جعبه برگر مدل صدفی
جعبه مدل صدفی
جعبه برگر صدفی یا مک دونالدی یک از مدل های محبوب جعبه برگر در بین فست فودها می باشد و مدت ها به عنوان تنها مدل جعبه برگر در صنعت فست فود آمریکا شناخته می شد. برای آشنایی بیشتر با این محصول کلیک کنید
مشاهده مشخصات جعبه
جعبه برگر مدل هلالی
جعبه مدل هلالی
جعبه برگر هلالی امکان مصرف غذا را برای مشتری به ساده ترین شکل ممکن فراهم می کند و ویژگی راحت باز و بسته شدن آن کمک می کند صرف غذا لذت بخش باشد
مشاهده مشخصات جعبه
جعبه برگر مدل کلاسیک
جعبه مدل کلاسیک
یکی از پرکاربرد ترین مدل های جعبه برگر مدل کلاسیک می باشد.باز و بسته شدن آن به ساده ترین شکل ممکن صورت می گیرد و یکی از قدیمی ترین مدل ها در نوع خود محسوب می شود
مشاهده مشخصات جعبه
جعبه برگر مدل سفره ای
جعبه مدل سفره ای
جعبه برگر سفره ای بهترین گزینه برای سرو غذاهایی همچون همبرگر است که هنگام صرف غذا بیشترین دخالت دست را دارند. این محصول به نسبت نمونه های مشابه زمان کمتری نیز برای تولید نیاز دارد
مشاهده مشخصات جعبه
جعبه برگر مدل قفلی
جعبه مدل قفلی
جعبه سفره ای و به طور خاص جعبه برگر سفره ای مناسب ترین و بهترین گزینه برای سرو غذاهایی همچون برگر است که دخالت دست هنگام مصرف غذا به حداکثر می رسد.این محصول نسبت به نمونه های مشابه زمان تولید کمتری نیاز دارد
مشاهده مشخصات جعبه
جعبه برگر مدل کشویی
جعبه مدل کشویی
جعبه برگر های کشویی نیز همچون مدل سفره ای جز جعبه هایی است که استفاده از آن هم برای مشتری و هم پرسنل فست فود دشواری چندانی ندارد.برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
مشاهده مشخصات جعبه

چاپ جعبه برگر در ایرانیان پک

جعبه برگر

جعبه برگر یک محصول پرکاربرد در فست فود ها به به شمار می رود و از چند جهت نسبت به سایر محصولات اهمیت بیشتری دارد. در این جا چند روش سرو همبرگر و همچنین جدیدترین مدل های جعبه برگر تولید شده در صنایع بسته بندی ایرانیان پک را معرفی می کنیم که مشکلاتی از این دست را به راحتی برطرف می کند.

جعبه برگر مدل های مختلفی دارد که شامل:

  1. جعبه کلاسیک
  2. جعبه هلالی
  3. جعبه صدفی (مک دونالدی)
  4.  جعبه کشویی
  5. جعبه قفلی
  6. جعبه کشویی

میشود که در ادامه به برسی پرمصرف ترین و پر کاربرد ترین آنها میپردازیم.

 

سرو همبرگر در فست فود ها

قبل از هر چیز نحوه سرو غذا خصوصا برای همبرگر را نباید فراموش کرد. برخی از رستوران ها برای مصرف هرچه راحت تر این غذا آن را به دو قسمت تقسیم می کنند و روی سینی یا درون جعبه قرار می دهند. این کار خصوصا اگر همبرگر شما دوبل یا در ابعاد بزرگ باشد لذت مصرف را برای مشتریان دو چندان خواهد کرد.

پیشنهاد دیگر ما در رابطه با نحوه سرو غذا استفاده از سیخ های چوبی است که به صورت عمودی در داخل برگر فرو می رود و اجزا برگر را به خوبی در کنار هم حفظ می کند. اما نهایتا استفاده از یک ظرف یا جعبه مناسب را نباید نادیده گرفت.

هر یک از رستوران ها بسته به استراتژی کسب و کار خود روش های متفاوتی را برای عرضه غذا (در این جا همبرگر) انتخاب می کنند. ممکن است آن را در ظروف پلاستیکی یک بار مصرف سرو کنند که البته مورد اقبال طرفداران محیط زیست نخواهد بود و به طور کل جذابیت چندانی برای مشتری ندارد. برخی دیگر جعبه برگر را برروی ظرف چدنی یا چوبی سرو می کنند که برای داخل سالن خلاقیت خوبی به حساب می آید، با این حال هزینه های اضافی شست و شو را برای صاحبان فست فود و رستوران به وجود می آورد.

"چاپ

پیشنهاد ایرانیان پک برای سرو برگر با جعبه

پیشنهاد ما برای سرور برگر که اتفاقا گزینه به صرفه و قابل تاملی است، استفاده از جعبه های مقوایی می باشد که هم در داخل سالن و هم به صورت بیرون بر قابلیت مصرف دارد.

