جعبه برگر | 20 تیر 1400 آخرین لیست قیمت - ایرانیان پک

جعبه برگر

روی جعبه همبرگر مورد نظر خود کلیک کنید

جعبه برگر مک دونالدی یا صدفی

جعبه برگر مک دونالدی

جعبه برگر سفره ای درب جدا

جعبه برگر درب جدا

جعبه برگر شش ضلعی

جعبه برگر شش ضلعی

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر قفلی

جعبه برگر قفلی

جعبه برگر صندوقی

جعبه برگر صندوقی

لیست قیمت جعبه برگر

 

مدل سایز رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
قفلی.(چفتی) ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,954
قفلی.(چفتی) ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,684
قفلی.(چفتی) ١۴*١۴ ارتفاع ١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,710
قفلی.(چفتی) ١۴*١۴ ارتفاع ١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,440
هلالی ١٢*١٢ ارتفاع٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,954
هلالی ١٢*١٢ ارتفاع٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,684
هلالی ١۴*١۴ ارتفاع١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,710
هلالی ١۴*١۴ ارتفاع١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,440
سفره ای.ساده ١٢*١٢ ارتفاع٨ (متوسط نان شیرین) بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,120
سفره ای.ساده ١۴*١۴ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای.ساده ١۴*١۴ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای.ساده ١۵*١۵ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای.ساده ١۵*١۵ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای درب جدا ١٣*١٣ ارتفاع ٨ متوسط بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای درب جدا ١٣*١٣ ارتفاع ٨ متوسط بدون چسب ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,330
صدفی ١٢*١١ ارتفاع ٧ متوسط چسب هشت نقطه ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,930
صدفی ١٢*١١ ارتفاع ٧ متوسط چسب هشت نقطه ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,660
صدفی ١٣*١٣ ارتفاع ٧ بزرگ چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,254
صدفی ١٣*١٣ ارتفاع ٧ بزرگ چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,984
کشویی ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,750
کشویی ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,480
صندوقی.(کلاسیک) ١۴*١۴ ارتفاع ٧ متوسط لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,170
صندوقی.(کلاسیک) ١۴*١۴ ارتفاع ٧ متوسط لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,900
درب جدا ١٢*١٢ ارتفاع ٨ ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,990
درب جدا ١٢*١٢ ارتفاع ٨ ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,720

جعبه برگر 

برگر یکی از خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین غذاهای فست فودی است. تقریبا هیچ رستوران و فست فودی وجود ندارد که برگر سرو نکند و با استقبال مشتریان از غذای بیرون بر، خرید جعبه‌ برگر مناسب، به یکی از دغدغه‌های رستوران‌دارها تبدیل شده است. با توجه به این که ابعاد و نوع برگر هر رستوران ممکن است با رستوران دیگر متفاوت باشد، انتخاب جعبه برگر به پروسه‌ای سخت و زمان‌بر تبدیل شده است.

برای جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه، بهترین راهکار، تولید جعبه برگر اختصاصی است. ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم تا با همه جزییات مرتبط با خرید یک جعبه برگر مناسب آشنا شوید.

جعبه برگر

ابعاد جعبه برگر 

ابعاد جعبه همبرگر به دو فاکتور کلی بستگی دارد:

  • ابعاد نان همبرگر

نان همبرگر در 4 سایز متداول تولید می‌شود

-نان مینی برگر: نان‌های کوچک که کنار مرغ سوخاری و غذاهای مشابه سرو می‌شود. اغلب برای اسلاید برگرها از نان مینی برگر استفاده می‌شود. معمولا اسلایدبرگرها چندتایی در کنار هم قرار می‌گیرند.

-نان مک دونالدی: یکی از پرکاربردترین نان‌های همبرگر که ابعاد حدودی 11 در 11 سانتی‌متر دارند و بعد از قرار گرفتن همبرگر، ارتفاع آن‌ها به 7-8 سانتی‌متر می‌رسد. جعبه برگر سایز متوسط برای این مدل مناسب است.

