جعبه پیتزا

جعبه پیتزا ارزان | جعبه پیتزا خام | جعبه پیتزا اصفهان | جعبه پیتزا مثلثی | خرید اینترنتی جعبه پیتزا | تولید کننده جعبه پیتزا در تهران | الگوی جعبه پیتزا | چاپخانه جعبه پیتزا

جعبه کیک پیتزا

جعبه کیک پیتزا

جعبه پیتزا ساده

جعبه پیتزا معمولی

جعبه پیتزا کشویی

جعبه پیتزا کشویی

جعبه پیتزا شش ضلعی

جعبه پیتزا شش ضلعی

جعبه پیتزا دو تکه

جعبه پیتزا دو تکه

جعبه پیتزا لوزی

جعبه پیتزا لوزی

جعبه پیتزا سالن

جعبه پیتزا سالن

جعبه پیتزا مستطیل

جعبه پیتزا مستطیلی

جعبه پیتزا پروانه ای

جعبه پیتزا پروانه ای

جعبه پیتزا مثلثی

جعبه پیتزا مثلثی

جعبه پیتزا اسلایسی

جعبه پیتزا اسلایسی

_

ویدئو معرفی محصولات جعبه پیتزا ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن جعبه های پیتزا و معرفی انواع آن در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

طراحی و چاپ جعبه پیتزا در ایرانیان پک

جعبه پیتزا از آنجایی که یک محصول غذایی است، به یک بسته بندی مناسب نیاز دارد که گرما و تازگی محصول را حفظ کرده و آن را در هنگام دلیوری سالم نگه دارد. از این رو جعبه پیتزا سفارشی می تواند به عنوان یک راه حل بسته بندی موثر در نظر گرفته شود. اکثر شرکت های بسته بندی سفارشات را طبق نیاز مشتری می گیرند. مزیت استفاده از این جعبه ها بسیار زیاد است که در ادامه به آن میپردازیم.
برای بهبود ظاهر، این جعبه ها با استفاده از جوهر بسیار با کیفیت در ایرانیان پک چاپ می شوند. استفاده از فونت های زیبا و دیگر تم های اختصاصی که در روی جعبه چاپ میشود باعث جذابیت آن میگردد.

چگونه جعبه پیتزا با چاپ اختصاصی فروش شما را افزایش میدهد

شخصی سازی جعبه پیتزا و چاپ اختصاصی کمک بسزایی در جذب مشتری می کند. جعبه پیتزا اختصاصی از مواد درجه یک چاپ و تولید میشود، همچنین با رنگ ها و طرح های مختلف زیبایی خاصی را به محصول شما می بخشد. جعبه پیتزا اختصاصی نقش پر رنگی در جذب مشتری برای فست فود شما ایفا میکند. برند های زیادی هستند که با چاپ اختصاصی جعبه پیتزا نام رستوران و فست فود خود را بر سر زبان ها انداخته اند که از بین آنها میتوان به پرپروک، کندیک، پدر خوب و … اشاره کرد.این نام ها با تکنیک های خاص بازاریابی نام برند خود را به محبوبیت رسانده اند که یکی از این المان های تبلیغاتی چاپ اختصاصی جعبه های غذا و فست فود میاشد. حتی می توان گفت چاپ اختصاصی جعبه پیتزا بیشترین تاثیر در برند سازی را دارد و باعث میشود نام برند شما در ذهن مشتری باقی بماند.

تفاوت بین جعبه پیتزا اختصاصی با عمومی (جعبه پیتزا خام)

جعبه پیتزا اختصاصی همیشه با کیفیت منحصر به فردی که در رنگ آمیزی جعبه، طراحی و لوگو دارد باعث زیبایی محصول و جلب رضایت مشتری ها می شود. جعبه های سفارشی پیتزا در تعداد زیادی از اشکال، سبک ها و اندازه های مختلف موجود می باشد تا بتواند تقاضای تمام مشتریان را تامین کند.

طبق آمار زیبایی ظاهری در بسته بندی غذایی درصد رضایت مشتری را نسبت به غذا و کیفیت آن افزایش میدهد. در مقابل جعبه پیتزا خام همیشه با عدم جذابیت ظاهری همراه بوده است. یکی دیگر از المان های مهم در سفارش جعبه پیتزا متریال و مواد مورد استفاده در آن میباشد. که در ادامه به آن میپردازیم.