برگر مورد استفاده برای این غذا عموما از جنس مقوا ایندربرد بهداشتی هستند. مقوای جعبه های این چنینی به دلیل قرار گرفتن در مجاورت غذا باید از استاندارد ترین متریال های موجود در بازار باشد که خوشبختانه مقوا ایندربرد این قابلیت را دارد و مورد تایید وزارت بهداشت است. در سفارش جعبه برگر باید مدل های آن را نیز در نظر داشته باشید.

 

اونواع مدل های جعبه همبرگر:

شاید نام مدل های مختلفی از جعبه همبرگر با اسم های متفاوت و در طرح های متنوع به گوشتان خورده باشد. شاید نکته ای که در انتخاب جعبه برگر باید بدانید این است که انتظار شما از آن چیست و کدام معیار در بسته بندی غذا برایتان اهمیت دارد. به عنوان مثال:

آیا به دنبال این هستید تا غذا را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری برسانید؟

آیا تمایل دارید مصرف غذا برای مشتریان راحت تر باشد؟

آیا هواگیری مناسب و حفظ کیفیت اولیه غذا برایتان مهم است؟

تمامی این موارد جزئیاتی است که قبل از انتخاب بسته بندی باید به همراه تیم تبلیغاتی و پرسنل اجرایی خود روی آنها به نتیجه برسید.

در سالهای اخیر تعداد زیادی از رستوران ها به استفاده از جعبه مدل صدفی یا اصطلاحا مک دونالدی تمایل نشان داده اند. براساس آخرین آمار این جعبه ها کماکان به عنوان پر مصرف ترین نوع جعبه مورد استفاده برای همبرگر در فست فود های ایالات متحده به شمار می روند.

در کشور ما نیز اخیراً شمار زیادی از فست فود های ایرانی که به تولید برگر می پردازند نیز این مدل جعبه را با درصد رضایت بالایی مورد استفاده قرارداده اند.

جعبه همبرگر ایرانیان پک

جعبه برگر

جعبه برگر در سایر مدل ها

نوع دیگر جعبه های مناسب برای برگر مدل کشویی است. این جعبه ها از دو بخش بدنه اصلی و کاور تشکیل شده و زمان کوتاهی را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد.

یکی دیگر از محصولات مورد استفاده برای برگر جعبه همبرگر درب از بالا می باشد که با نام درب قفلی نیز شناخته می شود. این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن به نحوی از دو طرف چفت می شود. گرچه بهترین شکل مقوا برای این محصولات مقوا ایندربرد است اما  نوع مقوا بنا به در خواست شما می تواند دوبلکس بهداشتی، پشت طوسی، پشت سفید و… باشد. این نوع جعبه آماده به حساب می آید و بدون نیاز به چسب زدن به راحتی قابل استفاده است.

 

جذاب ترین نوع جعبه برگر

در این بین جذاب ترین مدل جعبه برگر که اخیرا طرفداران بسیاری یافته، جعبه های مدل سفره ای است. این جعبه ها به دو شکل دوتکه و یکسره در صنایع بسته بندی ایران تولید می شود.

در مدل دو تکه به محض باز شدن درب جعبه روی یک سطح مقوایی سفره مانند قرار می گیرد و صرف غذا به ساده ترین شکل ممکن صورت می پذیرد. در مدل یکسره اما درب جعبه نیز به بدنه متصل است.

به طور کل مدل سفره ای را می توان یک بازی دوسر برد دانست! زیرا هم زمان کمتری را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد و هم مشتری با خیال آسوده تری غذا میل می کند.

 

طراحی تا تولید جعبه در ایرانیان پک

گروه ایرانیان پک با تکیه بر تیم فنی مجرب و توان بالای تولید می تواند جعبه های اختصاصی برگر شما را در ابعاد مختلف با طرحی منحصر به فرد آماده و تولید کند. می توان گفت قیمت های مناسب و مراجعه مستقیم مصرف کننده به تولید کننده ابتدایی ترین امتیازاتی است که فست فود های طرف قرارداد ضمن همکاری با ما کسب می کنند. علاوه بر این مجموعه ایرانیان پک در سالهای اخیر اصل را بر مشتری مداری قرار داده و همواره به عنوان جز لاینفک فعالیت خود به آن نگریسته است. ازین رو در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای مشتریان در اولین سفارش جزئی از روال کاری خود در نظر گرفته ایم.

در این صفحه می توانید با طیف گسترده ای از محصولات بسته بندی همبرگر آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ایرانیان پک تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و قیمتشان در اختیارتان قرا خواهند داد.

_

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه همبرگر و معرفی انواع جعبه در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.