفاع ۴.۵ (خانواده متوسط) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,792
معمولی ٣٣.۵*٣٣.۵ ارتفاع ۴.۵ (خانواده بزرگ) ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,720
معمولی ٣٣.۵*٣٣.۵ ارتفاع ۴.۵ (خانواده بزرگ) ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 3,840
معمولی سایز ۴٠ سوپر خانواده ١ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 5,376
معمولی سایز ۴٠ سوپر خانواده ٢ رنگ فلکسو ۵٠٠٠ 5,496
راهنمای تخصصی خرید جعبه پیتزا فست فود

طراحی و چاپ جعبه پیتزا در ایرانیان پک

pizz1

جعبه پیتزا

جعبه پیتزا از آن‌جایی که یک محصول غذایی است، به یک بسته بندی مناسب نیاز دارد که گرما و تازگی محصول را حفظ کرده و آن را در هنگام دلیوری سالم نگه دارد. از این رو جعبه پیتزا سفارشی می‌تواند به عنوان یک راه حل بسته بندی موثر در نظر گرفته شود. اکثر شرکت‌های بسته بندی سفارشات را طبق نیاز مشتری می‌گیرند. مزیت استفاده از این جعبه‌ها بسیار زیاد است که در ادامه به آن می‌پردازیم.
برای بهبود ظاهر، این جعبه‌ها با استفاده از جوهر بسیار با کیفیت در ایرانیان پک چاپ می‌شوند. استفاده از فونت‌های زیبا و دیگر تم‌های اختصاصی که در روی جعبه چاپ می‌شود باعث جذابیت آن می‌شود.

کارتن پیتزا

کارتن پیتزا

کارتن پیتزا

بیایید قبل از این که وارد مقوله جعبه پیتزا بشویم مقوای پیتزا یا همان کارتن پیتزا را مورد بحث و بررسی قرار دهیم. معمولا جعبه های پیتز از دو نوع مقوا تولید می‌شود. یکی از انواع کارتن پیتزا مقوای ایفلوت ( E-flute ) بهداشتی است. لاین نوع مقوا از سوی رستوران داران و فست فود داران بیشتر از بقیه انواع مورد استقبال قرار می‌گیرد. یکی دیگر از انواع کارتن پیتزا مقوای دوبلکس است. مقوای دوبلکس برای پیتزا خیلی مناسب نیست اما بیشتر از ایفلوت مرود استقبال قرار می‌گیرد و دلیل آن هم ارزان‌تر بودن آن است. معمولا کارتن پیتزا وقتی از جنس دوبلکس باشد و پیتزا مدت زیادی از آن بماند ممکن است بوی کاغذ بگیرد.

 

تولیدی جعبه پیتزا

تولیدی جعبه پیتزا

تولیدی جعبه پیتزا

ما یک تولیدی جعبه پیتزا هستیم. این یک نقطه قوت برای ما است. یعنی شما می‌توانید به صورت کاملا اختصاصی جعبه پیتزای خود را به ما سفارش دهید و قیمت جعبه پیتزای شما هم تفاوت خاصی با حالت عمومی آن ندارد. ما سعی داریم شرایط از تولید به مصرف را به خوبی رعایت کنیم و قیمت تمام شده کمی پایین تر بیاید. ضمن این که ما یک واسطه نیستیم و خود تولید کننده مستقیم آن هستیم. این یعنی کیفیت قابل انتخاب. با توجه به تیم طراحی که داریم می‌توانیم هزینه‌های طراحی را هم برای شما رایگان در نظر بگیریم. زمانی می‌توانیم به یک مجموعه بگوییم تولیدی جعبه پیتزا که تمامی مراحل ساخت ورق، طراحی، چاپ، تیغ خوردن، و شکل دادن جعبه پیتزا در همان مجموعه انجام شده باشد. از این جهت تاکید داریم که ایرانیان پک یک تولیدی جعبه پیتزا است.

چاپخانه جعبه پیتزا

چاپخانه جعبه پیتزا

چاپخانه جعبه پیتزا

همه به دنبال قیمت دسته اول جعبه پیتزا هستند. برای همین موضوع به دنبال چاپخانه‌ای می‌گردند که جعبه پیتزا را برای آن‌ها تولید کند. اما هزینه طراحی جعبه پیتزا را باید خودشان متحمل شوند. به دلیل این که معمولا چاپخانه‌ها خود را درگیر مسئله طراحی نمی‌کنند. اما اگر یک چاپخانه مثل ایرانیان پک خودش هم برایتان چاپ کند و هم طراحی چطور؟ آنوقت مشکل حل خواهد شد؟

حال اگر چاپخانه‌ای پیدا بشود که خودش برایتان چاپ کند و خودش هم طراحی را برایتان انجام دهد و طراحی آن را هم برای گل روی شما رایگان انجام دهد چطور؟ اینطوری خوب است؟

حال اگر این طراحی رایگان را برای شما را طراحان حرفه‌ای انجام دهند چطور؟ اینطور دوست دارید؟

خرید جعبه پیتزا و فروش چند برابر با انتخاب جعبه پیتزای مناسب

pizz3

جعبه پیتزا

به عقیده بازاریابان، بسته بندی محصولات یکی از 5 مولفه بازاریابی در عصر مدرن است که باعث موفقیت یا شکست یک محصول در بازار می‌شود. فروش بسیاری از محصولات صرفا به دلیل بسته بندی زیبا اتفاق می‌افتد. با درک اهمیت بسته بندی در محصولات فست فودی و رستورانی، رویکرد مدیران رستوران هم به این مقوله تغییر کرد. جالب است بدانید که جعبه‌های پیتزا می‌توانند احتمال خرید دوباره را چند برابر کنند. این مطلب به شما کمک می‌کند که جعبه مناسبی برای پیتزای خود انتخاب کنید و فروش رستوران را چند برابر کنید.

پک پیتزا

بهترین ایده برای پک پیتزا این است که با دیدن آن شخص یاد برند شما بیفتد. باید سعی کنید برند خودتان را با یک شکل خاص برای مشتری جا بیندازید. وقتی به این ایده رسیدید که چگونه باید این کار را انجام دهید آن وقت موقع سفارش دادن پک پیتزا است. پکینگ پیتزا بسیار مهم است. شما موقعی پرچم موفقیتتان را به درستی می‌توانید بکوبید که مشتریان با دیدن پک پیتزای شما آب دهان قورت دهند.

جعبه پیتزا مثلثی

جعبه پیتزا مثلثی

جعبه پیتزا مثلثی

یکی از جذاب‌ترین انواع جدید جعبه های فست فود جعبه پیتزا مثلثی است. این نوع جعبه خیلی جذاب است و محصولی است که هنوز به طور کامل همه جا گیر نشده است. خاصیت جالب پیتزای مثلثی این است که برای کسانی که نمی‌خواهند زیادی بخورند و می‌خواهند هزینه کمتری هم پرداخت کنند مناسب است. این یعنی در نظر گرفتن طیف وسیع‌تری از مشتریان. علاوه بر این که زیباتر است برای پوشش بازار در نظر گرفته شده است. سفارش جعبه پیتزای مثلثی میتواند تصویر برند شما را در نظر چنین مشتریانی بهبود ببخشد.

