جعبه ساندویچ مدل کشویی

جعبه ساندویچ کلاسیک

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه ساندویچ مدل کشویی

جعبه ساندویچ مدل کشویی به طور کل در بسیاری از فست فود ها کاربرد دارد و علت آن سرو بیشتر ساندویچ ها در نان باگت یا بلند است. علاوه بر آن غذاهایی همچون سوسیس به ناچار باید در این نوع جعبه ها سرو شود و در سالهای اخیر ساندویچ های متری نیز به منو بسیاری از رستوران ها اضافه شده که مستلزم تولید جعبه در ابعاد اختصاصی است. در کنار مدل های کلاسیک و سفره ای که بسیار پر کاربرد است، جعبه ساندویچ کشویی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

این جعبه ها از یک قسمت اصلی و یک کاور تشکیل شده است و کمترین زمان را برای آماده سازی و ارسال به خود اختصاص می دهد. جنس مقوا این جعبه ها افست و ایفلوت است و چاپ از یک تا چهار رنگ به روش افست یا فلکسو صورت می گیرد.

نوع برش و چسب به صورت دایکات است و امکان خدمات جانبی همچون طلاکوب و سلفون و… وجود دارد.

استفاده از جعبه ساندویچ با طرح اختصاصی شما این امکان را فراهم می کند تا در محدوده فعالیت خود بیشتر به چشم مشتریان بیایید و برای کسب و کار خود برند سازی کنید. گاها دیده شده که برخی از مشتریان از بو گرفتن غذا در اثر همجوار بودن با جعبه یا خیش شدن آن شکایت کرده اند که با استفاده از یک مقوا با گرماژ مناسب دیگر این نگرانی برای صاحبان کسب و کار وجود ندارد.

مجموعه ایرانیان پک با آرزوی همکاری های بیشتر در آینده شما شما را به بازدید از سایر صفحات این مجموعه دعوت می کند. هم چنین می توانید برای اطلاع از قیمت ها به صورت روزانه با ما تماس حاصل فرمایید.