شخصی سازی جعبه پیتزا با لوگو اختصاصی

با توجه به این که پیتزا یک کالای غذایی محصوب میشود و بسیاری از کارشناسان معتقدند که هر محصول خوراکی که به ظاهر خوب به نظر برسد باید از درون نیز با طعم و مزه خوبی همراه باشد و تاثیر مستقیمی در دید مشتریان دارد.

جعبه های فست فود در صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک توسط تیمی خلاق و با تجربه از طراحان گرافیک تهیه و تولید میشود که زیبایی ظاهری منحصر به فردی را به محصول شما میدهد در حالی که جعبه های آماده و خام از ظاهر جذابی برخوردار نیستند و اغلب برای ارزان تر بودن از متریال با کیفیتی تهیه نمی شوند که این موضوع تاثیر مستقیمی در بو، طعم و گرمای محصول فست فودی شما دارد.

طراحی جعبه پیتزا

از طرفی پیتزا همیشه محصولی پرطرفدار بوده و در اکثر فست فود ها محبوب ترین محصول در بین مشتریان می باشد، طراحی و ظاهر سازی آن نیز باید از دید مدیران فست فود در الویت قرار داشته باشد. ما به مشتریان خود طیف گسترده و بدون محدودیتی را در انتخاب نوع جعبه، رنگ بندی و مقوای مورد استفاده در جعبه ارائه میدهیم.

برآورده کردن خواسته ها و سلیقه مشتریان در کنار کیفیت بسیار بالای چاپ و مقوا از اولویت های صنایع چاپ و بسته بندی ایرانیان پک میباشد که با افتخار میت وان گفت تمامی مشتریان ما از محصول نهایی خود رضایت 100 درصدی داشته اند.

لوگو و متن های اختصاصی اعم از شماره تلفن، آدرس اینستاگرام و آدرس رستوران و چاپ آن روی جعبه پیتزا بسیار مهم هستند و در اطمینان مشتریان از محصول تاثیر بسزایی دارد.
ما همیشه توصیه و مشاوره های مختلفی در مورد انتخاب طرح، لوگو و رنگ بندی به مشتریان خود ارائه میدهیم و تجربه 20 ساله خود را در این زمینه در اختیار آنها قرار داده ایم تا به برند سازی آنها کمک شایانی کند و در نهایت منجربه رشد نام تجاری آنها در بین فست فود ها شود.

کیفیت چاپ جعبه پیتزا

در سال های اخیر جعبه پیتزا بیشتر در مقوای دوبلکس بهداشتی چاپ میشود که این مقوا از مزایای زیادی برخوردار است.
این مدل از مقوا که مرسوم ترین نوع برای تولید جعبه می باشد حتی اصطلاحا به آن مقوای پیتزایی نیز گفته میشود، متشکل از سه لایه میباشد که عبارت اند از ، لایه زیرین که حکم لایه ی بهداشتی را دارد و جنس آن کاغذ روزنامه است و اطلاعات کارخانه ی تولید کننده ی مقوا ، تاریخ تولید ، شماره های استاندارد، بهداشت، گواهینامه های مربوط به تولید کننده ی مقوا روی آن چاپ میشود.

خرید جعبه پیتزا

جعبه پیتزا

لایه دوم، لایه ی میانی میباشد که از مقوای بازیافتی تشکیل شده و بار استحکام مقوا را به علت زخامت بیشتری که دارد عهده دار است این قسمت تاثیر به سزایی در کیفیت آن دارد چراکه هر چقدر مقوا بازیافتی استفاده شده در این لایه کیفیت بالاتری داشته باشند احتمال بروز مشکلاتی از قبیل بو گرفتن و امثالهم کمتر می شود ؛ قسمت سوم نیز لایه ی بیرونی و ظاهری مقوای بهداشتی میباشد که این قسمت با توجه به درخواست مشتریان با سه جنس: کرافت (کاغذ قهوه ای) ، تحریر (کاغذ سفید) ، گلاسه (کاغذ روغنی) پوشانده میشود و در پروسه ی چاپ ، مشخصات و طرح روی این بخش چاپ میشود ؛ این نوع مقوا که با توجه به این که لایه ی میانی آن از جنس بازیافتی میباشد قیمت تمام شده ی جعبه را کم میکند و به علت سطح مسطح و یک لایه ی آن با انواع دستگاه ها قابلیت چاپ را دارا میباشد که جمله ی آن میتوان به چاپ افست اشاره کرد که البته امکان چاپ با دستگاه های فلکسو و سیلک را نیز دارد.

