جعبه پیتزا مدل پروانه

جعبه پیتزا پروانه

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا مدل پروانه

جعبه پیتزا مدل پروانه مهم ترین آیتم در جذب رضایت مشتری های فست فود چیست؟ شاید بتوان کیفیت و مدت زمان بین سفارش تا تحویل را از مهم ترین ها برشمرد. اما برای رسیدن به این زمان کوتاه چه باید کرد؟ جدای از تخصص و مهارت لازم برای تهیه غذا در کوتاه ترین زمان، بخش بسته بندی و آماده سازی نهایی محصول در اغلب فست فود ها زمان و انرژی زیادی را به خود اختصاص می دهد. با استفاده از جدید ترین محصولات بسته بندی مطابق استاندارد روز دنیا می توانید بخش زیادی از این وقت و انرژی را ذخیره کنید.

جعبه های پروانه ای جز جدیدترین محصولات صنعت بسته بندی هستند که به راحتی این امکان را برای شما فراهم می کنند. همان طور که از نام این محصول جعبه پیتزا مدل پروانه پیداست می توانید جعبه را از وسط باز کنید و در کوتاه ترین زمان پیتزا  را برای  رساندن به دست مشتری آماده کنید. نوع مقوا به کار رفته در این محصول ایفلوت می باشد که مطابق استاندارد های بهداشتی تهیه شده و دارای مهر و تاییدیه بهداشتی می باشد.

دغدغه های خود را فراموش کنید!

یکی دیگر از دغدغه های صاحبان فست فود و البته مشتریان آن ها روغن پس دادن و خیس شدن جعبه پیتزا در اثر بخار حاصل از غذا می باشد. نوع مقوای به کاربرده در این محصول از با کیفیت ترین متریال موجود در بازار است و می توان این اطمینان را به وجود آورد که با مشکلات ذکر شدهخ روبه رو نخواهید شد. ابعاد جعبه و نوع چاپ (افست یا فلکسو) بنا بر نظر شما و نیز لوگو، رنگ یا طرح اختصاصی تان قابل چاپ است. برای آشنایی بیشتر با محصولات مجموعه ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات این سایت دعوت می کنیم.