 

چگونه جعبه پیتزا با چاپ اختصاصی فروش شما را افزایش می‌دهد

pizz4

جعبه پیتزا

شخصی سازی جعبه پیتزا و چاپ اختصاصی کمک بسزایی در جذب مشتری می کند. جعبه پیتزا اختصاصی از مواد درجه یک چاپ و تولید می‌شود، همچنین با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف زیبایی خاصی را به محصول شما می‌بخشد. جعبه پیتزا اختصاصی نقش پر رنگی در جذب مشتری برای فست فود شما ایفا می‌کند. برندهای زیادی هستند که با چاپ اختصاصی جعبه پیتزا نام رستوران و فست فود خود را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به پرپروک، کندیک، پدر خوب و … اشاره کرد.

این نام‌ها با تکنیک‌های خاص بازاریابی نام برند خود را به محبوبیت رسانده‌اند که یکی از این المان‌های تبلیغاتی چاپ اختصاصی جعبه‌های غذا و فست فود است. حتی می‌توان گفت چاپ اختصاصی جعبه پیتزا بیشترین تاثیر در برند سازی را دارد و باعث می‌شود نام برند شما در ذهن مشتری باقی بماند.

چه جعبه‌ای برای رستوران من مناسب است؟

pizz5

جعبه پیتزا

یکی از مشکلات مدیران رستوران و فست فود، انتخاب جعبه مناسب برای پیتزا است. برای انتخاب یک جعبه مناسب به چند مولفه مهم باید دقت کنیم. ما در این مقاله این معیارهای انتخاب را بررسی می‌کنیم تا یک جعبه مناسب داشته باشیم و از ضررهای مالی قابل توجه جلوگیری کنید.

چه سایزی برای پیتزای ما مناسب است؟

بطور کلی پیتزا به دو صورت مختلف تهیه می‌شود. قالبی و پارویی. اگر پیتزای شما قالبی است جعبه پیتزا باید یک سانت بزرگتر از قالبی باشد که در آن پیتزا تهیه می‌کنید. در پیتزاهای پارویی به این دلیل که سایز دقیق وجود ندارد بهتر است سایز جعبه شما از متوسط پیتزاهایتان بیشتر باشد تا درصورت تغییر سایز، با مشکل مواجه نشوید. انتخاب درست سایز جعبه، هم در زیبایی بسته بندی اهمیت دارد و هم حس بهتری به مشتری شما خواهد داد.

جعبه پیتزا آلامتو

آلامتو یکی از ورق‌های بهداشتی است که در جعبه سازی استفاده می‌شود. از ورق بهداشتی آلامتو عمدتاً در بسته بندی مواد غذایی و فست فود استفاده می‌شود. جعبه پیتزا آلامتو هم از همین ورق‌های بهداشتی ساخته شده است. نام فنی ورق آلامتو، ورق دوبلکس می‌باشد. در بین ورق‌های دوبلکس که تولید می‌شوند، بهترین و باکیفیت‌ترین ورق، ورق آلامتو است.

جعبه پیتزا مقوا مروارید

شرکت مقوا مروارید صفا دشت در سال 1389 به عنوان اواین‌ها و بزرگ‌ترین شرکت‌هایی بود که توانست جواز بهداشت و سیب سلامت را از سازمان غذا و دارو کسب کند.

به دلیل مقواهای با کیفیت و استانداردی که تولید می‌کند، محصولاتش مورد توجه بسیاری از استفاده کنندگان بسته بندی قرار گرفته است. شرکت ایرانیان پک مفتخر است که با استفاده از مقواهای بهداشتی و استاندارد شرکت مقوا مروارید صفا دشت، از بهترین و استانداردترین جعبه پیتزاهای ایران را تولید می‌کند.

جعبه پیتزا آرتیمان

آرتیمان نام تجاری یک ورق ایفلوت سه لایه می باشد که در شهرک صنعتی صفادشت تولید می‌شود. یکی از شرکت‌هایی که این ورق را تولید می‌کند شرکت آرتیمان است که آن را با نام مقوا مروارید نیز می‌شناسند. جعبه پیتزایی که از ورق‌های آرتیمان تولید می‌شود دارای استحکام و کیفیت خیلی خوبی است.

جعبه پیتزا اصفهانی

مقوای جعبه پیتزا اصفهانی همان مقوای ایفلوت است که چاپ روی آن به روش فلکسو انجام می‌شود. چاپ فلکسویی که روی آن صورت می‌گیرد می‌تواند بنا بر سلیقه‌ی شما در رنگ بندی‌های مختلف چاپ شود. برند اصفهانی یکی از ورق سازی‌هایی است که در شهرک صنعتی صفادشت تولید می‌شود.

ابعاد جعبه پیتزا

مهم‌ترین و پرفروش‌ترین ابعاد جعبه پیتزا عباتند از 24 در 24 که تک نفره است. بعد از آن 27 در 27 است که هنوز تک نفره محسوب می‌شود. بعد از آن 30 در 30 که دو نفره به حساب می‌آید. سایز بعدی که پر فروش است 32 در 32 باز هم دو نفره است و سایز 34 در 34 است که جعبه پیتزا خانواده محسوب می‌شود. این ابعاد جعبه پیتزا که یاد شد پرفروش‌ترین‌ها هستند.

غیر از این سایز اندازه 15 در 15 که پیتزا پیکو و 20 در 20 است که پیتزای مینی در آن جای می‌گیرند وجود دارد. یک سایز دیگر هم وجود دارد که 45 در 45 است که سایز پیتزا خانواده است.

جعبه پیتزا تک نفره

قطعاً رایج‌ترین جعبه پیتزا در بین آن‌ها، جعبه پیتزا تک نفره است. مقواهای بکار رونده در مراحل ساخت جعبه پیتزا تک نفره،  می توانند مقواهای کرافت یا ایفلوت و یا مقوا دوبلکس بهداشتی باشند. استفاده از جعبههای استاندارد برای پیتزای بیرون بر از این جهت حائز اهمیت هستند که هم بتوانند پیتزا را گرم نگه دارند و هم از خمیر شدن پیتزا جلوگیری کنند.

جعبه پیتزا خانواده

جعبه پیتزا خانواده

جعبه پیتزا خانواده

این نوع پیتزا معمولا بیشتر به صورت بیرون بر سفارش داده می‌شود. در اینجا جعبه پیتزا خانواده اهمیت خود را به خوبی نمایان می‌کند! جعبه پیتزا خانواده می‌تواند از جنس ورق سه لایه یا ایفلوت و یا جعبه پیتزا لمینتی باشد.

