جعبه برگر سفره ای

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه برگر سفره ای

جعبه برگر سفره ای ایرانیان پک تولید کننده جعبه همبرگر سفره ای با مقوای ایندربرد یا پشت طوسی می باشد که مورد تایید سازمان غذا و دارو بوده و دارای مهر بهداشتی است. این مدل از جعبه یک تکه است و کامل باز می شود.مشتریان برگر ممکن است برای خوردن آن دچار مشکل شوند و یکی از مشکلات رایج سختی جابه جایی برگر است. این مشکل با ارائه محصول به صورت بیرون بر تشدید می شود زیرا سالم درآوردن آن برایشان یک چالش است! لذا این جعبه ها به دلیل راحتی در باز وبسته نمودن از سوی تولید کنندگان با استقبال رو به رو شده اند.

علاوه بر این قابلیت ها زمان صرف شده برای آماده سازی غذا به صورت بیرون بر نیز با استفاده از این محصول به حداقل می رسد. این جعبه برگر ها را می توانید با طرح و رنگ اختصاصی مورد نظر خود به چاپ برسانید و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. مجموعه ایرانیان پک با تکیه بر تجربه کار با برند های مطرح فست فود و رستوران، دستگاه های استاندارد و بروز می تواند 100 در صد نیاز شما را در بسته بندی تامین نماید.

این نکته نیز قابل توجه است که با ارتباط مستقیم با تولید کننده بخش بزرگی از هزینه های خود را کاهش خواهید داد.

مقوای به کار رفته در این محصولات از بهترین متریال موجود در سطح بازار است و توان رقابت با نمونه های مشابه را در مارکت بین الملل دارا می باشند. با مقایسه قیمت های موجود این گونه به نظر می رسد که این مجموعه استاندارد ترین محصولات را با بهترین قیمت عرضه می کند. نوع چاپ با استفاده از جوهر فود گرید و افست می باشد. شما را به بازدید از سایر محصولات این مجموعه دعوت می کنیم.