-نان فرانسوی یا ارجینال: ابعاد حدودی این مدل نان 13-12 سانتی‌متر است و جعبه برگر با این ابعاد حدودی برای آن‌ها مناسب است.

-نان فانتزی آماده یا شخصی: با توجه به اینکه ابعاد نان‌های فانتزی یا نان‌های همبرگر که رستوران‌ها به صورت سفارشی تولید می‌کنند یکسان و دقیق نیست؛ ما در این حالت معمولا ابعاد 15 تا 13 را برای جعبه برگر پیشنهاد می‌دهیم.

  • حجم مواد برگر

حجم گوشت همبرگر، تعداد لایه‌های همبرگر و مخلفاتی که داخل آن قرار می‌گیرد، تععین کننده‌ی ارتفاع نهایی همبرگر است.

البته دقت داشته باشید که سایز همبرگری که داخل رستوران برای مشتریان سرو می‌کنید با سایز همبرگر بیرون بر متفاوت است؛ به این دلیل که برای فیکس کردن همبرگر بیرون بر، معمولا از کاغذ دورپیچ استفاده می‌شود که فضای بیشتری را اشغال می‌کند.

 بطور کلی جعبه‌های برگر در بازه 11 در 11 تا 14 در 14 تولید می‌شوند، اما محدودیتی در تولید سایزهای متفاوت جعبه وجود ندارد و با توجه به ابعاد برگری که در رستوران خودتان سرو می‌کنید، می‌توانید جعبه‌هایی با سایزهای اختصاصی داشته باشید.

جعبه برگر

مدل‌های جعبه برگر

جعبه‌های برگر از متنوع‌ترین جعبه‌های فست فود و رستوران است و هر مدل جعبه برگر، مزایا و معایب ویژه‌ای دارد.

انتخاب بین مدل‌های مختلف، تابع مولفه‌های زیادی است که باید پیش از سفارش جعبه درمورد آن تصمیم بگیرید. مثلا آیا راحتی مشتری برای مصرف غذا برایتان اولویت دارد یا سرعت بسته بندی؟ آیا می‌خواهید همبرگر در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتری برسد یا حفظ کیفیت آن اهمیت بیشتری برایتان دارد؟ یا آیا قیمت جعبه برگر عامل اصلی انتخاب شماست؟

پاسخ به این پرسش‌ها می‌تواند انتخاب شما را آسان‌تر کند.

جعبه برگر

به طور کلی چند مدل پر کاربرد جعبه برگر وجود دارد که در ادامه، آن‌ها را به طور کامل توضیح می‌دهیم.

  • جعبه کلاسیک

این جعبه برگر شبیه جعبه پیتزاهای مرسوم است که از مقوای ایفلوت یا دوبلکس ساخته می‌شود و در واقع اولین نوع جعبه برگر است که ما به دلیل تکراری بودن، این مدل را پیشنهاد نمی‌دهیم.

  • جعبه هلالی

از مدل‌های جعبه برگر قدیمی که کماکان استفاده می‌شود و از نظر شکل ظاهری و نحوه استفاده شبیه جعبه‌های قفلی است.

  • جعبه قفلی

این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن، از دو طرف جمع و اصطلاحا قفل می‌شود.

جعبه برگر
  • جعبه صدفی (مک دونالدی)

در سال‌های اخیر تعداد زیادی از رستوران‌ها به استفاده از جعبه مدل صدفی یا اصطلاحا مک دونالدی تمایل نشان داده‌اند. براساس آخرین آمار، این جعبه‌ها کماکان به عنوان پرمصرف‌ترین نوع جعبه همبرگر، در فست‌فودهای ایالات متحده استفاده می‌شود. جعبه‌های همبرگر رستوران مک دونالد دقیقا همین ساختار را دارد و به همین علت به آن جعبه مک دونالدی می‌گویند.

اخیراً در ایران نیز تعداد زیادی از فست‌فودها، این مدل جعبه را با درصد رضایت بالایی مورد استفاده قرار می‌دهند.

