ایرانیان پک

جعبه برگر صدفی
جعبه برگر صدفی
جعبه برگر صدفی
جعبه برگر صدفی
جعبه برگر صدفی

فرم محاسبه آنلاین قیمت

مرحله 1 از 2

جعبه برگر صدفی

گالری محصول جعبه برگر صدفی

جعبه برگر صدفی

جعبه برگر صدفی که تحت عنوان جعبه همبرگر مک دونالد هم شناخته می شود محصول شرکت چاپ و بسته بندی ایرانیان پک می باشد. بسته بندی همبرگر به این شکل جزو یکی از پر طرفدارترین بسته بندی های فست فود است که از سوی طرفداران برگر با استقبال مواجه شده است.

جعبه برگر صدفی چیست؟

از دیر باز جعبه برگر ها ( جعبه همبرگر ) یکی ازمهمترین بسته بندی ها در یک فست فود بوده. همبرگر یکی ازغذاهای اصلی در منو هر فست فودی می باشد و به نوعی شاخص آن مجموعه محسوب می شود.

جعبه همبرگر شکل صدفی اولین جعبه برگر طرح مک دونالد است. به همین دلیل جزو اولین و پر طرفدارترین بسته بندی های فست فود بین مردم محسوب می شود.

محتویات داخل همبرگر، مقدار گوشت و سایزنان و … همه و همه در ابعاد و طراحی جعبه برگر صدفی نقش دارند. به دلیل وجود تنوع در طرح بسته بندیها، انتخاب برای مشتری بین طرح ها و سایز های متفاوت راحت تر است و با محدودیت های بعضی جعبه ها مواجه نمی شود.

جعبه همبرگر همانقدر مورد توجه و اهمیت می باشد که بهداشت مجموعه قابل اهمیت است یک مجموعه لوکس با زیباترین فضای داخلی و بهداشتی ترین محیط را در نظر بگیرید که یک بسته بندی غیر اصولی و غیر بهداشتی برای خود انتخاب کرده است.

بسته بندی جعبه همبرگر

بسته بندی محصولات نشان از هویت مجموعه شماست. اختصاص یک طرح منحصر بفرد برای مجموعه شما و محصولاتتان باعث افزایش فروش می‌شود.

بسته بندی های جعبه همبرگر صدفی در تمامی ابعاد و رنگ های چاپی مختلف دارای ویژگی هایی چون سازگاری با محیط زیست، بهداشتی و با قابلیت بازیافت، هم می تواند ایندربرد باشد و هم پشت طوسی.

برگر ها معمولاً ابتدا داخل پاکت های مومی قرار گرفته و یا با استفاده از کاغذ ها رپینگ، رپ میشوند و سپس درون جعبه قرار داده می شود. به همین جهت می توان هم از جعبه با مقوای ایندربرد (از تخمیر چوب و حتی بدون استفاده از% ۰٫۰۰۰۰۱ ضایعات تولید می شود) و هم از جعبه با مقوای پشت طوسی (روکش گلاسه وتشکیل یافته از مواد بازیافتی) استفاده کرد.

این نوع از بسته بندی جعبه برگر در طرح ها و ابعاد مختلف و با طرح اختصاصی مشتری تولید می‌شود.با توجه به سایز نان، محتویات داخل ساندویچ، سایز گوشت و … ابعاد و طرح های مختلفی را می توان برای جعبه های برگر در نظر گرفت. به دلیل تنوع در طرح بسته بندی، انتخاب مشتری بین طرح ها و ابعاد مختلف آسان تر است و با محدودیت های بعضی جعبه ها مواجه نیست.

هم اکنون بسته بندی های همبرگر صدفی در طرح های مختلف و در تمامی رنگ های چاپی قابل تولید بوده و دارای ویژگی هایی چون سازگاری با محیط زیست، قابلیت بازیافت، آماده‌سازی آسان و حداقل فضا در انبارداری است.شما می توانید همبرگر خود را با جعبه های صدفی ما عرضه کنید و از سلامت آن اطمینان داشته باشید، زیرا مقوای به کار رفته در این محصول ایندر برد پشت سفید، طوسی و .. می باشد.در سالهای اخیر بسته بندی در بین مشتریان و صاحبان فست فود جایگاه ویژه ای یافته است به گونه ای که می توان گفت بخشی از تبلیغات یک فست فود یا رستوران با نوع بسته بندی ارائه شده توسط مجموعه صورت می گیرد.

البته کیفت این بسته بندی یا جعبه ها نیز برانتخاب مشتریان اثرگزار خواهد بود. مجموعه ایرانیان پک شمارا به بازدید از سایر صفحات این سایت برای آشنایی بیشتر با تولیدات رستوران و فست فود دعوت می کند.

%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87 %D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B1 %D9%85%DA%A9 %D8%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%D9%84%D8%AF%DB%8C %DB%8C%D8%A7 %D8%B5%D8%AF%D9%81%DB%8C
به این صفحه امتیاز دهید!

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “جعبه برگر صدفی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همین حالا به جمع مشتریان ما بپیوندید

آماده پاسخگویی به شما هستیم ...
ارسال پیام داخل واتساپ

کاتالوگ فست فود

کاتالوگ رستوران