جعبه پیتزا دوتکه

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا دوتکه

جعبه پیتزا دو تکه این نوع از جعبه ها درقالب مربعی، مستطیلی و هشت ضلعی و در ابعاد مختلف مطابق نظر مشتری تولید می شود.چاپ این نوع جعبه افست است و برای انواع پیتزاهای ایتالیایی وآمریکایی مناسب است. جنس مقوای به کار رفته در این مدل جعبه ای فلوت و دوبلکس بهداشتی است که از مرغوب ترین نوع مقوا در تولید جعبه به حساب می آید و دارای مورد تایید مراجع بهداشتی می باشد به همین دلیل از هرگونه خیس شدن و بو گرفتن مصون است و با اطمینان می توان گفت ازکیفیت غذا و طعم آن نمی کاهد.

ویژگی ها و جنس جعبه پیتزا

راحتی باز و بسته نمودن این مدل جعبه ها سرعت عمل را به مراتب افزایش می دهد و در فست فود ها که رساندن غذا در کمترین زمان به دست مشتری یک مزیت به حساب می آید، می توان این مورد را یک امتیاز به حساب آورد. چاپ جعبه  پیتزا عموما به صورت افست صورت می گیرد، اما اگر به دنبال کیفیت جعبه هستید می توان با استفاده از مقوای ای فلوت و با چاپ فلکسو روی آن بهترین کیفیت را به دست آورد. وجود مهر بهداشتی بر روی مقوا های به کار برده در جعبه های ایفلوت و دوبلکس ضمانت سلامتی این جعبه ها را تضمین می کند.

این مجموعه امکان چاپ با برند و لوگو اختصاصی شما را فراهم می کند و صفر تا صد کار توسط مجموعه ایرانیان چاپ صورت می گیرد. لذا با عدم دخالت هر نوع واسطه می توانید از قیمت های ما اطمینان کامل حاصل کنید. بسته بندی شکیل وقیمت مناسب خدمات ما را از سایر همکاران در این زمینه متمایز می کند و البته ناگفته نماند کیفیت حرف اول و آخر را در این زمینه می زند.