استفاده از این جعبه‌ها برای رستوران‌دارها بسیار آسان است، چون جعبه‌ها مثل لیوان کاغذی درون هم قرار می‌گیرند و نیازی به اسمبل کردن ندارند. اما نکته منفی این مدل، حجم زیادی است که اشغال می‌کند و به فضای انبارداری بیشتری نسبت به سایر مدل‌ها نیاز دارد.

  • جعبه سفره‌ای

یکی از پرطرفدارترین مدل‌های جعبه برگر، مدل سفره‌ای است که به صورت یک تکه یا دوتکه تولید می‌شود. همانطور که از اسم این مدل پیداست بعد از باز شدن، جعبه به صورت سفره درمی‌آید و مشتری می‌تواند در هر فضایی با خیال راحت برگر را میل کند.

جعبه سفره‌ای از پرکاربردترین جعبه‌های موجود در بازار است که البته به دلیل ساختار آن تا حدی سرعت بسته بندی را کم می‌کند. در مدل دو تکه، درب جعبه بعد از باز شدن جدا می‌شود و در مدل یک تکه، در و زیره (که نقش سفره را دارد) به یکدیگر چسبیده‌اند.

جعبه سفره‌ای علاوه بر برگر، می‌تواند برای سیب زمینی سرخ کرده، سوخاری و … استفاده شود.  

  • جعبه کشویی

 بسیار خاص و زیبا اما مصرف کاغذ بالا و قیمت تمام شده بالاتر و سرعت مونتاژ پایین تر

جعبه همبرگر ایرانیان پک

جعبه برگر کرافت

اگر به دنبال جعبه برگر ارزان قیمت هستید، جعبه برگر کرافت گزینه مناسبی است. جعبه برگر کرافت به دلیل مقاومت مقوای دوبلکس بهداشتی کرافت گزینه مناسبی برای حمل و نقل غذای بیرون بر می باشد. چاپی که روی جعبه برگر کرافت انجام می شود چاپ فلکسو می باشد که از 1 تا 8 رنگ می باشد. 

جعبه برگر کرافت

جعبه برگر آماده

برگر آماده را در کارتن های مقوایی و یا داخل بسته بندی های پلاستیکی بسته بندی می‌کنند. اگر بخواهید آن را در کارتن های مقوایی سرو بکنید، جعبه آن مدل خاصی ندارد اما روی طرح و چاپ جعبه برگر آماده می‌توانید مانور دهید. بر اساس سایز برگر هایتان می‌توانید جعبه های مختلفی را سفارش دهید. اگر سایز و حجم برگر شما بزرگ باشد می‌توانید از مقوا های با گرماژ 250 گرم به بالا استفاده کنید که دارای مقاومت خوبی برای محصول شما باشد.

اگر می‌خواهید کیفیت جعبه برگر آماده خودتان را افزایش دهید می‌توانید روی آن را سلفون بکشید که حالت براق پیدا کند. همچنین می‌توانید برای جلوه ی بیشتر لوگو و مشخصات را بر روی آن به صورت برجسته چاپ کنید. می شود در جعبه برگر آماده یک حالت پنجره تلقی ایجاد کرد که کیفیت برگری که داخل جعبه قرار گرفته مشخص باشد. در بحث بهداشتی بودن جعبه، به دلیل اینکه برگر قبل از قرار گیری داخل جعبه در بسته پلاستیکی وکیوم می‌شود، الزامی برای استفاده از مقوای بهداشتی نیست. می‌توان از مقوای پشت طوسی که نوعی مقوای صنعتی است برای جعبه برگر آماده استفاده کرد.

از طرفی بسته بندی ساده ترین راه تبلیغ یک رستوران است. برند شما بدون یک بسته بندی و طراحی اختصاصی نمیتواند خود را در ذهن مشتری ثبت کند. طراحی جعبه برگرهمانند جعبه زعفران از رنگ جعبه تا اطلاعات تماس، آدرس و… را شامل میشود که فروش شما را افزایش می‌دهد و برند شما را از رقبا متمایز میکند.

