جعبه پیتزا مدل سالن

جعبه پیتزا سالن

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا مدل سالن

جعبه پیتزا مدل سالن رستوران ها و فست فود های بزرگ برای ارسال غذا به صورت بیرون بر با مشکل خاصی رو  به رو نیستند و از انواع جعبه استفاده می کنند. اما برای سرو غذا در داخل سالن چه باید کرد؟ برای پاسخ به این سوال جواب های متفاوتی وجود دارد. برخی غذا را روی ظروف چدنی یا چوبی روی میز مشتری می برند، برخی دیگر اعتقاد دارند استفاده از یک سینی که با کاغذ مومی پوشیده شده راه حل بهتری است.

تمامی موارد ذکر شده دارای مزایا و معایب قابل تاملی است. به عنوان مثال مسئله شست و شوی ظروف مطرح می شود و اگر در تعداد نیرو یا زمان محدودیت دارید، این موضوع برای شما اهمیت پیدا می کند. راه حل پیشنهادی ما استفاده از جعبه پیتزا داخل سالن که به نوعی همان کار سینی را برای شما انجام می دهد.

این جعبه ها با مقوای دوبلکس و ایفلوت قابل تولید است و طرح و لوگو اختصاصی شما بر روی جعبه قابل چاپ است.

نگرانی بیشتر صاحبان فست فود و رستوران این روزها جنس نامرغوب جعبه های پیتزا و انتقال رطوبت و روغن به جعبه است که با کاغذ های مرغوب و گرماژ بالا این مشکل حل می شود. این روز ها برخی از رستوران ها پاستا و سوپ مخصوص خود را در داخل جعبه های مجهز به پلی اتیلن سرو می کنند که نشان از ارتقا کیفیت بسته بندی به خواست مشتری دارد.مجموعه ایرانیان پک با تکیه بر تجربه و توان بالای تولید تمامی نیاز های شما در این زمینه را تامین خواهد نمود. شما را به بازدید از سایر صفحات این وبسایت جهت آشنایی با سایر محصولاتمان دعوت می کنیم.