انواع جعبه پیتزا در چند سال اخیر - ایرانیان پک

جعبه پیتزا خاص

عمده فست فود و رستوران ها برای عرضه محصولات خود از جعبه های عمومی استفاده می کنند که در اصطلاح به آن جعبه پیتزای کلاسیک می گویند. این جعبه ها در ابعاد مختلف و نهایتا با یک چاپ معمولی قابل تهیه است. اما اگر به دنبال آن هستید تا برند خود را بیشتر مطرح کنید، علاوه بر تبلیغات مناسب استفاده از یک بسته بندی ویژه اجتناب ناپذیر است. برای یک جعبه پیتزا خاص معیار های متفاوتی وجود دارد و در این متن قصد داریم تعدادی از انواع جعبه پیتزا را بررسی کنیم.

برای یک جعبه پیتزا خاص معیار های متفاوتی وجود دارد و در این متن قصد داریم تعدادی از آن ها را بررسی کنیم.

مدل جعبه

همان طور که ذکر شد استفاده از یک مدل معمولی مزیت رقابتی چندانی برای شما نخواهد داشت اما انتخاب یک جعبه متفاوت می تواند کسب و کارتان در ذهن مشتریان ماندگار کند. به عنوان مثال مدل شش و هشت ضلعی، دومینوز، دو تکه، پروانه ای و… جدید ترین طرح های جعبه پیتزا هستند که در معتبرترین فست فود های جهان مورد استفاده قرار می گیرند. در فضای رقابتی موجود حتی مدل جعبه نوعی تبلیغات به حساب می آید لذا داشتن این نگاه که بسته بندی تنها وظیفه گرم نگه داشتن و سالم رساندن غذا به دست مشتری را دارد از منظر بازاریابی دیدگاهی منسوخ است.

HTB1mNghc56guuRjy0Fmq6y0DXXaO
جعبه پیتزا شش ضلعی

جنس جعبه

یک جعبه پیتزا خاص چه جنسی باید داشته باشد؟ این جا منظور از خاص بودن تنها مدل و طرح چاپ شده روی بسته بندی نیست، بلکه با استفاده از یک جنس مقوا مرغوب (دوبلکس، ایفلوت بهداشتی و …) رضایت بیشتری از مشتریان غیر حضوری جلب خواهید کرد. مسائلی از قبیل روغن پس دادن غذا به جعبه، خیس شدن در اثر رطوبت غذا و… ممکن است ذائقه مشتری را تحت تاثیر قرار دهد که البته با انتخاب یک جنس مرغوب می توانید نگرانی خود را برطرف کنید.

طرح جعبه

اکر در مجموعه خود کارشناس بازاریابی و طراحی دارید احتمالا در این زمینه نگرانی خاصی نخواهید داشت، اما اگر چنین امکانی ندارید یا کسب و کارخود را به تازگی راه اندازی نموده اید،حتما با یک طراح معتبر مشورت کنید. نوع لوگو ،روانشناسی رنگ های مورد استفاده در طرح، نوع فونت و … مواردی هستند که باید دقت لازم را در رعایت استاندارد ها به کار ببرید. اگر برای چاپ و بسته بندی خود با یک مجموعه حرفه ای همکاری می کنید این امکان را برای شما فراهم می کنند.

pizza box

شاید به جرات می توان گفت امکانات مجموعه های چاپ و بسته بندی این روزها به مراتب پیشرفت چشمگیری داشته و شما می توانید بسته بندی غذا را همسو با برترین برند های فست فود و رستوران تهیه و توزیع کنید. البته ناگفته پیداست که موارد بالا تنها ضمن همکاری با یک مجموعه حرفه ای محقق خواهد شد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!