هر چه جعبه پیتزا زیباتر و با کیفیت‌تر باشد، تجربه‌ی خوردن پیتزا را برای مشتریانتان لذت بخش‌تر می‌کند. چرا که ظاهر غذا و بسته بندی مواد غذایی می‌تواند تجربه‌ی لذت‌بخش تری از خوردن پیتزا را برای مشتریان رقم بزند. جعبه پیتزا خانواده در سایزهای متنوعی موجود است:

 • سایز 30*30 سانتی متر با ارتفاع 4 سانتی متر با عنوان جعبه پیتزا خانواده کوچک
 • سایز 32*32 سانتی متر با ارتفاع 4 الی 5 سانتی متر با عنوان جعبه پیتزا خانواده متوسط
 • سایز 34*34 سانتی متر با ارتفاع 5 سانتی متر با عنوان جعبه پیتزا خانواده بزرگ

جعبه غول پیتزا

غول پیتزا

غول پیتزا

غول پیتزا به پیتزاهای غول پیکری گفته می‌شود که بیشترین قطر را در بین پیتزاها دارند. غول پیتزا قطرهای مختلفی دارد.

غول پیتزا در سایزهای قطر 60 سانتی متر و 70 سانتی متر و 80 سانتی متر موجود است. به همین جهت مجموعه ایرانیان پک جعبه غول پیتزاهایی در متناسب با سایز پیتزاهای شما طراحی چاپ می‌کند. جنس جعبه غول پیتزایی که مجموعه ایرانیان پک تولید می‌کند از مقوای سه لایه ایفلوت بوده که از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است. همچنین مدل جعبه غول پیتزایی که ایرانیان پک تولید می‌کند از نوع دو تکه می‌باشد.

پیتزا ایتالیایی یا پیتزا آمریکایی؟

پیتزای آمریکایی و ایتالیایی دو نوع بسیار رایج و مشتری پسند هستند. پیتزاهای آمریکایی معمولا سایزهای بین 20 تا 27 هستند و پیتزای ایتالیایی با ضخامت کمتر و ابعاد 30 تا 34 تولید می‌شوند. برای انتخاب جعبه مناسب به نوع پیتزای خود دقت کنید.

جعبه پیتزا ایتالیایی

جعبه پیتزا ایتالیایی

جعبه پیتزا ایتالیایی

پیتزای ایتالیایی یکی از معروف‌ترین پیتزاهایی است که در ایران سرو می‌شود. این موضوع بر کسی پوشیده نیست که زادگاه اصلی و اصالت پیتزا از ایتالیا می‌آید. مشخصه‌ی معروف این پیتزا قطر نسبتا زیادتر و ضخامت کم نان آن و ترد بودن نان پیتزا است. به دلیل ذخامت کم پیتزا و به عنوان غذای بیرون بر، شما به بسته بندی‌های استانداردی نیاز دارید که از خشک شدن نان پیتزای شما جلو گیری کند.

جعبه پیتزا آمریکایی

جعبه پیتزا آمریکایی

جعبه پیتزا آمریکایی

یکی از معروف‌ترین پیتزاهایی که در فست فودهای ایران سرو می‌شود پیتزای آمریکایی است. با اینکه اصالت و زادگاه پیتزا به ایتالیا بر می‌گردد اما با ورود پیتزای ایتالیایی به آمریکا، در نوع پخت پیتزا با توجه به فرهنگ و سلیقه‌ی آمریکایی‌ها تغییر حاصل شد.

جالب این که سلیقه ایرانی‌ها همیشه به سلیقه آمریکایی‌ها نزدیک بوده. مشخصه‌ی پیتزای آمریکایی در ذخامت نان آن و پنیر زیاد تر آن نسبت به پیتزای ایتالیایی و همچنین استفاده از موای غذایی متنوع و خوشمزه (مثل گوشت، هات داگ، پپرونی و سبزیجات) است.

جعبه پیتزا لمینتی

جعبه پیتزا لمینتی

جعبه پیتزا لمینتی

جعبه پیتزای لمینتی به این صورت می‌باشد که طرح شما به بالا ترین کیفیت موجود بر روی یک کاغذ گلاسه چاپ می‌شود و بر روی ورق کارتن سینگل ایفلوت چسبانده می‌شود. به این عمل چسباندن به اصطلاح لمینیت کردن گفته می‌شود و به جعبه پیتزایی که به این روش تولید می‌شود جعبه پیتزا لمینتی گفته می‌شود. شرکت ایرانیان پک مفتخر است که بهترین جعبه‌های پیتزا را با بالاترین کیفیت و زیباترین طرح و نقش به شما ارائه می‌دهد.

جعبه پیتزا کرافت

پاکت‌ها و جعبه‌هایی که در فست فودها استفاده می‌شوند جنس‌های مختلفی دارند. اما مقوای کرافت در بین آن‌ها دارای ویژگی‌های خوب و قابل توجهی است. از جمله ویژگی‌های مقوای کرافت می‌توان به کییفیت بالا و قیمت کم و تولید سریع‌تر و هم‌چنین مقاومت بالای آن اشاره کرد. به همین جهت طیف قابل توجهی از رستوران‌های فست فود در حوضه ی بسته بندی پیتزا از جعبه پیتزا کرافت استفاده می‌کنند. شرکت ایرانیان پک جعبه پیتزا کرافت را در دو وزن اصلی 80 گرم و 125 گرم ارائه می‌دهد.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر بسته بندی شما دارای حجم زیادی نیست از جعبه‌های 80 گرمی استفاده کنید و اگر بسته بندی شما دارای حجم و وزن زیاد تری است، از جعبه‌های 125 گرمی استفاده کنید.

 

 

جعبه پیتزا پروانه ای

جعبه پیتزا پروانه ای

چه مدل جعبه‌ای برای من مناسب است؟

با افزایش توجه به بسته بندی فست فود و رستوران به عنوان یکی از راه‌های ایجاد تمایز و برندسازی، جعبه‌های فست فودی مانند جعبه پیتزا هم تغییرات زیادی داشتند. ابداع مدل‌های جدید و تغییرات زیاد باعث شد که انتخاب بین مدل های جعبه هم سخت شود.

مدل‌های مختلف مزیت و معایب خو را دارند که با توجه به شرایط رستوران یا فست فود خود می‌توانید مدل مناسب را انتخاب کنید. از جمله فضای انبار، سرعت تحویل سفارش، هزینه و… .

مدل‌های مختلف جعبه پیتزا عبارتند از مدل کلاسیک، مدل دوتکه، مدل کشویی، مدل پروانه‌ای و… .

جعبه پیتزا صادراتی ایرانیان پک

جعبه پیتزاهای صادراتی از تنوع و کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. وقتی حرف از جعبه پیتزا صادراتی می‌زنیم، فاکتور‌های مهمی را در بحث جعبه پیتزا باید در نظر بگیریم. یکی از فاکتور‌های مهم برای بسته بندی‌های صادراتی، شکیل بودن و ظاهر زیبای آن است که حد اقل به لحاظ ظاهری جایگاه مناسبی در بین جعبه‌های بین المللی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که لازم است به آن توجه شود، جنس جعبه است.

در بین جعبه‌های صادراتی بحث مقاومت جعبه پیتزا بسیار مهم و حائز اهمیت است. حد اقل کیفیتی که باید در جنس ورق‌های جعبه پیتزا صادراتی در نظر بگیریم، کارتن‌های سه لایه یا به اصطلاح ورق ایفلوت است که چاپ آن از یک رنگ شروع شده و تا هشت رنگ می‌تواند چاپ شود. سطح بالاتری که از جعبه پیتزا‌های صادراتی موجود است، جعبه پیتزا لمینتی است که دارای زیبایی و کیفیت قابل توجهی است.

