جعبه برگر | 30 بهمن 99 آخرین لیست قیمت - ایرانیان پک

جعبه برگر

روی جعبه همبرگر مورد نظر خود کلیک کنید

جعبه برگر مک دونالدی یا صدفی

جعبه برگر مک دونالدی

جعبه برگر سفره ای درب جدا

جعبه برگر درب جدا

جعبه برگر شش ضلعی

جعبه برگر شش ضلعی

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر قفلی

جعبه برگر قفلی

جعبه برگر صندوقی

جعبه برگر صندوقی

لیست قیمت جعبه برگر

مدل سایز رنگ در چاپ تیراژ قیمت هر عدد
قفلی.(چفتی) ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,954
قفلی.(چفتی) ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,684
قفلی.(چفتی) ١۴*١۴ ارتفاع ١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,710
قفلی.(چفتی) ١۴*١۴ ارتفاع ١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,440
هلالی ١٢*١٢ ارتفاع٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,954
هلالی ١٢*١٢ ارتفاع٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,684
هلالی ١۴*١۴ ارتفاع١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,710
هلالی ١۴*١۴ ارتفاع١١ بزرگ نان اورجینال H ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,440
سفره ای.ساده ١٢*١٢ ارتفاع٨ (متوسط نان شیرین) بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,120
سفره ای.ساده ١۴*١۴ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای.ساده ١۴*١۴ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای.ساده ١۵*١۵ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای.ساده ١۵*١۵ ارتفاع ٨ بزرگ نان اورجینال بدون چسب ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,330
سفره ای درب جدا ١٣*١٣ ارتفاع ٨ متوسط بدون چسب ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,600
سفره ای درب جدا ١٣*١٣ ارتفاع ٨ متوسط بدون چسب ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,330
صدفی ١٢*١١ ارتفاع ٧ متوسط چسب هشت نقطه ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,930
صدفی ١٢*١١ ارتفاع ٧ متوسط چسب هشت نقطه ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,660
صدفی ١٣*١٣ ارتفاع ٧ بزرگ چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,254
صدفی ١٣*١٣ ارتفاع ٧ بزرگ چسب ٨ نقطه ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,984
کشویی ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,750
کشویی ١٢*١٢ ارتفاع ٨ متوسط نان شیرین لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 2,480
صندوقی.(کلاسیک) ١۴*١۴ ارتفاع ٧ متوسط لاک باتم ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 2,170
صندوقی.(کلاسیک) ١۴*١۴ ارتفاع ٧ متوسط لاک باتم ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,900
درب جدا ١٢*١٢ ارتفاع ٨ ۴ رنگ افست د ٢٠٠٠ 1,990
درب جدا ١٢*١٢ ارتفاع ٨ ۴ رنگ افست د ۵٠٠٠ 1,720
مشتریان جعبه برگر ایرانیان پک
توضیحات مشخصات فنی
جعبه برگر

جعبه برگر

جعبه برگر :

برگر یکی از پرمصرف ترین محصولات فست فودی است. تقریبا رستوران و فست فودی وجود ندارد که برگر سرو نکند.

با استقبال مشتریان از غذای بیرون بر، جعبه های برگر هم برای مدیران رستوران دردسرساز شده است. بطور کلی ابعاد و نوع برگر هر رستوران می تواند با رستوران های دیگر متفاوت باشد که این باعث می شود تا انتخاب جعبه برگر سخت شود.

شما به عنوان یک مدیر رستوران باید جعبه برگر اختصاصی خودتان را انتخاب کنید. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم که یک جعبه برگر مناسب داشته باشید.

جعبه برگر

جعبه برگر

ابعاد جعبه برگر :

ابعاد برگر معمولا با توجه به نان مورد استفاده متغیر است. اگر سایز نان مورد استفاده برگرتان را بدانید، انتخاب جعبه برگر برایتان راحت‌تر خواهد بود. بطور کلی جعبه‌های برگر در بازه 11*11 تا 14*14 تولید میشوند. اما محدودیتی در سایز جعبه وجود ندارد که با توجه به ابعاد برگر میتوانید سایز اختصاصی خودتان را تولید کنید.

مدل مناسب جعبه برگر :

جعبه‌های برگر از متنوع‌ترین جعبه‌های فست فود و رستوران هستند. مدل های مختلف جعبه برگر مزیت‌ها و معایب خودشان را هم دارند. مدل های مختلف به روی قیمت جعبه همبرگر تاثیر دارند .مدل های پر کاربرد جعبه برگر شامل موارد زیر می شوند.

