جعبه پیتزا مدل کشویی

جعبه پیتزا اسلایسی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا مدل کشویی

تجربه نشان داده دقت بصری افراد هنگام صرف غذا باعث لذت دوچندان از مصرف آن غذا می گردد. جعبه پیتزا تاثیر به سزایی در تصور ما از طعم غذاهای مختلف خواهد داشت.  به لحاظ زیبایی شناختی و روان  شناسی رنگ ها، رنگ های گرم بر روی جعبه باعث افزایش حس لذت ناشی از خوردن پیتزا می گردد. در مجموعه ایرانیان پک قادر خواهیم بود جعبه پیتزا کشویی (تک نفره،خانواده،ایتالیایی) در ابعاد دلخواه شما را تولید کنیم.

این کالا با انواع مقوای دوبلکس و استاندارد تولید می شود که دارای تاییدیه از وزارت بهداشت می باشد. همچنین امکان تولید جعبه با ابعاد اختصاصی و بالاترین کیفیت فراهم می باشد. نکته دیگر فشرده سازی جعبه قبل و بعد از استفاده است که می توان با ایجاد برش ها و خط تای مناسب این امکان را برای صاحب رستوران و مشتریان ایجاد کرد. از ویژگی های مناسب این نوع جعبه راحتی در باز و بسته نمودن است که زمان کمتری نسبت به سایر جعبه ها می برد. در سال ۱۹۶۳ اولین اختراع ثبت شده جعبه پیتزایی بود که شبیه جعبه های امروزی بوده است،

که دارای ویژگی های زیر بود:

دارای قابلیت تا شدن, دارای منافذ تهویه هوا , بدون استفاده از هیچ گونه چسب و منگنه . ازمواردی که اغلب از سوی مشتری مورد انتقاد قرار می گیرد خیس شدن جعبه یا بو گرفتن آن است که  مقوایی بودن جعبه و نوع مقوای به کاررفته از عواملی است که به طور مستقیم بر جذب رطوبت و بخار پیتزای گرم  تاثیر گذار بوده و در طول زمان این نوع بسته بندی دست خوش تغییرات زیادی شده است.میتوانیم با اطمینان بگوییم ضمانت کار ما کیفیت ماست.

Summary
Review Date
Reviewed Item
جعبه پیتزا مدل کشویی
Author Rating
51star1star1star1star1star