جعبه پیتزای لمینتی قابلیت این را دارد که دارای ترکیب رنگ متنوع و مختلفی باشد. در چاپ آن هم از 8 رنگ یا حتی 10 رنگ می‌توان استفاده کرد. در جعبه پیتزای لمینتی، طرح جعبه پیتزا روی ورق گلاسه و یا ورق تحریر چاپ می‌شود (که این چاپ می‌تواند چاپ فلکسو و یا چاپ افست باشد) و در  نهایت روی ورق سینگل چسبانده می‌شود.

مجموعه ایرانیان پک همچنین به کشور‌های همسایه همچون عراق و ترکیه صادرات جعبه پیتزا دارد.

به طور مثال بیشترین سفارشاتی که از عراق وجود دارد مربوط به جعبه پیتزا لمینتی است. اهمیت جعبه پیتزای صادراتی در کیفیت کاغذ و بهداشتی بودن کاغذ جعبه پیتزا بسیار حائز اهمیت است. چرا که در کشور‌های اروپایی بهداشتی بودن ورق‌های جعبه پیتزا را به دقت در آزمایشگاه‌هایشان بررسی می‌کنند. این بررسی مخصوصاً درمورد جوهر‌هایی که در چاپ جعبه پیتزا استفاده شده است. تا اطمینان حاصل کنند جوهری که مورد استفاده در چاپ جعبه پیتزا قرار گرفته بهداشتی باشد و مناسب برای مواد غذایی باشد چون به هر حال در معرض مواد غذایی قرار می‌گیرد.

در ارتباط با جعبه پیتزا صادراتی، این نکته هم حائز اهمیت است که بهتر است هر طرحی متناسب با منطقه‌ای باشد که جعبه پیتزا به آن‌جا صادر می شود. به طور مثال در کشور ترکیه بیشتر از جعبه پیتزاهایی استفاده می‌شود که دارای طرح‌های شلوغ و پر از نوشته است. اما در کشور‌های اروپایی بر خلاف ترکیه، طرح‌های ساده تر و خلوت‌تری مورد پسندشان است و زیبایی جعبه پیتزا را در طرح ساده و شیک می‌دانند.

 

سرعت تحویل سفارش

pizz12

خرید جعبه پیتزا

اگر سرعت تحویل سفارش برای شما مزیت محسوب می‌شود، نباید جعبه‌های خاص تهیه کنید. به‌طور کلی جعبه‌های خاص مانند مدل پروانه‌ای، کشویی و… زمان بیشتری از شما می‌گیرد؛ درصورتی که جعبه پیتزا کلاسیک، را تمامی پرسنل شما به راحتی می‌توانند آماده کنند.

سرعت تحویل مناسب یکی از مهم‌ترین معیارهای مشتریان شماست. سرعت تحویل پیتزا را بالا ببرید تا افزایش چند برابر مشتری را تجربه کنید.

هزینه تولید

هزینه تولید جعبه‌های خاص بیشتر است و برای رستوران‌هایی که در ابتدای کار هستند و یا حاشیه سود بالایی ندارند اصلا مناسب نیستند. اگر به دنبال کاهش هزینه هستید جعبه کلاسیک برای شما مناسب است. البته اگر مجموعه شما توان هزینه بیشتری دارد، جعبه‌های دوتکه، کشویی و…  می‌تواند برای شما مناسب باشد.

چه مقوایی برای جعبه پیتزا مناسب‌تر است؟

pizz13

خرید جعبه پیتزا

جعبه‌های پیتزا را با دو نوع مقوای رایج تولید می‌کنند. مقوای ایفلوت بهداشتی و مقوای دوبلکس بهداشتی. مهم‌ترین مزیت مقوای ایفلوت بهداشتی، مقاومت بالا است. البته محدودیت‌های هم دارد. هزینه بالای رابط چاپی و محدودیت چاپ (نهایتا سه رنگ) مهم‌ترین معایب این مقوا است. از طرفی مقوای دوبلکس بهداشتی هزینه رابط چاپی کمتری دارد و همین‌طور محدودیتی برای چاپ روی آن وجود ندارد. مشکل بزرگ مقوای دوبلکس بهداشتی مقاومت پایین و امکان دفرمه شدن جعبه است که می‌تواند مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد.

طراحی اختصاصی یا بدون چاپ؟

بسته بندی یکی از بهترین راه‌های تبلیغات است. جعبه‌های اختصاصی با طراحی شما تولید می‌شوند. آدرس، شماره تلفن و هر اطلاعاتی که لازم داشته باشید بر روی جعبه‌‌های اختصاصی برای شما چاپ می‌شود. درحالی که در جعبه‌های عمومی امکان ثبت اطلاعات رستوران وجود ندارد. این مزیت طبیعتا هزینه بیشتری هم برای شما خواهد داشت. اگر برند شما و تبلیغات برای شما اهمیت دارد چاپ اختصاصی انتخاب بهتری برای شماست. جعبه‌های با طرح اختصاصی، برند شما را در ذهن مشتری ثبت می‌کنند و موجب افزایش فروش شما در طولانی مدت خواهد شد. اگر هزینه برای شما مهم‌ترین معیار است جعبه عمومی را انتخاب کنید.

تفاوت بین جعبه پیتزا اختصاصی با عمومی (جعبه پیتزا خام)

pizz14

خرید جعبه پیتزا

جعبه پیتزا اختصاصی همیشه با کیفیت منحصر به فردی که در رنگ آمیزی جعبه، طراحی و لوگو دارد باعث زیبایی محصول و جلب رضایت مشتری‌ها می‌شود. جعبه‌های سفارشی پیتزا در تعداد زیادی از اشکال، سبک‌ها و اندازه‌های مختلف موجود می‌باشد تا بتواند تقاضای تمام مشتریان را تامین کند. طبق آمار زیبایی ظاهری در بسته بندی غذایی درصد رضایت مشتری را نسبت به غذا و کیفیت آن افزایش می‌دهد.

در مقابل جعبه پیتزا خام همیشه با عدم جذابیت ظاهری همراه بوده است. یکی دیگر از المان‌های مهم در سفارش جعبه پیتزا متریال و مواد مورد استفاده در آن می‌باشد. که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

شخصی‌سازی جعبه پیتزا با لوگو اختصاصی

با توجه به این که پیتزا یک کالای غذایی محصوب می‌شود و بسیاری از کارشناسان معتقدند که هر محصول خوراکی که به ظاهر خوب به نظر برسد باید از درون نیز با طعم و مزه خوبی همراه باشد و تاثیر مستقیمی در دید مشتریان دارد.

جعبه‌های فست فود در صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک توسط تیمی خلاق و با تجربه از طراحان گرافیک تهیه و تولید می‌شود که زیبایی ظاهری منحصر به فردی را به محصول شما می‌دهد در حالی که جعبه‌های آماده و خام از ظاهر جذابی برخوردار نیستند و اغلب برای ارزان‌تر بودن از متریال با کیفیتی تهیه نمی‌شوند که این موضوع تاثیر مستقیمی در بو، طعم و گرمای محصول فست فودی شما دارد.