در بازاریابی از بسته بندی با عناوین رسانه پایدار یا فروشنده نهایی یاد می شود که نشان دهنده اهمیت بسته بندی در بازاریابی است.

جعبه برگر

جنس مقوا و چاپ جعبه برگر

برگر ممکن است روغن یا پنیر زیادی داشته باشد و به جعبه بچسبد یا جعبه را خراب کند؛ بنابراین جنس مقوای مصرفی در تولید جعبه اهمیت زیادی دارد. پیشنهاد ما در تولید جعبه برگر، انتخاب مقوای ایندربرد است که کمترین مقدار چسبندگی به جعبه را دارد و کاملا بهداشتی است. کشورهای اروپایی نیز برای تولید جعبه‌های مرتبط با مواد غذایی از مقوای ایندربرد استفاده می‌کنند.

می‌توان جعبه برگر را با مقوای ایفلوت بهداشتی هم تولید کرد، اگر وزن برگر ارائه شده در رستوران شما زیاد باشد، مقاومت جعبه اهمیت پیدا می‌کند و در این حالت پیشنهاد ما استفاده از مقوای ایفلوت است. برای جلوگیری از جسبیدن برگر به جعبه نیز، می توان از کاغذهای مومی یک طرف روغنی یا دوطرف روغنی استفاده کرد.

مقوای دیگری که برای ساخت جعبه استفاده می‌شود، مقوای دوبلکس بهداشتی است که به خاطر مغزی بازیافتی و ایجاد بوی ناخوشایند، ما این نوع مقوا را پیشنهاد نمی‌کنیم.

با توجه به نوع مقوای مصرفی، نوع چاپ جعبه همبرگر تعیین می‌شود. برای مقوای ایندربرد چاپ افست و برای مقوای ایفلوت از چاپ فلکسو استفاده می‌شود.

حالت دیگری برای جعبه برگر وجود دارد به نام کمبو برگر که در کنار همبرگر، سیب زمینی و مخلفات دیگر قرار می‌گیرد. در این حالت اگر سایز برگر 12 در 12 سانتی‌متر باشد، جعبه‌ای با سایز 12 در 20 سانتی‌متر تولید می‌شود تا فضای کافی برای قرار گرفتن مخلفات همراه برگر وجود داشته باشد.

ضمن اینکه امکان تولید مدل‌های اختصاصی جعبه برگر وجود دارد و می‌توانید تعداد مورد نظر برگر، سس، پیش‌غذا و سایر مخلفات را در جعبه قرار دهید. ما برای برندهای مختلف مثل کاریز کوچیکه این مدل جعبه برگرهای اختصاصی را تولید کرده‌ایم.

جعبه برگر

تولید جعبه برگر

پروسه ساخت جعبه همبرگر به این صورت است که ابتدا طرح اختصاصی مشتری روی مقوا چاپ می‌شود، در مرحله بعد در صورت سفارش شما، خدمات جانبی مثل سلفون، طلاکوب و غیره روی مقوا انجام می‌شود، سپس مقوا بر اساس قالب طراحی شده، برش می‌خورد و ساختار اولیه جعبه شکل می‌گیرد و در مرحله آخر عملیات چسب‌زنی انجام می‌شود.

جعبه برگر

زمان تولید جعبه برگر

بازه زمانی تولید جعبه‌های اختصاصی در مجموعه ایرانیان پک، بین 5 تا 15 روز کاری است. در سفارش فوری، زمان تحویل 5 تا 7 روز کاری و در سفارش های عادی بین 10 تا 15 روز کاری است. حتما دقت کنید که موجودی انبارتان را به درستی چک کنید و قبل از اتمام جعبه‌هایتان سفارش خود را ثبت کنید. 

