جعبه ساندویچ مدل 6 ضلعی

جعبه ساندویچ 6 ضلعی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه ساندویچ مدل 6 ضلعی

جعبه ساندویچ مدل 6 ضلغی برای جذب بیشتر مشتری کیفیت غذا و خدمات سالن یا بیرون بر یک امر الزامی اما ناکافی است. یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد استفاده از تبلیغات مناسب و خلاقیت تا حد ممکن است. جعبه ها و محصولات بسته بندی هر دو را برای مشتریان و صاحبان رستوران مهیا کرده است. چاپ روی جعبه به نوعی تبلیغات به شمار می رود و از طرفی خلاقیت در بسته بندی به نوعی نظر مشتریان را به خود جلب می کند.

یکی از انواع این جعبه ساندویچ ها مدل شش ضلعی هستند که با چند خط تا و برش ساده شکل جذابی به جعبه ساندویچ می بخشند و در بین فست فود ها با استقبال فراوانی روبه رو شده اند. درب این جعبه ها بهخ راحتی باز و بسته می شوند و شما می توانید با یک خط چین که توسط دستگاه روی جعبه تعبیه می شود، امکان برش و مصرف راحت تر آن را مهیا کنید.

جنس این جعبه ها مقوای ایندربرد است که چاپ دلخواه شما با استفاده از روش های افست یا فلکسو با بالاترین کیفیت ممکن روی جعبه شکل می گیرد. شکل این جعبه ها به حفظ شکل نان به خوبی کمک می کند و البته ابعاد آن به خواستع مشتری قابل تغییر است. هم چنین نگرانی هایی از قبیل بو گرفتن یا خیس شدن جعبه در اثر مواجهه با گرما و بخار غذا وجود ندارد.

مجموعه ایرانیان پک، تولید کننده انواع جعبه فست فود و رستوران شما را به بازدید از سایر صفحات این وبسایت برای آشنایی با حجم عظیمی از محصولات بسته بندی دعوت می کند.