خرید جعبه پیتزا

خرید جعبه پیتزا

خرید جعبه پیتزا

آیا خرید جعبه پیتزا به صورت آماده به نفع ما است یا به صورت چاپ اختصاصی؟

در جواب این سوال باید گفت که بستگی دارد به این که از کجا بخواهید خرید جعبه پیتزا را انجام دهید. بعضی از فروشندگان جعبه‌های فست فود طراحانی هستند که شما به آن ها مراجعه می‌کنید و خود تولیدکننده نیستند.

اگر بتوانید جعبه پیتزا را مستقیما از تولیدی خریداری کنید در هرحالتی به نفع شما است. اگر طرح اختصاصی برای شما بزنند باز هم ممکن است هم با کیفیت‌تر و ارزان‌تر از جاهی دیگر برای شما تمام شود. اگر که جعبه پیتزای شما عمومی باشد هم از لحاظ قیمت تمام شده برای شما بهتر است.

در کل توصیه می‌شود خرید جعبه پیتزای خود را موکول کنید به زمانی که یک تولید کننده مانند ایرانیان پک برای خود پیدا کنید.

خرید جعبه پیتزا

خرید جعبه پیتزا

 

ایرانیان پک طرح اختصاصی شما را رایگان طراحی می‌کند.

 

طرح جعبه پیتزا

طرح جعبه پیتزا

طرح جعبه پیتزا

بسیاری از مشتریان از ما به عنوان کسانی که در بحث گرافیک و طراحی و چاپ سابقه‌ای داریم سوال می‌کنند که طراحی جعبه پیتزا باید چطور باشد. مواردی که در این موارد باید رعایت کرد باز هم به تصویر برند شما بر می‌گردد. این که تصویر برند شما به چه رنگ‌ها و طرح‌هایی بله می‌گوید و به کدام‌ها نه. طرح جعبه پیتزا به طور کل باید طوری باشد که اشتها را کور نکند و بر عکس اشتها بیاورد و در عین حال هویت برند شما را حفظ کند.

طراحی جعبه پیتزا

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

اصلا و به هیچ وجه گمان نکنید طراحی جعبه پیتزا کار آسانی است. اگر شما فرق یک طراحی خوب و بد را بدانید قطعا طراحی جعبه پیتزا را به دست اهل آن می‌سپارید. خیلی فاکتورها وجود دارد که می‌تواند طراحی جعبه پیتزا را منحصر به فرد کند. اصولا جعبه پیتزا هد تمام بسته بندی‌های شما به عنوان یک فست فود است. طراحی جعبه پیتزا نمایان گر تمامی برند شماست و بیشتر از همه مورد مصرف مشتریان شما.

ما همیشه توصیه و مشاوره‌های مختلفی در مورد انتخاب طرح، لوگو و رنگ بندی به مشتریان خود ارائه می‌دهیم و تجربه 20 ساله خود را در این زمینه در اختیار آن‌ها قرار داده‌ایم تا به برندسازی آن‌ها کمک شایانی کند و در نهایت منجربه رشد نام تجاری آن‌ها در بین فست فودها شود.

کیفیت چاپ جعبه پیتزا

در سال‌های اخیر جعبه پیتزا بیشتر در مقوای دوبلکس بهداشتی چاپ می‌شود که این مقوا از مزایای زیادی برخوردار است.

این مدل از مقوا که مرسوم ترین نوع برای تولید جعبه می‌باشد حتی اصطلاحا به آن مقوای پیتزایی نیز گفته می‌شود، متشکل از سه لایه می‌باشد که عبارت اند از، لایه زیرین که حکم لایه ی بهداشتی را دارد و جنس آن کاغذ روزنامه است و اطلاعات کارخانه‌ی تولید کننده‌ی مقوا، تاریخ تولید، شماره‌های استاندارد، بهداشت، گواهینامه‌های مربوط به تولید کننده‌ی مقوا روی آن چاپ می‌شود.

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

لایه دوم، لایه‌ی میانی می‌باشد که از مقوای بازیافتی تشکیل شده و بار استحکام مقوا را به علت زخامت بیشتری که دارد عهده دار است این قسمت تاثیر به سزایی در کیفیت آن دارد چراکه هر چقدر مقوا بازیافتی استفاده شده در این لایه کیفیت بالاتری داشته باشند احتمال بروز مشکلاتی از قبیل بو گرفتن و امثالهم کمتر می‌شود؛ قسمت سوم نیز لایه ی بیرونی و ظاهری مقوای بهداشتی می‌باشد که این قسمت با توجه به درخواست مشتریان با سه جنس: کرافت (کاغذ قهوه‌ای)، تحریر (کاغذ سفید)، گلاسه (کاغذ روغنی) پوشانده می‌شود و در پروسه‌ی چاپ، مشخصات و طرح روی این بخش چاپ می‌شود.

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

این نوع مقوا که با توجه به این که لایه‌ی میانی آن از جنس بازیافتی می‌باشد قیمت تمام شده ی جعبه را کم می‌کند و به علت سطح مسطح و یک لایه ی آن با انواع دستگاه‌ها قابلیت چاپ را دارا می‌باشد که جمله‌ی آن می‌توان به چاپ افست اشاره کرد که البته امکان چاپ با دستگاه‌های فلکسو و سیلک را نیز دارد.

چاپ افست شیت:

چاپ افست رایج‌ترین و با کیفیت‌ترین نوع چاپ می‌باشد طرح به وسیله‌ی رابط چاپی زینک و چرخش سلیندرها بر روی مقوای جعبه نقش می‌بندد که به وسیله رابط چاپی پارچه یا توری عملیات چاپ انجام می‌شود، به این صورت که پارچه‌ای که دارای محافظ و سوراخ‌های بسیار ریزی می‌باشد.

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

رابط چاپی روی چهارچوب سوار شده است طرحی که قرار است روی جعبه چاپ شود عکاسی می‌شود و قسمت‌های که چاپ نمی‌شود با ماده‌ای حساس پوشانده می‌شود تا در هنگام عملیات چاپ و ریختن و کشیدن رنک روی این توری، رنگ از قسمت‌های سوراخ رد شود و طرح روی جعبه چاپ می‌شود.

نکته‌ی مثبت این چاپ امکان استفاده‌ی آن در تیراژهای پایین می‌باشد، موارد منفی آن نیز به کیفیت چاپ پایین، محدودیت چاپ و مشکلاتی از قبیل پشت زدگی و بو گرفتن جعبه پیتزا باید اشاره کرد که سبب عدم محبویت آن بین مدیران فست فود شده است.

کیفیت بالا چاپ و نوع مقوا در تولید انواع جعبه‌های پیتزا از شاخصه‌های ایرانیان پک است این شرکت بهترین دستگاه‌ها را در این صنعت دارا می‌باشد و از متخصصان در این عرصه بهره می‌برد پس همین الان برای تولید جعبه پیتزا خود اقدام بفرمایید ایرانیان پک بهترین انتخاب خواهد بود شک نکنید.

