کاغذ ساندویچ

کاغذ ساندویچ

یکی از پر مصرف ترین محصولات بسته بندی در فست فود هایی که در منو خود ساندویچ یا برگر دارند، کاغذ ساندویچ است که برای پیچیدن غذا مورد استفاده قرار می گیرد. پیچیدن کاغذ به دور ساندویچ باعث می شود محتویات درون آن بیرون نریزد، غذا مدت بیشتری گرم بماند و مصرف آن برای مشتری راحت تر باشد. نکته دیگر این که می توانید طرح اختصاصی خود را روی کاغذ ساندویچ به صورت به چاپ برسانید و مطابق با طرح سینی یا جعبه های بیرون بر یکسان سازی کنید.

کاغذ های ساندویچ عموما در دو نوع کرافت و مومی (روغنی) در سطح بازار موجود و متناسب با کسب و کار شما قابل تهیه است. این کاغذ ها علاوه بر دور ساندویچ برای کف سینی و جعبه های بیرون بر مثل پیتزا و … نیز استفاده می شود.

خرید کاغذ ساندویچ

کاغذ ساندویچ

عمده مشکلاتی که صاحبان فست فود که با آن رو به رو هستند خیس شدن یا روغن پس دادن غذا، پاره شدن آن طی فرآیند پیچیدن، بی کیفیت بودن چاپ روی کاغذ و … است و ما در مجموعه ایرانیان پک این اطمینان را به شما می دهیم تا ضمن راهنمایی شما در انخاب کاغذ مناسب با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

گرماژ این کاغذ ها از 33 گرم تا 40 گره هستند و بدیهی است که کاغذ با گرماژ بالاتر از کیفیت بهتری برخوردار است و سایز استاندارد آن 50*35 است که البته مطابق با نظر مشتری مجموعه ایرانیان پک با دو دهه سابقه فعالیت و تجربه همکاری با برند های مختلف فست فود و رستوران، به خوبی از عهده تشخیص نیاز مشتریان و تامین آن ها بر می آید.

علاوه بر این به گواه مشتریان بهره مندی از نیرو های فنی با تجربه ما را نسبت به سایر رقبا متمایز می کند. این مجموعه در زمینه تولید محصولات چاپ و بسته بندی فعالیت دارد که برای آسنایی بیشتر با این محصولات می توانید از سایر صفحات این وبسایت دیدن فرمایید.

شما می توانید در همکاری با ما، علاوه بر حذف هزینه های اضافی که توسط واسطه ها تحمیل می شود، از مزایای ویژه اولین همکاری استفاده کنید.

کلمات کلیدی: جعبه ساندویچ,کاغذ ساندویچ,خرید کاغذ ساندویچ,خرید کاغذ مومی,کاغذ مومی,کاغذ فست فود

Summary
Review Date
Reviewed Item
کاغذ ساندویچ
Author Rating
51star1star1star1star1star