جعبه پیتزا دومینو

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه پیتزا دومینوز

دومینوز پیتزا، برند اختصاصی یک شرکت آمریکایی است که در سال 1960 شروع به کار کرد و بیش از ده هزار شعبه در سرتاسر جهان دارد. یکی از المان های موفقیت این رستوران های زنجیره ای، استفاده از طرح خاصی برای جعبه های پیتزا می باشد که برای مشتریان جالب توجه است.علاوه بر کیفیت خوب پیتزا، شرکت دومینوز با بهره گیری از ایده های خلاقانه جایگاه ویژه ای در تبلیغات فست فود به دست آورده است. اخیرا این شرکت قابلیت بخش موسیقی را در برخی از جعبه ها اعمال کرده که از سوی مشتریان با استقبال عجیبی رو به رو شد.

همان طور که ذکر شد جعبه های دومینوز در ابعاد مختلف و با رنگ بندی های جذاب اکنون در بازار ایران نیز مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت ایرانیان پک نیز از این جریان دور نمانده و با بهره گیری از طرح های جذاب این نوع جعبه پیتزا اقدام به تولید آن نموده است. نوع مقوا و متریال به کار رفته در این جعبه ها کاملا برای حمل و ارسال پیتزا مناسب است ، زیرا اولا در اثر بخار غذا خیس نمی شود یا روغن پس نمی دهد، ثانیا از نظر بهداشتی مورد تایید سازمان های بهداشتی مربوطه می باشد.

نوع مقوا به کار رفته در این جعبه ها ایفلوت می باشد و متناسب با درخواست شما در ابعاد مختلف قابل تولید است.

مشتریان گرامی می توانند بدون داشتند دغدغه در مورد هزینه اضافی از جمله واسطه ها، صفر تا صد تولید این محصول را به ما بسپارید. برای این نوع محصول معمولا چاپ فلکسو پیشنهاد می شود که به لحاظ ظرافت از بهترین نوع چاپ به حساب می آید.