جعبه برگر

قیمت جعبه همبرگر

در صنعت چاپ، تولید جعبه در تیراژ کمتر از 1000 عدد صرفه اقتصادی ندارد. حتی اگر کمتر از این مقدار جعبه تولید کنید، عملا هزینه همان هزار عدد را پرداخت می‌کنید. حداقل تیراژ برای تولید جعبه هزار عدد و بهترین تیراژ از نظر هزینه و قیمت تمام شده 5000 عدد است. اگر مشکل فضای انبارداری ندارید پیشنهاد ما تیراژ بالاتر است.

به جز تیراژ، نوع مقوای مصرفی و مدل جعبه همبرگر نیز در قیمت جعبه همبرگر تاثیرگذار است.

جعبه برگر

ویژگی های یک جعبه برگر مناسب که باید بدانید :

به طور کلی جنس جعبه های برگر خیلی اهمیت دارد و نباید از هر نوع مقوایی برای جعبه های برگر استفاده کنیم . جعبه های برگر وظیفه  دارند برگر را گرم نگه دارند و همچنین از آن نگهداری کنند بنابراین باید بهداشتی باشند و نباید از مقوا های نامطلوب ساخته شوند و به غذا آسیب برسانند .

 

بهترین مقوایی که اکثر جعبه های پیتزا از آن ساخته شده اند مقوا سه لایه ایفولوت است که هم بهداشتی است و هم مقاومت بالایی در مقابل حرارت غذا دارند و. چاپ بروی این مقوا خیلی با کیفیت تر میتواند باشد و همچنین قیمت مناسب تری دارند.

جعبه برگر
جعبه برگر

نحوه سرو همبرگر در رستوران‌ها و فست فودها

آخرین نکته برای انتخاب جعبه همبرگر، بررسی گزینه‌هایی ست که برای سرو همبرگر می‌توانید داشته باشید و ممکن است در انتخاب مدل جعبه برگر تاثیرگذار باشد. بعضی رستوران‌ها برای راحتی بیشتر مشتری، همبرگر را به دو قسمت تقسیم می‌کنند و روی سینی یا درون جعبه قرار می‌دهند. نصف کردن همبرگر، خصوصا اگر همبرگر دوبل یا در ابعاد بزرگ باشد، تجربه خوشایندی از سرو همبرگر برای مشتری خلق می‌کند. 

پیشنهاد دیگر ما در رابطه با نحوه سرو همبرگر، استفاده از سیخ‌های چوبی است که به صورت عمودی داخل برگر فرو می‌رود و اجزا برگر را به خوبی کنار هم نگه می‌دارد. 

هر رستوران بسته به استراتژی کسب و کار خود، روش متفاوتی برای ارائه همبرگر دارد؛ ممکن است بعضی رستوران‌ها برگر را در ظرف پلاستیکی یک بار مصرف سرو کنند – که البته مورد استقبال طرفداران محیط زیست نخواهد بود و جذابیت چندانی برای مشتری ندارد- برخی رستوران‌ها جعبه برگر را روی ظرف چدنی یا چوبی سرو می‌کنند که برای داخل سالن گزینه خوبی به حساب می‌آید، اما هزینه‌های اضافی شست و شو را به صاحبان فست فود و رستوران تحمیل می‌کند.

پیشنهاد ما برای سرو برگر استفاده از جعبه های مقوایی است که گزینه به صرفه، کاربردی و در دسترسی است. ویژگی مثبت جعبه برگر این است که برای سرو برگر داخل سالن و به صورت بیرون‌بر قابل استفاده است.

جعبه برگر

طراحی تا تولید جعبه برگر در ایرانیان پک

گروه ایرانیان پک با تکیه بر تیم فنی مجرب و توان بالای تولید، می‌تواند جعبه‌های اختصاصی برگر شما را در ابعاد مختلف با طرحی منحصر به فرد آماده و تولید کند.

قیمت مناسب و ارتباط مستقیم با تولید کننده، از امتیازاتی است که رستوران‌ها و فست فودهای طرف قرارداد از همکاری با ما بدست می‌آورند. 

بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی محصولات فست فودی و رستورانی و کار کردن با برندهای مطرح، مانند رستوران مسلم، رستوران باروژ، رستوران نایب و… این اطمینان را به شما می‌دهیم که بهترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما ارائه می‌دهیم.