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

ارزان‌ترین نوع جعبه پیتزا

اگر به دنبال با صرفه‌ترین خرید جعبه پیتزا هستید دو روش را به شما پیشنهاد می‌دهیم. روش اول سفارش جعبه از جنس مقوای دوبلکس بهداشتی است که چاپ مورد نظر شما به روش سیلک روی آن شکل می‌گیرد. مقوای دوبلکس متشکل از دو لایه کاغذ است که بین آن یک لایه دیگر به صورت حاشیه دار قرار می‌گیرد تا ویژگی ضربه‌پذیری و عایق حرارتی بودن مقوا را تضمین کند. البته بسته به نوع کسب و کار و اهمیت نوع کالای قرار گرفته در جعبه تعداد لایه‌های کم و زیاد می‌شود.

چاپ سیلک نیز یکی از ارزان‌ترین روش‌های چاپ است که ابتدا رنگ توسط یک شابلون یا کلیشه توری به سطح غلطک منتقل می‌شود و غلطک با عبور از روی مقوا چاپ را روی سطح آن انجام می‌دهد. در این روش ممکن است به دلیل قرار گرفتن مقوا تحت فشار حاشیه‌های آن ازبین برود و بخشی از خاصیت خود را از دست بدهد.

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه های پیتزا

روش دوم اما استفاده از مقوای ایفلوت بهداشتی با استفاده از چاپ تک‌رنگ است. مقوای ایفلوت را می‌‌توان به سادگی و بی‌‌هیچ زحمتی تا کرد و تصاویر دلخواه خود را بر روی آن پرینت گرفت. برای ساخت جعبه‌های کوچکی همچون جعبه پیتزا ایده‌آل است. ضخامت مقوای ایفلوت سه- سی و دوم اینچ است.

اما چاپ پیشنهادی روی این جعبه که برای کاهش هزینه‌ها بهتر است تک رنگ باشد، روش چاپ فلکسو است. در چاپ فلکسو به دلیل استفاده از پلیت‌های ژلاتینی مشکل از بین رفتن جدار مقوا به دلیل قرار گرفتن بین غلطک وجود ندارد.

از نظر کیفیت نیز این نوع چاپ در بین سایر روش‌ها در جایگاه دوم یا سوم قرار می‌گیرد. نکته دیگر این که در سفارش چاپ جعبه حتما به وجود مهر بهداشتی در داخل آن و برند تولید کننده توجه کنید.

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه های پیتزا

انواع مختلف جعبه پیتزا

برای خرید جعبه پیتزا با توجه به اینکه پیتزا در طرح‌ها و شکل های مختلفی تولید می‌شود طرح‌های متنوعی از جعبه وجود دارد که شما می‌توانید بسته به نوع پیتزا جعبه مناسبی برای آن انتخاب کنید. مهم‌ترین انواع جعبه‌های پیتزا که در طرح‌های متنوعی ارائه می‌شوند عبارت‌انداز:

 

 • جعبه مثلثی
 • جعبه کشویی
 • جعبه مدل اسلایسی
 • جعبه دوتکه (درب جدا یا درب و زیره)
  جعبه پیتزا کلاسیک

  خرید جعبه پیتزا

 • جعبه هشت ضلعی
 • جعبه مستطیلی
 • جعبه مربعی (کلاسیک یا ساده)
 • جعبه شش ضلعی
 • جعبه اختصاصی
 • جعبه مخصوص سالن
 • جعبه پروانه ای

 

فروش جعبه پیتزا

کسب درآمد از طریق طراحی و فروش جعبه پیتزا امکانی است که در ایرانیان پک برای فریلنسرها فراهم شده است. فریلتسرهای طراح می‌توانند مشتری را پیدا کنند، سفارش را بگیرند و ایرانیان پک بدون این که نامی از خودش در آن بسته بندی و چاپ ببرد کار را چاپ می‌کند. در این بین ایرانیان پک کاری هم به قیمتی که شما به مشتری می‌دهید ندارد. یعنی فریلنسرها می‌توانند به عنوان واسطه کار چاپ را بپذیرند و طراحی را باب میل مشتری انجام دهند و در اسرع وقت آن را از ایرانیان پک تحویل بگیرند. این امکان باعث

فروش جعبه پیتزا

فروش جعبه پیتزا

درآمدزایی بسیاری از فریلنسرهای طراح شده و می‌شود.

قالب جعبه پیتزا

برای طراحی روی قالب جعبه پیتزا باید این موضوع را در نظر داشته باشید: اندازه کلیشه شما باید مشخص باشد. مثلا اگر سایز قالب جعبه پیتزای شما 27 در 27 است و اگر کلیشه شما هم 27 در 27 باشد، باید به طور کامل وجه روی جعبه پیتزا را طراحی کنید. یا این که بر فرض مثال قالب جعبه پیتزای شما 27 در 27 باشد و سایز کلیشه شما 15 در 15 باشد، باید جای آن بر روی قالب جعبه پیتزا مشخص شده باشد و کادر آن معلوم شود. نتیجه این کار این است که به صورت کاملا منظم و زیبا به چاپ برسد و کلیشه کوچک‌تر هر بار یک جای قالب جعبه پیتزا نیفتد.

الگوی جعبه پیتزا

اهمیت الگوی جعبه پیتزا برای یک طراح مانند اهمیت نوشابه است برای یک ساندویچ بدون سس و خشک.

وجود الگوی جعبه پیتزا طوری کار طراح را راحت می‌کند که نفس راحتی حداقل برای یک قسمت کار می‌کشد. به دلیل این که الگوی جعبه پیتزا را وقتی یک چاپخانه آماده می‌کند بهترین حالت برای بستن فرم چاپ است و کم‌ترین پرتی مقوا را دارد. به همین دلیل این که ما در وب سایت ایرانیان پک قالب‌های جعبه پیتزا را برای طراحان قرار داده‌ایم خیال آن‌ها را بسیار راحت می‌کند.

این امکان برای طراحان فریلنسر در نظر گرفته شده که هر نوع قالب جعبه پیتزا که نیاز دارند را در این صفجه دانلود کنند. کسانی که کار طراحی جعبه‌های فست فود را انجام می‌دهند می‌دانند که داشتن خط قالب درست و سالم برای بستن صحیح فرم چقدر امر مهمی است. معمولا طراحان خط قالب‌های تایید شده و قابل فرم بندی را به رایگان به یکدیگر نمی‌دهند و یک نوع سرمایه محسوب می‌شود. از این رو برای راحتی حال طراحان عزیز تصمیم بر این گرفتیم تا الگوی انواع جعبه پیتزا را به رایگان در همین صفحه به طراحان و فریلنسرهای عزیز ارائه دهیم. کمی بالاتر از همین متن قابل دانلود است.

الگوی جعبه پیتزا

الگوی جعبه پیتزا

مواردی که قبل از خرید جعبه پیتزا باید در نظر بگیرید

قبل از خرید جعبه پیتزا چندین عامل موثر را باید در نظر داشته باشید.