  • جعبه کلاسیک
  • جعبه هلالی
  • جعبه صدفی (مک دونالدی)
  • جعبه سفره‌ای
  • جعبه قفلی
  • جعبه کشویی
جعبه برگر

جعبه برگر

که در ادامه به برسی پرمصرف ترین و پر کاربرد ترین آنها میپردازیم.

تولید جعبه برگر

مجموعه ایرانیان پک با توجه به سلیقه و نیاز شما به تولید جعبه برگر برای شما می پردازد . جنس مقوایی که در جعبه برگر به کار می رود از نوع مقوای ایندر برد و کرافت می باشد. مدل های متنوعی از جعبه برگر وجود دارد که شما می توانید به تناسب برگر هایی که سرو می کنید از آن ها استفاده کنید. مانند مدل مک دونالدی ، قفلی ، سفره ای ، شش ضلعی ، جعبه جدا و…..

همچنین سایز های مختلفی در فرآیند تولید جعبه برگر می توان در نظر گرفت . مجموعه ایرانیان پک در هر طرح و سایزی کهشما بخواهید برای شما جعبه برگر تولید می کند.

خرید جعبه همبرگر :

زمان و سرعت تحویل چقدر برای شما مهم است؟انتخاب بین مدل های مختلف، تابع مولفه های زیادی است که باید پیش از سفارش جعبه درمورد آن تصمیم بگیرید.

هواگیری مناسب و حفظ کیفیت برگر برای شما اهمیت دارد؟

راحت بودن مشتری در میل کردن غذا برای شما دغدغه است .

جعبه برگر

جعبه برگر

پرطرفدارترین مدل جعبه برگر :

یکی از پرطرفدارترین مدل های جعبه برگر، مدل سفره‌ای است که به دو صورت دوتکه و یکسره تولید می‌شود. همانطور که از اسم این مدل پیداست بعد از باز شدن جعبه بصورت یک سفره درمی‌آید که این مزیت باعث میشود مشتری شما در هر فضایی بتواند برگر را با خیال راحت میل کند.

این مدل جعبه از پرکاربردترین جعبه‌های موجود در بازار است که البته به دلیل ساختار طراحی آن تا حدی سرعت شما را در بسته بندی کم میکند. در مدل دو تکه درب جعبه بعد از باز شدن جدا می‌شود.

مقوای مناسب جعبه برگر :

 

برگر شما ممکن است روغن یا پنیر زیادی داشته باشد و این باعث می‌شود جنس مقوای مورد استفاده در تولید جعبه اهمیت زیادی داشته باشد. پیشنهاد ما در تولید جعبه برگر، انتخاب مقوای ایندربرد است که کمترین مقدار چسبندگی به جعبه را داشته باشد.

 

جعبه برگر

جعبه برگر

همچنین جعبه برگر را با مقوای دوبلکس بهداشتی و ایفلوت بهداشتی هم تولید می کنند. البته برای جلوگیری از جسبیدن برگر به جعبه، می توانید از کاغذهای مومی یک طرف روغنی و دوطرف روغنی استفاده کنید. (لینک به کاغذ مومی)

طراحی و افزایش فروش :

 

جعبه همبرگر

در بررسی رستوران های مختلف نتایج به این صورت بود که بسته بندی میتواند بر روی نظر مشتری تاثیر زیادی داشته باشد. گاها دو برگر یکسان با بسته بندی متفاوت، طعم متفاوتی از نظر مشتری دارد که این نشان دهنده اهمیت زیاد بسته بندی فست فود و بخصوص برگر است.

جعبه برگر آماده

جعبه برگر آماده

جعبه برگر آماده

برگر آماده را در کارتن های مقوایی و یا داخل بسته بندی های پلاستیکی بسته بندی می‌کنند. اگر بخواهید آن را در کارتن های مقوایی سرو بکنید، جعبه آن مدل خاصی ندارد اما روی طرح و چاپ جعبه برگر آماده می‌توانید مانور دهید. بر اساس سایز برگر هایتان می‌توانید جعبه های مختلفی را سفارش دهید. اگر سایز و حجم برگر شما بزرگ باشد می‌توانید از مقوا های با گرماژ 250 گرم به بالا استفاده کنید که دارای مقاومت خوبی برای محصول شما باشد.