مشاورین ایرانیان پک، با توجه به هویت برند و نیازهای مشتریان شما، مناسب‌ترین گزینه‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهند. 

جعبه برگر صندوقی

جعبه برگر در سایر مدل ها

نوع دیگر جعبه های مناسب برای برگر کشویی است. این جعبه ها از دو بخش بدنه اصلی و کاور تشکیل شده و زمان کوتاهی را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد.

یکی دیگر از محصولات مورد استفاده برای برگر جعبه همبرگر درب از بالا می باشد که با نام درب قفلی نیز شناخته می شود. این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن به نحوی از دو طرف چفت می شود.

گرچه بهترین شکل مقوا برای این محصولات مقوا ایندربرد است اما  نوع مقوا بنا به در خواست شما می تواند دوبلکس بهداشتی، پشت طوسی، پشت سفید و… باشد.

 

این نوع جعبه آماده به حساب می آید و بدون نیاز به چسب زدن به راحتی قابل استفاده است.

جعبه برگر

جذاب ترین نوع جعبه برگر

در این بین جذاب ترین مدل جعبه برگر که اخیرا طرفداران بسیاری یافته، جعبه های مدل سفره ای است. این جعبه ها به دو شکل دوتکه و یکسره در صنایع بسته بندی ایران تولید می شود.

در مدل دو تکه به محض باز شدن درب جعبه روی یک سطح مقوایی سفره مانند قرار می گیرد و صرف غذا به ساده ترین شکل ممکن صورت می پذیرد. در مدل یکسره اما درب جعبه نیز به بدنه متصل است.

 

به طور کل مدل سفره ای را می توان یک بازی دوسر برد دانست! زیرا هم زمان کمتری را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد و هم مشتری با خیال آسوده تری غذا میل می کند.سوالات متداول چاپ و بسته بندی جعبه برگر

قیمت جعبه برگر چقدر است؟

به جز تیراژ، نوع مقوای مصرفی و مدل جعبه همبرگر در قیمت جعبه همبرگر تاثیرگذار است. در جدول لیست قیمت می‌توانید به تفکیک سایز، مدل و مقوای مصرفی، قیمت‌ها را مشاهده فرمایید.

حداقل تعداد سفارش جعبه برگر چقدر است؟

حداقل تیراژ برای تولید جعبه هزار عدد و بهترین تیراژ از نظر هزینه و قیمت تمام شده 5000 عدد است. اگر مشکل فضای انبارداری ندارید پیشنهاد ما تیراژ بالاتر است.

انواع جعبه‌های برگر کدامند؟

جعبه‌های برگر در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود؛ از جمله جعبه کلاسیک، جعبه هلالی، جعبه قفلی، جعبه صدفی یا مک دونالدی، جعبه کشویی و جعبه سفره‌ای است که مزایا و معایب هر مدل را به طور کامل در این مقاله توضیح داده‌ایم.

جنس مقوا جعبه برگر چیست؟

جنس جعبه های برگر خیلی اهمیت دارد و نباید از هر نوع مقوایی برای جعبه های برگر استفاده کنیم. جنس مقوایی که در جعبه برگر به کار می رود از نوع مقوای ایندربرد بهداشتی و کرافت می باشد.

مشتریان جعبه برگر ایرانیان پک

مشتریان جعبه برگر ایرانیان پک

 

 

جعبه برگر
جعبه برگر
جعبه برگر
جعبه برگر
جعبه برگر
دانلود خط قالب

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

جعبه برگر
برگر 2

چاپ اختصاصی انواع جعبه برگر و جعبه های فست فودی به صورت مستقیم و با کیفیت بالا چاپ| انواع مدل های برگر درب از بالا، کلاسیک، مکدونالدی و هلالی و جعبه فست فود

Product SKU: 0021854

Product Brand: ایرانیان پک

Product Currency: IRR

Product Price: 7500

Product In-Stock: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5