آیا شما قصد افزایش فروش را دارید؟

پس شما قطعا نیاز به یک جعبه پیتزا اختصاصی دارید که این از مواد کارتن ضخیم و مقواهای بهداشتی و مخصوص غذا در داخل جعبه تولید می‌شود. نوع مقوا و کیفیت چاپ در این محصول می‌تواند به طعم دهندگی و مزه پیتزا کمک کرده و به صورت مکمل عمل کند. اکثر برندهای موفق و فست فودهایی که فروش بالایی دارند جعبه‌های اختصاصی برند خود را تولید می‌کنند که این امر در کنار کیفیت غذا یکی از رازهای موفقیت آن‌ها می‌باشد.

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

این جعبه‌ها در سایزها و طرح‌های مختلفی با توجه با سایز و نوع پیتزا تولید می‌شود، همچین اکثرا جعبه‌های پیتزا از جنس کرافت می‌باشد ویا همان‌طور که در بالا به آن اشاره شد از مقوا دوبلکس بهداشتی استفاده می‌شود و به این نوع از مقوا، مقوای پیتزایی می‌گویند.

شما نیز می‌توانید با ایرانیان پک لوگو و طرح اختصاصی خود را روی جعبه پیتزا و سایر محصولات فست فودی چاپ کنید و قدم بزرگی در برندسازی و موفقیت فست فود خود بردارید.

رنگ، مقوا و لمینیت را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید

ما یک تیم بسیار متخصص از طراحان خلاقی داریم که طرح‌های متنوع و منحصر به فردی را طراحی و تولید می‌کنند.

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

ما برای مشتریان و فست فودهای که تازه وارد بازار رقابت شده‌اند و می‌خواهند به سرعت رشد کنند، لوگویی مرتبط با نام برند و و به صورت اختصاصی طراحی می‌کنیم و همچنین طرح‌های و رنگ بندی‌های بیشماری ارائه می‌دهیم. با این حال برخی از مشتریان نیز تمایل به استفاده از سلیقه، رنگ و و لمینت و مقوا مورد علاقه خود را دارند. عمده فروشی جعبه‌های پیتزا نیز می‌تواند با چاپ رنگی کامل، برش پنجره، دسته، درج و غیره انجام شود. مواد مورد استفاده برای ساخت آن‌ها عبارتند از مقوا، کرافت یا کالاهای ریخته گری که از نظر قیمت و جعبه بسیار با کیفیت و ارزان هستند.

 

فضای انبار

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

اگر با کمبود فضای انبارداری مواجه هستید، جعبه‌های پیتزا معمولی و کلاسیک برای شما مناسب‌تر است. چرا که این نوع جعبه را با تیراژ کمتر هم می‌توان تولید کرد. درحالی که تولید جعبه‌های خاص‌تر در تیراژ پایین برای شما و چاپخانه، صرفه اقتصادی ندارند.

به‌طور تقریبی هر ده هزار عدد جعبه پیتزای سایز 30*30 حجمی حدود یکی وانت نیسان را اشغال می‌کند. استفاده از جعبه‌های کلاسیک می‌تواند هزینه انبارداری شما را بسیار کاهش دهد.

چه زمانی سفارش جعبه پیتزا ثبت کنیم؟

همان‌طور که گفتیم فروش پیتزا بدون جعبه، غیرممکن است و شما باید همواره موجودی انبار خود را به دقت بررسی کنید. درصنعت چاپ تولید جعبه‌های اختصاصی بین 10 تا 20 روز زمان می‌برد. البته در بازه‌های زمانی مختلف مانند عید و.. هم‌چنین به دلیل عدم ثبات موجودی کاغذ در بازار این بازه ممکن است تا یک ماه هم برسد.

سفارش جعبه پیتزا

سفارش جعبه پیتز

 

 

 

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

اگر جعبه اختصاصی استفاده می‌کنید بهتر است این بازه زمانی را درنظر بگیرید تا با مشکل تامین جعبه مواجه نشوید. این درحالی است که جعبه‌های عمومی را می‌توانید یک یا دو روزه در بازار تهیه کنید. همچنین فرایند تولید جعبه‌های اختصاصی با مدل‌های عرف، مانند جعبه پیتزای کلاسیک یا معمولی کوتاه‌تر از جعبه‌های با مدل خاص مانند کشویی یا پروانه‌ای یا…  است.

بطور کلی برای انتخاب جعبه پیتزای مناسب برای رستوران، باید به مولفه‌هایی مانند ابعاد پیتزا، وضعیت اقتصادی مجموعه، فضای انبار، سرعت تحویل و همین‌طور برند رستوران توجه کرد.

 

 

جعبه‌های پیتزا در افزایش فروش و رضایت مشتریان و همینطور نارضایتی مشتری شما نقش بسیار پر رنگی را ایفا می‌کنند. ما در مجموعه ایرانیان پک با درنظر گرفتن تمامی این مولفه‌ها بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از تولید محصول بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید و فروش رستوران خود را تضمین کنید.

 

جعبه پیتزا کلاسیک

خرید جعبه پیتزا

انتخاب ایرانیان پک برای چاپ اختصاصی جعبه پیتزا

در ایرانیان پک ما از بالاترین کیفیت در مقوا استفاده می‌کنیم، تمامی مقواهای چاپی ما دارای تاییدیه‌های سازمان بهداشت و غذا می‌باشد که در داخل جعبه به چاپ می‌رسند و باعث جلب رضایت مشتری می‌شوند، این مقواها مخصوص محصولات غذایی ساخته شده‌اند که کیفیت غذا، گرما، شکل آن را به همان صورتی که شما می‌خواهید نگه می‌دارد، چاپ بسیار با کیفیت به همراه لوگو و طرح اختصاصی فست فود شما بر روی این جعبه‌ها باعث توجه و رضایت مشتریان شده و باعث می‌شود تا نام برند شما در ذهن آن‌ها باقی بماند.

اگر شما طرح و لوگویی برای جعبه‌های فست فودی خود ندارید تیم طراحی قوی و با تجربه ما برای شما طرحی با کیفیت و زیبا طراحی می‌کنند.

جعبه پیتزا مدل مستطیلی

خرید جعبه پیتز

ایرانیان پک بیش از 20 سال است که در صنعت چاپ و بسته بندی در حال فعالیت است و در این 20 سال همواره تلاش کرده‌ایم تا با کیفیت‌ترین محصولات را در بین رقبا خود ارائه دهیم و همچنان برای بهبود خدمات و کیفیت آن نیز تلاش می‌کنیم. افزایش روز افزون مشتریان ما نشان از اعتبار و اعتماد مدیران فست فود و رستوران به ایرانیان پک دارد.

 

 

 

 

سوالات متداول

جعبه پیتزا مدل مستطیل

خرید جعبه پیتزا

برای چاپ جعبه پیتزا اختصاصی چه اطلاعاتی باید ارائه بدهیم؟

 1. مدل جعبه
 2. اندازه و سایز پیتزا (طول، عرض و ارتفاع)
 3. رنگ بندی
 4. طرح اختصاصی ( در صورت نیاز تیم گرافیک ایرانیان پک برای شما طراحی میکند! )
 5. تیراژ
 6. تماس با تیم فروش

 

 

 

 

جعبه پیتزا مدل دو تکه ای

خرید جعبه پیتزا

زمان تولید جعبه پیتزا چقدر طول میکشد؟

معمولا پروسه چاپ، تولید و تحویل بین 5 تا 15 روز کاری زمان میبرد.