اگر می‌خواهید کیفیت جعبه برگر آماده خودتان را افزایش دهید می‌توانید روی آن را سلفون بکشید که حالت براق پیدا کند. همچنین می‌توانید برای جلوه ی بیشتر لوگو و مشخصات را بر روی آن به صورت برجسته چاپ کنید. می شود در جعبه برگر آماده یک حالت پنجره تلقی ایجاد کرد که کیفیت برگری که داخل جعبه قرار گرفته مشخص باشد. در بحث بهداشتی بودن جعبه، به دلیل اینکه برگر قبل از قرار گیری داخل جعبه در بسته پلاستیکی وکیوم می‌شود، الزامی برای استفاده از مقوای بهداشتی نیست. می‌توان از مقوای پشت طوسی که نوعی مقوای صنعتی است برای جعبه برگر آماده استفاده کرد.

از طرفی بسته بندی ساده ترین راه تبلیغ یک رستوران است. برند شما بدون یک بسته بندی و طراحی اختصاصی نمیتواند خود را در ذهن مشتری ثبت کند. طراحی جعبه برگرهمانند جعبه زعفران از رنگ جعبه تا اطلاعات تماس، آدرس و… را شامل میشود که فروش شما را افزایش می‌دهد و برند شما را از رقبا متمایز میکند.

در بازاریابی از بسته بندی با عناوین رسانه پایدار یا فروشنده نهایی یاد می شود که نشان دهنده اهمیت بسته بندی در بازاریابی است.

جعبه برگر کرافت

جعبه برگر کرافت

جعبه برگر کرافت

اگر به دنبال جعبه برگر ارزان قیمت هستید، جعبه برگر کرافت گزینه مناسبی است. جعبه برگر کرافت به دلیل مقاومت مقوای دوبلکس بهداشتی کرافت گزینه مناسبی برای حمل و نقل غذای بیرون بر می باشد. چاپی که روی جعبه برگر کرافت انجام می شود چاپ فلکسو می باشد که از 1 تا 8 رنگ می باشد. 

 

زمان تولید جعبه برگر:

بازه زمانی تولید جعبه‌های اختصاصی در مجموعه ایرانیان پک، بین 5 تا 15 روز کاری است. در سفارش فوری زمان تحویل 5 تا 7 روز کاری و در سفارش های عادی بین 10 تا 15 روز کاری زمانبر است. مشتریان عزیز ما باید موجودی انبار خود را به درستی چک کنند تا دچار کمبود جعبه نشوند.

جعبه برگر

جعبه برگر

تیراژ مناسب :

قیمت جعبه همبرگر :

 

در صنعت چاپ، تولید جعبه در تیراژ کمتر از 1000 عدد صرفه اقتصادی ندارد. حتی اگر کمتر از این عدد را تولید کنید، عملا هزینه همان هزار عدد را پرداخت میکنید. حداقل تیراژ برای تولید جعبه هزار عدد است و بهترین تیراژ از نظر هزینه و قیمت تمام شده 5000 عدد است. اگر مشکل فضای نگهداری ندارید پیشنهاد ما تیراژ بالاتر است.

سرو همبرگر در فست فود ها

قبل از هر چیز نحوه سرو غذا خصوصا برای همبرگر را نباید فراموش کرد. برخی از رستوران ها برای مصرف هرچه راحت تر این غذا آن را به دو قسمت تقسیم می کنند و روی سینی یا درون جعبه قرار می دهند.

 

جعبه برگر

جعبه برگر

این کار خصوصا اگر همبرگر شما دوبل یا در ابعاد بزرگ باشد لذت مصرف را برای مشتریان دو چندان خواهد کرد.

 

پیشنهاد دیگر ما در رابطه با نحوه سرو غذا استفاده از سیخ های چوبی است که به صورت عمودی در داخل برگر فرو می رود و اجزا برگر را به خوبی در کنار هم حفظ می کند. اما نهایتا استفاده از یک ظرف یا جعبه مناسب را نباید نادیده گرفت.

هر یک از رستوران ها بسته به استراتژی کسب و کار خود روش های متفاوتی را برای عرضه غذا (در این جا همبرگر) انتخاب می کنند. ممکن است آن را در ظروف پلاستیکی یک بار مصرف سرو کنند که البته مورد اقبال طرفداران محیط زیست نخواهد بود و به طور کل جذابیت چندانی برای مشتری ندارد.

برخی دیگر جعبه برگر را برروی ظرف چدنی یا چوبی سرو می کنند که برای داخل سالن خلاقیت خوبی به حساب می آید، با این حال هزینه های اضافی شست و شو را برای صاحبان فست فود و رستوران به وجود می آورد.

 

جعبه برگر

جعبه برگر

پیشنهاد ایرانیان پک برای سرو برگر با جعبه

پیشنهاد ما برای سرور برگر که اتفاقا گزینه به صرفه و قابل تاملی است، استفاده از جعبه های مقوایی می باشد که هم در داخل سالن و هم به صورت بیرون بر قابلیت مصرف دارد .

