جعبه هات داگ - ایرانیان پک | طراحی و چاپ جعبه فست فود هات

جعبه هات داگ

جعبه هات داگ

در بین ساندویچ های مرسوم که در منو فست فود ها یافت می شود، هات داگ یکی از پر طرفدارترین ها به حساب می آید و کمتر کسی پیدا می شود که اهل خوردن غذا در فست فود باشد و طعم هات داگ را نچشیده باشد. این غذا که از نوعی خمیر فرآوری شده گوشت تهیه می شود از سالهای قبل از میلاد مسیح به شیوه سنتی تهیه می شده است،

با این حال هات داگ به صورت امروزی آن را به فرانکفورت آلمان نسبت می دهند، به همین دلیل یکی دیگر از نام های آن فرانکفورتر استدر سال 1987 پانصد سالگی هات داگ را در فرانکفورت جشن گرفتند و با این حساب می توان گفت عمر هات داگ به قبل از کشف قاره آمریکا توسط کریستوفر کلمب باز می گردد

با این حال نباید نقش رستوران های آمریکا و به ویژه شهر نیویورک را در محبوب شدن این غذا نادیده گرفت. خصوصا چرخ دستی هایی که به فروش این محصول می پرداختند یا در ورزشگاه های بیسبال به تماشاچیان هات داگ می فروختند!

خرید جعبه هات داگ

جعبه هات داگ

برای توزیع جعبه هات داگ از قدیم مرسوم بود که کاغذی به دور آن بپیچند و به دست مشتری بدهند،

اما امروزه ضرورت استفاده از جعبه هات داگ را نباید فراموش کرد، و اگر قرار باشد به درب منزل مشتری بفرستید قطعا گرم ماندن و حفظ شکل غذا ضرورت پیدا می کند.

خرید جعبه هات داگ

برای هات داگ می توان از مدل های قفلی، سفره ای و کلاسیک استفاده کرد که از جنس مقوا ایندربرد هستند و مقاومت خوبی در برابر روغن پس دهی و سرد شدن غذا دارند،

البته پیشنهاد ما مدل کشویی است که به نسبت کاربرد آسان تری دارد و می توان به صورت درون سالن هم از آن ها استفاده کرد.

جنس جعبه 

همان طور که مستحضرید هات داگ را به روش های مختلف تهیه می کنند، اما عمده روش پخت هات داگ به دو صورت داخل فر و سرخ کردن صورت می گیرد.

در حالت دوم حجم غذا به دلیل نفوذ روغن در بافت هات داگ افزایش پیدا می کند لذا استفاده از یک جعبه با مقاومت مناسب ضرورت می یابد.

نکته دیگر استفاده از انواع سس ها در ساندویچ است که در صورت استفاده از ظرف نامناسب ممکن است ترکیبات غذا به بیرون درز دهی پیدا کند.

بهترین جنس برای تولید جعبه هات داگ مقوا ایندربرد بهداشتی می باشد که از نظر بهداشتی مورد تایید سازمان غذا و دارو است، مشکل بوگرفتن یا رطوبت گیری ندارد و نهایتا قابلیت چاپ پذیری خوبی دارد.

چاپ جعبه 

با توجه به نوع کاغذ مورد استفاده در تولید جعبه هات داگ، بهترین گزینه برای چاپ این محصول روش چاپ افست است.

روش افست برای چاپ با تیراژ بالا بسیار مناسب است و کوچکترین تغییر کیفیتی به وجود نخواهد آمد.

چاپ این محصول با توجه به طرح شما از یک تا چهار رنگ امکان پذیر است و محدودیتی برای طرح شما وجود ندارد. گروه ایرانیان پک با تکیه بر توان بالای تولید، جدیدترین دستگاه های چاپ و تکیه بر تیم طراحی با تجربه این افتخار را دارد که نیاز مشتریان رابه خوبی تشخیص داده و در جهت تامین آن بهترین تلاش خود را به کار ببندد.

مدل های جعبه هات داگ

امروزه بیش از پنجاه قالب برای تولید جعبه هات داگ و جعبه ساندویچ در بازار موجود است، و به طور کل می توان گفت انتخاب مدل های جعبه کاملا به خود فست فود بستگی دارد و معیار های مختلفی برای انتخاب مدل جعبه وجود دارد.

به عنوان مثال اگر آسایش مشتریان برای شما اهمیت زیادی دارد می توانید مدل سفره ای را انتخاب کنید.

مدل سفره ای یک جعبه یک تکه است گه بعد از باز شدن درب، همان طور که از نامش پیداست همچون سفره یکپارچه عمل کرده و غذا روی یک سطح یکدست قرار می گیرد. مدل دیگر مورد استفاده برای جعبه هات داگ، اگر آماده سازی و زمان بر بودن فرآیند برایتان اهمیت دارد جعبه های کشویی می باشد. آماده سازی و ارسال غذا با استفاده از این جعبه در کمتر از سی ثانیه انجام می شود.

مدل دیگر جعبه های کلاسیک هستند که برای ساندویچ های متری و هات داگ قابلیت مصرف خوبی دارند و محدودیتی در انتخاب ابعاد وجود ندارد.

همچنین جعبه هایی نیز برای ساندویج های سرد تعبیه شده اند که این جعبه ساندویچ سرد از متریال های مخصوصی برای نگهداری ساندویچ استفاده می کنند که مخصوص ساندویچ های سرد است .

تجربه صنفی ما نشان داده در سالهای اخیر برای بیشتر غذاهای فست فودی تمایل به استفاده از مدل های سفره ای بیشتر بوده و باز و بسته نمودن آن هم برای مشتری و هم برای مصرف کننده بسیار آسان و جذاب است.

در طراحی این جعبه امکان خدمات جانبی همچون طلاکوب ، لمینت یا خط چین برای سطح خارجی وجود دارد و همچنین می توانید با تعبیه منافذی روی سطح جعبه ، امکان هواگیری مناسب برای جلوگیری از نرم شدن غذا و از بین رفتن کیفیت اولیه را فراهم کنید.

فرآیند تولید جعبه هات داگ

برای تولید چنین جعبه ای ابتدا کاغذ آن تهیه می شود و به صورت ورقی یا رول شده به واحد چاپ ارسال می شود.

در واحد چاپ ورق های ایندربرد به داخل دستگاه فرستاده می شود و در هر مرحله یک رنگ روی ورق های ایندربرد به چاپ می رسد.

بعد از آن نوبت به برش می رسد و ورق ها با تووجه به مدل درون قابهای برش قرار می گیرند. بعد از این مرحله نوبت به چسب می رسد و شاید جالب باشد بدانید جعبه های مدل سفره ای نیاز به چسب ندارند.

نهایتا جعبه ها به صورت ورق های قابل تاخوردذن و آماده استفاده به صورت شرینگ شده و در بسته بندی های مناسب برای فست فود یا رستوران ارسال می شود.

گروه ایرانیان پک بیش از دو دهه است در زمینه تولید و چاپ محصولات بسته بندی مقوایی فعالیت دارد و کیفیت بالای چاپ، تعهد کاری و تجربه همکاری با برند های مطرح صنایع غذایی این اطمینان را برای مشتریان به وجود آورده که بدون کوچکترین دغدغه  محصول بسته بندی مورد نیاز خود را تامین کنند.

مجموعه ایرانیان پک این توان را دارد تا جعبه هات داگ را متناسب با نیاز مشتریان با طرح اختصاصی و ابعاد مورد نظرشان تولید کند، که البته این ابعاد بستگی به نان هات داگ مورد استفاده شما دارد.