جعبه پیتزا اسلایسی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا اسلایسی

جعبه پیتزا اسلایسی متناسب با تنوع چشمگیری که درپخت پیتزاها به وجود آمده، نیاز به ایجاد جعبه هایی با اندازه و شکل خاص در بازار احساس می شود. مجموعه ایرانیان پک جزء اولین تولید کنندگان جعبه اسلایسی در بازار به شمار می رود که به خوبی نیاز به این نوع محصول را در فست فود ها و رستوران های طرف قرارداد جوابگو بوده است. این نوع جعبه نسبت به انواع مشابه قابلیت اسمبل راحت تری دارد لذا زمان انتظار مشتری را به شدت کاهش داده است.

اخیرا گروهی از فست فود ها اقدام به پخت پیتزاهایی نموده اند که اصلا به شکل اسلایس است و در ابعاد بزرگ بخته می شود. گروهی دیگر از فست فود ها با مشتریانی مواجه اند که ممکن است رژیم داشته باشند یا توان خوردن یک پیتزا به طور کامل را نداشته باشند. لذا نیاز به استفاده از چنین جعبه هایی در این موارد حس می شود. علاوه بر آن توزیع پیتزا به این شکل هم برای مشتری دارای صرفه اقتصادی است و هم سود بیشتر برای فست فود خواهد داشت.

مجموعه ایرانیان پک همواره با بهرمندی از بهترین تیم طراحان و تکیه به ایده های خلاقانه جایگاه خود را در مارکت صنایع چاپ و بسته بندی حفظ کرده است. جعبه پیتزا تنها بخشی از طیف گسترده محصولات ما است که نیاز مشتریان را به طور کامل پوشش داده است. جعبه های اسلایسی تولید ما متشکل از مرغوب ترین نوع مقوا است که مشکلات مرسوم مثل خیس شدن مقوا بر اثر برخورد با بخار غذا و…نخواهد داشت.

این مجموعه دارای ترکیب متنوعی از محصولات این چنینی است که پیشنهاد ما به شما بازدید از صفحات دیگر این سایت برای آشنایی ببیشتر با محصولات و نمونه کارهای ما می باشد.