برگر مورد استفاده برای این غذا عموما از جنس مقوا ایندربرد بهداشتی هستند. مقوای جعبه های این چنینی به دلیل قرار گرفتن در مجاورت غذا باید از استاندارد ترین متریال های موجود در بازار باشد که خوشبختانه مقوا ایندربرد این قابلیت را دارد و مورد تایید وزارت بهداشت است.

در سفارش جعبه برگر باید مدل های آن را نیز در نظر داشته باشید.

 

انواع مدل های جعبه برگر:

 

 

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر سفره ای

شاید نام مدل های مختلفی از جعبه همبرگر با اسم های متفاوت و در طرح های متنوع به گوشتان خورده باشد. شاید نکته ای که در انتخاب جعبه برگر باید بدانید این است که انتظار شما از آن چیست و کدام معیار در بسته بندی غذا برایتان اهمیت دارد. به عنوان مثال:

آیا به دنبال این هستید تا غذا را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری برسانید؟

آیا تمایل دارید مصرف غذا برای مشتریان راحت تر باشد؟

آیا هواگیری مناسب و حفظ کیفیت اولیه غذا برایتان مهم است؟

 

 

جعبه برگر شش ضلعی

جعبه برگر شش ضلعی

تمامی این موارد جزئیاتی است که قبل از انتخاب بسته بندی باید به همراه تیم تبلیغاتی و پرسنل اجرایی خود روی آنها به نتیجه برسید.

در سالهای اخیر تعداد زیادی از رستوران ها به استفاده از جعبه مدل صدفی یا اصطلاحا مک دونالدی تمایل نشان داده اند. براساس آخرین آمار این جعبه ها کماکان به عنوان پر مصرف ترین نوع جعبه مورد استفاده برای همبرگر در فست فود های ایالات متحده به شمار می روند.

در کشور ما نیز اخیراً شمار زیادی از فست فود های ایرانی که به تولید برگر می پردازند نیز این مدل جعبه را با درصد رضایت بالایی مورد استفاده قرارداده اند.

burgrجعبه برگر در سایر مدل ها

نوع دیگر جعبه های مناسب برای برگر کشویی است. این جعبه ها از دو بخش بدنه اصلی و کاور تشکیل شده و زمان کوتاهی را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد.

یکی دیگر از محصولات مورد استفاده برای برگر جعبه همبرگر درب از بالا می باشد که با نام درب قفلی نیز شناخته می شود. این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن به نحوی از دو طرف چفت می شود.

گرچه بهترین شکل مقوا برای این محصولات مقوا ایندربرد است اما  نوع مقوا بنا به در خواست شما می تواند دوبلکس بهداشتی، پشت طوسی، پشت سفید و… باشد.

 

این نوع جعبه آماده به حساب می آید و بدون نیاز به چسب زدن به راحتی قابل استفاده است.

 

 

جعبه برگر

جذاب ترین نوع جعبه برگر

در این بین جذاب ترین مدل جعبه برگر که اخیرا طرفداران بسیاری یافته، جعبه های مدل سفره ای است. این جعبه ها به دو شکل دوتکه و یکسره در صنایع بسته بندی ایران تولید می شود.

در مدل دو تکه به محض باز شدن درب جعبه روی یک سطح مقوایی سفره مانند قرار می گیرد و صرف غذا به ساده ترین شکل ممکن صورت می پذیرد. در مدل یکسره اما درب جعبه نیز به بدنه متصل است.

 

به طور کل مدل سفره ای را می توان یک بازی دوسر برد دانست! زیرا هم زمان کمتری را برای آماده سازی به خود اختصاص می دهد و هم مشتری با خیال آسوده تری غذا میل می کند.

 

ویژگی های یک جعبه برگر مناسب که باید بدانید :

جعبه برگر

جعبه برگر

به طور کلی جنس جعبه های برگر خیلی اهمیت دارد و نباید از هر نوع مقوایی برای جعبه های برگر استفاده کنیم . جعبه های برگر وظیفه  دارند برگر را گرم نگه دارند و همچنین از آن نگهداری کنند بنابراین باید بهداشتی باشند و نباید از مقوا های نامطلوب ساخته شوند و به غذا آسیب برسانند .