چاپ افست شیت:

چاپ افست رایج ترین و با کیفیت ترین نوع چاپ می باشد طرح به وسیله ی رابط چاپی زینک و چرخش سلیندر ها بر روی مقوای جعبه نقش می بندد که به وسیله رابط چاپی پارچه یا توری عملیات چاپ انجام می شود، به این صورت که پارچه ای که دارای محافظ و سوراخ های بسیار ریزی میباشد و روی چهارچوب سوار شده است طرحی که قرار است روی جعبه چاپ شود عکاسی میشود و قسمت هاس که چاپ نمیشود با ماده ای حساس پوشانده میشود تا در هنگام عملیات چاپ و ریختن و کشیدن رنک روی این توری ، رنگ از قسمت های سوراخ رد شود و طرح روی جعبه چاپ میشود.

نکته ی مثبت این چاپ امکان استفاده ی آن در تیراژ های پایین میباشد، موارد منفی آن نیز به کیفیت چاپ پایین ، محدودیت چاپ و مشکلاتی از قبیل پشت زدگی و بو گرفتن جعبه پیتزا باید اشاره کرد که سبب عدم محبویت آن بین مدیران فست فود شده است.

کیفیت بالا چاپ و نوع مقوا در تولید انواع جعبه های پیتزا از شاخصه های ایرانیان پک می باشد این شرکت بهترین دستگاه ها را در این صنعت دارا می باشد و از متخصصان در این عرصه بهره می برد پس همین الان برای تولید جعبه پیتزا خود اقدام بفرمایید ایرانیان پک بهترین انتخاب خواهد بود شک نکنید.

ارزان ترین نوع جعبه پیتزا

اگر به دنبال با صرفه ترین خرید جعبه پیتزا هستید دو روش را به شما پیشنهاد می دهیم. روش اول سفارش جعبه از جنس مقوای دوبلکس بهداشتی است که چاپ مورد نظر شما به روش سیلک روی آن شکل می گیرد. مقوای دوبلکس متشکل از دو لایه کاغذ است که بین آن یک لایه دیگر به صورت حاشیه دار قرار می گیرد تا ویژگی ضربه پذیری و عایق حرارتی بودن مقوا را تضمین کند. البته بسته به نوع کسب و کار و اهمیت نوع کالای قرار گرفته در جعبه تعداد لایه های کم و زیاد می شود.

چاپ سیلک نیز یکی از ارزان ترین روش های چاپ است که ابتدا رنگ توسط یک شابلون یا کلیشه توری به سطح غلطک منتقل می شود و غلطک با عبور از روی مقوا چاپ را روی سطح آن انجام می دهد. در این روش ممکن است به دلیل قرار گرفتن مقوا تحت فشار حاشیه های آن ازبین برود و بخشی از خاصیت خود را از دست بدهد.

روش دوم اما استفاده از مقوای ایفلوت بهداشتی با استفاده از چاپ تکرنگ است. مقوای ایفلوت را می‌‌توان به سادگی و بی‌‌هیچ زحمتی تا کرد و تصاویر دلخواه خود را بر روی آن پرینت گرفت. برای ساخت جعبه‌های کوچکی همچون جعبه پیتزا ایده‌آل است. ضخامت مقوای ایفلوت سه- سی و دوم اینچ است.

