جعبه هات داگ

جعبه هات داگ

جعبه هات داگ در بین ساندویچ های مرسوم که در منو فست فود ها یافت می شود، هات داگ یکی از پر طرفدارترین ها به حساب می آید و کمتر کسی پیدا می شود که اهل خوردن غذا در فست فود باشد و طعم هات داگ را نچشیده باشد. این غذا که از نوعی خمیر فرآوری شده گوشت تهیه می شود از سالهای قبل از میلاد مسیح به شیوه سنتی تهیه می شده است،

با این حال هات داگ به صورت امروزی آن را به فرانکفورت آلمان نسبت می دهند، به همین دلیل یکی دیگر از نام های آن فرانکفورتر استدر سال 1987 پانصد سالگی هات داگ را در فرانکفورت جشن گرفتند و با این حساب می توان گفت عمر هات داگ به قبل از کشف قاره آمریکا توسط کریستوفر کلمب باز می گردد.

با این حال نباید نقش رستوران های آمریکا و به وِیژه شهر نیویورک را در محبوب شدن این غذا نادیده گرفت. خصوصا چرخ دستی هایی که به فروش این محصول می پرداختند یا در ورزشگاه های بیسبال به تماشاچیان هات داگ می فروختند!

خرید جعبه هات داگ

جعبه هات داگ

برای توزیع جعبه هات داگ از قدیم مرسوم بود که کاغذی به دور آن بپیچند و به دست مشتری بدهند،

اما امروزه ضرورت استفاده از جعبه هات داگ را نباید فراموش کرد، و اگر قرار باشد به درب منزل مشتری بفرستید قطعا گرم ماندن و حفظ شکل غذا ضرورت پیدا می کند.

خرید جعبه هات داگ

برای هات داگ می توان از مدل های قفلی، سفره ای و کلاسیک استفاده کرد که از جنس مقوا ایندربرد هستند و مقاومت خوبی در برابر روغن پس دهی و سرد شدن غذا دارند،

البته پیشنهاد ما مدل کشویی است که به نسبت کاربرد آسان تری دارد و می توان به صورت درون سالن هم از آن ها استفاده کرد.

مجموعه ایرانیان پک این توان را دارد تا جعبه هات داگ را متناسب با نیاز مشتریان با طرح اختصاصی و ابعاد مورد نظرشان تولید کند، که البته این ابعاد بستگی به نان هات داگ مورد استفاده شما دارد.