 

بهترین مقوایی که اکثر جعبه های پیتزا از آن ساخته شده اند مقوا سه لایه ایفولوت است که هم بهداشتی است و هم مقاومت بالایی در مقابل حرارت غذا دارند و. چاپ بروی این مقوا خیلی با کیفیت تر میتواند باشد و همچنین قیمت مناسب تری دارند

طراحی تا تولید جعبه برگر در ایرانیان پک

گروه ایرانیان پک با تکیه بر تیم فنی مجرب و توان بالای تولید می تواند جعبه های اختصاصی برگر شما را در ابعاد مختلف با طرحی منحصر به فرد آماده و تولید کند.

می توان گفت قیمت های مناسب و مراجعه مستقیم مصرف کننده به تولید کننده ابتدایی ترین امتیازاتی است که فست فود های طرف قرارداد ضمن همکاری با ما کسب می کنند. علاوه بر این مجموعه ایرانیان پک در سالهای اخیر اصل را بر مشتری مداری قرار داده و همواره به عنوان جز لاینفک فعالیت خود به آن نگریسته است.

جعبه برگر

ازین رو در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای مشتریان در اولین سفارش جزئی از روال کاری خود در نظر گرفته ایم.

در این صفحه می توانید با طیف گسترده ای از محصولات بسته بندی همبرگر آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه ایرانیان پک تماس بگیرید. همکاران ما در واحد فروش اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و قیمتشان در اختیارتان قرا خواهند داد.

چرا ایرانیان پک :

 

بعد از دو دهه فعالیت در حوزه چاپ و بسته بندی محصولات فست فودی و رستورانی و کار کردن با برندهای مطرح این حوزه، مانند رستوران مسلم، رستوران باروژ، رستوران نایب و… این اطمینان را به شما میدهیم که بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به شما ارائه خواهیم داد.

مشاورین ما با توجه به تاریخچه، برند و مشتریان مجموعه شما، مناسب ترین پیشنهاد را به شما خواهند داد و تیم طراحی مجرب مجموعه ایرانیان پک، برند شما را برای همیشه در ذهن مشتری ثبت خواهند کرد.

جعبه برگر

جعبه برگر

ما به لحاظ کیفی کاملا بر تولیدات خود اطمینان داریم این در حالیست که مدعی هستیم با این لول کیفیت، قیمت تمام شده بسیار کمتری نسبت به همکاران عزیزمان داریم. بخش زیادی از مشتریان ما، طراحان و دفاتر تبلیغاتی هستند که میتواند ادعای ما مبنی بر پایین بود قیمت و بالا بودن کیفیت کار را تایید کند.

مطلب منتخب : همبرگر ویکی پدیا 

[ufi fv’v

دانلود خط قالب
ویدیو

ویدئو معرفی محصولات ایرانیان پک

در این ویدیو به نحوه بستن انواع جعبه همبرگر و معرفی انواع جعبه در طرح ها و مدل های مختلف پرداخته ایم.

همبرگر استرالیایی-
سوالات متداول

انواع جعبه برگر چیست؟

جعبه برگر مک دونالد، جعبه برگر درب جدا، جعبه برگر سفره ایی، جعبه برگرصندوقی، جعبه برگر شش ضلعی ، جعبه برگر قفلی

قیمت جعبه برگر چقدر است؟

قیمت جعبه برگر براساس نوع مواد و چاپی که صورت می‌گیرد می‌تواند متفاوت باشد. ایرانیان پک باتوجه به کیفیت و میزان سفارش شما بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد داد برای مشاهده جدول قیمت وارد صفحه شوید.

جنس مقوا جعبه برگر چیست؟

جنس جعبه های برگر خیلی اهمیت دارد و نباید از هر نوع مقوایی برای جعبه های برگر استفاده کنیم. جنس مقوایی که در جعبه برگر به کار می رود از نوع مقوای ایندربرد بهداشتی  و کرافت می باشد.

جعبه برگر در چه ابعادی تولید می شود؟

بطور کلی جعبه‌های برگر در بازه 11*11 تا 14*14 تولید میشوند. اما محدودیتی در سایز جعبه وجود ندارد که با توجه به ابعاد برگر میتوانید سایز اختصاصی خودتان را تولید کنید.

 

محصولاتی که دیگران به همراه این محصول خریده اند

جعبه برگر
برگر 2

چاپ اختصاصی انواع جعبه برگر و جعبه های فست فودی به صورت مستقیم و با کیفیت بالا چاپ| انواع مدل های برگر درب از بالا، کلاسیک، مکدونالدی و هلالی و جعبه فست فود

Product SKU: 0021854

Product Brand: ایرانیان پک

Product Currency: IRR

Product Price: 7500

Product In-Stock: PreOrder

امتیازدهی ویرایشگر:
5