اما چاپ پیشنهادی روی این جعبه که برای کاهش هزینه ها بهتر است تک رنگ باشد، روش چاپ فلکسو است. در چاپ فلکسو به دلیل استفاده از پلیت های ژلاتینی مشکل از بین رفتن جدار مقوا به دلیل قرار گرفتن بین غلطک وجود ندارد. از نظر کیفیت نیز این نوع چاپ در بین سایر روش ها در جایگاه دوم یا سوم قرار می گیرد. نکته دیگر این که در سفارش چاپ جعبه حتما به وجود مهر بهداشتی در داخل آن و برند تولید کننده توجه کنید

انواع مختلف جعبه پیتزا

با توجه به اینکه پیتزا در طرح ها و شکل های مختلفی تولید میشود طرح های متنوعی از جعبه وجود دارد که شما میتوانید بسته به نوع پیتزا جعبه مناسبی برای آن انتخاب کنید. مهم ترین انواع جعبه پیتزا که در طرح های متنوعی ارائه میشوند عبارت اند از:

 • جعبه مثلثی
 • جعبه کشویی
 • جعبه مدل اسلایسی
 • جعبه دوتکه (درب جدا یا درب و زیره)
 • جعبه هشت ضلعی
 • جعبه مستطیلی
 • جعبه مربعی (کلاسیک یا ساده)
 • جعبه شش ضلعی
 • جعبه اختصاصی
 • جعبه مخصوص سالن
 • جعبه پروانه ای

مواردی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید

قبل از خرید جعبه پیتزا چندین عامل موثر را باید در نظر داشته باشید.

آیا شما قصد افزایش فروش را دارید؟

پس شما قطعا نیاز به یک جعبه پیتزا اختصاصی دارید که این از مواد کارتن ضخیم و مقوا های بهداشتی و مخصوص غذا در داخل جعبه تولید می شود. نوع مقوا و کیفیت چاپ در جعبه پیتزا میتواند به طعم دهندگی و مزه پیتزا کمک کرده و به صورت مکمل عمل کند. اکثر برند های موفق و فست فود هایی که فروش بالایی دارند جعبه های اختصاصی برند خود را تولید میکنند که این امر در کنار کیفیت غذا یکی از رازهای موفقیت آنها میباشد. این جعبه ها در سایز ها و طرح های مختلفی با توجه با سایز و نوع پیتزا تولید می شود، همچین اکثرا جعبه های پیتزا از جنس کرافت میباشد ویا همانطور که در بالا به آن اشاره شد از مقوا دوبلکس بهداشتی استفاده می شودو به این نوع از مقوا، مقوای پیتزایی میگویند.

شما نیز میتوانید با ایرانیان پک لوگو و طرح اختصاصی خود را روی جعبه پیتزا و سایر محصولات فست فودی چاپ کنید و قدم بزرگی در برند سازی و موفقیت فست فود خود بردارید

رنگ، مقوا و لمینیت را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید

ما یک تیم بسیار متخصص از طراحان خلاقی داریم که طرح های متنوع و منحصر به فردی را طراحی و تولید میکنند.
ما برای مشتریان و فست فود های که تازه وارد بازار رقابت شده اند و می خواهند به سرعت رشد کنند، لوگویی مرتبط با نام برند و و به صورت اختصاصی طراحی میکنیم و همچنین طرح های و رنگ بندی های بیشماری ارائه میدهیم. با این حال برخی از مشتریان نیز تمایل به استفاده از سلیقه، رنگ و و لمینت و مقوا مورد علاقه خود را دارند. عمده فروشی جعبه های پیتزا نیز می تواند با چاپ رنگی کامل، برش پنجره، دسته، درج و غیره انجام شود. مواد مورد استفاده برای ساخت آنها عبارتند از مقوا، کرافت یا کالاهای ریخته گری که از نظر قیمت و جعبه بسیار با کیفیت و ارزان هستند.

انتخاب ایرانیان پک برای چاپ اختصاصی جعبه پیتزا

در ایرانیان پک ما از بالاترین کیفیت در مقوا استفاده میکنیم، تمامی مقوا های چاپی ما دارای تاییدیه های سازمان بهداشت و غذا میباشد که در داخل جعبه به چاپ می رسند و باعث جلب رضایت مشتری می شوند، این مقوا ها مخصوص محصولات غذایی ساخته شده اند که کیفیت غذا، گرما، شکل آن را به همان صورتی که شما میخواهید نگه میدارد، چاپ بسیار با کیفیت به همراه لوگو و طرح اختصاصی فست فود شما بر روی این جعبه ها باعث توجه و رضایت مشتریان شده و باعث میشود تا نام برند شما در ذهن آنها باقی بماند.