آیا شما نمونه کار و سمپل هم ارسال میکنید؟

بله، در صورت نیاز نمونه کار ها برای شما ارسال میشود.

شرایط پرداخت چگونه است؟

بعد از هماهنگی های اولیه پیش فاکتور برای شما ارسال میشود و پس از تایید طرح و پیش فاکتور، بخشی از مبلغ کل فاکتور از شما دریافت میشود تا سفارش شما وارد پروسه تولید شود. بعد از تولید و پس از تسویه کامل محصول برای شما ارسال میشود.

 

جعبه پیتزا مدل 6ضلعی

خرید جعبه پیتزا

در صورت ثبات بازار خرید جعبه پیتزا به صورت اقساط به همراه چک نیز امکان پذیر میباشد.

فیس بوک جعبه پیتزا : pizza box 

صفحه جعبه ماسک و کارتن ماسک ایرانیان پک : کارتن ماسک 

 

 

 

 

جعبه پیتزا مدل 6ضلعی

خرید جعبه پیتزا

فراخوان فریلنسرها برای طراحی جعبه پیتزا

درآمدزایی از طراحی و تولید جعبه پیتزا در دوران کرونا از داخل منزل

کافی است یک لبتاب قوی داشته باشید و تسلط به مباحث طراحی و کمی ذوق و خلاقیت. ترکیب این سه به علاوه ایرانیان پک میتواند برای شما درآمدزایی کند. به این صورت که شما میتوانید با فست فود دارها و رستوران دارها ارتباط برقرار کنید و نمونه کارهای ایرانیان پک را نشان آن ها دهید. البته میتوانید از ایرانیان پک درخواست کنید که نمونه کارهای بدون واترمارک و لوگوی ایرانیان پک را به شما بدهد که بتوانید به مشتری نشان دهید.  بعد از این که علاقه مند شدند از لیست قیمت ما استفاده کرده تا به مشتری خود قیمت بدهید. شما قیمت ایرانیان پک به اضافه سود خود را به مشتری به عنوان قیمت کار ارائه میدهید. بعد هماهنگی های ارسال و باقی کارها را ایرانیان پک خودش انجام میدهد و لازم نیست شما نگران آن باشید. البته اگر دوست دارید میتوانید پیگیری کنید؛ اما در کل ایرانیان پک این کار را برای شما انجام میدهد.

به این صورت شما دو نوع سود خواهید داشت:

 1. سود فروش جعبه
 2. حق الزحمه طراحی

چطور بازاریابی کنم؟

راه های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد. میتوانید یک صفحه اینستاگرام برای کارهای طراحی خود درست کنید و از این طریق کم کم شروع به بازاریابی کنید. راه های دیگر هم استفاده از سایت های آگهی مثل دیوار، شیپور و امثال آن ها است. به این صورت که رستوران دارها و فست فود دارهایی که در این سایت آگهی گذاشته اند را پیدا میکنید. بعد با آن ها تماس گرفته و کار را به آن ها پیشنهاد میدهید. پیدا کردن شماره رستوران ها در اینترنت کار بسیار ساده ای است. کافی است به نقشه گوگل مراجعه کرده و رستوران ها و فست فود هایی که روی نقشه ثبت شده اند را پیدا کنید و با آن ها تماس بگیرید. معمولا بیشتر رستوران ها و فست فود روی بخش بیرون بر خود هم کار میکنند. البته این قضیه در دوران کرونا و محدودیت ها شدت هم یافته است. حتی بسیاری از رستوران ها که قبلا اهل بیرون بر نبودند الان به این کار رو آورده اند. پس شانس کار گرفتن از آن ها بالاتر رفته است.

انواع و اقسام مشتریان شما

 1. رستوران داران بیرون بر که به اسم آشپزخانه هم شناخته میشوند. این غذا فروشی ها کارشان مبتنی بر جعبه غذا و جعبه فست فود است. اگر فست فود باشند اصلی ترین قلمی که نیاز دارند جعبه پیتزا و برگر است.
 2. رستوران ها و فست فود هایی که به تازگی دارند وارد فاز برندینگ میشوند. این رستوران ها و فست فود ها مشتریان بسیار خوبی هستند و میتوانند تعداد فرم بسیار زیادی کار سفارش دهند.
دانلود خط قالب

برای دانلود خط قالب جعبه پیتزا روی آن کلیک کنید

ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه پیتزا و معرفی انواع جعبه در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

pizz12
سوالات متداول

انواع جعبه پیتزا چیست؟

انواع مختلف جعبه پیتزا  جعبه کیک پیتزا، جعبه پیتزا معمولی، جعبه پیتزا کشویی، جعبه پیتزا معمولی، جعبه پیتزا کشویی، جعبه پیتزا مستطیل، جعبه پیتزا شش ضلعی، جعبه پیتزا دو تکه، جعبه پیتزا لوزی، جعبه پیتزا مثلثی، جعبه پیتزا سالن، جعبه پیتزا اسلایسی

قیمت جعبه پیتزا چقدر است؟

قیمت جعبه پیتزا براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

جعبه پیتزا در چه ابعادی تولید می شود؟

پرطرفدارترین ابعاد جعبه پیتزا سایز تک نفره 24 در 24 و سایز 27 در 27 است. سایز 30 در 30 و همچنین سایز 32 در 32 جز پرفروش ترین جعبه پیتزا های دو نفره است وبعد از آن جعبه پیتزا خانواده در سایز 34 در 34 متناسب با نیاز مشتری تولید می شود.

جنس مقوا جعبه پیتزا چیست؟

جنس جعبه پیتزایی که مجموعه ایرانیان پک تولید می‌کند از مقوای سه لایه ایفلوت بهداشتی  و یا جعبه پیتزا لمینتی، مقوای کرافت در گرماژ های متفاوت، مقوای دوبلکس بهداشتی و تحریر (کاغذ سفید)، گلاسه (کاغذ روغنی) برای لایه بیرونی است.

چه سایزی برای پیتزا مناسب است؟

بطور کلی پیتزا به دو صورت مختلف تهیه می‌شود. قالبی و پارویی. اگر پیتزای شما قالبی است جعبه پیتزا باید یک سانت بزرگتر از قالبی باشد که در آن پیتزا تهیه می‌کنید. در پیتزاهای پارویی به این دلیل که سایز دقیق وجود ندارد بهتر است سایز جعبه شما از متوسط پیتزاهایتان بیشتر باشد تا درصورت تغییر سایز، با مشکل مواجه نشوید.

جعبه پیتزا
پیتزا 1

جعبه پیتزا | خرید جعبه پیتزا | فروش جعبه پیتزا | تولید جعبه پیتزا | جعبه پیتزا مثلثی | لیست قیمت جعبه پیتزا | جعبه پیتزا عمومی | کارتن پیتزا | سفارش جعبه پیتزا

Product SKU: 001354

Product Brand: ایرانیان پک

Product Currency: IRR

Product Price: 21000

Product In-Stock: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *