ایرانیان پک

ایرانیان پک
ایرانیان پک
جعبه کیک پیتزا
جعبه کیک پیتزا
جعبه کیک پیتزا
جعبه کیک پیتزا
جعبه کیک پیتزا

فرم محاسبه آنلاین قیمت

مرحله 1 از 2

جعبه کیک پیتزا

%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87 %D9%BE%DB%8C%D8%AA%D8%B2%D8%A7 3

جعبه کیک پیتزا

کیک پیتزا از انواع غذاهای فست فودی خوشمزه و پر طرفدار است که همان پیتزای معمولی بوده و به شکل کیک تهیه می‌شود، برای ارائه دادن به مشتری به بسته بندی نیاز دارد تا شکل ظاهری پیتزا حفظ شود.

بسته بندی جعبه‌ پیتزا باید بهداشتی باشد و تحمل وزن پیتزا در ابعاد‌های مختلف را داشته باشد. جعبه کیک پیتزا از انواع بسته بندی پیتزا بوده که از غذا محافظت کرده و باعث می‌شود تا پیتزا سالم به دست مشتری در بیرون از فست‌‌فود برسد.

بنابراین شکل ظاهری جعبه کیک پیتزا همانند جعبه‌های کلاسیک است و تنها تفاوتی که دارند فقط تو بحث ارتفاع بوده البته جعبه‌های کیک پیتزا در مدل‌های مختلف دیگرهای نیز تولید می‌شود. لازم است که بدانید هر نوع جعبه‌ی اگر ارتفاع آن‌ها بلندتر شود، اصطلاحا برای کیک پیتزا یا کالزونه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدل کلاسیک با ارتفاع بلندتر را جعبه کیک پیتزا می‌گویند، سایزهاش بین 20، 22 و 24 سانت می‌باشد و اگر کسی بخواهد یک غول پیتزا سفارش دهد سایز آن 25 سانت می‌شود، ارتفاع آن حداقل از 5، 6 و 7 سانت هست و تا حدود 9 یا 10 سانت می‌رود ولی عرفا 6 یا 7 سانت می‌باشد.

برندهای که از این نوع جعبه استفاده می‌کنند، می‌توان به برندهای آروما و برای بیژن کالزونه و برندهای مختلف دیگری که از این مدل جعبه برای موارد متفاوتی سفارش می‌دهند، اشاره کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جعبه کیک پیتزا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همین حالا به جمع مشتریان ما بپیوندید

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ

کاتالوگ فست فود

کاتالوگ رستوران