اگر شما طرح و لوگویی برای جعبه های فست فودی خود ندارید تیم طراحی قوی و با تجربه ما برای شما طرحی با کیفیت و زیبا طراحی میکنند.
ایرانیان پک بیش از 20 سال است که در صنعت چاپ و بسته بندی در حال فعالیت میباشد و در این 20 سال همواره تلاش نموده ایم تا با کیفیت ترین محصولات را در بین رقبا خود ارائه دهیم و همچنان برای بهبود خدمات و کیفیت آن نیز تلاش میکنیم. افزایش روز افزون مشتریان ما نشان از اعتبار و اعتماد مدیران فست فود و رستوران به ایرانیان پک دارد.

سوالات متداول

برای چاپ جعبه پیتزا اختصاصی چه اطلاعاتی باید ارائه بدهیم؟

 1. مدل جعبه
 2. اندازه و سایز پیتزا (طول، عرض و ارتفاع)
 3. رنگ بندی
 4. طرح اختصاصی ( در صورت نیاز تیم گرافیک ایرانیان پک برای شما طراحی میکند! )
 5. تیراژ
 6. تماس با تیم فروش

زمان تولید جعبه پیتزا چقدر طول میکشد؟

معمولا پروسه چاپ، تولید و تحویل بین 5 تا 15 روز کاری زمان میبرد.

آیا شما نمونه کار و سمپل هم ارسال میکنید؟

بله، در صورت نیاز نمونه کار ها برای شما ارسال میشود.

شرایط پرداخت چگونه است؟

بعد از هماهنگی های اولیه پیش فاکتور برای شما ارسال میشود و پس از تایید طرح و پیش فاکتور، بخشی از مبلغ کل فاکتور از شما دریافت میشود تا سفارش شما وارد پروسه تولید شود. بعد از تولید و پس از تسویه کامل محصول برای شما ارسال میشود. pizza box
در صورت ثبات بازار خرید جعبه پیتزا به صورت اقساط به همراه چک نیز امکان پذیر میباشد.

مطالب مرتبط :


پاکت بیرون بر ساده

برای ارسال انواع غذا به صورت بیرون بر گزینه های زیادی وجود دارد، شما می توانید سفارش مشتریان خود را در یک کیسه پلاستیکی به درب منزل مشتری برسانیدیا اگر به پخت غذاهای سنتی و کلاسیک اشتغال دارید ادامه…


پاکت بیرون بر سالن

برای ارسال غذا به صورت داخل سالن، یا برای مشتریان سرپایی شاید استفاده از سینی جالب نباشد. برای این دسته از مشتریان یا بخشی از آنان که تمایل دارند ادامه غذای خود را بعدا میل کنند، استفاده از پاکت کرافت را پیشنهاد می کنیم. ادامه…


تراکت و منو دفترچه ایی

تنوع محصول می تواند یک مزیت رقابتی برای رستوران یا فست فود شما محسوب شود، و برای نمایش این مزیت به ناچار باید محصولات خود را به بهترین شکل و با چیدمان مناسب در منو بیاورید. ادامه…


تراکت و منو دفترچه ایی

بسیاری از مشتریان کافی شاپ ها نوشیدنی خود را به صورت بیرون بر تهیه می کنند و ترجیح می دهند قهوه خود را در اتومبیل شخصی، در مسیر یا در محل کار میل کنند. ادامه …


جعبه برگر

جعبه برگر یک محصول پرکاربرد در فست فود ها به به شمار می رود و از چند جهت نسبت به سایر محصولات اهمیت بیشتری دارد. در این جا چند روش سرو همبرگر و همچنین جدیدترین مدل های تولید شده در صنایع بسته بندی ایرانیان پک ادامه…

1- پاکت غذا  2-باندرول 3- پاکت غذا دسته دار 4- تراکت و منو
5- تراکت و منو دفترچه ایی 6- تراکت و منو برش خورده 7- تراکت و منو معمولی 8-جا لیوانی کاغذی کلاسیک 2 تایی
Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه پیتزا
Author Rating
51star1star1star1star1star