جعبه ساندویچ مدل کلاسیک

جعبه ساندویچ کلاسیک

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه ساندویچ مدل کلاسیک

جعبه ساندویچ مدل کلاسیک با توجه به اندازه نان و ساندویچ شما در ابعاد مختلف تولید می شوند. این جعبه ها با مقوای ایندربرد، پشت طوسی و پشت سفید قابل عرضه هستند که برای هریک از بهترین متریال موجود در بازار بهره برده میشود. جعبه ساندویچ کلاسیک که از بالا باز و بسته می شوند ساده ترین و پرکاربردترین جعبه های ساندویچ می باشند و باز و بسته نمودن آن ها چندان مشکل نیست.

تمامی محصولات گروه ایرانیان پک دارای مهر بهداشتی می باشد و دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو است و شما می توانید بدون هیچ نگرانی از محصولات بسته بندی ما استفاده کنید. عرضه ساندویچ در کاغذ های معمول شاید در نگاه اول امری طبیعی به نظر برسد اما برای برخی از مشتریان مشکل پسند استفاده از کاغذ ساندویچ جالب نیست، خصوصا اگر قصد سرو غذا به صورت بیرون بر را داشته باشید.

استفاده از محصولات بسته بندی علاوه بر بالارفتن پرستیژ کاری به تبلیغات کسب و کار شما کمک می کند وهنگام حمل غذا توسط دلیوری یا مشتری بهتر دیده می شود.ما توانسته ایم  با تکیه بر تیم طراحی  حرفه ای  و استفاده از مواد اولیه مرغوب نگرانی های  رستوران ها و فست فود های طرف قرارداد در مورد بو گرفتن ، روغن پس دادن وخیس شدن جعبه را برطرف کنیم.

تجربه همکاری ما با برند های مطرح این ظرفیت را برای ما به وجود آورده است تا تمام نیاز مشتریان خود را در جهت چاپ و بسته بندی تامین کنیم.

شما می توانید ضمن اطمینان از قیمت های مناسب ما در مقایسه با محصولات مشابه، هزینه ای اضافی همچون واسطه و … را حذف کنید و به طور مستقیم با تولید کننده در ارتباط باشید. مجموعه ایرانیان پک شما را به بازدید از سایر صفحات این سایت برای آشنایی بیشر با محصولات این مجموعه دعوت می کند.