جعبه برگر قفلی

مشخصات کیفی

_
93%

سرعت در بسته بندی

88%

چاپ پذیری

96%

جذابیت بصری

91%

صرفه اقتصادی

91%

تاثیر در فروش

سایز جنس قیمت
 – به زودی
به زودی
نقاط قوت
  • طراحی
  • زیبایی
  • کیفیت
  • چاپ
نقاط ضعف
  • ندارد
ویژگی ها

کارشناسی دقیق محصولات به زودی در ایرانیان پک

جعبه برگر مدل قفلی

جعبه برگر مدل قفلی نام این جعبه همبرگر درب از بالا می باشد که با نام درب قفلی نیز شناخته می شود. این جعبه به صورت یک تکه است و درب آن پس از بسته شدن به نحوی قفل می شود. نوع مقوا بنا به در خواست شما می تواند ایندر برد، پشت طوسی، پشت سفید و… باشد. این نوع جعبه آماده به حساب می آید و بدون نیاز به چسب زدن به راحتی قابل چفت است. قابل ذکر است که تمامی متریال به کار رفته در این محصول دارای مهر بهداشتی می باشد که به دلیل تماس مستقیم غذا و جعبه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اهمیت درب های قفل شونده از چند جهت قابل بررسی است. اول اینکه تضمینی برای سالم رسیدن به دست مشتری خصوصا برای سفارش های تلفنی می باشد. در اثر وقوع پیشامد های غیر منتظره مثل افتادن جعبه برگر ترس از خراب شدن غذا یا وارفتن آن وجود ندارد. دومین دلیل تمایل برخی از مشتریان برای بردن غذای باقی مانده است چون ممکن است نتوانند یک همبرگر کامل را تمام کنند. و نهایتا این نوع جعبه ها به گرم ماندن غذا برای مدت طولانی تر کمک می کنند چون جعبه در معرض هوای آزاد قرار ندارد.

مجموعه ایرانیان پک این افتخار را دارد تا با عرضه متنوع محصولات بسته بندی بخش زیادی از نیاز فست فود ها و رستوران های طرف قرارداد را تامین کند.

استفاده از بهترین متریال موجود در بازار، بهره بردن از به روزترین دستگاه های چاپ و استفاده از تجربه طراحین زبده و با تجربه این مجموعه را به عنوان رقیبی بی بدلیل در این عرصه تبدیل ساخته است، همچنین با حذف واسطه ها بهترین قیمت ها را با ماتجربه خواهید کرد. برای آشنایی بیشتر با سایر محصولات شما را به بازدید از صفحات دیگر این چشم انداز دعوت می کنیم.